dowolna

Domy podkarpackie - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu domów

2 547 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 547 ogłoszeń

910 000 zł93 m² 9 784,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:519 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny parterowy o powierzchni użytkowej 93 m , położony na działce o powierzchni 5,19 ar, na Osiedlu Załęże w Rzeszowie. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 000 zł144,31 m² 4 836,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:443 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł160 m² 30,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny wybudowany w latach 90. na imponującej działce o powierzchni 34 ary. To doskonała propozycja dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł508,45 m² 5 880,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:8 509 m²

2990000 cena netto + vat Magiczne miejsce w Bieszczadach z widokiem na pasmo Połonin, podnóże góry Jasło oraz przy urokliwym górskim potoku pod Boweniem Zrealizuj swoje marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł110 m² 4 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje ofertę domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Mogielnica pod Rzeszowem, spokojnej i malowniczej okolicy. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł145 m² 7 234,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Gotowy do zamieszkania dom wolnostojący w Lutoryżu - 14km od Rzeszowa. Jeśli marzysz o komfortowym życiu blisko natury, z szybkim dojazdem do miasta - ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł114 m² 5 570,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 130 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom drewniany o powierzchni 114 m , położony w miejscowości Bachórzec (gmina Dubiecko), na dużej, płaskiej działce o powierzchni 41 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne domki jednorodzinne w zabudowie szeregowej, wyróżniające się funkcjonalnym układem oraz energooszczędnymi.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł150 m² 13 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiam Państwu do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni ok 150 m2. Nieruchomość usytuowana jest na działce 9 arów. Wokół domu znajdują się liczne nasadzenia, ogrodzenie czterostronne.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł152 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 152m2, wybudowany w 2008 roku, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł238 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Sprzedam Dom w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej wraz z działką o powierzchni 2200 m2. Nieruchomość położona w luźnej zabudowie jednorodzinnej. Dach pokryty blachodachówką, podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł84,58 m² 7 082,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia Państwu wyjątkową ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 84,58 m2 usytuowanego na działce o powierzchni około 4,8 ar.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł140 m² 2 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:836 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 140 m2 z budynkiem gospodarczym położony na działce o powierzchni ponad 8 arów w pobliżu Boguchwały. Dom przeznaczony do remontu, co.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 000 zł153,57 m² 5 919,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:824 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom jednorodzinny realizowany według cenionego projektu archon+ Biuro Projektów - Dom w Malinówkach 14 (ga). Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Lutoryż,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł129,85 m² 5 383,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:370 m²

Stan deweloperski! Malownicze otoczenie, widok na las, kameralna atmosfera. Osiedle Leśne Zacisze powstaje z myślą o osobach ceniących spokój, prywatność i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

639 300 zł122 m² 5 240,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Na sprzedaż przestronny nowoczesny apartament o powierzchni 122 m z dużym tarasem położony w miejscowości Jasionka. Lokal znajduje się w nowoczesnym budynku i jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

W ofercie Biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Wólka Podleśna obejmująca działkę o powierzchni około 9ar wraz z zabudową mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł82,92 m² 8 429,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 4 domy na sprzedaż w topowej lokalizacji! Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83m2. Różnorodność cen oraz ogrodów od 2,5ara do ponad.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Tylko u Nas! top-nieruchomości oferuje: do sprzedaży dom wolnostojący częściowo podpiwniczony o powierzchni całkowitej ok.100m2 położony w Głogowie Małopolskim przy ulicy Towarowej na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł100 m² 4 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 940 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, drewniany dom jednorodzinny położony w miejscowości Bączal Dolny (woj. podkarpackie, powiat jasielski, gmina Skołyszyn). Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł80 m² 1 813 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:23 200 m²

Drewniany budynek mieszkalny + dużo ziemi Drewniany budynek mieszkalny o powierzchni 80 m2 do generalnego remontu oraz murowany budynek gospodarczy przy gminnej drodze asfaltowej położone na 0,0784ha.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

855 000 zł160 m² 5 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:390 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego znajdującego się w wolnostojącym budynku w zabudowie jednorodzinnej dwulokalowej o powierzchni około 160m2.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł110 m² 6 345,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Krosno Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w Krośnie, która stanowi doskonałą okazję zarówno dla inwestorów, jak i osób poszukujących funkcjonalnego domu do własnego użytku. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł160 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Dom murowany 160 m Działka 41 ar Pielgrzymka, gm. Osiek Jasielski Na sprzedaż oferuję dom murowany w stanie surowym otwartym o powierzchni ok. 160 m , położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

730 000 zł83,80 m² 8 711,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 w Rzeszowie na ul. Krakowskiej. Składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Dom sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł119,78 m² 6 002,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 150 m²

W sprzedaży parterowy dom wolnostojący wykonany z bali, położony na 11.5 arowej działce, w znakomitej lokalizacji - Tyczyn, ul. Kameliowa. Opis nieruchomości: - powierzchnia użytkowa: 90m2 +.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł95,85 m² 5 206,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Przedsprzedaż Nowe domy w zabudowie szeregowej i bliźniaczej Rzeszów Zwięczyca Bez prowizji od kupującego, bez podatku pcc Oferuję Państwu do sprzedaży nowe domy jednorodzinne.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł250 m² 3 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:5 m²

> krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny dom w Iwoniczu Zdroju w cichej i spokojnej zabudowie domów jednorodzinnych. Na 5,35 arowej, w całości.

Szczegóły ogłoszenia

835 000 zł165 m² 5 060,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:790 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wybudowany według projektu Bilbo 2 (bez garażu), położony w spokojnej i zielonej części Radawy. Nieruchomość jest w pełni umeblowana i gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 400 zł130,55 m² 6 115,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Funkcjonalna i nowoczesna szeregówka - już gotowa, sprzedawana w stanie deweloperskim. Szeregówka o powierzchni 130,55m2, z garażem w bryle budynku ogródkiem i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł260 m² 2 303,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:889 m²

Na sprzedaż komfortowy dom położony w spokojnej okolicy w mieście Jarosław (woj. podkarpackie) z bardzo dogodnym dojazdem do miasta. Nieruchomość znajduje się w pobliżu obwodnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł200 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Dom jednorodzinny - Koniaczów | 200 m | działka 12,60 ar okolice Jarosławia Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni około 200 m , położony w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł160 m² 46,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Dom w spokojnej okolicy idealne miejsce dla Twojej rodziny! Marzysz o przestronnym domu w cichej i malowniczej okolicy, ale jednocześnie z szybkim dostępem do Rzeszowa? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Krościenko Wyżne- zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży domu położonego w wyjątkowo urokliwej i spokojnej okolicy, a jednocześnie w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł336 m² 2 232,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż przestronny dom w Ostrowie k. Przemyśla 3 kondygnacje, piękna działka z możliwością powiększenia Opis nieruchomości Na sprzedaż oferuję duży, solidny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł74,40 m² 7 110,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej przy ul. Beskidzkiej w Rzeszowie. Trwa przedsprzedaż, co oznacza najlepszy moment na zakup większy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł136,08 m² 4 078,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:588 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 136,08 m wraz z garażem w bryle budynku. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 587 m w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł125 m² 6 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Komfortowy dom z ogrodem w spokojnej części Rzeszowa | Budziwój Szukasz domu w miejscu, gdzie naprawdę można odpocząć od miejskiego zgiełku, a jednocześnie pozostać blisko.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł95 m² 11 568,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:259 m²

Do sprzedania atrakcyjnie wykończony skrajny dom w zabudowie szeregowej, na osiedlu Zalesie blisko uniwersytetu. Budynek o powierzchni 95 m2, 2 pełne kondygnacje (2 żelbetowe stropy) + strych,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł73 m² 6 425 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:950 m²

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż dom 73m2 w Lubenii zaledwie 3km od granicy z Rzeszowem! szukasz domu zdala od zgiełku miasta ale Z bliskim I szybkim dojazdem? mamy dom idealny.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł300 m² 4 983,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:6 761 m²

Witamy w wymarzonym zaciszu w samym sercu malowniczych bieszczadzkich krajobrazów. Do sprzedania osada leżąca w Bieszczadach na terenie Ciśniańsko- wetlińskiego Parku Krajobrazowego nad.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij