dowolna

Domy na sprzedaż podkarpackie - Oferty sprzedaży domów

2 470 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 470 ogłoszeń

1 390 000 zł186 m² 7 473,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Komfortowy dom całoroczny, możliwość wynajmowania, atrakcyjny punkt widokowy nad soliną. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnej całorocznej willi w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł155 m² 4 961,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:697 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, usytuowany w malowniczej i spokojnej części Łańcuta przy ul. Kąty. To.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł200 m² 3 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Do sprzedaży nowoczesny piękny dom położony na dużej widokowej działce o powierzchni 33 ar pod Dynowem w miejscowości Nozdrzec. Działka świetnie zagospodarowana na której znajduje się dom.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł282 m² 2 301,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:800 m²

Krasne - mega potencjał k. Rzeszowa! 282 m + 134 m budynku gospodarczego | 8 arów działki | 10 pokoi | Garaże | Taras 48 m | 649 000 zł szukasz przestrzeni dla rodziny I biznesu? to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

645 000 zł107,46 m² 6 002,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej usytuowany w urokliwym miejscu otoczynym zielenią, w okolicy Głogowa Małopolskiego. Ostani wolny gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

975 000 zł271 m² 3 597,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:640 m²

Na sprzedaż przestronny, solidnie wykończony dom wolnostojący o powierzchni 150m użytkowych, położony w bardzo dobrej lokalizacji w Przeworsku. To idealna propozycja dla rodziny, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł96 m² 5 198 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:135 m²

Domy w zabudowie szeregowej w Rzeszowie od 499 000 zł * 0 zł prowizji * Bez podatku pcc * 5 lat gwarancji | Sprawdzona firma budowlana Inwestycja domów w Rzeszowie przy ul. Karkonoskiej to:.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł140 m² 6 071,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:557 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny z 1934 roku, położony w centrum Sanoka, przy ul. Słowackiego. Nieruchomość przeszła gruntowny remont w 2020 roku, który przywrócił jej dawny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 057 m²

Dom w Nawsiu Kołaczyckim idealna inwestycja na przyszłość Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży wolnostojącego budynku mieszkalnego, położonego w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł148 m² 7 087,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:735 m²

Nowoczesny dom parterowy Z garażem dwustanowiskowym | jasionka | 148 m | działka 7,35 ar Szukasz domu, który łączy wygodę, funkcjonalność i świetną lokalizację? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł500 m² 2 398 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:9 777 m²

0,9777ha terenu z 2 budynkami mieszkalnymi połączonymi ze sobą oraz 4 budynkami mieszkalnymi niegdyś wykorzystywane jako zakład kuśnierski 800m od drogi wojewódzkiej Większy budynek z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł146,68 m² 10 901,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:994 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowej nieruchomości położonej przy ulicy Senatorskiej w Rzeszowie. To jedna z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic miasta, która.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 066 zł85,13 m² 8 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 85,13 m2 położonego w miejscowości Ustrzyki Dolne - ulica Strwiążyk. Dom ten jest częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł111,56 m² 5 817,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w zabudowie szeregowej z ogródkiem | 111,56 m | 6 pokoi | Budziwój, ul. Porąbki | Rynek pierwotny | Oddanie: i kw. 2026 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

498 000 zł270 m² 1 388 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Na sprzedaż dom z potencjałem Dąbrówki k. Łańcuta | 14 arów | budynek gospodarczy Mam przyjemność zaprezentować dom jednorodzinny położony w spokojnej i malowniczej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 000 zł185 m² 2 486 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 449 m²

Więcej informacji: magdalena tel.   e-mail:   Wszystkie oferty: Jeżeli cenicie sobie Państwo ciszę i spokój w otoczeniu lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł113 m² 5 221 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż nowy dom bliźniak w Rzeszowie - do samodzielnego wykończenia lub w stanie deweloperskim! uwaga: zostały 2 ostatnie! - duży dom 5 pokoi - działka 230 m kw. - na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł300 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:907 m²

Dom w Łańcucie na działce 9 ara. Witam Państwa,mam ogromną przyjemność przedstawić nietuzinkowa nieruchomość. Potężny dom z ogromnym potencjałem.Na działce 9.07 ara znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł206 m² 4 029,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 140m2. wybudowany według projektu " Dom w Zdrojówkach ", położony na.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł318 m² 5 628,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:950 m²

Potrzebujesz dużego domu ale boisz się równie dużych albo i większych kosztów utrzymania? Niepotrzebnie, mam dla Ciebie świetną ofertę :) Dom położony tuż przy ul. Budziwojskiej, 200m od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł83,37 m² 8 396,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:194 m²

Świetna cena domu w zabudowie bliźniaczej - kup dom w cenie mieszkania! Świetna lokalizacja, wokół domy jednorodzinne oraz cisza i spokój Bezproblemowy dojazd do centrum Rzeszowa, wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł70 m² 6 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:9 653 m²

Biuro nieruchomości homespace oferuje na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Przysieki, gmina Skołyszyn. Oferta obejmuje budynki oraz duży kawałek terenu o powierzchni blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł146,68 m² 10 219,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:829 m²

Galicja-Nieruchomości.pl ma przyjemność zaprezentować jeden z czterech nowoczesnych domów jednorodzinnych klasy Premium, zlokalizowanych w Rzeszowie przy ul. Senatorskiej, na osiedlu Budziwój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

999 000 zł121 m² 8 256,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 080 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu domki całoroczne w miejscowości Czarna Górna, gmina Czarna powiat Bieszczadzki. Nieruchomość z całą pewnością zauroczy każdego swoimi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 000 zł75 m² 5 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:10 800 m²

Gogolów | działka 1,08 ha | 400 000 zł - cena do negocjacji Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Gogolów - idealna dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł117,49 m² 89,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, który łączy komfort, funkcjonalność i poczucie prywatności. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł35 m² 10 257,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:5 763 m²

Lokalizacja: jawornik przedmieście Powierzchnia działki : 0,5763 ha Budynek : murowany z 2023 roku Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w malowniczej części Jawornika Przedmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł146,68 m² 10 219,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro Estaton przedstawia Państwu na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny premium w stanie deweloperskim, zlokalizowany w Rzeszowie przy ul. Senatorska, osiedle Budziwój. Dom powstał według.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł88,70 m² 7 328,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:248 m²

Kameralna inwestycja domów w zabudowie bliźniaczej, w znakomitej lokalizacji koło lasu - Głogów Małopolski, dzielnica Zabajka. Cicha, zielona okolica, świetny dojazd do centrum Głogowa Młp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83 m2 w Rzeszowie na ul. Miejskiej. Dom składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Dom usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

849 000 zł117,49 m² 7 226,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:260 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu inwestycję przy ul. Tarnopolskiej nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, idealne dla osób szukających komfortu i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł65 m² 1 461,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:3 603 m²

Oferta domu drewnianego na ładnej działce 36a obok lasu W gminie nozdrzec. Idealne miejsce pod rekreację. Przedstawiamy Państwu ofertę domu drewnianego w gminie Nozdrzec, na uroczej, płaskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł136,08 m² 4 078,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:588 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 136,08 m wraz z garażem w bryle budynku. Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni 587 m w okolicach.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł105 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

> krótki opis nieruchomości Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży nieruchomości w miejscowości Żeglce, położonej w gminie Chorkówka, powiecie krośnieńskim, województwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł196 m² 8 668,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:105 m²

Do sprzedania nowoczesny wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni ok. 196 m2, położony na ponad 10-arowej działce przy ul. Budziwojskiej w Rzeszowie. Na działce znajduje się również.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł78,83 m² 7 598,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:25 m²

Nowość! Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości. Domy w stanie deweloperskim w idealnie skomunikowanej lokalizacji przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie! Dwa rodzaje domów.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł89 m² 2 471,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 273 m²

Wola Mielecka, województwo podkarpackie, dom wolnostojący, ok 89 mkw, sprzedaż, 220 000 zł. Okazja! oferta na wyłączność- tylko U nas! Murowany dom jednorodzinny położony w przyjaznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł250 m² 5 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:840 m²

Biuro Estaton przedstawia Państwu unikalną okazję nabycia domu o wyjątkowo estetycznej bryle, który jest idealnym kandydatem do przeprowadzenia modernizacji i przekształcenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł126,30 m² 8 709,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Zamieszkaj w sercu Bieszczad! Przedstawiamy dom o niepowtarzalnym charakterze, pełen światła i uroku, idealny dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Dom w Bieszczadach - gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł160 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 340 m²

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom wolnostojący w miejscowości Krzemienica. Przedmiotem sprzedaży jest dom z 1976r. o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł155,87 m² 5 767,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:138 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 155,87 m2 z garażem w bryle budynku na prestiżowym osiedlu Słocina.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij