dowolna

Domy na sprzedaż podkarpackie - Oferty sprzedaży domów

2 475 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 475 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

729 000 zł143,62 m² 5 075,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:819 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nowoczesne osiedle 12 domów wolnostojących w Pogwizdowie niedaleko Rzeszowa. W pierwszym etapie realizacji wybudowanych zostanie 6.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł175,71 m² 7 961,98 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnej rezydencji o powierzchni ponad 175,71 m2, znajdującej się w inwestycji Willowe Domy Stobierna. Funkcjonalny parter Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 399 000 zł175,71 m² 7 961,98 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł175,71 m² 8 531,10 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:6

 

Termin realizacji:grudzień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł141,49 m² 4 912,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową oferta domu wolnostojącego o powierzchni 141,49m2 usytuowanego na 7,5-arowej działce w Malawie, przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł120 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Dom jednorodzinny z możliwością adaptacji na dwa osobne mieszkania. Ogrzewanie gazowe - nowoczesny piec na gwarancji, kanalizacja i własna studnia. Elewacja typu siding + styropian. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł219,50 m² 3 120,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 001 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpacie prezentuje na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej i zielonej części Rzeszowa na osiedlu Budziwój, przy ul. Chmielnej. Nieruchomość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł213,70 m² 4 445,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Rozważasz zakup przestronnego domu, budowanego z wysokiej jakości materiałów w oryginalnym niepowtarzalnym stylu? Szukasz luksusu, komfortu i przestrzeni? Marzysz o domu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

775 795 zł82,85 m² 9 363,85 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Zamieszkaj w sercu natury, nie rezygnując z komfortu i nowoczesnego stylu życia. Osiedle Św. Marcina to zespół szeregówek położonych przy pięknym dużym lesie, a całe osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 471 zł68,33 m² 8 992,70 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:3

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

767 512 zł86,92 m² 8 830,10 zł/m²

 

Stan domu:deweloperski

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł70 m² 11 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:151 m²

Nowa niższa cena! Do sprzedania atrakcyjnie wykończony dom w zabudowie szeregowej, na osiedlu Zalesie blisko uniwersytetu. Budynek o powierzchni 70 m2, 2 pełne kondygnacje (2 żelbetowe stropy).

Szczegóły ogłoszenia

1 180 000 zł232 m² 5 086,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Oferuję Państwu na sprzedaż dom w miejscowości uzdrowiskowej, turystycznej Rymanów Zdrój w cichej i spokojnej zabudowie domów jednorodzinnych, na wzgórzu, przy lesie z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł274,24 m² 3 022,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:9 m²

Biuro ms Nieruchomości prezentuje przestronny dom o powierzchni użytkowej 274,24 m , położony w Lutoryżu, gmina Boguchwała, ok 12 km od centrum Rzeszowa. Dom usytuowany jest na ogrodzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł93 m² 6 870,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Super oferta w Nowym Roku! W cenie pompa ciepła! Nowoczesna szeregówka w Przemyślu 4 pokoje, ogród, 4 miejsca parkingowe Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej (93 m ) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

349 999 zł42 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 023 m²

Mam przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu rekreacyjnego o powierzchni użytkowej 46 m . Nieruchomość położona jest na 10,23-arowej działce w miejscowości Głuchów,.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł90,18 m² 10 412,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:129 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu w zabudowie szeregowej, położonego w Zaczerniu zaledwie 10 minut od centrum Rzeszowa. Nieruchomość znajduje się w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł138,58 m² 3 961,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

__________ Z przyjemnością prezentujemy ofertę przedsprzedaży nowoczesnych domów wolnostojących, realizowane według projektu archon Dom w szyszkowcach 8 , położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł164 m² 73,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:937 m²

Nowoczesny dom 2021 | Taras na dachu | widok na las | 2 km od granicy Rzeszowa Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny z 2021 roku położony w spokojnej miejscowości Siedliska, zaledwie 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł149 m² 24,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

NA sprzedaż dom W centrum Dynowa Świetna lokalizacja duży potencjał atrakcyjna cena Na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny położony w samym centrum Dynowa, powiat rzeszowski,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł83 m² 7 698,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 m²

Biuro Galicja Nieruchomości przedstawia Państwu ofertę sprzedaży domu w stanie deweloperskim w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 83m2 mieszczącego się na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł200 m² 57,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 m²

Na sprzedaż dom w wysokim standardzie | Korczyna k. Krosna | 200 m | Osiedle zamknięte Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 200 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł72 m² 34,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Urokliwy dom gotowy do zamieszkania Nawsie, podkarpackie Na sprzedaż: klimatyczny drewniany dom z budynkiem gospodarczym, własnym lasem oraz dodatkowymi gruntami rolnymi, położony w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł274,60 m² 19,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:714 m²

Na sprzedaż dom 274,6 m | 7 pokoi | fotowoltaika | pompa ciepła | Skołoszów Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni 174,6 m , położony w miejscowości Skołoszów,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł80 m² 58,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 124 m²

NA sprzedaż! dom wolnostojący Z garażem W spokojnej, zielonej okolicy Na sprzedaż dom wolnostojący z garażem, położony na dużej, ogrodzonej działce o powierzchni 11,24 ara,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł140 m² 7 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Rezerwacja Galicja-Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowy dom jednorodzinny o powierzchni 140 m z garażem w bryle budynku, wybudowany w 2024 roku, zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł152 m² 2 927,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Szukasz domu, który możesz wykończyć dokładnie tak, jak chcesz bez kompromisów? Ta inwestycja daje Ci wolność aranżacji, spokojną lokalizację i szybki dojazd do miasta. Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł124 m² 5 879,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:170 m²

Dom w zabudowie szeregowej przy ulicy Miejskiej (dojazd od ulicy Kwiatkowskiego,Sikorskiego, jana Pawła II, tyczyna). Dom położony w niedalekiej odległości od ścisłego centrum Rzeszowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł191 m² 3 507,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Szybki dojazd do Łańcuta i Rzeszowa | Jedna z najdynamiczniej rozwijających się gmin na Podkarpaciu Kukla Nieruchomości Nowa Generacja ma przyjemność zaprezentować ofertę trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł107,11 m² 6 161,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

W ofercie na sprzedaż srodkowy segment domów w zabudowie szerwowej o powierzchni około 107 m2 z dużym ogrodzonym ogródkiem oraz dwoma balkonami. Domy sprzedawane są w stanie surowym.

Szczegóły ogłoszenia

2 399 000 zł300 m² 7 996,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 656 m²

Są nieruchomości, które od razu wyróżnia adres. I dokładnie tak jest w tym przypadku. Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni ok. 300 m , położony na działce 16,56 ar,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł180,32 m² 4 547,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje nowoczesny dom wolnostojący, położony przy ul. Dębickiej w Rzeszowie. Oferta tylko w biurze Pierwsze Piętro. Zapraszamy Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

1 229 000 zł138 m² 89,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (segment narożny), położony w spokojnej i zielonej części Rzeszowa przy ul. Szlacheckiej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł124,85 m² 5 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:76 m²

Osiedle Pasadena to kameralna inwestycja domów jednorodzinnych położona w spokojnej i zielonej części Rzeszowa Budziwoju. Projekt został stworzony z myślą o osobach, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

883 000 zł157,05 m² 5 622,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy