dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 573 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 573 ogłoszenia

299 000 zł5 410 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Super lokalizacja! ul. Dmochowskiego działka budowlana 0,5410 ha! działka budowlana 5410 m ul. Dmochowskiego | mpzp | media na działce Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł60,18 m² 8 042,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostatnie dostępne mieszkanie w II etapie osiedla zlokalizowanego adm. w Świlczy ( blisko ul. Krakowskiej w Rzeszowie) Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe, 4 - pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

899 700 zł180 m² 4 998,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 265 m²

| 2 domy + zabudowania | 22,65 ar Na sprzedaż nieruchomość o wysokim potencjale inwestycyjnym, położona w miejscowości Łąka, gmina Trzebownisko, w bezpośrednim sąsiedztwie Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł48,29 m² 9 712,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie z kominkiem, dostępem do ogrodu, koło przystanku. Czy to możliwe? Zapraszamy na prezentację i kontakt z naszym biurem. Mieszkanie położone w kameralnym, niskim.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51,78 m² 11 568,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Maksymiliana M Kolbego składającego się z 2 pokoi, mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32 m , położone w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji w Przemyślu przy ul. Jana Pawła II, tuż przy deptaku nad Sanem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł225 m² 5 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:725 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący położony na zadbanej, ogrodzonej działce o powierzchni 7,25 ara, w jednej z najbardziej urokliwych i spokojnych części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

118 450 zł1 030 m² 115 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Invest Home Biuro Nieruchomości poleca do sprzedania działkę położoną w Jastkowicach, gmina Pysznica. Działka o powierzchni 10,30 arów w kształcie prostokąta, położona na ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy trzy atrakcyjne działki budowlane po ok. 13 arów każda, położone w miejscowości Sołonka, w gminie Lubenia. Teren znajduje się w spokojnej, malowniczej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

357 000 zł30 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Home Space Nieruchomości oferuje na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 30 m , położone w Rzeszowie, na popularnym osiedlu Nowe Miasto przy ul. Podwisłocze. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł350 m² 4 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Ostrów, gm.Przemyśl - dom w jednej z najatrakcyjniejszych części miejscowości, wysoki standard wykończenia, w pełni umeblowane i wyposażone (pozostaje 80 %), z zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł987 m² 221,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działa z rozpoczętą budową - Piwoda - gmina Wiązownica- woj. podkarpackie Na sprzedaż atrakcyjna działka z rozpoczętą budową. Na terenie nieruchomości zostały już wykonane solidne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

648 000 zł89,95 m² 7 204 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić najnowszą odsłonę inwestycji w okolicy ul. Lwowskiej w Rzeszowie - osiedle mieszkań z zabudowie szeregowej, dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł138 m² 3 615,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w Rzeszowie, dzielnica Budziwój. Oferowana nieruchomość o pow. 121 m2 położona jest na działce o pow. ok. 2.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł74,90 m² 7 943,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, czteropokojowe mieszkanie położone przy ul. Goszczyńskiego w jednej z najbardziej cenionych części miasta, łączącej spokój osiedla z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł23,32 m² 9 391,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka po niedawnym generalnym remoncie w Sanoku na osiedlu Posada przy ulicy Wolnej. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 000 zł102,34 m² 8 882,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Apartament dwupoziomowy 102,34 m z tarasami i garażem | Rzeszów - Budziwój Opis inwestycji Budziwój Legionistów to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, łącząca elegancki design.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł1 800 m² 127,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Szukasz miejsca pod dom marzeń w otoczeniu zieleni, ale z szybkim dojazdem do Rzeszowa? Wyłącznie w onhouse! Działka budowlana w miejscowości Hyżne to idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł78,90 m² 9 239,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie na parterze idealne dla rodzin oraz osób ceniących komfort i dostępność Oferuję wyjątkowe mieszkanie o wielkości 78.9mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł2 178 m² 183,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wydane warunki zabudowy na budowę 4 domów jednorodzinnych! Media na działce! Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 21,78 ara , zlokalizowana w Łańcucie, przy ul. Kąty - tylko 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro nieruchomości homfi ma przyjemność zaprezentować Państwu doskonałą propozycja dla osób, które szukają spokojnego miejsca na własnym kawałku ziemi z możliwością dalszej rozbudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

59 334 zł2 046,62 m² 28,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:6 467 m²

Oferta dotyczy wynajmu całej hali o łacznej powierzchni magazynowej 2046,62 m2 Opis nieruchomości: nowo projektowany budowany magazynowo-produkcyjno-biurowy o powierzchni całkowitej 2046,62 m2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki w spokojnej okolicy, a jednocześnie dobrze skomunikowanej z centrum Rzeszowa? Ta oferta to idealna propozycja dla inwestora lub osoby planującej budowę wymarzonego domu -.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł213,04 m² 4 689,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom z panoramicznym widokiem na Łańcut nowoczesność i prestiżowa lokalizacja Oferta zawiera wizualizacje, które pokazują możliwy standard wykończenia i kierunek aranżacji. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkania w nowo wyremontowanej kamienicy Jarosław Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4 mieszkań w klimatycznej, świeżo wyremontowanej kamienicy położonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł112,38 m² 11 478,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Luksusowy apartament z tarasem 150 m Rzeszów, ul. Potokowa, staroniwa Poznaj wyjątkowy apartament, który łączy elegancję, przestrzeń i prestiżową lokalizację. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

786 000 zł68,85 m² 11 416,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:80 m²

Nowoczesny dom szeregowy 68,85 m Rzeszów, słocina, osiedle Góreckiego (przy szkole) Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 68,85.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł5 300 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Cudowna, z własnym lasem, budowlana, na skraju lasu, widokowa 53 arowa działka o wymiarach 45x118m, krótszym bokiem przylegająca do drogi gminnej szutrowej z wydanymi warunkami zabudowy pod.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł65 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękne widokowe działki W korczynie! Przedstawiamy ofertę pięknych , widokowych działek o powierzchni 65 arów / wymiary 55/170m/ położonych w malowniczej okolicy Korczyny.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł61 m² 11 295,08 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 zlokalizowane przy ulicy szarych szeregów w Rzeszowie. Ulica Szarych szeregów posiada w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy do sprzedaży ładne, przytulne mieszkanko ,połozone na osiedlu Gen.Andersa. Mieszkanie o powierzchni 37m2 ,położone na 1 piętrze w budynku 4-ro piętrowym. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł31,67 m² 14 177,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie typu studio o powierzchni 31,67 m , położone na 2. piętrze kameralnego budynku w Rzeszowie, przy ul. Strzelniczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 8 arów, położona w miejscowości Deszno, gmina Rymanów, bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 887 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł108 m² 6 018,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro Nieruchomości mint Property prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym o powierzni 108m2, usytuowany na dzialce 13a w miejscowości an.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł58,39 m² 9 744,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w stanie deweloperskim w zabudowie dwulokalowej, położonych w spokojnej, zielonej okolicy tuż przy lesie na ul. Nefrytowej ( os.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Dom Z potencjałem blisko krosna świerzowa polska Na sprzedaż dom jednorodzinny z lat 80., położony w zacisznej części Świerzowej Polskiej, tylko 7,5 km od centrum Krosna. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł145,57 m² 6 251,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Polecamy Państwu ofertę sprzedaży domu położonego przy granicy administracyjnej Przemyśla z Ostrowem (adres Ostrów) w dzielnicy Murowanka. Dom o zgrabnej bryle położony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 776 zł89,03 m² 7 860 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Największe na rynku mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 89,03 m z 4 pokojami oraz garażem w bryle budynku. Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

128 000 zł1 600 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Jasło - do sprzedania 3 działki o łącznej powierzchni 16,4a (1,34a, 6,09a, 8,88a), które objęte są Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego m1/u ( zabudowa mieszkaniowa + usługi). Nr.