dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 591 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 591 ogłoszeń

255 000 zł58 700 m² 4,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż duże grunty rolne położone w miejscowości Daliowa, gmina Jaśliska, powiat krośnieński. > lokalizacja Działki położone są w spokojnej, malowniczej części wsi.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł595 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż 9 działek letniskowych w Radawie z warunkami zabudowy Lokalizacja: radawa, gm. Wiązownica Rodzaj działek: letniskowe Powierzchnie działek: - 7 działek 4,85 ar - 1 działka 5,95 ar.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł1 131 m² 265,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia działkę na sprzedaż z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 1131m2 położoną w Mielcu, niedaleko zalewu o nazwie 'tropicana".To.

Szczegóły ogłoszenia

600 000 zł7 652 m² 78,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa składająca się z dwóch działek o łącznej powierzchni ponad 76 arów, położona w malowniczej miejscowości Zawóz, gmina Solina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł94,40 m² 5 826,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej w atrakcyjnej lokalizacji. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnych i funkcjonalnych domów jednorodzinnych.

 

 

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w zabudowie szeregowej na piętrze o powierzchni 67,09 m2 z jednym miejscem postojowym w cenie. Inwestycja zlokalizowana w sąsiedztwie Al. Sikorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Rzeszowie przy ulicy Miejskiej Powierzchnia użytkowa 83 m2 oraz działka 220 m2 Cena 639 tys. Rozkład pomieszczeń: parter: wiatrołap, korytarz, salon.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł104 m² 8 644,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 104 m , położone na 1. piętrze w kameralnej zabudowie, na spokojnym osiedlu w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł197 m² 3 294,42 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:622 m²

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży budynku usługowego w stanie surowym z poszyciem dachowym. Zapraszamy Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

184 000 zł3 400 m² 54,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana 34 ary - Jagodnik, gmina Cmolas. Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 34 arów, położona w miejscowości Jagodnik, gmina Cmolas, powiat kolbuszowski,.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł72 m² 67,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży domu położonego w miejscowości puchacze (obręb geodezyjny Podemszczyzna) w gminie horyniec zdrój posadowionego na przestrzennej.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł300 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w malowniczej miejscowości Trzciana, zaledwie 12 km od Rzeszowa. Nieruchomość znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 25.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki rolnej z możliwością przekształcenia na budowlaną o łącznej powierzchni 7 arów, zlokalizowanej w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

353 249 zł57,09 m² 6 187,58 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Nową Inwestycję oraz Ofertę mieszkań w zabudowie szeregowej dwulokalowej znajdujących się w Cichej i Spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł67 m² 10 134,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67m położone na wysokim parterze w niskim bloku przy ul. Plenerowej w Rzeszowie. Składa się z: - salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 400 m²

Dom w świetnej okolicy przy drodze wojewódzkiej Dom wolnostojący z początku lat 70-tych. Powierzchnia domu:123m, działka:0,54 ha. W skład domu wchodzi: parter: przedpokój, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 1000 m , z warunkami zabudowy na dom mieszkalny jednorodzinny, położoną w Rzeszowie przy ul. Budziwojskiej (działka nr 2010/3, obręb Budziwój).

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł1 508 m² 381,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 335/2 położona w Rzeszowie, obręb Matysówka. 15,08 arów możliwości przy ul. Kukuczki działka z wydanymi warunkami zabudowy, która pozwoli.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

457 300 zł53,80 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną niespełna 6 km od Centrum Rzeszowa. Mamy przyjemność przedstawić 3 pokojowe mieszkanie w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w miejscowości Chrząstówka (gmina Jasło, województwo podkarpackie). Działka nr.

Szczegóły ogłoszenia

669 000 zł80,20 m² 8 341,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze. Spokojna okolica a zarazem niedaleka odległość od ścisłego centrum sprawi iż nowi.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł20 419 m² 9,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania działka o powierzchni ok. 2 ha położona w malowniczej scenerii bieszczadzkich lasów, w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego gór Słonnych, u podnóża góry kamienna.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł109,94 m² 10 915,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie premium w zabudowie szeregowej, oddalone 4 minuty autem od jednej z głównych ulic Rzeszowa - ul. Podkarpackiej. Mieszkanie w tej okolicy to namiastka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł65,50 m² 8 702,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Zawiszy Czarnego w Rzeszowie. Przemyślany i elegancki projekt architektoniczny, dbałość o każdy szczegół i przede.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł96,02 m² 16 142,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 464 m²

Prezentujemy wyjątkową nieruchomość całoroczny dom wykonany z pełnego bala, położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Czerwona Wola w gminie Sieniawa. To oferta, która.

Szczegóły ogłoszenia

173 900 zł3 700 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Edyta Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży 2 działek budowlanych o pow. 37 ar położonych w miejscowości Tryńcza. Dla każdej.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł194,11 m² 10 251,92 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:-

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu lokal komercyjny na sprzedaż w samym sercu Rzeszowa przy ulicy Krakowskiej. Nieruchomość o powierzchni 194,11 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

414 060 zł40,20 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji i podatku pcc Kurpiel Nieruchomości przedstawia państwu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,20 m2 usytuowane na trzecim piętrze bloku z windą. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł35,25 m² 10 326,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,25 m2 znajdujące się na osiedlu 1000-Lecia przy ul. Rycerskiej w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 47 arów, położona w miejscowości Cieszacin Wielki, gmina Pawłosiów, powiat jarosławski, województwo podkarpackie. Teren działki ma kształt prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

690 000 zł98,50 m² 7 005,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Biuro Nieruchomości rzestate prezentuje na sprzedaż: przestronne mieszkanie dwupoziomowe z widokiem na panoramę Rzeszowa - Zalesie / Matysówka Szukasz dużego, komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł61,91 m² 7 090,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednie biuro sprzedaży inwestycji - Miejska Przystań Miejska przystań - to inwestycja ośmiu dwu-lokalowych budynków mieszkalnych w niskiej zabudowie szeregowej z ogródkami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł100 m² 5 550 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 479 m²

Całoroczny dom pod miastem Przedstawiamy na sprzedaż dom mieszkalny usytuowany zaledwie 7 km od centrum Ustrzyk Dolnych ( powiat bieszczadzki) Ofertę stanowi budynek mieszkalny jednorodzinny w którym.

Szczegóły ogłoszenia

35 000 zł2 300 m² 15,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka na sprzedaż sieklówka, powiat jasło Idealna pod domek rekreacyjny Powierzchnia: 23 ar Lokalizacja: sieklówka, powiat Jasło Dojazd: bezpośrednio z asfaltowej drogi gminnej Otoczenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł129 m² 5 418,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Good Life Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 129 m2 w Wysokiej Głogowskiej. Dom usytuowany na działce 3,9 ar. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycje domów w zabudowie bliźniaczej, położoną na południu Rzeszowa przy ul. Miejskiej, zaledwie 12 minut samochodem od centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

167 000 zł7 900 m² 21,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Masz dość miejskiego zgiełku i marzysz o przestrzeni, w której możesz zbudować swój dom, założyć gospodarstwo lub stworzyć miejsce do życia blisko natury, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł92 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 92 m , położone w Rzeszowie na osiedlu Projektant przy ul. Nowosądeckiej. Cena: 800 000 zł Powierzchnia: 92 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł49,53 m² 6 037 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie w centrum Krosna świetna lokalizacja! uwaga! każde pomieszczenie mieszkalne posiada wyjście na balkon typu loggia! I piętro! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł188 m² 3 186,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Na Miarę Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom gotowy do wykańczania w stanie deweloperskim bez elewacji - są rozprowadzone media (prąd, woda, kanalizacja, kaloryfery, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł3 100 m² 145,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka inwestycyjna nad jeziorem solińskim - zawóz, gmina solina Powierzchnia: 0,31 ha W samym sercu Bieszczad, w miejscowości Zawóz, czeka wyjątkowa nieruchomość - działka.