dowolna

Domy na sprzedaż podkarpackie - Oferty sprzedaży domów

2 469 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 469 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Borsuk

Głogów Małopolski,podkarpackie

419 000 zł120 m² 3 491,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tylko u nas! Oferta na wyłączność. Na sprzedaż dom do kapitalnego remontu zlokalizowany na 7-arowej działce przy ul. Borsuk w Głogowie Małopolskim, ok. 14 km od centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

539 000 zł144 m² 3 743,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom na działce ok. 6 arów o pow. 144,33 m z garażem, (pow. użytkowa 120,05 m ) .Nieruchomość położona w spokojnej okolicy, dojazd z drogi asfaltowej utwardzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szówsko

Szówsko,podkarpackie

998 000 zł133 m² 7 503,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 208 m²

Nowoczesny dom parterowy w Szówsku (gm. Wiązownica), ok. 5 km od Jarosławia Powierzchnia: dom: 114,74 m2 powierzchnia użytkowa / 139,1 m2 powierzchnia netto parteru / 163,67 m2 Działka: 12,08 ara,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bieździedza

Bieździedza,podkarpackie

535 000 zł136 m² 3 928,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:48 m²

Piękny, nowoczesny dom z dużą działką w malowniczej miejscowości Bieździedza (woj. podkarpackie) Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość idealna dla rodziny, ceniącej spokój, przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szkolna

Wysoka Głogowska,podkarpackie

559 700 zł94 m² 5 929,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:139 m²

Wyobraź sobie poranną kawę w swoim własnym ogrodzie, ciszę, przestrzeń i szybki dojazd do Rzeszowa. Ten nowoczesny dom w zabudowie szeregowej w Wysokiej Głogowskiej to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Pilzno,podkarpackie

675 000 zł170 m² 3 970,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję Państwu dom wolnostojący w stanie bardzo dobrym,do wejścia. Dom o powierzchni całkowitej 170 m 2 , użytkowej 142m 2 na którą składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Niebieszczany

Niebieszczany,podkarpackie

380 000 zł200 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom do remontu gotowy do zamieszkania

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Sanok

Sanok,podkarpackie

354 000 zł114 m² 3 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:526 m²

Na sprzedaż pół bliźniaka w Sanoku przy ul. Osiedle. Działka o powierzchni 526m/2 w całości ogrodzona. Jest to budynek z około lat 80tych o powierzchni użytkowej 114 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

659 000 zł144 m² 4 576,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom na działce ok. 6 arów o pow. 144,33 m z garażem (pow. użytkowa 120,05 m ) Stan surowy zamknięty z elewacją; - dom na płycie fundamentowej ocieplonej, - ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niezłomnych

Stalowa Wola,podkarpackie

649 000 zł224 m² 2 897,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:305 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w sercu Stalowej Woli. Dom mieści się na kameralnym osiedlu przy ulicy Niezłomnych, oferującym zarówno ciszę i spokój jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

750 000 zł83 m² 9 033,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej, parterowy z poddaszem użytkowym, budowany na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Rzeszowie, dzielnica Przybyszówka przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lutowiska

Lutowiska,podkarpackie

569 000 zł200 m² 2 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok. 180 m , położony w malowniczej miejscowości Lutowiska - jednej z najpiękniejszych lokalizacji w Bieszczadach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

620 000 zł162 m² 3 820,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:729 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 162,29 m wraz z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o powierzchni 7,29 ara. Nieruchomość sprzedawana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orla

Dębica,podkarpackie

679 000 zł240 m² 2 870,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 240 m , położony na ogrodzonej działce o powierzchni 5,6 ar. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Trójczyce,podkarpackie

548 000 zł93 m² 58,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Na sprzedaż: nowy, energooszczędny dom szkieletowy w Trójczycach (gmina Orły) Położony wśród nowoczesnej zabudowy, na wyjątkowo dużej i pięknej działce o powierzchni 3000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąty

Łańcut,podkarpackie

850 000 zł133 m² 6 397,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 132,86 m (powierzchnia użytkowa 109,46 m ), położony na 9,06-arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Solina

Solina,podkarpackie

3 100 000 zł380 m² 8 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 533 m²

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w sercu Bieszczad, w centrum Soliny. Działka o powierzchni 3533m2 znajduje się praktycznie w centrum Soliny, nieopodal zapory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Korczyna

Korczyna,podkarpackie

749 000 zł130 m² 5 766 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Rezerwacja! nowoczesny dom typu stodoła Z dużymi przeszkleniami W otoczeniu lasu! Wyjątkowa oferta dom jednorodzinny o pow. 130 m, położony na działce 0,10 ha w gminie Korczyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Świlcza,podkarpackie

719 000 zł94 m² 7 624,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 94,3 m2 z usytuowany na 2,5 arowej działce - zaledwie 20 minut do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Handzlówka,podkarpackie

329 000 zł120 m² 2 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 971 m²

Tylko u nas! Na sprzedaż murowany dom wolnostojący w Handzlówce (gm. Łańcut) o powierzchni użytkowej ok. 120m2, usytuowany na działce o powierzchni 1,09ha. Dom zadbany i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Staszica

Strzyżów,podkarpackie

779 000 zł196 m² 3 974,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:768 m²

W ofercie solidny, zadbany dom jednorodzinny o całkowitej powierzchni 196m (użytkowa 145 m2), położony na działce o powierzchni 768 m2, w spokojnej części Strzyżowa przy ulicy Staszica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jastkowice

Jastkowice,podkarpackie

455 000 zł146 m² 3 115,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Na sprzedaż cztery domy parterowe o powierzchni użytkowej 126 m2, położone na działkach od 7,6 do 8,2 ara. Domy wybudowane w 2025 z najwyższej jakości materiałów. Cicha, malownicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

1 000 000 zł153 m² 6 523,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferujemy na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 153 m zlokalizowany w Rzeszowie, w malowniczej okolicy ulicy Budziwojskiej. Dom został wybudowany w 2002 roku i znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Nowy Kamień

Nowy Kamień,podkarpackie

820 000 zł168 m² 4 878,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:839 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom jednorodzinny z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku w stanie developerskim. Nieruchomość o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Przemyśl

Przemyśl,podkarpackie

730 000 zł167 m² 4 358,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Prezentujemy Państwu jedną z nielicznych ofert nowo wybudowanego budynku mieszkalnego, znajdującego się na osiedlu nowoczesnych domów jednorodzinnych w miejscowości Grochowce pod Przemyślem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wysoka Głogowska

Wysoka Głogowska,podkarpackie

2 130 000 zł175 m² 12 171,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 633 m²

Na sprzedaż dom parterowy z płaskim dachem o powierzchni 175 m2, wybudowany w 2021 roku, w bardzo dobrym stanie, usytuowany na działce o powierzchni 1633 m w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

999 000 zł203 m² 4 925,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu budynek mieszkalny jednorodzinny w stanie deweloperskim zlokalizowany w miejscowości Rzeszowie w dzielnicy Przybyszówka. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Radawa,podkarpackie

449 000 zł70 m² 64,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Nowa Cena! Zobacz Video promocyjne dołączone do ogłoszenia! Posiadamy w swojej ofercie świetną nieruchomość inwestycyjną na terenie Podkarpacia, która zarabia od pierwszego dnia! - zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Malawa

Malawa,podkarpackie

590 000 zł70 m² 8 479,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

W ofercie na sprzedaż gotowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 69,58 m , zlokalizowany w Malawie, w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Nieruchomość posadowiona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Miejsce Piastowe

Miejsce Piastowe,podkarpackie

360 000 zł147 m² 2 448,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

>Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 147 m , położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części gminy Miejsce Piastowe. Budynek.