dowolna

Domy na sprzedaż podkarpackie - Oferty sprzedaży domów

2 471 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 471 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

990 000 zł177 m² 5 593,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Dom w zabudowie szeregowej w pełni gotowy do zamieszkania bez dodatkowych kosztów i remontów. Idealny dla rodziny, również z małym dzieckiem wiele rozwiązań jest już.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł69,58 m² 8 479,45 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Domex Rzeszów, malawa 803, II Etap inwestycji. Inwestycja położona w samym sercu miejscowości Malawa, w sąsiedztwie której znajdują się: szkoła Podstawowa Przedszkole Żłobek Gminny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

940 000 zł85 m² 11 058,82 zł/m²

 

Stan domu:nowy wykończony

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Domex Rzeszów, przedstawiamy Państwu Dom o powierzchni 85 mkw, świeżo wykończony do tzw. "Stanu pod klucz", dom jest w pełni wykończony oraz umeblowany, inwestycja w ramach której.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

720 000 zł85,28 m² 8 442,78 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Stan inwestycji:oddana do użytku

Dom nr 2 Malawa 803 Powierzchnia: 85,28 m | Ogródek | 2 miejsca postojowe Prezentowany dom to funkcjonalny, dwukondygnacyjny lokal w zabudowie bliźniaczej, idealny dla osób ceniących wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł163,40 m² 6 731,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Tylko u nas! Nie szukaj dalej! Na sprzedaż dom wolnostojący w Kielanówce,gm. Boguchwała (na granicy z Rzeszowem), o powierzchni użytkowej ok. 126m2, zlokalizowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 485 000 zł120 m² 12 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować kameralny kompleks nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej, zlokalizowany przy ul. Senatorskiej w Rzeszowie (dzielnica Budziwój).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 869 zł83,92 m² 8 339,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:192 m²

Przedstawiamy ofertę sprzedaży nowoczesnych domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowanych przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Kameralne osiedle obejmuje 18 budynków,.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł195 m² 4 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:19 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker oferuje na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i atrakcyjnej lokalizacji w miejscowości Łukawiec, w powiecie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Partyzantów

Centrum Głogów Małopolski

760 100 zł123,18 m² 6 170,64 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Mkk-invest Deweloper oferuje 5-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej, z salonem, jadalnią, kuchnią, czterema sypialniami, garderobą, łazienką, wc, garażem, balkonem, tarasem i ogródkiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Partyzantów

Centrum Głogów Małopolski

755 400 zł123,18 m² 6 132,49 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy bliźniak, ul. Partyzantów

Centrum Głogów Małopolski

783 600 zł123,18 m² 6 361,42 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:5

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł110 m² 5 681,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

W ofercie biura Stoprocent- nieruchomości na sprzedaż dom o powierzchni 110 m z tradycyjnymi piecami kaflowymi i węglowym, położony na 53-arowej działce z zapierającym dech.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 000 zł142 m² 11 760,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Galicja Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dom parterowy wybudowany według projektu Rozwojowy, zlokalizowany w miejscowości Trzebownisko (terliczka). To miejsce, które zdaje się balansować.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 379 900 zł115,84 m² 11 912 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:6 m²

Nowoczesny dom gotowy do zamieszkania do umeblowania według własnego gustu. Dom położony w spokojnej części Rzeszowa- (boczna Podkarpackiej) Nieruchomość została wykończona i jest gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:3 475 m²

Na sprzedaż oferujemy dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej części Jawornika Polskiego, około 2 km od centrum miejscowości. Nieruchomość położona jest na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Prezentujemy Państwu osiedle Leśna Wola kameralną inwestycję, w ramach której powstanie 47 nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej, bliźniaczej oraz jeden dom wolnostojący. Realizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł113 m² 7 256,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:262 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesną inwestycje domów w zabudowie szeregowej zlokalizowanych w miejscowości Racławówka - niespełna 1 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

721 113 zł105,39 m² 6 842,33 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Oferta dotyczy 4-pokojowego, dwupiętrowego domu w zabudowie szeregowej, z aneksem kuchennym, dwoma łazienkami, garażem, tarasem, dwoma balkonami, poddaszem i ogródkiem. Dom znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

694 618 zł107,86 m² 6 440 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 979 zł105,37 m² 6 889,81 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:kwiecień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł143,62 m² 5 075,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:822 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesne osiedle domów wolnostojących w Pogwizdowie niedaleko Rzeszowa. W pierwszym etapie realizacji wybudowanych zostanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł673,90 m² 7 419,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 875 m²

Radawa | Ośrodek + 3 domki | nad rzeką | wz na rozbudowę | gotowy biznes lokalizacja: radawa, woj. podkarpackie - wyjątkowe, turystyczne miejsce nad rzeką Lubaczówką, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł160 m² 5 937,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:870 m²

Biuro nieruchomości "pierwsze Piętro" prezentuje ofertę sprzedaży domu usytuowanego w cichej i spokojnej okolicy przy ul. Karkonoskiej w Rzeszowie. Oferta na wyłączność w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

1 379 000 zł134,30 m² 10 268,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: do sprzedania wyjątkowy, dom wolnostojący z 2016 roku, zrealizowany według projektu Dom w Kolendrze, położony w miejscowości Boguchwała,.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł100 m² 4 050 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 212 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym, położony pod Łańcutem, w miejscowości Węgliska, gmina Rakszawa. Wszystkie media w działce. Do budynku został wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł219,50 m² 3 029,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 001 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpacie prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Rzeszowa na osiedlu Budziwój, przy ul. Chmielnej. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł213,70 m² 4 445,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Rozważasz zakup przestronnego domu, budowanego z wysokiej jakości materiałów w oryginalnym niepowtarzalnym stylu? Szukasz luksusu, komfortu i przestrzeni? Marzysz o domu, który.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł70 m² 11 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:151 m²

Nowa niższa cena! Do sprzedania atrakcyjnie wykończony dom w zabudowie szeregowej, na osiedlu Zalesie blisko uniwersytetu. Budynek o powierzchni 70 m2, 2 pełne kondygnacje (2 żelbetowe stropy).

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł232 m² 5 086,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż dom w miejscowości uzdrowiskowej, turystycznej Rymanów Zdrój w cichej i spokojnej zabudowie domów jednorodzinnych, na wzgórzu, przy lesie z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł191 m² 3 507,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szybki dojazd do Łańcuta i Rzeszowa | Jedna z najdynamiczniej rozwijających się gmin na Podkarpaciu Kukla Nieruchomości Nowa Generacja ma przyjemność zaprezentować ofertę trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł107,11 m² 6 161,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

W ofercie na sprzedaż srodkowy segment domów w zabudowie szerwowej o powierzchni około 107 m2 z dużym ogrodzonym ogródkiem oraz dwoma balkonami. Domy sprzedawane są w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł188,90 m² 3 546,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 894 m²

Dom o powierzchni 188,9 m posadowiony na działce o wielkości 28,94 ara która daje poczucie wolności, którego nie kupisz w dużym mieście. Sercem nieruchomości jest salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł112 m² 10 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:695 m²

Dom sprzedawany jest z pełnym umeblowaniem. Wszystkie meble i elementy wyposażenia widoczne na zdjęciach są zawarte w cenie. Dom jest bardzo ciepły i energooszczędny: ogrzewany.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł167,80 m² 10 721,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:872 m²

Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości przedstawiam ofertę sprzedaży domu wolnostojącego, położonego w miejscowości Głogów Małopolski - osiedle niwa! Ta nieruchomość to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł150 m² 3 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 128 m²

B iu ro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego w Lisznej, gmina Sanok. Dom: powierzchnia użytkowa 150m2 parter: wiatrołap, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł48 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Biuro Delimart Nieruchomości prezentuje atrakcyjną nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Wydrna (nr 9). Oferta obejmuje drewniany dom po generalnym remoncie, podpiwniczoną stodołę.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł152 m² 8 881,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 433 m²

Sprzedam dom parterowy wolnostojący w miejscowości Mielec. Dom znajduje się na ulicy Królowej Jadwigi. Dom jest po termomodernizacji. Założona pompa ciepła. Jest fotowoltaika na starych zasadach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł84 m² 7 607,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Na sprzedaż dom 84 m Rzeszów, os. Budziwój 1. Atuty Cicha i spokojna okolica idealne miejsce do wychowywania dzieci, -Kameralne osiedle z rodzinną atmosferą i dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł93 m² 7 516,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nowoczesny Dom z Pompą Ciepła Twój Nowy Adres w Przemyślu! Szukasz idealnego balansu między miejską wygodą a spokojem natury? Ta oferta to połączenie nowoczesnej architektury, niskich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 000 zł128,18 m² 4 953,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro rzeszowskie - nieruchomości ma do zaoferowania dom jednorodzinny o powierzchni 124,71 m2. Inwestycja znajduje się w Ropczycach i składała się z Sześciu domów! Dom idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł127,15 m² 9 429,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:520 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia Państwu wyjątkową inwestycję nowoczesnych domów jednorodzinnych w standardzie premium, zlokalizowaną na kameralnym osiedlu w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł270 m² 81,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni 250 m2 posadowiony na 3 arowej działce. Nieruchomość znajduje się na os. Mieszka I w.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł87 m² 4 080,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 193 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić murowany dom wolnostojący na sprzedaż o powierzchni użytkowej ok. 87 m2 zlokalizowany w miejscowości Dachnów przy ul. Cerkiewnej na.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł160 m² 2 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Marzysz o własnym domu wśród natury zdala od miejskiego zgiełku z sadem i zielenią dookoła ? To ogłoszenie jest dla Ciebie! Przedstawiam Ci dom murowany z końca lat 80tych.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł113,82 m² 37,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:377 m²

Biuro nieruchomości "pierwsze Piętro" prezentuje ofertę sprzedaży domu w stanie surowym otwartym według projektu Dom w sasankach 3 (e) oze. Projekt łączy w sobie innowacyjny design oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83m2 mieszczącego się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

580 000 zł109,01 m² 5 320,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesne domy jednorodzinne budowane w technologii szkieletowej zlokalizowane w miejscowości Jasionka. W inwestycji powstaną dwa domy.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij