dowolna

Domy podkarpackie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

2 541 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 541 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Święte

Święte,podkarpackie

580 000 zł200 m² 2 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 422 m²

Na sprzedaż prezentuje dom jednorodzinny zlokalizowany w miejscowości Święte, w spokojnej okolicy zaledwie kilka minut od Radymna i niedaleko Jarosławia. Budynek parterowy z lat 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

533 358 zł64 m² 8 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy nową inwestycje polegającą na budowie niedużych domów jednorodzinnych. Zespół dwunastu wolnostojących parterowych domów położony jest we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dynów,podkarpackie

1 450 000 zł169 m² 8 558,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 759 m²

Na obrzeżach malowniczej miejscowości Dynów, w powiecie rzeszowskim, oferujemy elegancki dom gotowy na przyjęcie swoich nowych mieszkańców. Dom o powierzchni użytkowej 161,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 999 900 zł430 m² 4 650,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:6 400 m²

Szanowni Państwo, mam ogromną przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę. Na sprzedaż oferujemy malowniczą, drewnianą willę, położoną w sercu Bieszczad, w miejscowości Bereżnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabrnie

Zabrnie,podkarpackie

559 000 zł300 m² 1 863,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 550 m²

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży domu jednorodzinnego. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Stalowa Wola

Stalowa Wola,podkarpackie

1 800 000 zł367 m² 4 909,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:15 821 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, idealnego dla rodziny ceniącej ciszę, spokój. Nieruchomość położona jest na obrzeżach Stalowej Woli, w miejscu sprzyjającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Słowicza

Rzeszów,podkarpackie

5 000 zł90 m² 55,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker rzeszow baranowka do Wynajęcia 9-10 miejsc noclegowych! Wygodny dom, jasny i przestronny świeżo po remoncie. Trzy jasne w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

805 981 zł117 m² 6 860 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w zabudowie szeregowej przy ul. Tarnopolskiej. Kompleks 9 budynków w zabudowie szeregowej o powierzchni około 117,49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

1 049 000 zł77 m² 13 677 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Oferta sprzedaży domu W zabudowie bliźniaczej rzeszów, ul. Sikorskiego Metraż: 76,82 m Działka: 2,41 ara Miejsca postojowe: 3 miejsca Cena: 1 049 000 zł (dom) Lokalizacja: rzeszów, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Rzeszów,podkarpackie

1 399 000 zł182 m² 76,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:832 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu- komfortowy dom wolnostojący, zlokalizowany na ponad 8-arowej, pięknie zagospodarowanej działce. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szlachecka

Rzeszów,podkarpackie

1 277 000 zł138 m² 9 253,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu czteropokojowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 137,50 m zlokalizowany przy ulicy Szlacheckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

698 000 zł144 m² 4 847,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Krasne ,obok Rzeszowa. Zaledwie kilkanaście minut od centrum miasta. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Siedliska,podkarpackie

1 299 000 zł164 m² 7 920,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu piękny dom położony w Siedliskach obok Rzeszowa. W zaledwie 20 min jazdy samochodem znajdziemy się w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strzelców

Rzeszów,podkarpackie

740 000 zł111 m² 6 637,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej przy ul. Strzelców. Opis budynku: termin oddania: IV Kwartał 2026 Powierzchnia użytkowa: 111.5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ustronna

Rzeszów,podkarpackie

1 249 000 zł112 m² 11 151,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Wyłącznie ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu pięknie urządzony, komfortowy dom o powierzchni użytkowej około 120 m2 położony na ogrodzonej blisko 7,5 arowej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

521 802 zł64 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy na sprzedaż parterowy dom wolnostojący położony na kameralnym osiedlu składającym się z 12 domów jednorodzinnych, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 690 000 zł400 m² 4 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia klimatyczny okazały dom z ogromnym potencjałem w samym centrum miasta przy ul. Wiśniowej na osiedlu Kmity w Rzeszowie. Nieruchomość ta ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

950 000 zł133 m² 71,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 204 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym zrealizowany według projektu o nazwie Dom pod pinią 2 Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 0,2204 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Malawa

Malawa,podkarpackie

695 000 zł155 m² 4 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

W ofercie Biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 140 m , usytuowanych na działkach o powierzchni ok. 5,5 ara w miejscowosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 659 000 zł180 m² 9 206,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

W ofercie Doradzamy Nieruchomości prezentujemy Państwu wyjątkowy dom wolnostojący położony w spokojnej, zielonej części Rzeszowa - Dworzysko. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Zaczernie,podkarpackie

969 000 zł90 m² 10 745,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

W ofercie Doradzamy Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, elegancki, narożny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w malowniczej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

850 000 zł114 m² 7 477,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:468 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w zabudowie szeregowej przy ul. Jana i Ottona Pileckich (słocina). Opis budynku: termin oddania: 2025r Powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł142 m² 5 285,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

W ofercie biura Eagles Estate przedstawiamy Państwu 5-pokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 141,7 m2, położony na osiedlu Budziwój. Inwestycja ma się zakończyć w IV kwartale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 300 000 zł250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:840 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia Państwu unikalną okazję nabycia domu o wyjątkowo estetycznej bryle, który jest idealnym kandydatem do przeprowadzenia modernizacji i przekształcenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zabajka

Zabajka,podkarpackie

650 000 zł89 m² 7 328,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na w Głogowie Małopolskim na osiedlu Zabajka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Borówki

Borówki,podkarpackie

479 000 zł159 m² 3 012,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 684 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom z ogromnym potencjałem, położony w malowniczej miejscowości Borówki Nieruchomość usytuowana jest na dużej, 36,84-arowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Malawa

Malawa,podkarpackie

660 000 zł78 m² 8 481,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

W ofercie Biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Malawa. Opis budynku: termin oddania: czerwiec 2025r. Powierzchnia użytkowa: 77,82m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krasne

Krasne,podkarpackie

940 000 zł85 m² 11 058,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie Biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 85 m , usytuowany na działce o powierzchni ok. 3,5 ara w miejscowosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rakszawa

Rakszawa,podkarpackie

399 000 zł138 m² 2 887,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:717 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję na a sprzedaż dom w stanie surowym otwartym , położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Rakszawa. Budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

899 000 zł140 m² 6 421,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 039 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom zlokalizowany przy ul. Św. Walentego w Rzeszowie Dom wolnostojący ma powierzchnię 160 m2 i leży na ponad 20 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 049 000 zł77 m² 13 655,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

W ofercie Doradzamy Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, elegancki, dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany przy ul. Sikorskiego na osiedlu Drabiniaka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

766 000 zł125 m² 6 124,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:365 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate z dumą prezentuje niepowtarzalną nowopowstającą inwestycję składającą się z jednorodzinnych domów w zabudowie szeregowej zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Krosno

Krosno,podkarpackie

500 000 zł181 m² 2 762,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam do zapoznania się nowej oferty dom W cenie mieszkania. Na sprzedaż 1/2 udział w rezerwacji, budowa dom wolno stojący, dwu-lokalowy w drugiej linii zabudowy w Krośnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 265 000 zł270 m² 4 685,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony przy ul. Cichej w dzielnicy Drabinianka w Rzeszowie. To doskonała lokalizacja do zamieszkania dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Budziwój przy ul Miejskiej. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sanok,podkarpackie

570 000 zł110 m² 5 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:524 m²

Na sprzedaż przestronny bliźniak o powierzchni ok. 110 m , położony w Sanoku przy ul. Białogórskiej, w wyjątkowej lokalizacji - naprzeciwko rzeki San, z pięknym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

730 000 zł83 m² 8 795,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:960 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł118 m² 6 755,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Oferta wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości! myśliwska rzeszów! Domy w zabudowie szeregowej znajdujące się w doskonale skomunikowanej z centrum miasta lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

798 400 zł131 m² 6 115,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²