dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 590 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 590 ogłoszeń

850 000 zł108,46 m² 7 837 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:337 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom rekreacyjny w Polańczyku nad Jeziorem Solińskim. Przedmiotem oferty jest atrakcyjny dom rekreacyjny, położony na działce o powierzchni 3,37ara, w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł82,92 m² 8 140,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:319 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Zaczernie obok Rzeszowa. Dom usytuowany na działce 3,19 ara o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

857 000 zł424,50 m² 2 018,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Działka z rozpoczęta budową w sercu Bieszczad. Szukasz idealnego miejsca do stworzenie domu swoich marzeń? Chcesz mieszkać w cichej, spokojniej okolicy, jednocześnie mając możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł155 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż gotowy do odbioru dom w stanie deweloperskim, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce ok. 6 ar w Łańcucie przy ul. Kąty. Ogólne informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

473 600 zł41,91 m² 11 300,41 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura estaton prezentujemy Państwu nowoczesną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną przy ul. Lubelskiej na Osiedlu Staromieście w Rzeszowie. Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł58,36 m² 9 407,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży mieszkanie o pow. 58m2 składające się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni, łazienki i przedpokoju. Do mieszkania przynależy ogród o pow. 31m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 753 zł35,51 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,52 m zlokalizowane przy ul. Gościnnej w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest na wysokim parterze budynku, który jest w trakcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

605 817 zł78,18 m² 7 749 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Ostatnia szansa! Zarezerwuj już dzisiaj! Wyjątkowa oferta sprzedaży jednego z czterech ostatnich lokali usługowych w Nowej Inwestycji Osiedla w Dolinie Sanu! Luksus i Potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł53 m² 10 471,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o powierzchni 53m2 usytuowane na 3 piętrze kameralnego bloku z balkonem i komórką lokatorską 2m2.Powierzchnia mieszkania liczona po podłodze to 81,58m2. Mieszkanie posiada 3.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł166 m² 3 855 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:426 m²

Ostatnie dwa wolne segmenty wewnętrzne 166 M2 za 640 000 zł. Na sprzedaż oferujemy komfortowe i nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, położone na kameralnym osiedlu w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł2 629 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 26,29 ar (0,2629 ha) położoną w malowniczej miejscowości Bajdy. Nieruchomość znajduje się na terenie płaskim, z bezpośrednim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł2 336 m² 8,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę o powierzchni 23,36 a. Działka Leśna idealna pod rekreację. Zalety nieruchomości: - dojazd gminną drogą utwardzoną, -.

Szczegóły ogłoszenia

693 000 zł7 700 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka w Chmielniku o powierzchni 0,7770 ha widokowa na wzniesieniu. Dojazd drogą służebną o szerokości około 5m. Warunki zabudowy na cztery domy działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

659 000 zł82,92 m² 7 947,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 4 domy na sprzedaż w topowej lokalizacji! Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83m2. Różnorodność cen oraz ogrodów od 2,5ara do ponad.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł67,60 m² 6 656,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przemyśl, ul. Grunwaldzka - Mieszkanie z potencjałem i widokiem na panoramę miasta Szukasz komfortowego mieszkania z widokiem, który zachwyca? Ta oferta jest idealna dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł45,35 m² 10 474,09 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum przy ul. Lenartowicza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 45,35 m2, usytuowane jest na 5 piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł82,92 m² 8 068,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:301 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu na sprzedaż nową inwestycję domów jednorodzinnych w zabudowie dwulokalowej w Zaczerniu. Domy mają powierzchnię 83 m2 i mieszczą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł88,70 m² 7 328,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej, znajdujący się na osiedlu Zabajka w Głogowie Małopolskim. Inwestycja jest już ukończona,.

Szczegóły ogłoszenia

49 000 zł2 000,64 m² 24,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka 20 arów Krzątka koło Majdanu Królewskiego. Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 20 arów, położona w miejscowości Krzątka, w gminie Majdan Królewski. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł320 m² 1 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:6 017 m²

Łazy (osiedle), gm.Radymno - Wd niu 26.01.2026 r obnizka ceny z 419 tys. zł Dom wolnostojący o pow. użytkowej około 160 m2 (całkow. 240 m2), w zacisznej części miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł146 m² 3 554,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:816 m²

Są miejsca, gdzie codzienność ma rytm, którego nie da się znaleźć w mieście. Rano kawa na tarasie, cisza przerywana tylko śpiewem ptaków. Popołudniu dzieci na trawie, pies pod jabłonią,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Przytulne mieszkanie w sercu Bieszczad Ustrzyki Dolne, ul. 29 Listopada Szukasz idealnej bazy wypadowej w góry lub sprawdzonej inwestycji pod wynajem? To mieszkanie łączy w sobie doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Marzysz o własnym domu w otoczeniu przyrody, z dala od zgiełku miasta? Ta działka spełni Twoje oczekiwania! Na sprzedaż pięknie położona działka budowlana w miejscowości Hadle.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Edyta Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić Państwu nową ofertę sprzedaży 4 działek budowlanych o pow. : - 9,56 ar o wym.: 24 m szerokości x 39,80.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł3 626 m² 96,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę położoną nad rzeką o powierzchni 36 arów, usytuowaną w miejscowości Zahoczewie, w gminie Baligród. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł175 m² 3 131,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Dom w stanie budowy stwórz swoje wymarzone miejsce! Na sprzedaż dom jednorodzinny w budowie położony w miejscowości Rozbórz Długi gmina Pruchnik. Nieruchomość została wzniesiona wg.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48 m² 11 041,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Dobre Klucze przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania powierzchni 48 m2. Nieruchomość znajdujące się w wieżowcu z windą na 4 piętrze os. Nowe Miasto. Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł77,14 m² 8 426,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 77,14 m2 znajduje się na 4 piętrze 4-piętrowego bloku przy ul. Podwisłocze na osiedlu Nowe Miasto w Rzeszowie. Idealnie sprawdzi się dla rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

403 596 zł39,96 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 54,88 m2 + ogród ok. 80 m2 w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Krakowskiej. Do mieszkania przynależy: obowiązkowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 081 900 zł66,99 m² 16 150,17 zł/m²

 

Piętro:9/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpackie, ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż apartament w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie przy ul. Fryderyka Szopena. Nieruchomość W47 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z pięknym widokiem Mogielnica, gm. Boguchwała (10 km od Rzeszowa) Jeśli marzysz o swoim domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3-pokojowe Mielec, ul. Warneńczyka Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł167 m² 4 065,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Wyłącznie w Stoprocent Nieruchomości- na sprzedaż dom wolnostojący z dużą, 24-arową działką położony w Wysokiej Głogowskiej miejscowości cieszącej się dużym zainteresowaniem ze.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł72 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom do adaptacji w centrum miejscowości Hyżne na 10-arowej działce. Opis terenu: 10 arowa działka, wymiary: 30 m szerokość, 35 m długość, usytuowanie ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

29 900 zł3 326 m² 8,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Malowniczo położona działka o powierzchni 33,26 ara położona w miejscowości Pantalowice (powiat przeworski, gmina Kańczuga). Działka rolna, która może stanowić bezpieczną lokatę.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł147 m² 5 979,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 192 m²

>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Kamienica Górna, w gminie Brzostek, usytuowany na przestronnej działce z dodatkowym gruntem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 50,29 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

369 999 zł28,30 m² 12 998,45 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 pokoje po generalnym remoncie | 11 piętro | Widok na panoramę Rzeszowa | ul. Pelczara Na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w centrum Rzeszowa ul. Pelczara (nowe Miasto).

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na Sprzedaż Sielec, gmina Iwierzyce Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o parametrach działki budowlanej tzn. obecnie bez Warunków Zabudowy, jednak działka w całości leży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 400 zł50,94 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50.94 m2 z ponad 30m2 ogrodem oraz zewnętrznym miejscem postojowym w cenie mieszkania! Atrakcyjna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł180 m² 5 388,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

>Krótki opis nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, wolnostojącego domu z użytkowym poddaszem o powierzchni użytkowej ok. 165 m , położonego.