dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 573 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 573 ogłoszenia

76 000 zł5 073 m² 14,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

50 arowa działka rolno-leśna, giedlarowa Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży blisko 50 arowej działki rolno-inwestycyjnej położonej nieopodal drogi wojewódzkiej nr 877 Łańcut -.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł1 860 m² 85,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży trzech działek budowlanych położonych w miejscowości Huzele, gmina Lesko, powiat leski, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 800 zł78,68 m² 8 894,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:240 m²

W ofercie estaton prezentujemy Państwu inwestycję domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowaną przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Położenie inwestycji przy ul. Dębickiej zapewnia doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł75,51 m² 8 727,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro stoprocent nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej dwulokalowej które znajdować się będą na południu.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 600 m² 78,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości mój dom przedstawia Państwu ofertę słonecznej działki położonej w miejscowości Szczepańcowa, gmina Chorkówka, o powierzchni 16 arów. Położona w drugiej linii.

Szczegóły ogłoszenia

84 000 zł2 100 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna widokowa działka budowlana położona w miejscowości Blizne obok Brzozowa. woj. podkarpackie. Działka kształtem zbliżona do prostokąta o nieregularnym kształcie, lekko.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł2 553 m² 58,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Kostarowce, gmina Sanok Na sprzedaż działka rolna o pow. 25,53 ar przylegająca do rzeki Chodaczek. Działka płaska o regularnym kształcie o wymiarach: 40 m x 65 m x 32,5m.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł33 m² 11 484,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 33 m , zlokalizowany w miejscowości Kielanówka, tuż przy granicy Rzeszowa. Idealna lokalizacja pod działalność usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł144 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nową inwestycję domów w zabudowie szeregowej znajdującą się przy ul. Beskidzkiej w Rzeszowie! Inwestycja składa się z 6.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł1 037,21 m² 1 734,46 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nowoczesna hala produkcyjno-magazynowa z biurami - okolice Rzeszowa, gm. Lubenia Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości inwestycyjnej - przestronnej hali produkcyjno-magazynowej.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł87 m² 5 850,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Wyjątkowe, przestronne mieszkanie z panoramą miasta 87 m | os. Kmiecie, przemyśl Na sprzedaż oferujemy komfortowe i niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 87 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł79,30 m² 10 340,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowe mieszkanie na obrzeżach Rzeszowa z garażem, ogródkiem, bezczynszowe w urokliwej scenerii niskiej zabudowy oraz otaczającej go zieleni, na kameralnym osiedlu oddalonym od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł79,46 m² 7 362,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Opcja 4-pokojowego mieszkania z miejscem do wydzielenia garderoby lub pomieszczenia gospodarczego. Opis nieruchomości: - pow. 79,46m2 - 4 pokoje - 1 piętro z wejściem na parterze - miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

38 743 zł901 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Edyta Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży działki budowlanej o pow.: 9,01 ar położona w miejscowości Ujezna gm. Przeworsk. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł61,91 m² 7 090,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży komfortowe 3 pokojowe mieszkanie na piętrze o pow. 61,91m2,w cichej i zielonej lokalizacji, na południu Rzeszowa - osiedle Biała. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 930 zł117,49 m² 64,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu inwestycję przy ul. Tarnopolskiej nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, idealne dla osób szukających komfortu i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł1 750 m² 485,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:100

 

Parking:garaż wolnostojący

> krótki opis nieruchomości Nieruchomość komercyjna | Tylawa - przy granicy ze Słowacją | 2,4 ha | mpzp U4 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość komercyjną położoną w Tylawie,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł113,19 m² 5 919,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:560 m²

Przestronny dom jednorodzinny w Ulanowie ul. Sikorskiego To miejsce łączy spokój natury z wygodą życia w niewielkim mieście. Jeśli szukasz domu z potencjałem, który urządzisz po.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł120 m² 49,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:12 621 m²

Dom wraz z działką 1,26ha | Kielnarowa k/rzeszowa Do sprzedania posiadłość znajdująca się w miejscowości Kielnarowa w gminie Tyczyn. Nieruchomość składa się z dwóch,.

Szczegóły ogłoszenia

199 999 zł1 800 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować działkę budowlaną położoną w Nisku, w spokojnym i zielonym miejscu idealnym pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego. Okolica oferuje ciszę,.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż domek rekreacyjny całoroczny w Radawie, położony na działce o powierzchni 4 ary. Nieruchomość znajduje się w cichej, urokliwej części miejscowości przy samej rzece,.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł2 900 m² 68,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana o powierzchni 29 arów , położona w odle głości około 3 km od Łańcuta , w miejscowości Głuchów. Atrakcyjna lokalizacja, w okolicy powstają nowe domy.

Szczegóły ogłoszenia

6 390 000 zł2 803,46 m² 2 279,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 673 m²

Przemyśl, obiekt użytkowy w ścisłym centrum miasta, w najlepszej i najdroższej lokalizacji Przemyśla, z własnym parkingiem, wyposażony we wszystkie sieci techniczne.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł47,90 m² 7 703,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro bip Smart ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m , położone na parterze w budynku przy al. Jana Pawła II w Stalowej Woli. Idealna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 000 zł113 m² 6 283,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:890 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia: dom parterowy na sprzedaż - Lutoryż k. Rzeszowa (6 km) | Stan surowy zamknięty + Elewacja | Duży potencjał rozbudowy Na sprzedaż dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł50,16 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja w zabudowie szeregowej w zaciszu i otoczeniu lasu oraz przyrody. Propozycje 3-pokojowego mieszkania na parterze z ogródkiem. Rzeszów, ul. św. Marcina. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

212 670 zł25,02 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa - przedmieścia łańcuta! Wyłącznie w biurze Res Nieruchomości prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkań w modernizowanym budynku mieszkalnym, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 000 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy o powierzchni 30arów znajdująca się w Łubnie (gm. Dynów) Działka znajduje się w odległości 30km od Rzeszowa, 7km od Dynowa i ok.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie w Krośnie, przy ul. Lewakowskiego 21. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł139 m² 2 510,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom na sprzedaż W iwoniczu. Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu położonego w malowniczym Iwoniczu a do uzdrowiska Iwonicz Zdrój tylko kilka minut- jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

636 451 zł58,39 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowy kameralny 2 piętrowy budynek mieszkalny z windą zaraz przy planowanym ogrodzie kieszonkowym o powierzchni aż 30 ar. W ogrodzie ustawione zostaną leżaki i ławki oraz huśtawki.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł1 577 m² 1 743,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:4 293 m²

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna Przeworsk, ul. Lubomirskich 1b Oferujemy atrakcyjną nieruchomość handlowo-usługową położoną w doskonałej lokalizacji blisko centrum Przeworska, na.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł782 m² 223,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w Pruchniku. Działka o powierzchni 782 m , idealna pod budowę domu jednorodzinnego w nowoczesnej i rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

2 842 000 zł9 800 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż działke o powierzchni 0,9800 ha , położoną w spokojnej, zielonej okolicy przy ul. Herbowej, w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł30 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Sportowej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 30 m2, usytuowane jest na 1 piętrze w bloku 10 piętrowym z windą. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 000 zł48 m² 10 770,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Słocińskiej. Budynek w zabudowie szeregowej, dwulokalowej, z 2025 roku, w trakcie oddawania do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 700 000 zł206,18 m² 22 795,62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:8 887 m²

Przedmiotem sprzedaży jest nowo powstałe centrum przeładunku odpadów gumowych zlokalizowane w Specjalnej Strefie Ekonomicznej w miejscowości Pustków, przygotowane do rozpoczęcia.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł9 700 m² 2,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Huwniki, gmina Fredropol Na sprzedaż kompleks działek rolnych o łącznej powierzchni 0,97 ha, położony w malowniczej miejscowości Huwniki. Idealna propozycja dla rolników, inwestorów, czy.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł70 m² 7 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

W ofercie biura onhouse wyjątkowy, wolnostojący dom z bali o powierzchni 70 m , położony na malowniczej, 9-arowej działce w miejscowości Werlas. Nieruchomość z 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł82,92 m² 7 947,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²