dowolna

Domy na sprzedaż podkarpackie - Oferty sprzedaży domów

2 469 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 469 ogłoszeń

579 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:721 m²

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni ok. 180 m , położony na działce 721 m przy ul. Dukielskiej 17 w Miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł116 m² 9 396,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam dom gotowy do zamieszkania, położony 10 km od centrum Rzeszowa. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Łąka, w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

5 490 000 zł499 m² 11 002 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 382 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Biuro Nieruchomości Daniel Ulaszek ma zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkową i niezwykle ekskluzywną rezydencję zlokalizowaną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

553 000 zł185 m² 2 989,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 342 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Środkowoeuropejska Grupa Inwestycyjna sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka] zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł204 m² 3 671,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 602 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dom z charakterem na 36 ar otoczonych lasem sosnowym 12 minut od Leżajska, 30 minut od Rzeszowa trasą S19. Sprzedaż bezpośrednia, bez prowizji 36 arów.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 592 m²

Dom 120 m | 15 arów | Spokojna okolica + szybki dojazd do S19 Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 120 m , położony w miejscowości Głowienka zaledwie kilka minut od Krosna.

Szczegóły ogłoszenia

595 000 zł150 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 048 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z dużą działką Głogów, ul. Wygoda Oferujemy na sprzedaż solidny, wolnostojący dom o powierzchni około 150 m , usytuowany na atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje do sprzedania dwukondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m2 usytuowany na działce o powierzchni ok 2,15 ar. Domy znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł94 m² 4 468,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:634 m²

Dom w centrum Skołyszyna, położony zaledwie 13 km od Jasła jest idealny dla niewielkiej rodziny, której zależy na spokoju w niedalekiej odległości od miasta Jest to doskonała oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Słowackiego

Boguchwała,podkarpackie

599 000 zł85 m² 7 047,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:137 m²

Sprzedam dom W zabudowie szeregowej 85m Przedstawiam Państwu nową inwestycje domu jednorodzinnego, w zabudowie szeregowej, zlokalizowanej w Boguchwale przy ulicy Juliusza Słowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Dominikańska

Łańcut,podkarpackie

500 000 zł270 m² 1 851,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:300 m²

Kamienica w centrum Łańcuta przy ulicy Dominikańskiej. Kamienicą składa się z 8 niezależnych mieszkań do kapitalnego remontu. W zeszłym roku przeprowadzono kompleksową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocanka

Wrocanka,podkarpackie

95 000 zł54 m² 1 749,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:736 m²

Do sprzedania budynek usługowy z możliwością przekształcenia na budynek mieszkalny jednorodzinny. Budynek o powierzchni użytkowej 54,29m2 w miejscowości Wrocanka gmina Tarnowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rzeczna

Klimkówka,podkarpackie

575 000 zł120 m² 4 791,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom położony w malowniczej i spokojnej miejscowości Klimkówka, gm. Rymanów. Nieruchomość znajduje się na zadbanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wiśniowa,podkarpackie

739 000 zł99 m² 7 467,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:968 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący, o powierzchni 99 m , znajdujący się w miejscowości Wiśniowa (15 min do Rzeszowa). Dom sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

730 000 zł84 m² 8 711,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Z przyjemnością prezentujemy drugi etap popularnej inwestycji na osiedlu Dworzysko. To nowoczesne, kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, które łączy miejską wygodę z wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Już IV etap inwestycji domów typu bliźniak przy ul. Miejskiej w Rzeszowie - nieruchomości sprzedawane w stanie deweloperskim, odpowiednio szybko podjęta decyzja pozwala na postawienie ścian.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

769 000 zł125 m² 6 159,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny skrajny dom znajdujący się na prestiżowym osiedlu - nowej, kameralnej inwestycji położonej w jednej z najspokojniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

847 000 zł128 m² 6 601,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej z działką, która daje komfort spokojnego, sielskiego życia w uroczym otoczeniu drzew i krzewów! Krótko: rzeszów, ul. Senatorska - osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

619 000 zł85 m² 7 297,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:123 m²

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 84,82 m2 z tarasem oraz terenem zielonym, zlokalizowany na nowo powstałym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Solina,podkarpackie

387 000 zł35 m² 11 057,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 047 m²

Wyobraź sobie miejsce, do którego uciekasz, kiedy masz dość miasta. Pachnący drewnem domek, sauna, cisza, jezioro. Twoja prywatna przystań. Oferujemy na sprzedaż na własność domki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Dębica

Dębica,podkarpackie

419 000 zł132 m² 3 174,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:741 m²

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego z dużym potencjałem inwestycyjnym. Zapraszamy Państwa do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wiśniowa

Wiśniowa,podkarpackie

549 000 zł100 m² 5 490 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 388 m²

3 pokoje | 100m2 | Wiśniowa Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni około 100m2, położony na ładnie zagospodarowanej działce ( lasy , sady) o powierzchni 63,88 ara. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

1 499 000 zł147 m² 10 219,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż jeden z czterech nowoczesnych domów jednorodzinnych klasy premium w stanie deweloperskim, zlokalizowanych w Rzeszowie przy ul. Senatorskiej - osiedle Budziwój. Przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł90 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:90 m²

Na sprzedaż ostatni wolny dom W cenie mieszkania na osiedlu Budziwojska, inwestycja składająca się z 5 budynków w zabudowie szeregowej, łącząca miejską wygodę z ekologicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Solina,podkarpackie

257 000 zł35 m² 7 342,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:518 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Polańczyk,podkarpackie

67 800 zł35 m² 1 937,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:307 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł125 m² 5 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:269 m²

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny dom znajdujący się na prestiżowym osiedlu - nowej, kameralnej inwestycji położonej w jednej z najspokojniejszych i najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł112 m² 5 817,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ostatni Dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem | 111,56 m | 6 pokoi | Ogród 154 m Budziwój, ul. Porąbki | Rynek pierwotny | Oddanie: Ii kw. 2026 Domu w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Mrukowa

Mrukowa,podkarpackie

720 000 zł200 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Na sprzedaż: dochodowa Agroturystyka Mruczyna Brama do Magurskiego Parku Narodowego Szukasz gotowego biznesu z duszą lub marzysz o ucieczce z Miasta wprost do serca Beskidu Niskiego?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Olbrachta

Rzeszów,podkarpackie

999 000 zł122 m² 8 188,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:997 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 5-pokojowy dom o powierzchni 122 m , usytuowany na działce 14 arów, położony w spokojnej dzielnicy Wilkowyja w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 290 000 zł180 m² 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Biuro Estaton przedstawia na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony przy ul. Cichej w dzielnicy Drabinianka w Rzeszowie. To doskonała lokalizacja do zamieszkania dla rodziny jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Trzebownisko,podkarpackie

1 099 000 zł131 m² 8 415,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:867 m²

Szukasz nowoczesnego, parterowego domu dla rodziny, która potrzebuje komfortowej przestrzeni i szybkiego dojazdu do Rzeszowa? Ten dom w projekcie Dom w Akebiach oferuje 101,8 m wygodnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 200 000 zł450 m² 2 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego/hotelu dla pracowników o powierzchni ok.450 m zlokalizowanego w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

1 549 000 zł182 m² 8 510,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Bezpośrednio od Właściciela: na sprzedaż unikatowy dom o powierzchni użytkowej 182m2. 5 pokoi, 2 łazienki, 2 kuchnie, garderoba o powierzchni 13 m2. Działka 8 arów. Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krościenko Wyżne

Krościenko Wyżne,podkarpackie

349 000 zł85 m² 4 106 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Krościenko Wyżne- zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą sprzedaży domu położonego w wyjątkowo urokliwej i spokojnej okolicy, a jednocześnie w niedalekiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Przewrotne

Przewrotne,podkarpackie

330 000 zł100 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Marzysz o domu, który urządzisz od A do Z według własnego pomysłu? Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zaczernie,podkarpackie

659 000 zł83 m² 7 947,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:248 m²

Biuro Royal Broker ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanego w dynamicznie rozwijającej się miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Techniczna

Boguchwała,podkarpackie

699 000 zł109 m² 6 412,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedstawiamy wyjątkową inwestycję w Boguchwale - spokojnej, rozwijającej się miejscowości z doskonałym dojazdem do Rzeszowa, idealną dla rodzin i osób ceniących komfort oraz.