dowolna

Działki podkarpackie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

3 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 044 ogłoszenia

487 500 zł6 500 m² 75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Unikalna i wyjątkowa działka widokowa z przeznaczeniem na indywidualne potrzeby mieszkaniowe lub cele inwestycyjne , np. kilka domków i siedlisko. Działka o powierzchni 65 ar ,.

Szczegóły ogłoszenia

998 740 zł8 700 m² 114,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż działki w Maćkowicach, gmina Żurawica o powierzchni 87 a zabudowane budynkiem warsztatowo-socjalnym o łącznej powierzchni użytkowej 487,34 m2. Numery działek graniczą.

Szczegóły ogłoszenia

56 000 zł1 342 m² 41,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania oferuję 2 działki budowlane położone w miejscowości opacionka gm. Brzostek. Działki o pow. każda 13.42 ar w kształcie prostokąta o przybliżonych wymiarach 31.

Szczegóły ogłoszenia

722 500 zł89 445 m² 8,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w miejscowości Kalnica , gmina Zagórz , w malowniczej części Bieszczadów. Teren otoczony jest przestrzenią przyrodniczą.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 142 m² 170,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi wz ,działka nr.559/20 o powierzchni 11,42 ar. w miejscowości Parkosz. Prąd, woda, gaz w odległości 150 m. od działki. Działka płaska o wymiarach.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł1 182 m² 97,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W przecławiu województwo podkarpackie -to idealne miejsce na twój dom! nowa cena - 115 000 Oferowana nieruchomość ma powierzchnię 0,1182 ha , usytułowana jest w drugie j linii.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Straszydle, gmina Lubenia. Kilka możliwości zakupu : - działki o powierzchni 13.45ar (zaznaczona na czerwono) - działki.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka usługowo-budowlana - Rzeszów ul. Warszawska Tylko u nas! - ok. 4 arów - posiada zjazd publiczny z Drogi Krajowej nr 9 - idealne miejsce pod komis samochodowy, mobilne biuro lub inną.

Szczegóły ogłoszenia

2 416 000 zł4 832 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent nieruchomości na sprzedaż działka inwestycyjna przy ul. Świętojańskiej, obok głównej ul Sikorskiego. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości homespace przedstawia Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej składającej się z kilku działek przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Istotne.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł9 000 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną o powierzchni 0,90 ha zlokalizowaną w miejscowości Sonina, gmina Łańcut nr. 2486 Działka posiada numer ewidencyjny 2486 i składa się z gruntów ornych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja - działki budowlane 69.000 PLN Ostatnie dostępne działki budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na każdą z działek osobno, położone blisko centrum na lekkim stoku.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł9 168 m² 9 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną Sokolniki, gmina Gorzyce Oferuję na sprzedaż działkę rolną położoną w malowniczej wsi Sokolniki w gminie Gorzyce, powiat tarnobrzeski, województwo podkarpackie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki o powierzchniach 7,5 ara x3, 8,5arax2, 9 arax2, 9,5 ara, 10ar usytuowane w 2 pasie zabudowy od ulicy Wojsławskiej. Spokojna i zielona okolica. Na każdą z działek wydana.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł3 940 m² 68,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rybne gm. Solina, na sprzedaż działka rolna położona na wzniesieniu z widokiem na jezioro Solińskie Na sprzedaż działka o pow. 39,40 ar położona na wzniesieniu lekko pochyła. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o łącznej powierzchni 8,96 ara, składająca się z kilku numerów ewidencyjnych: 2394/25, 2395/23, 2396/27, 2397/21, 2397/53. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 800 m² 72,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 17 arów położoną w malowniczej miejscowości Wola Rafałowska,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł3 000 m² 216,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz gruntu z potencjałem inwestycyjnym tuż przy Rzeszowie? Ta 30-arowa działka w miejscowości Krasne to doskonała odpowiedź na rosnące potrzeby Twojego biznesu lub portfela.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 10.14 a w Głowaczowej, 10 km od Dębicy. Marzysz o własnym domu w miejscu, gdzie cisza i spokój spotykają się z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Pięknie położona działka o dużej powierzchni Powierzchnia: 0,70 ha Klasoużytki: psiv, psiii, riiia Media: prąd przechodzi przez działkę, gaz w odległości ok. 40 m, w pobliżu lokalny.

Szczegóły ogłoszenia

118 440 zł3 290 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Kąkolówka Błażowa 32,90ar wz tylko U nas oferta na wyłączność Miejscowość Kąkolówka gmina Błażowa woj. podkarpackie opis nieruchomości : - wymiar działki 23m 140m.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana Dulcza Wielka gm. Radomyśl Wielki, powiat mielecki, woj. podkarpackie Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o numerze ewidencyjnym 1239/1. - teren po wstępnym.

Szczegóły ogłoszenia

89 600 zł1 120 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni ok. 11,20 ara w kształcie zbliżonym do prostokąta, położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł1 021 m² 91,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

>Krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Rymanowie. Nieruchomość objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp).

Szczegóły ogłoszenia

310 700 zł3 100 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 31 arów terenu zlokalizowanego w strategicznej lokalizacji wzdłuż ul. Słowackiego przy dojeździe do Ronda Tokarczuka w Przemyślu. Identyfikacja, powierzchnie i klasyfikacje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam część dużej działki w Birczy z możliwością wydzielenia do 4000 m2 (powierzchnia działki do ustalenia przez kupującego np. 2000m2 lub 3000m2). Cena 4900 z 1 ar - do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł900 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowa działka w malowniczej okolicy lasów i pagórków. Działka o powierzchni 9 arów, położona na lekkim wzniesieniu, z którego rozpościera się przepiękny widok na okoliczną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka widokowa na stoku południowym w Bączalu dolnym gmina Szkołyszyn w powiecie Jasielskim lokalizacja Miasto: bączal Dolny, gmina Skołyszyn, powiat jasielski W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł1 600 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę o numerze ewidencyjnym 1077/2 o powierzchni 16 ar w miejscowości Potok, gmina Jedlicze, powiat krośnieński, podkarpacie. Działka z wz, dojazd własny drogą.

Szczegóły ogłoszenia

659 500 zł2 638 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka o powierzchni 26,38a, zlokalizowana na osiedlu domów jednorodzinnych w podrzeszowskiej miejscowości Tyczyn. Warunki zabudowy pod dom jednorodzinny w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży dwie działki położone w Rzeszowie w dzielnicy Przybyszówka o łącznej powierzchni 16,35ara. Teren w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

2 940 000 zł10 500 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o łącznej powierzchni 105 ara, zlokalizowanej w Głogowie Małopolskim przy ulicy Krzywej w powiecie Rzeszowskim.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł10 400 m² 6,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko w biurze nieruchomości Home oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 10400 m2 działce w Chodakówce, gmina Kańczuga, powiat Przeworski. 1. Atuty nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł524 m² 257,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o powierzchni 5,25 ar w kształcie zbliżonym do prostokąta. Działka znajduje się w samym sercu miejscowości Werlas nad J.Solińskim. Na działkę.

Szczegóły ogłoszenia