dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

 

 

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 67,09 m z antresolą o powierzchni 37,5 m i poddaszem. W jego skład wchodzą: 2 niezależne pokoje, duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować zabudowaną działkę z domem przy ul. Jordanówka (boczna Dębickiej) o powierzchni 6,32a w Rzeszowie. Zalety nieruchomości: *.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł105 m² 7 524 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży domu wolnostojącego w Bieszczadach usytuowanego w malowniczej miejscowości Brzegi Dolne. Zaledwie krok od wyciągu.

Szczegóły ogłoszenia

659 500 zł2 638 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka o powierzchni 26,38a, zlokalizowana na osiedlu domów jednorodzinnych w podrzeszowskiej miejscowości Tyczyn. Warunki zabudowy pod dom jednorodzinny w trakcie realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 756 zł52,04 m² 10 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania o powierzchni 52,04 m , zlokalizowanego w nowoczesnej inwestycji przy ulicy Odnowiciela. To propozycja stworzona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł107,90 m² 5 273,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż - nowoczesny apartament z poddaszem! Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament z poddaszem, położony w spokojnej okolicy Zaczernia -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

650 000 zł88,70 m² 7 328,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 88,70 m2 w odległości 14 km od Rzeszowa - w Głogowie Małopolskim.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł70 000 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Okazja do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 7 ha w miejscowości Draganowa gmina Chorkówka woj. Podkarpackie.Do sprzedaży działka o powierzchni 7 ha w jednym kawałku położona.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł65,50 m² 11 374,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe dwupoziomowe mieszkanie 3- pokojowe w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 63,80 m2 zlokalizowane w centrum Rzeszowa tuż przy ul. Marii Konopnickiej. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 278 zł48,03 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura estaton prezentujemy Państwu nowoczesną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną przy ul. Budziwojskiej na Osiedlu Budziwój w Rzeszowie. Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł60 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowa niższa cena! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość znajdującą się w odległości kilku kilometrów od granic miasta Krosna. Dom posadowiony jest na 6-arowej ogrodzonej działce.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż , nowoczesne mieszkanie o powierzchni 98 m , położone w centrum Rzeszowa przy ul. Architektów. Mieszkanie znajduje się na 11. piętrze, oferując spektakularny widok na miasto.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł2 167 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 22 ar Hadle Kańczuckie, przy drodze asfaltowej, z dostępem do mediów! Biuro nieruchomości Prosper Home oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 22 ar.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy do sprzedaży dwie działki położone w Rzeszowie w dzielnicy Przybyszówka o łącznej powierzchni 16,35ara. Teren w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł80,58 m² 7 259,87 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Poszukujesz nieruchomości, która łączy w sobie: przestrzeń, atrakcyjną cenę oraz dobrą lokalizację? Zapraszam po szczegóły - trafiłeś odpowiednio. Opis nieruchomości: - pow. 80,58m2 - 3.

Szczegóły ogłoszenia

2 940 000 zł10 500 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o łącznej powierzchni 105 ara, zlokalizowanej w Głogowie Małopolskim przy ulicy Krzywej w powiecie Rzeszowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł56,81 m² 10 015,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

-sprzedaż bezpośrednio od dewelopera- zapraszamy do zakupu funkcjonalnego i dopracowanego w każdym detalu mieszkania o powierzchni 56,81 m , usytuowanego na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

355 198 zł57,29 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

NA sprzedaż | mieszkanie W stanie deweloperskim | oddanie II kw. 2027 r. | miejsce postojowe W cenie |! nowa inwestycja W jaśle - nowe osiedle Zielony Zakątek! tel.   bez podatku.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł93 m² 9 784,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:519 m²

Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny parterowy o powierzchni użytkowej 93 m , położony na działce o powierzchni 5,19 ar, na Osiedlu Załęże w Rzeszowie. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł160 m² 30,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 400 m²

Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny wybudowany w latach 90. na imponującej działce o powierzchni 34 ary. To doskonała propozycja dla osób szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:22/24

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 60m2 przy ul.Podwisłocze w Rzeszowie. W skład wchodzą: - salon z aneksem kuchennym w pełni wyposażonym, - sypialnia - łazienka, - 2 garderoby Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł60,10 m² 5 640,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

3-pokojowe mieszkanie z balkonem Przemyśl, ul. Krasińskiego Na sprzedaż przestronne, jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 60,10 m . Położone na I piętrze zadbanego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Super oferta dla osób ceniących sobie spokój I piekne widoki! Zapraszamy Państwa do obejrzenia pięknej widokowej, słonecznej działki o pow. 15 ar (wymiary 27/64),klasa gruntu IV B,.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł508,45 m² 5 880,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:18

 

Powierzchnia działki:8 509 m²

2990000 cena netto + vat Magiczne miejsce w Bieszczadach z widokiem na pasmo Połonin, podnóże góry Jasło oraz przy urokliwym górskim potoku pod Boweniem Zrealizuj swoje marzenia.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł110 m² 4 954,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 300 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje ofertę domu jednorodzinnego położonego w miejscowości Mogielnica pod Rzeszowem, spokojnej i malowniczej okolicy. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł145 m² 7 234,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 134 m²

Gotowy do zamieszkania dom wolnostojący w Lutoryżu - 14km od Rzeszowa. Jeśli marzysz o komfortowym życiu blisko natury, z szybkim dojazdem do miasta - ta oferta jest dla Ciebie! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł53,40 m² 10 093,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

O inwestycji nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w spokojnej, zielonej części Rzeszowa. Kameralna, zamknięta zabudowa zapewnia prywatność, bezpieczeństwo i komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

635 000 zł114 m² 5 570,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 130 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom drewniany o powierzchni 114 m , położony w miejscowości Bachórzec (gmina Dubiecko), na dużej, płaskiej działce o powierzchni 41 arów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia na ul Malczewskiego. Dostępne od zaraz! Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na IV piętrze. Nieruchomość o powierzchni 50 m2 składa się z: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł50,48 m² 9 409,67 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na prestiżowym osiedlu kilometr od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 50,48 m z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł60,60 m² 11 864,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Estaton prezentujemy na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,62 m , zlokalizowane na 1. piętrze kameralnego budynku przy ul. Miłocińskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł89,95 m² 6 659,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Dwupoziomowe mieszkanie Rzeszów Południe Gotowe na Kwiecień 2026 r. 0% prowizji | Bez pcc 2% | Brak ukrytych kosztów. Przedstawiamy nową inwestycję kameralne osiedle składające się.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł150 m² 13 266,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Przedstawiam Państwu do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni ok 150 m2. Nieruchomość usytuowana jest na działce 9 arów. Wokół domu znajdują się liczne nasadzenia, ogrodzenie czterostronne.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł152 m² 6 052,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 152m2, wybudowany w 2008 roku, usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

17,32 zł/m²894,85 m² 15 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal o powierzchni 894,5 m2, położony przy ruchliwej ulicy w centrum Pilzna 500 metrów od drogi E94 i 1000 metrów od rynku w Pilźnie. Wejście od ulicy prowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł3 800 m² 7,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż oferuję działkę rolną o powierzchni 38 ar jest to rv klasy , położona w malowniczej miejscowości Makowiska, gmina Nowy Żmigród, powiat jasielski. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł238 m² 3 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Sprzedam Dom w Rzeszowie przy ul. Warszawskiej wraz z działką o powierzchni 2200 m2. Nieruchomość położona w luźnej zabudowie jednorodzinnej. Dach pokryty blachodachówką, podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł59 m² 14 576,27 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,00 m , położone na parterze budynku w Śródmieściu, zaledwie 200 metrów od Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

104 000 zł10 400 m² 6,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Tylko w biurze nieruchomości Home oferta sprzedaży nieruchomości gruntowej o powierzchni 10400 m2 działce w Chodakówce, gmina Kańczuga, powiat Przeworski. 1. Atuty nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

16,17 zł/m²154,59 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Sieniawa - lokal usługowo - mieszkalny pod wynajem. Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę lokalu usługowego pod wynajem. Nieruchomość położona w centrum uroczego miasteczka.