dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 578 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 578 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przemyśl,podkarpackie

567 788 zł100 m² 5 696 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w prestiżowej inwestycji Nove Monte Cassino, zlokalizowanej w malowniczej dzielnicy Winna Góra w Przemyślu. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Biały Bór

Biały Bór,podkarpackie

170 000 zł2 018 m² 84,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Działkę, usytuowaną w Białym Borze, której położenie, w pobliżu lasu, w zacisznym i urokliwym miejscu, nadaje jej absolutnie wyjątkowy charakter. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Poręby Dymarskie

Poręby Dymarskie,podkarpackie

180 000 zł6 800 m² 26,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny z infrastrukturą techniczną. Bezpośrednio przy drodze gminnej. Wymiary działki to około 54m x 126m (68 arów) z czego średnio 15m szerokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pstrągowa

Pstrągowa,podkarpackie

539 000 zł25 000 m² 21,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży siedliska w malowniczej okolicy. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława Augusta

Rzeszów,podkarpackie

380 000 zł32 m² 11 692,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferta sprzedaży jedno pokojowego mieszkania typu studio o powierzchni 32,5 m , położonego na trzecim pietrze bloku mieszkalnego, w lokalizacji Rzeszów, osiedle Króla Stanisława Augusta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

659 000 zł68 m² 9 691,18 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal w ścisłym centrum Rzeszowa | Parter | Ruchliwa ulica ks.Jałowego | duża piwnica 42 m | dwa wejścia Park Nieruchomości oferuje na sprzedaż lokal położony w centrum Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

1 323 440 zł93 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:15/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż apartament w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie przy ul. Fryderyka Szopena. Mieszkanie W88 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Olbrachta

Rzeszów,podkarpackie

401 565 zł33 m² 12 099 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w II etapie nowoczesnej inwestycji przy ul Olbrachta na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie, realizowanej przez sprawdzonego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

498 000 zł60 m² 8 357,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny Design i Japońska Tradycja Mamy przyjemność zaprezentować Państwu jedyną taką inwestycje - unikalne mieszkanie na piętrze o powierzchni 59,59m2 z dwoma balkonami oraz dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okulickiego

Stalowa Wola,podkarpackie

349 000 zł48 m² 7 331,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,60 m2 w Stalowej Woli przy ul. Okulickiego na osiedlu Słonecznym. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze niskiego bloku z 1974 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Rzeszów,podkarpackie

40 000 zł12 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Sprzedam miejsce postojowe w garażu podziemnym przy ul. Architektów 13 w Rzeszowie. Opłaty miesięczne za miejsce (czynsz) - 134 zł / mies. Miejsce jest obecnie wynajęte za 250 zł / mies. 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

540 732 zł68 m² 7 998,99 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 67,60 m , położone przy ul. Podwisłocze w Rzeszowie - w spokojnej i bardzo dobrze znanej lokalizacji, chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

665 000 zł58 m² 11 465,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pokojowe mieszkanie 58 m | Drabinianka | 2 balkony | 2 piętro | Rzeszów Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie o powierzchni ok. 58 m , położone przy ul. Sikorskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

598 185 zł44 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości apartament w topowej lokalizacji Rzeszów, ul. Lwowska. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,31 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Czaszyn,podkarpackie

273 000 zł3 418 m² 79,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka W bieszczadach - brzozowiec / zagórz Widok na lasy i góry | Rzeka Osława i naturalny strumień | Przestrzeń i cisza Mam ogromną przyjemność prezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

1 850 000 zł293 m² 6 313,99 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy do sprzedaży budynek mieszkalny podzielony na 4 mieszkania - położony w Tajęcinie - 250 m w linii prostej od Lotniska w Jasionce. Działka: - 12 ar - zabudowana, - duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Przeworsk

Przeworsk,podkarpackie

250 000 zł200 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu Kamienicę komercyjną na sprzedaż w centrum Przeworska. Doskonała lokalizacja dla inwestorów szukających obiektu komercyjnego w sercu Przeworska. Owa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

463 505 zł55 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,53 m z balkonem 7,59 m2 - Nowa inwestycja w Rzeszowie przy ul. Budziwojska na malowniczym miejscu. Rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Agnieszki

Rzeszów,podkarpackie

494 000 zł54 m² 9 122,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości: mieszkanie 54,82 m z prywatnym, bardzo dużym ogródkiem. Mieszkanie jest już po odbiorach, klucze od ręki! Lokal znajduje się na parterze jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

456 380 zł1 201 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Tajęcinie, w sąsiedztwie nowych, nowoczesnych domów jednorodzinnych. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

819 000 zł89 m² 9 233,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Biuro Sprzedaży Estaton ma przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w Głogowie Małopolskim na osiedlu Zabajka. Lokalizacja: inwestycja położona jest w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł54 m² 8 811,63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż ostatnie skrajne mieszkanie 54,36 m z największym ogrodem 127m2 - Nowa inwestycja w Rzeszowie przy ul. Budziwojska na malowniczym Wzgórzu. Rozkład mieszkania: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

445 000 zł63 m² 7 098,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 62,69 m z poddaszem uzytkowym o powierzchni 40m2 ( po podłodze 60m2) - Nowa inwestycja w Rzeszowie przy ul. Budziwojska na malowniczym Wzgórzu. Rozkład mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Bałtycka

Rzeszów,podkarpackie

1 495 000 zł126 m² 11 865,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:352 m²

Nowoczesny i komfortowy dom w zabudowie szeregowej segment zewnętrzny | 126,48 m | Rzeszów Wilkowyja, ul. Bałtycka (nowe budownictwo). Szukasz domu, który łączy komfort, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Przemyśl,podkarpackie

349 184 zł40 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kameralny blok na Winnej Górze - komfort i wygoda w zasięgu ręki! Szukasz przytulnego mieszkania w spokojnej okolicy, ale blisko centrum miasta? Osiedle Nove Monte Cassino na Winnej Górze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krosno

Krosno,podkarpackie

330 000 zł80 m² 4 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż klimatyczny dom o powierzchni ok. 80 m z możliwością adaptacji poddasza, położony na pięknej i bardzo ustawnej działce o powierzchni 13 arów. Budynek składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Sosnowa

Głogów Małopolski,podkarpackie

450 000 zł130 m² 3 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:868 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Głogów Małopolski przy ul. Sosnowej. Oferta skierowana jest do osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łukawiec

Łukawiec,podkarpackie

899 000 zł146 m² 5 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie podwyższonym deweloperskim położony w miejscowości Łukawiec, zaledwie 20 minut od centrum Rzeszowa. Nieruchomość została wybudowana w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

1 549 000 zł194 m² 7 988,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 m²

Na sprzedaż nowy dom wolnostojący wykończony w wysokim standardzie | 171,51 m | działka 8,02a | Głogów Małopolski Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Mickiewicza

Przemyśl,podkarpackie

1 200 000 zł891 m² 1 346,80 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:891 m²

Oferta sprzedaży kamienica, ul. Mickiewicza, przemyśl Na sprzedaż kamienica o funkcji mieszkalno-usługowej, położona w centralnej części Przemyśla, przy jednej z głównych ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trześniów

Trześniów,podkarpackie

170 000 zł100 m² 1 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż klimatyczny, wolnostojący dom jednorodzinny wykonany z drewna, położony w malowniczej miejscowości Trześniów (gmina Haczów). Nieruchomość usytuowana jest na przestronnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krowica Sama

Krowica Sama,podkarpackie

550 000 zł3 900 m² 115,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży dwóch działek budowlanych w miejscowości Krowica Sama Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży dwóch działek budowlanych (inwestycyjnych) Działka 1:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Kawęczyńska

Dębica,podkarpackie

299 000 zł1 044 m² 286,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Fantastyczna lokalizacja! Działka budowlana znajdująca się w Dębicy przy ulicy Kawęczyńskiej. Powierzchnia dzialki 10 arów (1044m2). Nr dzialki na mapkach 2617/1. Działka jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Rzeszów,podkarpackie

999 000 zł72 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament premium z panoramicznym widokiem72 m | balkon 20 m | 16. piętro | budynek 2022 Na sprzedaż ekskluzywny apartament położony na 16. piętrze nowoczesnego budynku, oferujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

609 000 zł46 m² 13 159 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2. piętrze w inwestycji skyres przy ul. Lubelskiej w Rzeszowie. Nieruchomość wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stobierna

Stobierna,podkarpackie

95 000 zł800 m² 118,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Raniżów,podkarpackie

360 000 zł114 m² 3 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 653 m²

Wyłącznie w ofercie Stoporocent Nierchomości na sprzedaż przestronny wolnostojący dom wraz z budynkami gospodarczymi o powierzchni 114 m w centrum Raniżowa. Nieruchomości usytuowane.