dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 573 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 573 ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 726 zł59,86 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowa inwestycja na osiedlu Dworzysko w Rzeszowie. W pełnej ofercie mieszkania od 35 m do 60 m . Inwestycja zlokalizowana jestem przy ul. Ceramicznej, blisko ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 871 m² 51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną w miejscowości Głojsce gmina Dukla woj. Podkarpackie.Działka o powierzchni 18ar 71m2 Dojazd do działki zapewniony bezpośrednio z drogi asfaltowej szerokość.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł13 675 m² 9,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1,3675 ha położona w malowniczej miejscowości Nowy Borek. To doskonałe miejsce dla osób szukających przestrzeni, spokoju i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł8 100 m² 15,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Urokliwa działka w Grabówce miejsce, które daje wolność wyboru. Jeśli marzysz o domu na wzgórzu, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie w rozsądnej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł3 289 m² 45,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż nieruchomość W dębowcu Dębowiec wieś w Polsce, znajdująca się na Pogórzu Jasielskim, administracyjnie położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł503 m² 3 081,51 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Posiadamy w swojej ofercie na sprzedaż budynek handlowo-usługowy , o powierzchni uzytkowej 503m2 wybudowany w 1983. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 0,34ha , przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane w doskonałej lokalizacji - tylko 1 km od granicy miasta i ul. Energetyków w Stalowej Woli. - powierzchnia działki: 9,41 a (dostępne też większe) - wymiary: podane.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł1 233 m² 170,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna działka położona w malowniczej i spokojnej dzielnicy Rzeszowa - Matysówka. Powierzchnia wynosi 12,33 ar. Kształt: zbliżony do prostokąta. Szerokość ok 32.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2 pokojowy mieszkanie z balkonem przy ul. Rejtana obok Uniwersytetu Rzeszowskiego w centrum Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 po generalnym remoncie wykończone na wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł3 385 m² 35,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki rolnej w centrum miejscowości Dobra w malowniczej Dolinie Sanu Województwo: podkarpackie Powiat:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 257 zł48,27 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W sprzedaży funkcjonalne 3 - pokojowe mieszkanie na nowo powstającej inwestycji, w kameralnej niskiej zabudowie, na południu Rzeszowa. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 48,27m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł905 m² 197,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Szukasz widokowej działki? Przyjdź i przekonaj się ,że warto kupić właśnie tą działkę z której codziennie będziesz mógł podziwiać piękne widoki na okolice! To jedne.

Szczegóły ogłoszenia

438 000 zł36,60 m² 11 967,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie | 36,6 m | 1 piętro | Rzeszów, ul. Kochanowskiego Biuro Rzestate prezentuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,6 m po generalnym remoncie, położone.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł4 303 m² 221 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Zainwestuj W przyszłość! idealna działka przy dk28! Oferujemy atrakcyjną działkę inwestycyjną o powierzchni 0,4303 ha, położoną w Krośnie, tuż przy ruchliwej drodze krajowej nr 28.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

476 456 zł50,16 m² 9 498,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Royal Broker na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,16 m z dużym ogródkiem, położone w cichej i zielonej części Rzeszowa Słocina przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

425 964 zł53,08 m² 8 024,94 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż 10 mieszkań w kameralnym budynku realizowanym przy ul. Elizy Orzeszkowej w krośnieńskim Śródmieściu. Inwestycja obejmuje funkcjonalne mieszkania 2-.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł7 149 m² 88,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 7 149 m - Krosno, ul. Wisze. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 7 149 m , położona w spokojnej i rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł2 746 m² 205,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

27 ar ul. Sikorskiego (mpzp mn/u) Tylko u nas - piękna, zielona działka, mieszcząca się w bardzo dobrej lokalizacji w sąsiedztwie domów jednorodzinnych - czwarta w pasie zabudowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł69,90 m² 8 726,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:119 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję domów w zabudowie bliźniaczej Rzeszów, przy ul. Beskidzka. Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł2 385 m² 31,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż widokowa działka zagrodowa położona w malowniczej miejscowości Umieszcz w gminie Tarnowiec, powiecie jasielskim. Nieruchomość znajduje się z jednej strony w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

4 337 900 zł30 100 m² 144,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu działkę Produkcyjno - Usługową zlokalizowaną w miejscowości Jasło na Podkarpaciu. Działka znajduje się na obrzeżach miasta w jego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 42 arów, położona w miejscowości Nawsie Brzosteckie w gminie Brzostek, w spokojnej i cichej okolicy. To doskonała oferta.

Szczegóły ogłoszenia

86 040 zł956 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż 12 atrakcyjnych działek budowlanych położonych w miejscowości Wyżne, gminia Czudec, powiat rzeszowski. Powierzchnia działek: od 9.56 ar do 11.68 ar Cena każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nowe mieszkanie w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy apartament o powierzchni 58,86 m z tarasem, położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

2 172 000 zł36 200 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Biuro nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 3,62 ha położone w cichym, spokojnym i widokowym miejscu w Podgrodziu.Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł40 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w ofercie Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie, które łączy w sobie świetną lokalizację, funkcjonalność i zapierający dech w piersiach widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży działki z Warunkami Zabudowy o powierzchni 33a zlokalizowanej w miejscowości Srogów Dolny, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł170 m² 4 111,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Cena: 699 000 zł Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony na wyjątkowej działce o powierzchni 43 ar, w malowniczej miejscowości Łęki Dolne (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

72 050 zł1 441 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO sprzedania atrakcyjne, widokowe działki W warzycach Warzyce - wieś w Polsce, położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, gmina Jasło. Do sprzedania cztery.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 010 000 zł234,90 m² 4 299,70 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Apartamenty tatarska 4 jedyna taka inwestycja zlokalizowana w centrum miasta Przemyśla. Planowany termin zakończenia I etapu inwestycji: maj 2021 r. Opis lokalu usługowego Przedstawiamy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 2,06 ha położoną przy ul.Ciepłowniczej w Rzeszowie, obręb 217 Pobitno znajdującą się.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł35,47 m² 11 248,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,47m2 na osiedlu Drabinianka przy ulicy Gościnnej. Planowany termin zakończenia inwestycji to.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł4 600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Cisza, spokój i zieleń idealne miejsce na Twój wymarzony dom! Na sprzedaż 3 działki budowlane z warunkami zabudowy położone w malowniczej i spokojnej miejscowości Gorzyce, powiat.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł9 929 m² 14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Grunty rolno-leśne w Górze Ropczyckiej to propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, natury i możliwości inwestycyjnych. Na sprzedaż pakiet trzech działek o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł64,41 m² 6 660,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej dwulokalowej o powierzchni 64,41 m usytuowane na I piętrze. Nieruchomość zlokalizowana jest w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

444 425 zł30,65 m² 14 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zainwestuj w Bieszczady- zyskaj wspaniałe wakacje i pewny zysk! okazja- w sprzedaży 32 lokale usługowew polańczyku! Kup gotowy apartament nad jeziorem Solińskim i ciesz się zyskiem.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł59,56 m² 4 852 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz funkcjonalnego miejsca do zamieszkania w centrum Krosna ta oferta jest dla Ciebie! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie o pow. użytkowej 59,56 m2.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł206 m² 2 422,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Dom W stanie deweloperskim W cichej I spokojnej okolicy. Opis nieruchomości: na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

810 000 zł120 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 396 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 120 m , położony w spokojnej dzielnicy Krosna. Budynek został wybudowany w 2000 roku z pustaka i znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł500 m² 1 800 zł/m²

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:23

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Odkryj niezwykłą okazję inwestycyjną w sercu Bieździadki! Przedstawiam wyjątkową nieruchomość rekreacyjno-inwestycyjną o powierzchni 5,2 hektara, położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

758 000 zł3 800 m² 199,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntową o powierzchni 38 ar w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok 57 x 70 m. Działka znajduje się w samym sercu miejscowości Werlas.

Kupię

Rodzaj budynku