dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 570 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 570 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z loggią Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

1 949 900 zł160 m² 12 186,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości! Wyjątkowa oferta parterowego domu na dużej, 15 arowej działce! Nieruchomość zlokalizowana jest w Zaczerniu, zaledwie 2 km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł85 m² 7 082,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia Państwu wyjątkową ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 84,58 m2 usytuowanego na działce o powierzchni około 4,8 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

1 590 000 zł166 m² 9 589,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:13 000 m²

Stoprocent Nieruchomości oferuje do sprzedaży komfortowy dom wolnostojący położony w spokojnej i zielonej dzielnicy Rzeszowa Dworzysko. Nieruchomość o powierzchni zabudowy 165,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł53 m² 9 792,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 53 m2, usytuowane jest 5 piętrze w bloku z windą. W jego skład wchodzą: kuchnia, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pleśniarowicza

Rzeszów,podkarpackie

568 000 zł58 m² 9 793,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

W ofercie biura Eagles Estate prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2, usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku przy ul. Pleśniarowicza w Rzeszowie. Mieszkanie przeszło generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł54 m² 8 379,99 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kolejny etap inwestycji przy ul. Krakowskiej już w sprzedaży. Administracyjnie działka znajduje się w miejscowości Świlcza, na granicy z Rzeszowem. Dostępne są ostanie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Żurawica,podkarpackie

599 000 zł140 m² 4 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro nieruchomości kurpiel prezentuje średniej wielkości dom jednorodzinny posadowiony na działce 10-arowej na terenie Żurawicy pod Przemyślem. Opis nieruchomości: dom wolnostojący wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł64 m² 7 809,08 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 63,9 m2 znajdujące się przy ul. Pelczara na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Łąkowa

Mielec,podkarpackie

887 000 zł140 m² 6 335,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu zadbany dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 140 m2(plus garaż, 2 tarasy i piwnica) znajdujący się w Mielcu przy ul. Łąkowej, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Mogielnica,podkarpackie

625 000 zł110 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

W ofercie biura Stoprocent- nieruchomości na sprzedaż dom o powierzchni 110 m z tradycyjnymi piecami kaflowymi i węglowym, położony na 53-arowej działce z zapierającym dech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

439 000 zł56 m² 7 811,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament W zabudowie bliźniaczej parter 56,20 m2 powierzchni użytkowej * 3 pokoje * ogródek 29,80 m2* 2 miejsca postojowe * stan deweloperski układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł53 m² 7 585,55 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym budynku wielorodzinnym. Lokal o powierzchni 52.6 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Przedmieście Dubieckie

Przedmieście Dubieckie,podkarpackie

299 000 zł170 m² 1 758 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 599 m²

Na sprzedaż dom i budynek gospodarczy w atrakcyjnej turystycznie okolicy. Dom murowany 170m2. Parter: -garaż samochodowy -kuchnia -kotłownia -komórka na opał -dwa pokoje Piętro: -kuchnia -trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Iwaszkiewicza

Mielec,podkarpackie

440 000 zł100 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe apartamenty bezczynszowe powstające przy ul. Traugutta w Mielcu. Apartamenty 95m2 parter Z ogródkiem + 2 miejsca parkingowe Apartamenty 100m2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Albigowa

Albigowa,podkarpackie

115 000 zł4 497 m² 25,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Park Nieruchomości przedstawia Państwu dwie działki rolne z możliwością zabudowy. Nieruchomości gruntowe o powierzchni 19 i 26ar znajdujące się w miejscowości Albigowa. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lipnica

Lipnica,podkarpackie

200 000 zł104 m² 1 923,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:49 000 m²

Przedstawiam Państwu działkę do sprzedaży w malowniczej wsi Lipnica, niedaleko miasta Dzikowiec. Działka położona przy głównej drodze. Jest zabudowana domem jednorodzinnym parterowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Mikołaja Kopernika

Jarosław,podkarpackie

300 000 zł43 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie na parterze, po remoncie nie wymaga wkładu finasowego w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w centrum Jaroslawia. W bloku z pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Grabiny

Grabiny,podkarpackie

479 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:438 m²

Zakup od dewelopera - brak pcc! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę w bardzo atrakcyjnej cenie! Przedstawiamy kompaktowe i bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż dwupokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 48m2, położone na IV piętrze (ostatnim) bloku przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej, osiedle Baranówka. W bieżącym roku została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Leżajsk,podkarpackie

1 600 000 zł4 946 m² 323 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:4 946 m²

Szukasz funkcjonalnej nieruchomości komercyjnej z dużym potencjałem inwestycyjnym, doskonałą lokalizacją i infrastrukturą do prowadzenia biznesu? Leżajsk, ul. Przytorze- nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojtyły

Rzeszów,podkarpackie

434 000 zł34 m² 12 764,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,35 m2 zlokalizowane na osiedlu Biała w Rzeszowie - ul. Karola Wojtyły. Położona na osiedlu Kmity, ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pola

Rzeszów,podkarpackie

458 000 zł44 m² 10 364,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Dwupokojowe Mieszkanie powierzchni 44,19m2 znajdujące się przy ul. Wincentego Pola 5. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem widocznym na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Łąka

Łąka,podkarpackie

110 000 zł1 026 m² 107 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka rolna położona w spokojnej, zielonej okolicy, zaledwie 10 minut od Rzeszowa. Działka ma regularny, niemalże prostokątny kształt, co ułatwia przyszłe zagospodarowanie terenu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Westerplatte

Krosno,podkarpackie

295 000 zł49 m² 6 064,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne mieszkanie w Krośnie na osiedlu ks. B. Markiewicza przy ulicy Bohaterów Westerplatte. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Głogów Małopolski,podkarpackie

1 555 000 zł165 m² 9 424,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers prezentuje wyjątkowy dom W zabudowie bliźniaczej - głogów małopolski 165 m Orientalny styl | Naturalne materiały | Nowoczesne technologie | Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Szarych Szeregów

Krosno,podkarpackie

459 000 zł150 m² 3 060 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:301 m²

Cena W dół O 40.000 ZŁ. Krosno | ul. Szarych Szeregów świetna lokalizacja bliźniak 150 m Z ogromnym potencjałem! Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł60 m² 9 561,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

O inwestycji Kameralne osiedle w północno-zachodniej części Rzeszowa zostało zaprojektowane z myślą o komforcie, prywatności i wysokiej jakości wykonania. Każde mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

660 000 zł65 m² 10 216,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia Wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,60 m z tarasem przy ul.Wieniawskiego w Rzeszowie. To komfortowe mieszkanie, które jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m2 w Rzeszowie na ul. Miejskiej. Dom składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Dom usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Brzezówka

Brzezówka,podkarpackie

45 000 zł800 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Okazja Inwestycyjna Kompleks 5 Działek Budowlanych | Brzezówka dk Brokers prezentuje unikalną ofertę, która łączy przystępną cenę z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. W otulinie zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

560 000 zł64 m² 8 763,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Reformacka Nieruchomości na przyjemność zaprezentować na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 63,9 m z balkonem i piwnicą, położone na 7. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, osiedle gen. Stanisława Maczka

Łańcut,podkarpackie

509 999 zł69 m² 7 412,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 68,8m usytuowane na wysokim parterze przy ul. Gen. Maczka w Łańcucie. Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł1 186 m² 370,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 11,86 ar, położoną w spokojnej i zielonej dzielnicy Słocina w Rzeszowie, przy ulicy św.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Udzieli

Ropczyce,podkarpackie

460 000 zł64 m² 7 221 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

3-pokojowe mieszkanie w Ropczycach - duża strefa dzienna. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia 3 pokojową nieruchomość usytuowaną na pierwszym piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Solińska

Rzeszów,podkarpackie

540 000 zł48 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 48 m Rzeszów, ul. Solińska Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu przy ul. Solińskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

414 706 zł41 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,06 m , znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarnobrzeg,podkarpackie

619 000 zł77 m² 8 036,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować: środkowe mieszkanie o powierzchni 77,07m2 z zadaszonym balkonem 8m2, mieszczące się na piętrze w zabudowie szeregowej. Całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Jarosław,podkarpackie

410 000 zł50 m² 8 143 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Mieszkanie o powierzchni 50,35m2 z balkonem, zlokalizowane na trzecim, ostatnim piętrze niskiego bloku na osiedlu Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarnobrzeg,podkarpackie

469 000 zł77 m² 6 089,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować: ostatnie mieszkanie o powierzchni 77,07m2 z zadaszonym balkonem 8m2, mieszczące się na piętrze w zabudowie szeregowej. Całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

770 000 zł117 m² 6 594,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Na sprzedaż dom z garażem, w zabudowie szeregowej w nowej inwestycji przy ul. Jana Pawła II w Rzeszowie. **ostatni wolny** Dom z 5 pokojami o powierzchni 116,76 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Iwonicz

Iwonicz,podkarpackie

910 000 zł110 m² 8 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Przedstawiamy nowy dom z dużą działką w dzielnicy Zadwór. To spokojna, zielona część miejscowości Iwonicz- idealna dla rodzin szukających ciszy i bezpieczeństwa. Dom położony jest.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij