dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 572 ogłoszenia

620 000 zł1 460 m² 424,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka budowlana - Kielanówka, gm. Boguchwała - 14,6 ara Jeśli marzysz o własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, ale z szybkim dostępem do Rzeszowa - ta oferta spełni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Kompleks działek budowlanych na północy Głogowa Młp. Przedmiotem sprzedaży jest 4 działki o powierzchni od 9,21a do 10,83a zlokalizowane w miejscowości Głogów Małopolski przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł262 m² 3 549,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:712 m²

Kamienica handlowo-mieszkalna w centrum Rozwadowa 262 m + poddasze | Garaż | Dwa wejścia | Działka 7,12 ar Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży funkcjonalnej kamienicy o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł72,82 m² 9 475,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż komfortowe, jasne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72,8 m , położone w doskonałej lokalizacji na Nowym Mieście, przy ul. Popiełuszki. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

548 000 zł163 m² 3 361,96 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferujemy na sprzedaż budynek usługowo-handlowy o powierzchni 163 m , położony w ścisłym centrum miasta. Świetna lokalizacja z dużym ruchem pieszym i samochodowym sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł99,50 m² 6 884,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Rozwadów residence to wyjątkowa inwestycja klasy premium, powstająca w jednej z najbardziej charakterystycznych lokalizacji Stalowej Woli na osiedlu Rozwadów, w miejscu, gdzie historia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł65,50 m² 8 702,29 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

To już ostatnia szansa na decyzję. Wyobraź sobie poranną kawę na ogrodzie od strony wschodniej, gdzie od samego rana wpadają promienie słońca. JUz kolejnego lata możesz budzić się pod tym adresem.

 

 

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży kameralna inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej, 3 - pokojowych o powierzchni 82,04 m2 z przestronnymi balkonami, otoczone malowniczymi terenami zielonymi, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł49,46 m² 12 717,35 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż eleganckie mieszkanie o pow. 49,5 m z imponującym tarasem o pow. 70 m zlokalizowane przy ul. Solińskiej na osiedlu Kotuli w zachodniej części Rzeszowa. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wola Rzeczycka (turki) Przestrzeń, która czeka na Twój pomysł Szukasz miejsca, gdzie oddech staje się głębszy, a poranna kawa smakuje najlepiej przy szumie pobliskiego lasu? W Woli.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł49 900 m² 8,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Staw Nozdrzec powiat brzozowski 5ha woj. podkarpackie Miejscowość Nozdrzec gmina Nozdrzec powiat brzozowski woj. podkarpackie opis nieruchomości : Działki na których zlokalizowane są dwa stawy (pow.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł81,15 m² 3 561,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Nieruchomość w pobliżu lasu, idealne dla miłośników spokoju i natury - miejscowość dobra, gmina Sieniawa, powiat przeworski, województwo podkarpackie. Dom: budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

858 000 zł77,82 m² 8 481,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie na sprzedaż wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 77,82m2 zlokalizowanyw Malawie. Dom posiada 4 pokoje i posadowiony jest na działce o powierzchni 300m2.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł210 m² 2 619,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 505 m²

dom - Leżajsk Dom przestronny,rodzinny o łącznej powierzchni 210 m 2. Usytuowany na ładnej równej działce o powierzchni 15,05 ara w cichej i spokojnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł7 200 m² 99,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka 72 ar przy lesie w Malawie to propozycja, która łączy spokój natury z ogromnym potencjałem inwestycyjnym. Działka nr 3679/18 (klasy gruntu: riiia, riva, lzr/psiv, lzr/riva,.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł45 000 m² 4,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Krótki opis nieruchomości Oferujemy atrakcyjną budowlaną działkę o powierzchni 45 arów, położoną w spokojnej i zielonej miejscowości Kopytowa w gminie Chorkówka. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

108 000 zł2 494 m² 43,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dębowiec (kopaniny) - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Dębowiec. Do sprzedania działka o powierzchni 24,94a. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

3 060 000 zł6 800 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 68 ar bezpośrednio przy strefie, jasionka Działka | Sprzedaż | Jasionka Cena: 3 060 000 zł Cena za m : 450 zł Powierzchnia: 6 800 m (68 ar) Biuro Nieruchomości Przystaś.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł84,81 m² 6 119,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości: mieszkanie 63,36m2 z użytkowym poddaszem 21,45m2. Mieszkanie jest już po odbiorach, klucze od ręki! Lokal znajduje się na piętrze jednego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51,79 m² 11 565,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2 pokoje | 51,79m2 | ul. Kolbego | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 51,79 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze w niskim 4-piętrowym budynku, który został oddany do użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł49,76 m² 8 420,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu najnowszą ofertę na lokalnym rynku nieruchomości - ekskluzywne, kameralne osiedle zlokalizowane w prężnie rozwijającej się Boguchwale. To propozycja stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł496 m² 4 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedaży przeznaczony jest obiekt inwestycyjny, który można dowolnie zaaranżować do swoich potrzeb! Budynek trzykondygnacyjny usługowo - mieszkalny zlokalizowany w Przemyślu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł1 891 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży działkę o powierzchni około 19 ar położoną w miejscowości Potok, gmina Jedlicze. Działka o kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach około 27m.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł300 m² 1 966,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Gotowy lokal pod Twój biznes teraz taniej! Sprawdź ofertę w Róży! Cena została właśnie obniżona skorzystaj z okazji zanim zrobi to ktoś inny! Biuro Nieruchomości mój dom oferuje na.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł4 419 m² 28,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro bip Smart Nieruchomości z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej położonej w Nisku, przy ul. Głowackiego w spokojnej, a jednocześnie dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 700 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości dk Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu piękne działki widokowe 2,5km od centrum Ropczyc w woj. podkarpackim. Dostępne 4 Działki o wymiarach ok. 30mx50m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

DO sprzedania działka W łysej górze Łysa Góra - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim w powiecie jasielskim, gmina Nowy Żmigród. Do sprzedania działka rolne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka w centrum Lubaczowa idealna pod inwestycję Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 6,26 a, położona w samym sercu Lubaczowa. To wyjątkowa propozycja zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł72,60 m² 6 873,28 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Ofertę mieszkań w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej znajdujących się w Cichej i Spokojnej okolicy ok. 4 km od.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł15,30 m² 6 862,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:734 m²

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje garaż murowany, położony przy ul. Langiewicza w Rzeszowie. Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro. Zapraszamy Cechy nieruchomości: - garaż.

Szczegóły ogłoszenia

596 000 zł71,10 m² 8 382,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 900 m²

Olszany, gm.Krasiczyn - dom letniskowy o pow. użytkowej 71,10 m2, działka rekreacyjno - budowlana o pow. 3 900m2, kryty basen. Nieruchomość znajduje się w jednym z najpiękniejszych.

 

 

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,53 m z balkonem 7,59 m2 - Nowa inwestycja w Rzeszowie przy ul. Budziwojska na malowniczym miejscu. Rozkład mieszkania: salon z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł251,48 m² 3 479,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 m²

Przemyśl, śródmieście, ul. Franciszkańska kamienica typu oficyna, o pow. użytkowej 251,48 m2, 4 mieszkaniowa , po remoncie, zachowana część oryginalnych parkietów i stolarki okiennej,.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł48,71 m² 12 420,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Eagles Estate przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,49 m2, zlokalizowane przy ulicy Gromskiego w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

388 000 zł11 100 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży niezwykle atrakcyjny kompleks 8 działek budowalnych o łącznej powierzchni 1,34 ha, położony w miejscowości Górki w powiecie brzozowskim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Przedstawiamy absolutnie wyjątkowe mieszkanie, które nie tylko pachnie nowością, ale niemalże wszystko co w nim prezentujemy jest zupełnie nowe i będziesz pierwszym użytkownikiem mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł6 177 m² 275,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa składająca się z 4 działek o powierzchni 61,77 ar, zlokalizowana w Kielanówce ok. 6 km od Rzeszowa. Działka objęta mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

780 000 zł121 m² 6 446,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 121 m . Nieruchomość położona jest w Woli.