dowolna

Domy na sprzedaż podkarpackie - Oferty sprzedaży domów

2 471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 471 ogłoszeń

Rynek pierwotny

725 000 zł155 m² 4 677,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż gotowy do odbioru dom w stanie deweloperskim, w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 155 m2 usytuowany na działce ok. 6 ar w Łańcucie przy ul. Kąty. Ogólne informacje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł142 m² 3 866,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:590 m²

Dom jednorodzinny 141M2 - działka 590M2 - stan surowy otwarty - jasionka k. Rzeszowa Nowa oferta sprzedaży domu jednorodzinnego z użytkowym poddaszem i garażem w bryle budynku;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł107 m² 6 168,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom w zabudowie szeregowej - 107 m2 z ogródkiem! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży nowego domu w zabudowie szeregowej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł75 m² 4 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:8 900 m²

Jeśli szukasz klimatycznej nieruchomości z potencjałem, z dala od miejskiego zgiełku, z żyzną ziemią, budynkami umożliwiającymi realizację Twoich planów, to zachęcam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł50 m² 3 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:5 056 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką Skopanie | Świetna lokalizacja, duży potencjał Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 50 m położony w miejscowości Skopanie, na ponad 50a.

Szczegóły ogłoszenia

209 000 zł174 m² 1 201,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 523 m²

Biuro bip Smart Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość w miejscowości Nowiny, gmina Radomyśl nad Sanem. Na przestronnej działce o powierzchni 4523.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 000 zł116,61 m² 6 766,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową inwestycję w sąsiedztwie lasu, budowaną na osiedlu Słocina - domy i mieszkania z zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł90 m² 2 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dom do remontu. Dom około 85 m na działce 35 arów w miejscowości Iwierzyce. Dom znajduję się na malowniczej działce wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

620 000 zł157,30 m² 3 941,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Biuro rzeszowskie-nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni 157 m2 zlokalizowany na 6,4 arowej działce w miejscowości Wola Zgłobieńska. Budynek sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł180 m² 3 327,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 845 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Trześń przy ul. Błonie. To urokliwe miejsce łączy w sobie spokój podmiejskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł155,40 m² 1 480 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Na sprzedaż działka o powierzchni 44 ary z rozpoczętą budową domu parterowego z poddaszem użytkowym, położona w malowniczej miejscowości Malinówka, w gminie Haczów.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł90 m² 3 222,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:8 700 m²

Wola Dębowiecka wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Dębowiec. Do sprzedania nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 87a.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł98,30 m² 8 647 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Krótki opis nieruchomości Prezentujemy ofertę sprzedaży nowego domu jednorodzinnego, położonego w spokojnej i zielonej miejscowości Besko. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł111,45 m² 4 477,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom w stanie deweloperskim - Osiedle Budziwój, ul. Budziwojska Na sprzedaż nowoczesny dom w stanie surowym zamkniętym wraz z wykonaną elewacją, położony na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 000 zł111,56 m² 6 086,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:154 m²

Jeśli szukasz domu na kameralnym osiedlu oraz chcesz mieć blisko galerię, szkoły czy przystanki autobusowe to oferta skierowana jest do Ciebie! W sprzedaży dom jednorodzinny dwukondygnacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:216 m²

0% pcc, 0% prowizji! V etap inwestycji! Na sprzedaż inwestycja deweloperska domów w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie przy ul. Miejskiej. Kolejny etap składa się z 10 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

830 000 zł178 m² 46,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:522 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić dom o powierzchni 178 M w stanie surowym, zlokalizowany w prestiżowej części Rzeszowa przy ul. Robotniczej -zalesie. Twoje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł143 m² 4 405,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:788 m²

Nowy dom 143m2 Z garażem, stan surowy zamknięty Z elewacją - blisko centrum głogowa małopolskiego. Przedstawiamy Państwu wszechstronny dom o powierzchni użytkowej 143m2, i pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł149 m² 3 825,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro Nieruchomości homespace z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego położonego w urokliwej, spokojnej miejscowości Cierpisz (woj. podkarpackie). To.

Szczegóły ogłoszenia

649 990 zł179 m² 3 631,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 357 m²

Biuro bip Smart prezentuje wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni 179 m na przestronnej działce 2357 m w Nisku. Nieruchomość oferuje możliwość funkcjonowania jako dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego, wybudowanego na przełomie lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych, położonego w miejscowości Turze Pole,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł80,01 m² 7 111,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Osiedle pogodne II Nowocześnie, spokojnie, rodzinnie. Szybki dojazd aleją Sikorskiego! - Oficjalne Biuro Sprzedaży Dewelopera przedstawia: przedsprzedaż - pierwsze szeregówki w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł124,50 m² 10 442 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Dom, w którym od pierwszej chwili czujesz się U siebie zaczerniе, 7 arów spokoju blisko miasta! Mam ogromną przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w Zaczerniu miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m , usytuowany na działce 2,16 ar, realizowany w ramach kolejnego etapu inwestycji w Rzeszowie. Zadzwoń i umów się.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł240 m² 3 954,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Estaton oferuje wyjątkowy dom usytuowany na 9-arowej działce o powierzchni około 240 m2, położony w spokojnej okolicy, zaledwie 13 km od serca Rzeszowa. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

575 000 zł136,08 m² 4 225,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż funkcjonalny i nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym otwartym, realizowany według projektu Jabłonki 5 , zlokalizowany w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł200 m² 5 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 399 m²

Biuro Nieruchomości Mint Property prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący położony na 14 arowej działce w Nagawczynie (gmina dębica)budynek z 2005 roku, parterowy z użytkowym poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł60 m² 3 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:49 m²

Duża działka 48,75 ara z mediami - idealna pod dom, ogród lub siedlisko Na sprzedaż duża, ustawna działka o powierzchni 48,75 ara , położona w spokojnej, a jednocześnie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł80 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Szukasz nieruchomości w rozsądnej cenie, która da ci wolność działania? Marzysz o własnym domu ale Twój budżet jest ograniczony? Ta oferta może być dokładnie tym, czego szukasz! To.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł207,40 m² 3 997,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:922 m²

Dom bliźniak na sprzedaż - Łańcut, ul. Kraszewskiego Na sprzedaż oferujemy przestronny i komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej położony w Łańcucie przy ul. Kraszewskiego 58.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł90 m² 3 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:20 018 m²

DO sprzedania nieruchomość W sowinie Sowina - wieś w Polsce, położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Kołaczyce Do sprzedania nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł187 m² 5 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Są nieruchomości, które po prostu się ogląda i są takie , w których od razu wyobrażasz sobie życie. Ten nowoczesny dom położony w centrum Krosna to połączenie funkcjonalności ,.

Szczegóły ogłoszenia

857 000 zł424,50 m² 2 018,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Działka z rozpoczęta budową w sercu Bieszczad. Szukasz idealnego miejsca do stworzenie domu swoich marzeń? Chcesz mieszkać w cichej, spokojniej okolicy, jednocześnie mając możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

857 084 zł116,61 m² 7 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż nowoczesną Inwestycję, która została zaprojektowana z myślą o nowoczesnym stylu architektonicznym połączonym z ekologicznymi.

Szczegóły ogłoszenia

399 999 zł112 m² 3 571,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 682 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom z lat 70. o powierzchni około 100m2, położony na urokliwej, częściowo zadrzewionej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł160 m² 3 743,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam solidny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej poszukiwanych części Mielca przy ul. Wojsławskiej. To idealna propozycja dla osób szukających dużej.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł117 m² 7 607 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Boguchwała - dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 95 m2, dwukondygnacyjny z podpiwniczeniem, na działce 9 arów; rozkład pomieszczeń: - parter: salon, kuchnia, pokój, łazienka, wiatrołap;.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł72 m² 67,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży domu położonego w miejscowości puchacze (obręb geodezyjny Podemszczyzna) w gminie horyniec zdrój posadowionego na przestrzennej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł100,70 m² 5 948,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości najnowsza inwestycja domów w zabudowie szeregowej w Tyczynie! Prezentujemy wyjątkowy, 4 pokojowy dom z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł120 m² 3 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:534 m²

Dom dla rodziny w spokojnej części Przeworska ul. Kopernika wolne oba segmenty! Jeśli szukasz miejsca, które łączy przestrzeń, prywatność i wygodę życia blisko miasta, ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł323 m² 1 083,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 469 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Lipowica, w gminie Dukla (woj. podkarpackie), z przepięknym widokiem na górę Cergową. Nieruchomość znajduje się na.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij