dowolna

Domy na sprzedaż podkarpackie - Oferty sprzedaży domów

2 469 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 469 ogłoszeń

Rynek pierwotny

899 000 zł155,87 m² 5 767,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:138 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 155,87 m2 z garażem w bryle budynku na prestiżowym osiedlu Słocina.

Szczegóły ogłoszenia

1 325 000 zł250 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Budynek Z pozwoleniem na rozbudowę idelany pod osobne mieszkania lub działalność! W ofercie biura nieruchomości Certus na sprzedaż dom wolnostojacy zlokalizowany w Rzeszowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł83,80 m² 8 054,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:56 m²

Z przyjemnością prezentujemy drugi etap popularnej inwestycji na osiedlu Dworzysko. To nowoczesne, kameralne osiedle domów w zabudowie szeregowej, które łączy miejską wygodę z wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł124,85 m² 6 148,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:233 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate z dumą prezentuje niepowtarzalną nowopowstającą inwestycję składającą się z jednorodzinnych domów w zabudowie szeregowej zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł112 m² 5 794,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:57 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker ma na sprzedaż skrajny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 111,56 m , z funkcjonalnym układem 6 pokoi i prywatnym ogrodem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł363 m² 5 506,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż Trzykondygnacyjna willę wraz z dwustanowiskowym garażem, zabudowaną wiatą oraz krytym, podgrzewanym basenem z funkcją pływania.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł133 m² 6 759,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 208 m²

Nowoczesny dom parterowy w Szówsku (gm. Wiązownica), ok. 5 km od Jarosławia Cena: 899 000 zł Powierzchnia: dom: 114,74 m powierzchnia użytkowa / 139,1 m powierzchnia netto parteru / 163,67.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł350 m² 1 114,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 350 m , położony w miejscowości Machowa ( gmina Pilzno ), zaledwie 15 km od Tarnowa. Budynek posiada trzy kondygnacje, co daje ogromny potencjał.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł266 m² 6 763,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 234 m²

Na sprzedaż dom w Rzeszowie - Sikorskiego Budynek 3 kondygnacyjny z użytkowym poddaszem znajduje się na 12 arowej działce Budynek o pow. całkowitej 432 m2 ( 266 m2 powierzchni użytkowej ).

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 m²

Oferujemy na sprzedaż drewniany dom jednorodzinny położony w samym sercu Brzozów. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 2,75 ara, w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:214 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycje domów w zabudowie bliźniaczej, położoną na południu Rzeszowa przy ul. Miejskiej, zaledwie 12 minut samochodem od centrum Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł57 m² 6 578,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:398 m²

Weremień gmina Lesko, na sprzedaż budynek rekreacyjny całoroczny Przedmiotem sprzedaży jest budynek rekreacji indywidualnej o pow. użytkowej 57 m2 położony na działce o pow. 398 ar Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł95 m² 2 516 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:6 670 m²

Gospodarstwo w Zawadce - gmina Strzyżów 0,6670 ha działka zabudowana budynkiem mieszkalnym, budynkiem gospodarczym oraz garażem. W skład domu wchodzi: kuchnia, 2 pokoje, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł175,70 m² 69,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie biura Estaton prezentujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny, położony w Bratkowicach, w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Rzeszowa. Dom został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

197 000 zł250 m² 788 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:772 m²

Do sprzedania duży dom w stanie surowym otwartym na działce 7,72 ara położony w Pilźnie koło Dębicy przy ul. Zielonej. Dom świetnie nadaje się na zaadaptowanie pod dom noclegowy, hostel.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł93 m² 3 967,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:12 000 m²

Wyjątkowa nieruchomość w centrum Krosna. Dom do remontu z bardzo dużą działką - bezpośredni dostęp do Wisłoka. Powierzchnia działki: imponujące 120 arów (1,2 ha) Z przyjemnością.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł180 m² 1 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:635 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Moderówka, gmina Jedlicze, powiat krośnieński. Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 635 m zabudowanej domem.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł77 m² 1 935,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 0,3100 ha położoną w Łękach Dolnych.Nieruchomość składająca się z dwóch działek,.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł137 m² 7 664,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu niezwykłą nieruchomość położoną w malowniczej Ustjanowej Górnej -jednej z najbardziej urokliwych miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:783 m²

Mielec, stare Miasto ulica Konfederacka, dom na sprzedaż, ok 180 mkw, 650 000 zł. Oferta na wyłączność- tylko U nas! Oferuję do sprzedaży nieruchomość gruntową zabudowaną trzykondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł172 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 380 m²

Oferujemy na sprzedaż dom położony w otoczeniu lasów w gminie Wadowice Górne (powiat mielecki). Nieruchomość o powierzchni 172m2, położona na działce 1380m2. Dom budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom wolnostojący z poddaszem użytkowym o pow. 138 m2 projektu Archon d om w Ż urawkach 10 powiększony o balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł74,39 m² 8 200,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:79 m²

Beskidzka 366 Twój nowy adres do szczęścia! Udało się nam stworzyć wyjątkowe miejsce do zamieszkania. Dlaczego ? Ponieważ jest to nieszablonowa oferta, która łączy udogodnienia miasta ze spokojem.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł300 m² 3 633,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 365 m²

Cudowna winnica z dużym potencjałem w Gwoznicy Górnej. Winnica powstała w 2014 roku jako rodzinny projekt. Uprawiane z wielką troską winorośle zajmują około 1,40 ha. Wśród nich.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł81,20 m² 7 992,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:246 m²

Nowa inwestycja: bliźniaki w stanie deweloperskim z dwoma miejscami postojowymi, stryszkiem oraz narożną działką. 14 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 81,20 m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł109,15 m² 9 793,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:537 m²

Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący z tarasem przy terenach zielonych | 109,15 m | działka 5,37 a | Głogów Małopolski Na sprzedaż funkcjonalny, wolnostojący dom parterowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł146,40 m² 7 855,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:545 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie bliźniaczej znajdujący się w Rzeszowie przy ulicy Porąbki. Lokalizacja łączy spokojne, kameralne otoczenie z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł135 m² 6 593 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość. Dom wolnostojący położony w Krośnie w doskonale skomunikowanej, czystej, spokojnej i bezpiecznej okolicy na działce 900m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł90 m² 6 322,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Krasne. Rzeszowskie biuro nieruchomości prezentuje nowy, komfortowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90 m2, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł286 m² 1 381 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Frysztak - dom jednorodzinny dwukondygnacyjny, zbudowany z pustaka ceramicznego szczelinowego oraz cegły o powierzchni zabudowy 143 m2 na ładnej, ogrodzonej działce 8 arów w korzystnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej w Rzeszowie przy ulicy Miejskiej Powierzchnia użytkowa 83 m2 oraz działka 220 m2 Cena 639 tys. Rozkład pomieszczeń: parter: wiatrołap, korytarz, salon.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł335 m² 2 683,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 834 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży - klimatyczny, wolnostojący dom zlokalizowany w przysiółku Kameralne, będącym częścią miejscowości Jeżowe w powiecie niżańskim. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:205 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, położony na ulicy Wojska Polskiego w Głogowie Małopolskim. Inwestycja jest ukończona, domy są gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł69 m² 5 289,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:11 500 m²

Szukasz miejsca, gdzie jedynym Twoim "powiadomieniem" będzie śpiew ptaków, a nie mail od szefa? Przedstawiamy siedlisko, które ma w sobie tyle historii, że gdyby ściany mogły mówić,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolnostojący | wola zgłobieńska | 100,01 m | działka 1239 m Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym z możliwością doprowadzenia do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 900 zł87 m² 6 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:274 m²