dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 572 ogłoszenia

1 590 000 zł96,65 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie Estaton przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu wykończonego w wysokim standardzie o powierzchni 96 m , położonego w prestiżowym osiedlu Krakovska od dewelopera.

 

 

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować II etap realizowanej inwestycji w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się części Rzeszowa, przy ul. Myśliwskiej. To kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w spokojnej i malowniczej miejscowości Straszydle, zaledwie 20 km od centrum Rzeszowa. 1. Działka 12,09 ar Cena: 144 000 zł Dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

181 000 zł3 017 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działki inwestycyjne W horyńcu-zdrój pod pensjonat / domy wakacyjne / usługi Na sprzedaż 12 działek budowlanych o łącznej powierzchni 4,64 ha, położonych w uzdrowiskowej części.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł67 m² 6 865,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie na nowym osiedlu Załęże Rzeszów. Powierzchnia 67m.kw. Mieszkanie wielopoziomowe. Rozkład pomieszczeń: parter: - kuchnia, - łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł162 m² 5 802,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane w Tajęcinie. Inwestycja usytuowana jest w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł10 700 m² 23,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

W ofercie biura Estaton, przedstawiamy działkę położoną w miejscowości Lubenia o łącznej powierzchni 1,07 ha Warunki zabudowy: brak - możliwość uzyskania na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nowa niższa cena! Oferujemy do sprzedaży działkę położoną w Korczynie. Działka o powierzchni 21ar. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego działka położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł3 108 m² 80,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3108 m2, położona w miejscowości Potok, gm. Jedlicze, pow. krośnieński. Działka posiada dostęp do wszystkich mediów- prąd, gaz, kanalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł133 m² 1 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom z potencjałem w malowniczej okolicy - Zwiernik k. Pilzna Na sprzedaż oferujemy przestronny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony w spokojnej i widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę pod budowę domu w Rzeszowie w spokojnej okolicy wśród zieleni na ul. Leśne Wzgórze. Wymiary 26,7m.

 

 

 

Rok budowy:-

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości ostatnie wolne mieszkania na nowym osiedlu w Głogowie Małopolskim przy ul. Sikorskiego. Kameralne osiedle o niskiej zabudowie, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przemyśl, ul. Tatarska 4, najbardziej prestiżowa lokalizacja na Starym Mieście. Na Sprzedaż: ekskluzywny Apartament w Najbardziej Prestiżowej Lokalizacji Przemyśla Stare Miasto, ul. Tatarska Mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł107,90 m² 5 273,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować na Sprzedaż wyjątkowe mieszkanie z poddaszem w północnej części Rzeszowa przy ul. Warszawskiej. Szczegóły mieszkania: powierzchnia użytkowa: 66,99 m +.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł139,80 m² 6 430,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego na 40 arowej działce przy dk 9 w Głogowie Małopolskim. Poszukujesz domu do remontu blisko lasu? Zależy Ci na dobrej lokalizacji i budynku.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł63,30 m² 9 320,70 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie ul. Krakowska, rzeszów, o powierzchni 63,3 m , położone na 7. piętrze w 11-piętrowym bloku z dwiema windami. Do lokalu przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

459 000 zł53,48 m² 8 582,65 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w spokojnej, cichej i zielonej lokalizacji, na południu Rzeszowa - osiedle Biała. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł53,21 m² 14 283,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie W nowym bloku z 2025r., WYKOŃCZONE, NIGDY DOTĄD NIE ZAMIESZKAŁE - Rzeszów Zelwerowicza (Zalesie) Oferuję do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 53.21m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 000 m² 59,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż idealna działka budowlana położona w Zabratówce blisko Rzeszowa z widokiem na okoliczną panoramę. Na działkę zostały wydane Warunki Zabudowy na budownictwo mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł57,38 m² 8 347,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 57,38 m2 + balkon + poddasze w nowej inwestycji mieszkań w zab. szeregowej w Zaczerniu. Osiedle składa się z 8 dwulokalowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł168,60 m² 5 901,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal usługowy o powierzchni użytkowej 168,60 m2 położony w Łańcucie przy ul. Podzwierzyniec. Bardzo atrakcyjna lokalizacja w najszybciej rozwijającej się części Łańcuta.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł2 100 m² 152,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka budowlana o powierzchni 2100 m w Dąbrowie czeka na Ciebie. To doskonała okazja, by zainwestować w przestrzeń, która spełni Twoje marzenia o własnym domu lub.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 000 zł2 057 m² 2 382 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Atrakcyjna nieruchomość komercyjna położona w Mielcu przy ul. Wojska Polskiego jednej z kluczowych arterii przemysłowych miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie Specjalnej Strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł69,28 m² 8 646,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

4 pokojowe mieszkanie o pow. 69,28m2 w znakomitej lokalizacji - Rzeszów, ulica Zawiszy Czarnego. Zakończenie inwestycji przypada na grudzień 2026 roku. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 46 arów, położona w doskonałej lokalizacji: sędziszów przy drodze krajowej nr 94, jednej z głównych dróg komunikacyjnych regionu. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł22 800 m² 3,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolno-rekreacyjnej, położonej w malowniczej miejscowości Huta Komorowska, w powiecie kolbuszowskim na podkarpaciu. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

278 400 zł19,20 m² 14 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Zainwestuj w Bieszczady- zyskaj wspaniałe wakacje i pewny zysk! okazja- w sprzedaży 32 lokale usługowew polańczyku! Kup gotowy apartament nad jeziorem Solińskim i ciesz się zyskiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Solidny murowany budynek mieszkalny, gotowy do zamieszkania zlokalizowany na wzgórzu z krajobrazem na Dubiecko i własnym kawałkiem lasu Na sprzedaż budynek mieszkalny 3 kondygnacyjny wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 8,96 ara, składająca się z kilku numerów ewidencyjnych: 2394/25, 2395/23, 2396/27, 2397/21, 2397/53. Oferta na.