dowolna

Domy na sprzedaż podkarpackie - Oferty sprzedaży domów

2 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 470 ogłoszeń

374 000 zł491 m² 761,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 524 m²

Szukasz gotowego pomysłu na biznes w branży turystycznej? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny, zlokalizowany w malowniczym Mirocinie (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 715 000 zł246 m² 6 971,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie biura Estaton mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, elegancki, dom zlokalizowany w Malawie przy Rzeszowie. Dom położony jest w doskonałej lokalizacji w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

369 000 zł121 m² 3 049,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:864 m²

Duza obniżka ceny! budynek docieplony I otynkowany Oferujemy Państwu na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny, dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 121m2 zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł146,68 m² 10 219,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:837 m²

Przedstawia Państwu na sprzedaż jeden z czterech nowoczesnych - domów jednorodzinnych premium w stanie deweloperskim, zlokalizowanych w Rzeszowie przy ul. Senatorska, osiedle Budziwój. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł240 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przestronny dom z potencjałem- w stanie surowym otwartym Twoja baza do stworzenia wymarzonego miejsca. Ten dom w stanie surowym otwartym to wyjątkowa propozycja dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł80 m² 2 487,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż urokliwy, tradycyjny dom wolnostojący położony w cichej i spokojnej miejscowości Ułazów (powiat lubaczowski). Ta wyjątkowa nieruchomość to idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł83 m² 4 807,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Gotowy bliźniak blisko jasionki! Do sprzedania pół bliźniaka (lub cały bliźniak) w stanie surowym otwartym (lub deweloperskim) w otoczeniu domów w samym centrum Wólki Podleśnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 455 000 zł162 m² 8 981,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej segment narożny zlokalizowany przy ul. Senatorskiej w jednej z najbardziej cenionych części Rzeszowa na osiedlu Budziwój. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

770 000 zł113,37 m² 6 791,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Tylko u nas! III etap budowy osiedla domów w zabudowie szeregowej przy ul. Wojtyły w Rzeszowie. Kolejny IV etap budowy wkrótce - trwają zapisy - bądź pierwszy - dostępne segmenty skrajne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

719 000 zł142,21 m² 5 055,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni 142,21 m wraz z dwustanowiskowym garażem w bryle budynku. Nieruchomość położona jest na działce o powierzchni 5,50 ara.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł150 m² 2 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w spokojnej miejscowości Twierdza w powiecie strzyżowskim. Budynek wybudowany w 1970 roku, utrzymany w dobrym stanie technicznym. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni 180 m , położony w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Rzeszowa przy ul. Słocińskiej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

439 000 zł137,65 m² 3 189,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:493 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym otwartym w Wólce Podleśnej - jedynie 14 km od Rzeszowa. Na sprzedaż: część bliźniaka 137,65 m usytuowanego na działce 4,93 a w.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł140 m² 5 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 755 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 140 m2 posadowiony na działce o powierzchni 2755 m2 w miejscowości Straszydle! Do domu przynależy duży.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł225 m² 3 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:287 m²

Atrakcyjny dom w zabudowie bliźniaczej w Jaśle - 1 km od centrum Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu o powierzchni 225 m, usytuowanego zaledwie 1 kilometr od serca.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Przedstawiamy Państwu nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej które powstaje przy ulicy Miejskiej w Rzeszowie. Piętrowy dom o powierzchni 83m2 usytuowany na ponad 2 arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 168 m²

Dom Z potencjałem blisko krosna świerzowa polska Na sprzedaż dom jednorodzinny z lat 80., położony w zacisznej części Świerzowej Polskiej, tylko 7,5 km od centrum Krosna. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł285 m² 2 628,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Gwizdaj gmina Przeworsk, dom w stylu góralskim na sprzedaż, dom wolnostojący, jednorodzinny, całoroczny wybudowany w 1998 roku. Dla miłośników nieruchomości z duszą, osób które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł160 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 100 m²

Dom murowany 160 m Działka 41 ar Pielgrzymka, gm. Osiek Jasielski Na sprzedaż oferuję dom murowany w stanie surowym otwartym o powierzchni ok. 160 m, położony w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł163 m² 2 638,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Łąka oddalony 10km od Rzeszowa. Nieruchomość o powierzchni zabudowy ok. 163m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł87,90 m² 6 598,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży domu jednorodzinnego. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł150 m² 1 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 263 m²

Dom wolnostojący położony w urokliwej okolicy na wzgórzu w otoczeniu lasu. Dom budowany z bala, dach kryty blachą. Bal zdrowy, zakonserwowany. Dom częściowo podpiwniczony, duża stodoła.

Szczegóły ogłoszenia

67 800 zł35 m² 1 937,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:307 m²

Wyobraź sobie miejsce, do którego uciekasz, kiedy masz dość miasta. Pachnący drewnem domek, sauna, cisza, jezioro. Twoja prywatna przystań. Oferujemy na sprzedaż na własność domki zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł140 m² 8 564,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 622 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronny dom. Nieruchomość zlokalizowana jest w miejscowości Walawa, województwo podkarpackie, powiat przemyski, gmina Orły. Prezentowana nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

799 900 zł117,50 m² 6 807,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:308 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronny dom w zabudowie bliźniaczej z systemem smart zlokalizowany w Głogowie Małopolskim os. Zabajka. Prezentowany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł161 m² 4 658,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 400 m²

Trio Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni około 161 m , położony w miejscowości Borek Stary, na dużej działce o powierzchni aż 44 arów.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł138 m² 8 905,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 137,50 m2 przy ulicy Szlacheckiej. To wyjątkowo spokojna i zielona lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł798 m² 563,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:798 m²

Budynek rekreacji indywidualnej - Bystre, gmina Baligród Drewniany domek z poddaszem użytkowym, kominkiem i tarasem - idealny na wypoczynek lub wynajem Przedstawiamy urokliwy, drewniany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł170 m² 2 347,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 980 m²

Murowany dom do wykończenia w Orzechówce. > krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż przestronny, solidny dom z lat 60., wybudowany z cegły, wraz z murowano-drewnianym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

IV etap Domów w zabudowie Bliźniaczej budowanych przy ulicy Miejskiej w Rzeszowie. Jest to kompleks 11 domów (22 segmentów ) w zabudowie Bliźniaczej o powierzchni użytkowej od 83 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycje domów w zabudowie bliźniaczej, położoną na południu Rzeszowa przy ul. Miejskiej, zaledwie 12 minut samochodem od centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł200 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Dom Sólce o powierzchni 200 m2. DO zamieszkania od zaraz. Oferuję dom w Sólcach o powierzchni 200 m2 w skład domu wchodzi : - 7 pokoi -2 łazienki - korytarz - garaż 30 m2 - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

737 365 zł82,85 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:118 m²

Przedsprzedaż nowej inwestycji - Grand Residence! Biuro Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej (j57-C), w Rzeszowie przy ul. Św. Marcina -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł145,74 m² 6 168,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż już gotowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 145,74 m usytuowany na działce ok. 300 m w urokliwej i spokojnej części Rudnej Wielkiej tuż pod Rzeszowem.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł143,50 m² 4 041,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:788 m²

Dom jednorodzinny w Budach Głogowskich sprzedam W ofercie biura oferta domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 143,5 m2 zrealizowanego na podstawie projektu "dom w Cieszyniankach.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł150 m² 4 660 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 078 m²

Jeśli marzysz o miejscu, które łączy przestrzeń, funkcjonalność i naturalną prywatność ta nieruchomość jest propozycją wartą uwagi. Działka zabudowana o powierzchni 31 arów,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł102 m² 3 911,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:34 m²

Krótki opis nieruchomości Przedstawiamy na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej i cenionej dzielnicy Krosna, przy ulicy Wyspiańskiego. Jest to miejsce, które łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł152 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Rezerwacja! Nowy dom blisko Krosna duża działka, piękna okolica! Szukasz domu, który możesz wykończyć według własnych upodobań? Ten dom daje Ci dokładnie taką możliwość! Na sprzedaż nowo.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł180 m² 4 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż dom wolnostojący do remontu o powierzchni 180 m , usytuowany na przestronnej, 18-arowej działce w spokojnej części Rzeszowa na.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł198,94 m² 5 524,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Lesko / ul. Kościuszki oferta na wyłączność W ofercie dom wolnostojący w topowej lokalizacji Leska pod względem inwestycyjnym. Nieruchomość znajduję się przy Drodze Krajowej 84 , dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

798 400 zł130,55 m² 6 115,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Funkcjonalna i nowoczesna szeregówka - już gotowa, sprzedawana w stanie deweloperskim. Szeregówka o powierzchni 130,55m2, z garażem w bryle budynku ogródkiem i balkonem.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij