dowolna

Działki podkarpackie - Oferty sprzedaży i dzierżawy działek

3 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 045 ogłoszeń

45 000 zł1 905 m² 24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży kilka działek położonych w spokojnej części Krosna. To idealna propozycja dla osób ceniących kontakt z naturą, ciszę oraz otwartą przestrzeń, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł830 m² 319,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż działkę o pow. 8,3 ar zlokalizowana w miejscowości Krasne. Działka położona przy na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych. Media: -.

Szczegóły ogłoszenia

27 000 zł1 195 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zielona przestrzeń blisko Krosna Na sprzedaż malowniczo położona działka o powierzchni 0,1195ha, położona w spokojnej, ustronnej okolicy. Nieruchomość ma wymiary około 75 m x 16,5.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł3 585 m² 334,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rzeszów ul.Leśne Wzgorze 35,85ar WZ 12 szeregówek Tylko u nas Oferta na wyłączność WZ ( w trakcie realizacji ) na 12 szeregówek w zabudowie bliźniaczej Działka.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 9 arów z Miejscowym Planem Zagospodarowania przestrzennego. Lokalizacja: sokołów Małopolski ul. Tęczowa. Numer działki 6581 Oferta Sprzedaży: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 900 m² 79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

2 widokowe działki budowlane 2 działki z wydanymi warunkami zabudowy na starych zasadach po ok 0,19ha w trakcie geodezyjnego podziału Działka nr 1 o przybliżonych wymiarach ok 37x47m.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł146 000 m² 0,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży rozległej działki o powierzchni 1,46 ha (146 arów), zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Nockowa. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, bezpośrednio, bardzo dobra lokalizacja za placem zabaw. Uregulowana księga wieczysta. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp). Id.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł1 562 m² 118,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż piękna działka budowlana o powierzchni 15,62 ara, zlokalizowana w spokojnej i malowniczej miejscowości Głowaczowa (powiat dębicki). To idealne miejsce na budowę wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Dolny brzeg działki położony jest w otulinie lasu nad Sanem, na przeciwko góry Czulnia. Poniżej działki przepływa wpadający do Sanu potok Zmarzłowy. Górna część działki jest otoczona pasem.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł16 037 m² 115,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis krótki oferty: przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Wola Rafałowska na terenie województwa podkarpackiego. Działka o powierzchni 1,60 ha położona ok.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł1 202 m² 391,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 12.02 ara położona w malowniczej okolicy lasu przy ul.Majowej w Mielcu. Usytuowana w IV pasie zabudowy, dojazd drogą nieutwardzoną ( udział w drodze). Dla.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł14 000 m² 19,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka 907/3. Wszystkie media na działce lub na działce sąsiedniej z możliwością podłączenia. Służebności i dojazd drogą utwardzoną. Do działki wydane wz na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 20,5 ara, położona w miejscowości Wysoka Głogowska, w gminie Głogów Małopolski, zaledwie kilka minut od Rzeszowa. Idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Do sprzedaży działka położona w centrum podrzeszowskiej miejscowości Kielnarowa. Działka posiada powierzchnię 21ar. Dla działki wydane zostały (w 2012r) warunki zabudowy na 2 domy wolnostojące.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł52 004 m² 6,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka Z potencjałem | 5,2004 ha | Łazy gm. Radymno | wz w trakcie Szukasz miejsca z klimatem, przestrzenią i możliwościami? Ta nieruchomość daje ogromny potencjał zarówno pod.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka (do odrolnienia, z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną). Działka jest położona w Jarosławiu przy ul. Flisackiej. Nr działki: 2758/9. Ostatnia taka.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł3 768 m² 23,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu świetną działkę znajdującą się w Węglówce z wydanymi Warunkami Zabudowy! Cena nieruchomości: 89 000 zł Główne.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł7 000 m² 21,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania połowa działki 907/2. Wszystkie media na działce lub na działce sąsiedniej z możliwością podłączenia. Służebności i dojazd drogą utwardzoną 5 metrów. Do działki wydane.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł1 122 m² 173,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

W sprzedaży 3 wyjątkowe działki w Pogwizdowie (gm. Czarna), bardzo dobrze skomunikowane z węzłem Jasionka! 17 km od Galerii Rzeszów, z szybkim i komfortowym dojazdem dwupasmówkami.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 7,93ar położoną w Rzeszowie, obręb 0223- zwięczyca II Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł950 m² 157,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Telefon:  

Szczegóły ogłoszenia

2 780 327 zł9 538 m² 291,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Alpha Nieruchomości przedstawia nieruchomości gruntowe, inwestycyjne, w miejscowości Świlcza k. Rzeszowa, przy Autostradzie A4 (węzeł Rzeszów Zachód). Tereny o powierzchni od 73a do 152a.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka ( z przeznaczeniem na zabudowę jednorodzinną). Działka położona w Jarosław przy ul. Zduńskiej. Bardzo przyjemna dzielnica, spokojna, wokół dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

1 529 000 zł15 298 m² 99,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu widokową działkę budowlaną położoną w Straszydlu w gminie Lubenia. Parametry nieruchomości: powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł2 103 m² 237,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio, działka z domem. Bardzo dobra lokalizacja. Uregulowana księga wieczysta, wszystkie media. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (mpzp). Id.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Identyfikator działki - 181609_2.0005.492/5 Dojazd drogą gminną Światłowód w sąsiedztwie Zachodnia rura wodociągowa jest zbędna i może zostać usunięta. Wschodni kabel elektryczny także.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działek w miejscowości Rzeszów u. Ługowa w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części miasta. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł8 720 m² 71,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam.bardzo ładna działka budowlano -inwestycyjna z warunkami zabudowy-zieleń,cisza i spokój.dostępne wszystkie media.dwie drogi dojazdowe.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 600 m² 137 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Chciałbym zaprezentować Państwu działkę budowlaną na sprzedaż znajdującą się w mieście Jasło na nowej ulicy o nazwie ul. Leśna. Działka jest usytuowana w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Kielnarowej Przedmiotem sprzedaży jest widokowa działka budowlana (wydane wz) o powierzchni 11,5a zlokalizowana w miejscowości Kielnarowa, przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł3 400 m² 96,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie w homfi Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 34 arów, zlokalizowana w malowniczej miejscowości Zgłobień, położonej zaledwie 10 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferujemy działkę o pow. 871 m2 położoną w miejscowości Ustrobna, gmina Wojaszówka, niedaleko Krosna. Kształt działki to nieregularny trapez o płaskim ukształtowaniu, działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż dwie działki budowlane o łącznej powierzchni 18,63 ara, położone są w województwie podkarpackim, w powiecie rzeszowskim, w gminie Błażowa. Działki znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

6 300 000 zł5 781 m² 1 089 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Firma Galicja Nieruchomości prowadzi wyłączna sprzedaż terenu komercyjnego w Rzeszowie przy ulicy Rzecha. Teren o regularnym kształcie o powierzchni o 5781 m2 posiada warunki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż wyjątkowa działka z dala od zabudowań w pięknej okolicy o powierzchni 44 arów położona w miejscowości Mrzygłód, gmina Sanok. Nieruchomość zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł4 900 m² 40,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż oferowane są dwie atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 49 arów, położone w miejscowości Majdan Sieniawski, gmina Adamówka, powiat przeworski. Numery ewidencyjne.

Szczegóły ogłoszenia

1 214 100 zł4 260 m² 285 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 42,6 ara Rzeszów boczna Dębickiej Przedstawiamy Państwu gotowiec inwestycyjny w postaci działki budowlanej z wz Powierzchnia działki budowlanej 35,63 plus droga 6,97 ara -.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 234 m² 97,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Domańscy Nieruchomości polecamy Państwu do sprzedaży działkę położoną blisko centrum Pysznicy przy ul. Podorendy. Jest to pięknie położona działka w malowniczym i spokojnym miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

88 836 zł963 m² 92,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjne działki z aktualnymi warunkami zabudowy pod domy jednorodzinne wolnostojące, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Wiśniowej. Każda działka posiada wz. 4.