dowolna

Domy na sprzedaż podkarpackie - Oferty sprzedaży domów

2 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 470 ogłoszeń

790 000 zł85 m² 9 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 712 m²

Stylowy dom po generalnym remoncie | Myczkowce - serce Bieszczadów W jednym z najbardziej malowniczych zakątków Bieszczadów, w spokojnych i pełnych uroku Myczkowcach , prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł90 m² 2 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro sprzedaży ma przyjemność przedstawić Państwu dom jednorodzinny z lat 70, murowany, położony na przestronnej 10-arowej działce. Budynek znajduje się na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł34,99 m² 7 116,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:612 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, kameralny dom całoroczny położony w spokojnej części Jastkowic przy ul. Zaonie. To idealna propozycja dla osób szukających alternatywy dla mieszkania w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 777 000 zł260 m² 6 834,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro sprzedaży Galicja-Nieruchomości.pl ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni ok. 260 m , położony w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł90 m² 4 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż zadbany dom drewniany położony w spokojnej miejscowości Łukawiec. To idealna propozycja dla osób szukających domu w niedalekiej odległości od Rzeszowa, jasionki czy Łańcuta.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł75 m² 4 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż przytulny i funkcjonalny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w miejscowości Czerce, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

1 389 000 zł116 m² 11 974,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:272 m²

Przedstawiamy na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 115,68 m2, położony w północnej części Rzeszowa przy ul. Warszawskiej. Najważniejsze atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

145 000 zł120 m² 12,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 280 m²

Dom w Świebodnej drewniany z murowaną przybudówką i garażem, idealny wybór na spokojne miejsce do zamieszkania lub jako domek letniskowy. Na sprzedaż wyjątkowy dom w Świebodnej,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł230 m² 5 217,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:497 m²

Os.Mieszka | | Dom wolnostojący z potencjałem inwestycyjnym i funkcją mieszkalną | Centrum Rzeszowa Nieruchomość w mieście, która daje realną możliwość połączenia funkcji.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł789,01 m² 9 505,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:2 097 m²

Wyjątkowa oferta inwestycyjna w jednym z najbardziej pożądanych punktów Bieszczad. Oferta na wyłączność biura nieruchomości. Na sprzedaż funkcjonujący aparthotel "korona Bieszczad",.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł93 m² 9 784,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:519 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny parterowy o powierzchni użytkowej 93 m , położony na działce o powierzchni 5,19 ar, na Osiedlu Załęże w Rzeszowie. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł170 m² 3 758,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

> krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż solidny i zadbany dom jednorodzinny w Szczepańcowej przy ul. Długiej. Lokalizacja zapewnia bliskość do Krosna oraz szybki dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł260 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż wygodny dom dla rodziny, położony w Przemyślu przy ul. Szańcowej (wilcze) Wybudowany w latach 50-tych, w technologii tradycyjnej, podpiwniczony, piętrowy. Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł188 m² 2 606,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:94 m²

Kamienica o powierzchni całkowitej 188 m2 , w doskonałej lokalizacji w centrum Tarnobrzega. Kamienica posiada dwie funkcje/strefy z osobnymi wejściami , na parterze znajduje się lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł113 m² 7 256,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:280 m²

Do sprzedania skrajny, już gotowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 113 m , usytuowany na działce 280 m . Nieruchomość sprzedawana jest w stanie deweloperskim. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

551 000 zł136,65 m² 4 032,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:524 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu budowanego według popularnego projektu Dom w malinówkach 2g To miejsce, które z pewnością oczaruje każdego, kto marzy o własnej oazie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

715 000 zł111,56 m² 6 409,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:57 m²

Dom jednorodzinny 111 m | Stan deweloperski | Ogródek | 2 miejsca postojowe | Klimatyzacja w cenie! Kameralne osiedle 8 budynków | Zakończenie inwestycji: II kwartał 2026 r. Bez pcc zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 900 zł146,68 m² 10 225,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:827 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpacie przedstawia Państwu na sprzedaż dom nr 3. Jest to jeden z czterech nowoczesny - domów jednorodzinnych premium w stanie deweloperskim, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł89,95 m² 6 659,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:45 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 89,95m2 usytuowany w dzielnicy Budziwój, 15 minut od centrum Rzeszowa. Lokalizacja w której pobliżu znajduję się: park(1min),.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł110 m² 3 091 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w miejscowości Osobnica województwo Podkarpackie powiat Jasielski gmina Jaslo Nieruchomość przeznaczona jest do adaptacji przez przyszłych nabywców.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł102 m² 13 235,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje nową inwestycję obejmującą 4 nowoczesne domy całoroczne, położone w sercu Bieszczad, w malowniczej miejscowości Terka.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł100 m² 12 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 118 m²

Nowa cena! Jeśli marzysz o tym, aby budzić się przy śpiewie ptaków i mieć las tuż za oknem , a jednocześnie cenisz szybki dojazd do miasta ten dom jest dla Ciebie. Kameralne otoczenie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł131,49 m² 4 023,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:944 m²

Marzysz o idealnym domu dla swojej rodziny? W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości posiadamy wolnostojący dom w stanie surowym zamkniętym o powierzchni użytkowej 131,49 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł115 m² 3 652,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Wyjątkowy dom z widokiem na Beskid Niski | stan surowy zamknięty | 115 m | działka 19 arów Marzysz o miejscu, gdzie poranki zaczynają się od ciszy, świeżego powietrza i widoku na.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:298 m²

Dom nad Soliną 100 m od wody i lasu! Na sprzedaż klimatyczny dom całoroczny o powierzchni 60 m (parter + poddasze) zaledwie 100 metrów od linii brzegowej Jeziora Solińskiego oraz od.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł89,83 m² 4 341,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

Tyczyn- kompleks 2 budynków mieszkalno-usługowych -łączna cena 390 000zł Do sprzedaży 2 budynki - sprzedawane w pakiecie, zlokalizowane w centrum miejscowości Tyczyn. I budynek-.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł180 m² 1 939 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu murowany budynek mieszkalny do aranżacji pod własne potrzeby. Nieruchomość z całą pewnością zauroczy każdego swoimi niesamowitymi atutami.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł200 m² 2 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Studzian, w powiecie przeworskim. Nieruchomość z lat 60-tych, o solidnej.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł1 802 m² 2 497,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:2 693 m²

Możliwość rozbudowy, budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne, usługi, administracja. Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego budynku usługowo mieszkalnego wraz z budynkiem mieszkalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł74,39 m² 7 648,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Centrum Inwestycji Deweloperskich oferuje na sprzedaż nowy, 4-pokojowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 74 m2 z przynależnym ogrodem (110 m2). Nieruchomość znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł80 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 033 m²

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 10 arów, położoną w spokojnej i malowniczej okolicy Jaworza Górnego. Nieruchomość usytuowana jest bezpośrednio przy lesie, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł45 m² 7 888,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Edyta Biuro Obrotu Nieruchomościami ma przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży domu pow. 45 m2 położonego w miejscowości Radawa gm. Wiązownica. Przedmiotem sprzedaży jest drewniany domek po.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł116,58 m² 3 250,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 482 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje do sprzedania dwa w pełni samodzielne lokale mieszkalne zlokalizowane w budynku wielorodzinnym w miejscowości Siedliska, gm. Nozdrzec, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł111,48 m² 4 476,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany przy ul. Strzelców na osiedlu Budziwój. Dom sprzedawany w stanie surowym zamknięty obejmujący:.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł107 m² 1 299,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Na sprzedaż działka 10 ar z domem do remontu Kombornia, działka nr 701 Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 10 arów, położona w urokliwej miejscowości Kombornia (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł180 m² 4 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:960 m²

Komfortowy dom 180 m | 6 pokoi | Wietlin | Wprowadź się od zaraz Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom jednorodzinny o powierzchni 180 m , położony na ustawnej działce 9,60 ar.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł100 m² 9 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:537 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż oddalony o 15 km od granicy Rzeszowa w gm. Hyżne. Dom jest gotowy do zamieszkania, w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł172 m² 10 755,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Biuro Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Rudna Wielka, w gminie Świlcza z dogodnym dojazdem do.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł550 m² 761,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Dom w stanie surowym , położony w pięknym miejscu , otoczony lasem. 550 m2 zawiera garaż dwustanowiskowy i piwnicę 90 m2 ( pralnia , kotłownia , miejsce na siłownię i saunę ,.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł93 m² 5 913,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 377 m²

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży ciekawej nieruchomości - dużej działki o powierzchni 63,77ar. Na działce znajduje się dom do generalnego remontu lub.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł190 m² 2 152,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Biuro Homever nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu jednorodzinnego zlokalizowanego w Wilczej Woli (gmina Dzikowiec) Nieruchomość korzystnie usytuowana pod.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij