dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 572 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Podgrodzie

Podgrodzie,podkarpackie

170 000 zł3 100 m² 54,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Home Estate Przewóz ma przyjemność zaprezentować budowlaną działkę o powierzchni 31 arów, z wydanymi warunkami zabudowy, położoną w miejscowości Pogrodzie (gmina Dębica).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

5 106 000 zł25 530 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

W ofercie biura Stoprocent- nieruchomości wyjątkowa okazja inwestycyjna działki o łącznej powierzchni 2,5530 ha położone w dynamicznie rozwijającej się części Boguchwały. Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł108 m² 5 251,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

O inwestycji Kameralna inwestycja w zabudowie szeregowej w spokojnej części Zaczernia, zaledwie 7 km od centrum Rzeszowa. Mieszkania wyróżniają się nowoczesną architekturą, funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hanasiewicza

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł59 m² 8 804,07 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wombat nieruchomości prezentuje: atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie | 58,95 m | Rzeszów, osiedle Kmity (ul. Hanasiewicza) nowa atrakcyjna cena 519 000zł do negocjacji opis mieszkania Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojtyły

Rzeszów,podkarpackie

719 000 zł68 m² 10 576,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, świeżo po remoncie, przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,98 m2, zlokalizowane przy ulicy Sikorskiego w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Humniska

Humniska,podkarpackie

750 000 zł104 m² 7 217 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 898 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży pięknego domu jednorodzinnego, wybudowanego i wykończonego w latach 2014-2017 r. Nieruchomość znajduje się w Humniskach, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł55 m² 8 372,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie z ogrodem w niskiej zabudowie! Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,82 m2 usytuowane na parterze w niskiej zabudowie szeregowej wraz z przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedlanowskiego

Stalowa Wola,podkarpackie

299 000 zł49 m² 6 152,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w Stalowej Woli. W najnowszej ofercie as Nieruchomości na wynajem bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 48,60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Malawa

Malawa,podkarpackie

1 289 000 zł145 m² 88,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Na sprzedaż nowoczesny, funkcjonalny dom jednorodzinny z garażem w bryle budynku oraz wolnostojącym budynkiem gospodarczym. Nieruchomość położona w cichej i zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Rzeszów,podkarpackie

575 000 zł38 m² 15 127,60 zł/m²

 

Piętro:13/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentujemy Państwu apartament typu studio o powierzchni 38m2, zlokalizowany na 13 piętrze prestiżowego Budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Uherce Mineralne

Uherce Mineralne,podkarpackie

900 000 zł13 000 m² 69,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży nieruchomość gruntową, położoną w Uhercach Mineralnych w województwie podkarpackim, powiat leski, gmina Olszanica. Nieruchomość gruntowa idealna pod inwestycję,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł28 m² 14 250 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, o powierzchni 28 m2, z pięknym widokiem na wisłok - zlokalizowane w centrum Rzeszowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. 3 Maja

Jasło,podkarpackie

320 000 zł40 m² 8 040,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 39,8 m , zlokalizowany w centrum Jasła, przy ul. 3 maja 9. Lokal znajduje się na parterze budynku (kondygnacja 1,0) i składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

715 000 zł84 m² 8 532,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Piętrowy dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

495 720 zł58 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ostatnie dostępne mieszkanie w tej inwestycji! Gotowe do odbioru możliwość wykończenia od zaraz Prezentujemy Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,32 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Strzyżów

Strzyżów,podkarpackie

549 900 zł93 m² 5 913 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Duża obniżka ceny! Strzyżów centrum - dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 93 m2 (suterena - 85m2) na zagospodarowanej działce 4,99 ara wraz z budynkiem handlowo-usługowym oraz parking; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rzeszów,podkarpackie

720 000 zł1 077 m² 668,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 10,77 arów. Położona w Rzeszowie przy ulicy Jasińskiego bezpośrednio przy drodze asfaltowej. Warunki zabudowy na dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stanisława Augusta

Rzeszów,podkarpackie

659 000 zł54 m² 12 313,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż apartament w samym sercu Rzeszowa, ul. Króla Augusta! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż komfortowy apartament położony w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Króla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

626 888 zł68 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

-> Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości <- Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 68,14 m usytuowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 590 000 zł152 m² 10 460,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Jeśli marzysz o przestronnym i komfortowym domu w mieście, który łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność, bliskość natury ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Partyzantów

Głogów Małopolski,podkarpackie

690 000 zł123 m² 5 601,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:208 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej i zielonej części Głogowa Małopolskiego ul. Partyzantów. Cena promocyjna: 690 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pustków-Osiedle

Pustków-Osiedle,podkarpackie

180 000 zł48 m² 3 789 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie po remoncie w przystępnej cenie= komfort za rozsądną cenę. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia mieszkanie 2-pokojowe znajdujące się na osiedlu w Pustkowie, pustków Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł42 m² 12 238,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 41 m2 zlokalizowane przy ulicy Lwowskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębica

Dębica,podkarpackie

399 000 zł60 m² 6 650 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:290 m²

Zakup od dewelopera - brak pcc! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę w bardzo atrakcyjnej cenie! Przedstawiamy kompaktowe i bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł50 m² 10 871,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni ok. 50,5 m , zlokalizowanego w spokojnej części Rzeszowa Przybyszówka, ul. Krośnieńska. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Wspólna

Rzeszów,podkarpackie

10 000 000 zł2 040 m² 4 901,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż budynek biurowo-magazynowy o łącznej powierzchni 2040 m2 zlokalizowany przy ulicy Wspólnej w Rzeszowie. Nieruchomość zlokalizowana wsród innych firm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

210 000 zł637 m² 329,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka budowlana w Zaczerniu wydane wz na dom jednorodzinny! Lokalizacja: zaczernie, gmina Trzebownisko Powierzchnia działki: 6,37 ar Cena: 210 000 zł Marzysz o spokojnym miejscu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 450 000 zł264 m² 5 502,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:641 m²

Przeczytaj uważnie opis ponieważ ta nieruchomość składa się z domu o powierzchni 179,40 m2, budynku usługowego o powierzchni 84,13m2 i garażu na dwa samochody pod tym budynkiem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sikorskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

449 000 zł64 m² 7 017,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,98m w nowo powstającej inwestycji przy ul. Sikorskiego w Głogowie Małopolskim. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Stobierna,podkarpackie

108 000 zł1 770 m² 61,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki budowalnej o powierzchni 17 a, położonej w malowniczej i spokojnej miejscowości Stobierna, powiat dębicki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Moderówka

Moderówka,podkarpackie

284 000 zł73 m² 3 890,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 300 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Moderówka, w gminie Jedlicze. Przedmiotem oferty jest działka o numerze ewidencyjnym 1007,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Osiedlowa

Rudna Mała,podkarpackie

480 000 zł54 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Rzeszowskie biuro nieruchomości prezentuje atrakcyjną ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania położonego w Rudnej Małej - zaledwie kilka minut od granic Rzeszowa. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł65 m² 10 058,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 64,62 m2, usytuowane jest na drugim piętrze w kamienicy w samym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

560 000 zł64 m² 8 763,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,9 m , położone na 7. piętrze w 10-piętrowym bloku z windą, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Łętownia

Łętownia,podkarpackie

395 000 zł133 m² 2 967,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:965 m²

Prezentowana nieruchomość położona jest w miejscowości łętownia, gmina Nowa Sarzyna, powiat leżajski, województwo podkarpackie. Dom usytuowany na działce w kształcie zbliżonym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

675 000 zł68 m² 9 985,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 67,6 m2, usytuowane jest 1 piętrze w bloku z windą. W jego skład wchodzą: kuchnia, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

499 000 zł90 m² 5 539,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy dom wolnostojący o pow. użytkowej 90,08 m2 z działką o powierzchni 3,20 ar, zlokalizowany w w Nowej Wsi. Dom posiada parter z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Zakątkowa

Rzeszów,podkarpackie

5 690 000 zł1 489 m² 0,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesny obiekt usługowo-magazynowy z zapleczem biurowym w Rzeszowie przy ul. Zakątkowej. Atrakcyjny obiekt o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Rzeszów,podkarpackie

585 000 zł51 m² 11 383,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

W ofercie biura Eagles Estates przedstawiamy Państwu 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 znajdujące się w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum, przy ul. Staszica. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Langiewicza

Sanok,podkarpackie

224 000 zł25 m² 8 924,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż nowoczesna kawalerka po generalnym remoncie w Sanoku na osiedlu Wójtostwo przy ulicy Mariana Langiewicza. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

449 000 zł64 m² 7 017,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż kameralne osiedle mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej. Dostępne lokale o powierzchni od 63,98 m2 do 66,30 m2, każde z prywatnym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij