dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 590 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 590 ogłoszeń

Rynek pierwotny

577 040 zł72,13 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuje na sprzedaż już gotowe dla nowego właściciela 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,13 m2 w stanie deweloperskim Z ogrodem 52,32 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż: hala magazynowa z potencjałem inwestycyjnym + działki | Horyniec-Zdrój Na sprzedaż hala magazynowa o powierzchni zabudowy ok. 520m, położona na działce o powierzchni 1900m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie klasy premium o powierzchni 43 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Kamienica Park przy ul. Powstańców Śląskich, na spokojnym i zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł133 m² 10 451,13 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament o powierzchni - 133 m w sercu Rzeszowa! Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży unikatowego apartamentu położonego na 1 piętrze w samym Centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł75 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Jeśli szukasz klimatycznej nieruchomości z potencjałem, z dala od miejskiego zgiełku, z żyzną ziemią, budynkami umożliwiającymi realizację Twoich planów, to zachęcam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

490 000 zł67,40 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania na Nowym Osiedlu zabudowy szeregowej w okolicy ul. Sikorskiego -dostępne mieszkania na parterze z ogrodem oraz na piętrze z poddaszem i balkonem. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

33 000 zł1 700 m² 19,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży działki rolno - rekreacyjnej położonej w miejscowości Gruszowa w gminie Fredropol, znajdującej się przy skrzyżowaniu prowadzącym do Makowej.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł71,80 m² 6 406,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedaż mieszkania w Nisku 4 pokoje 71,8 m Loggia Świetna lokalizacja Idealne dla rodziny lub inwestora Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,80.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł73 m² 7 876,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Funkcjonalne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, 2 pokoi, łazienki i schowka. Do mieszkania przynależy taras i ogród.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

W ofercie biura Expander przedstawiamy Państwu dom wolnostojący z olbrzymim potencjałem zlokalizowany w ścisłym centrum Rzeszowa przy ulicy Słocińskiej. Prezentowany budynek zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:298 m²

Nowa niższa cena! Dom rekreacyjny z pięknym widokiem blisko Zalewu Solińskiego. Na sprzedaż oferujemy urokliwy dom rekreacyjny położony w malowniczych okolicach Soliny, idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 000 zł52,38 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,38 m2 usytuowane na parterze, do którego przynależy ogródek oraz prywatne miejsce postojowe. Osiedle zlokalizowane jest przy ul. Sikorskiego wśród.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 300 m² 142,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z dobrym dojazdem. Nieruchomoac jest niereguralnego kształtu o wymiarach: dl. 94.5m x 14m szerokości. Cały areał tej działki wynosi 1300m2. Klasa; rii, ps III. Prad.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

979 000 zł106,05 m² 9 231,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny Apartament Premium z Tarasem 40 m | Rzeszów Budziwój Ostatnie 10 wolnych apartamentów! Wyjątkowa przestrzeń przy ul. Legionistów. Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł38 m² 12 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomosci Eagles Estate prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 38 m , usytuowane na 2. piętrze bloku przy ul. Hetmańskiej w Rzeszowie. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł120 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu solidnie wybudowany dom wolnostojący w stanie surowym otwartym. Budynek powstał w latach 90. z trwałego pustaka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 880 zł102,98 m² 5 689,26 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowych mieszkań w prestiżowej inwestycji Nove Monte Cassino, zlokalizowanej w malowniczej dzielnicy Winna Góra w Przemyślu. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł798 m² 563,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:798 m²

Budynek rekreacji indywidualnej - Bystre, gmina Baligród Drewniany domek z poddaszem użytkowym, kominkiem i tarasem - idealny na wypoczynek lub wynajem Przedstawiamy urokliwy, drewniany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł1 184 m² 212,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działka o powierzchni 1185m2 w łańcucie okazja okazja okazja Działka położona w drugiej linii zabudowy. Dla działki wydano wz na budowę domu jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł1 500 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży polecam działkę w miejscowości Nienaszów gmina Nowy Żmigród powiat Jasło. Działka płaska o powierzchni 15 ar wymiary szerokość około 19 m i długość około 100 m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł54,57 m² 9 327,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkania w zabudowie szeregowej z ogródkiem w standardzie deweloperskim zlokalizowane w okolicach ul. Lwowskiej - Malawa opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł140 m² 5 921,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 085 m²

Chcesz mieszkać w pięknej okolicy, w domu w którym widok z kuchni masz na piękny, podkarpacki las mieszany? Ta oferta jest dla Ciebie. Blisko miasta, a jednocześnie blisko natury.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze. Ta wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 43,00.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

452 123 zł54,83 m² 8 245,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 54,83 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł89,14 m² 7 291,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Inwestycja w strategicznej lokalizacji zwłaszcza pod kątem rozwojowym, dostępności do łączników drogowych oraz niedalekiej odległości od Politechniki Rzeszowskiej co może być dobrą lokatą.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł106,80 m² 7 958,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny parterowy położony w malowniczej miejscowości Wysoka Głogowska - zaledwie kilkanaście minut od centrum Rzeszowa. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł140 m² 1 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 140m , z wybudowany w 1970 roku z pełnej cegły, położony w miejscowości Cewków powiat Lubaczowski w spokojnej i zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 186 000 zł424,27 m² 2 795,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Dom z duszą i przestrzenią na biznes - zamieszkaj i pracuj w jednym miejscu | Nisko. Wyobraź sobie poranek w miejscu, które łączy komfort domu z funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł53,90 m² 11 966,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować na wyłączność dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 53,90 m (powierzchnia całkowita 60,47 m ), zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 586 zł88,73 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe z poddaszem oraz dużym tarasem ok. 17m2. Opis nieruchomości: - pow. użytkowa 88,73m2 - miejsce parkingowe zewnętrzne W cenie - taras o pow. 16,77m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż , nowoczesne mieszkanie o powierzchni 98 m , położone w centrum Rzeszowa przy ul. Architektów. Mieszkanie znajduje się na 11. piętrze, oferując spektakularny widok na miasto.

Szczegóły ogłoszenia

103 800 zł798 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! atrakcyjna działka W krośnie Prezentujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę położoną blisko centrum Krosna. Działka o powierzchni 7,98ar. Działka o regularnym.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł140 m² 5 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 755 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 140 m2 posadowiony na działce o powierzchni 2755 m2 w miejscowości Straszydle! Do domu przynależy duży.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł50 m² 8 780 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:12 100 m²

Obniżka ceny! Niewodna - dom drewniany, odremontowany, na podmurówce, kryty blachą trapezową usytuowany na działce 1,21 ha do tej pory użytkowany rekreacyjnie: pokój dzienny z kuchnią opalaną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 0,7639 ha, położona w otoczeniu lasów z dojazdem drogą gminną. Glinik Górny, powiat strzyżowski, gmina Frysztak Najważniejsze atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł85,37 m² 6 442,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:141 m²

Na sprzedaż dom szeregowy z ogródkiem Wiązownica Biuro nieruchomości homfi prezentuje na sprzedaż jeden z domów szeregowych w inwestycji zlokalizowanej w Wiązownicy. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł57,43 m² 10 430,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania, które daje swobodę domu jednorodzinnego? Prezentujemy nowoczesny, przemyślany apartament o powierzchni 57,43 m , zlokalizowany na parterze, z ogromnym, prywatnym ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł70 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż Nowoczesne Mieszkanie 70 m z Narożnym Ogrodem - ul. Załęska w Rzeszowie. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu nowego budownictwa, prywatnej przestrzeni zielonej oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 000 zł150 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:11 000 m²

Przedstawiam ofertę sprzedaży komfortowego domu wolnostojącego, położonego w spokojnej i malowniczej miejscowości Drohobyczka, zlokalizowanej zaledwie kilka minut od Przemyśla. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł47,30 m² 8 224,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na parterze w niskim, IV-piętrowym bloku na osiedlu Kazanów w Przemyślu. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł77,45 m² 6 055,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Funkcjonalne 4 pokojowe mieszkanie (77,45) na pierwszym piętrze w niskiej kameralnej zabudowie przy ulicy Spichlerzowej. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 77,45m2 - piętro 1/1 -.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij