dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 272 ogłoszenia

459 000 zł40 m² 11 475 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w ofercie Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie, które łączy w sobie świetną lokalizację, funkcjonalność i zapierający dech w piersiach widok na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

755 930 zł150 m² 5 039,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Biuro sprzedaży Galicja-Nieruchomości prezentuje na sprzedaż nowoczesny segment środkowy w zabudowie szeregowej, położony na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Budziwój, z dogodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, ul. Żołnierzy 2 Korpusu Polskiego, w sąsiedztwie Osiedla Panorama (monte Cassino), nieruchomości gruntowe inwestycyjne o łącznej pow. 1,455ha. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

70 000 zł55 m² 1 273 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:747 m²

7,5 arowa działka ze starym domem zaledwie 10km od centrum Jarosławia. Działka na której stoi stary murowano-drewniany budynek mieszkalny z nadanym nr ewidencyjnym. Na działce znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 000 zł54,88 m² 9 201,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości z przyjemnością prezentuje kolejny etap inwestycji przy ul. Krakowskiej. Nowoczesne osiedle składa się z mieszkań w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł39,10 m² 11 125,32 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze wysokiego bloku. Mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dąbrowskiego. Opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania: 39,10m2 - piętro: 3 z 10 -.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł2 686 m² 46,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w Pełkiniach koło Jarosławia idealna pod dom lub inwestycję! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 0,2686 ha (2686 m ) położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowy, klimatyzowany apartament z widokiem na Żwirownię - 3 pokoje, balkon, garaż Oferuję do wynajęcia nowy, nigdy niezamieszkały, klimatyzowany apartament o powierzchni 53,69 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

570 000 zł121,60 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

! bez podatku pcc bez prowizji biura nieruchomości! W ofercie Biura Park Nieruchomości na sprzedaż nowe, gotowe do odbioru mieszkanie o powierzchni użytkowej 121,6m2 w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł210 m² 16,19 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy do wynajęcia przestronny pawilon usługowo-handlowo-biurowy o powierzchni około 210 m , wraz z dodatkowym magazynem o powierzchni 85 m , zlokalizowany w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł72,70 m² 5 364,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie o powierzchni 72,7 m , położone na 4. piętrze w spokojnej i zielonej części Przeworska, przy ul. Sienkiewicza 32. Układ mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

2 365 000 zł4 300 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż działka o powierzchni 4300 m , położona w Rzeszowie, w dzielnicy Przybyszówka. Nieruchomość będzie dobrą propozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł57,43 m² 9 907,71 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja! W sprzedaży mieszkanie na parterze z ogródkiem w zabudowie szeregowej w zielonej okolicy na północy od Rzeszowa Zaczernie. Kameralna inwestycja położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł198,94 m² 5 780,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt biurowo-handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 228 m²

Lesko / ul. Kościuszki oferta na wyłączność W ofercie dom wolnostojący w topowej lokalizacji Leska pod względem inwestycyjnym. Nieruchomość znajduję się przy Drodze Krajowej 84 , dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 000 m² 210 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane od 10a do 47a dla dewelopera lub klienta indywidualnego - tyczyn. Możliwość wydzielenia z całości trzech pojedynczych działek po 10a w cenie 23000zł/a, oraz skrajnej 10a.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł270 m² 1 833 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 170 m²

Nieruchomość inwestycyjna w centrum Beska (k. Sanoka | woj. podkarpackie) Lokalizacja: besko ul. Hrabieńska 27, powiat sanocki. Cena: 495 000,00 pln - Link do mapy:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł103,14 m² 8 328,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu pięciopokojowy dwupoziomowy apartament o metrażu 103,14m2 z tarasem na dachu (39,6m2) oraz garażem jednostanowiskowym w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

2 299 000 zł415 m² 5 539,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:42 m²

Gotowy, dochodowy pensjonat w sercu Bieszczad Berezka, gm. Solina 400 m | 4 niezależne apartamenty | 41,99 a Z ogromną przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość na sprzedaż,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

409 000 zł42,15 m² 9 703,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich ostatnie 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,15 m2 z narożnym ogrodem (90 m2) w nowej, kameralnej inwestycji przy ul. Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane zlokalizowane w spokojnej i malowniczej miejscowości Straszydle, zaledwie 20 km od centrum Rzeszowa. 1. Działka 12,09 ar Cena: 144 000 zł Dojazd:.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł258,40 m² 4 837 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Prezentujemy Państwu unikatową nieruchomość o wszechstronnym potencjale, stanowiącą odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów. W skład posiadłości wchodzi nowoczesny,.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²600 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

! bez prowizji biura nieruchomości! Park Nieruchomości prezentuje nowy budynek magazynowo - usługowy do wynajęcia w Rzeszowie znajdujący się w dzielnicy Staromieście przy ulicy Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

538 555 zł56,99 m² 9 449,99 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie, z ogrodem i tarasem. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe na parkingu podziemnym i komórka lokatorska. Opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

73 500 zł10 500 m² 7 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzedaży działkę znajdującą się na terenie jednej z miejscowości należących do gminy Chorkówka. Działka o powierzchni 1,05ha z uregulowanym dojazdem. Brak aktualnego.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł30,58 m² 14 682,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 2-pokojowe, komfortowe mieszkanie o powierzchni 30m , położone na 3. piętrze nowoczesnego bloku z windą w Rzeszowie ul. Bałtycka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł62,60 m² 7 971,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Mieszkanie powierzchni 62,6 m2 przy ulicy Mikołajczyka w Rzeszowie! Mieszkanie znajduję się na czwartym, ostatnim piętrze w bloku bez windy. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł862 m² 68,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę w Lisich Jamach na granicy z Lubaczowem o powierzchni 8,62 ara z mozliwością zakupu również działki.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł900 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Widokowa działka w malowniczej okolicy lasów i pagórków. Działka o powierzchni 9 arów, położona na lekkim wzniesieniu, z którego rozpościera się przepiękny widok na okoliczną.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł204 m² 32,84 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia przestronny lokal użytkowy o powierzchni 204 m2 zlokalizowany przy ul. Reja. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze budynku z windą towarową i rampą załadunkową, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

517 000 zł59,64 m² 8 668,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzhni 59,64 m zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Krakowskiej. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w niskim bloku. Układ pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

344 800 zł1 724 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy działkę z wydanymi warunkami zabudowy pod budowę domu jednorodzinnego położoną w malowniczej Osławicy, w otoczeniu wyjątkowo przyrodniczych terenów Beskidów.

Szczegóły ogłoszenia

561 457 zł61,53 m² 9 124,93 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje na sprzed aż nową ofertę. Gotowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,53m2 na 2. piętrze przy ul. Św. Kingi. Inwestycja charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł367,66 m² 3 127,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:614 m²

Jasło, ul. Krasińskiego | Dom dwurodzinny (2 niezależne lokale) Nowoczesny dom wolnostojący o łącznej powierzchni użytkowej 367,66 m , usytuowany na działce 6,14 ara. Budynek wzniesiony.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł100 m² 2 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 416 m²

Dom na Sprzedaż w Ostrowie k. Radymna Idealne Miejsce dla Rodziny Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości położonej w spokojnej miejscowości Ostrów, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki Rzeszów, słocina, ul. Rodziny Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w kształcie prostokąta o wymiarach około 30 m x 39 m, o powierzchni 11,49 ar.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka widokowa na stoku południowym w Bączalu dolnym gmina Szkołyszyn w powiecie Jasielskim lokalizacja Miasto: bączal Dolny, gmina Skołyszyn, powiat jasielski W pobliżu:.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł300 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:907 m²

Dom w Łańcucie na działce 9 ara. Witam Państwa,mam ogromną przyjemność przedstawić nietuzinkowa nieruchomość. Potężny dom z ogromnym potencjałem.Na działce 9.07 ara znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł485 m² 2 474,23 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Hala montażowa / produkcyjna | ok. 485 m2 | ul. Rogoźnica | Gmina Głogów Małopolski Na sprzedaż hala produkcyjno-magazynowa o łącznej powierzchni użytkowej ok. 485 m , posadowiona na.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł70 m² 1 985,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż wyjątkowy, drewniany dom , położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Głojsce gmina Dukla woj. Podkarpackie jest to miejsce dla osób szukających wytchnienia od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

21 000 000 zł51 900 m² 404,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość oferowana przez Okazja Nieruchomości to atrakcyjny grunt inwestycyjny położony w Wysokiej Głogowskiej (gmina Głogów Małopolski), charakteryzujący się strategicznym położeniem.

 

 

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 67,09 m z antresolą o powierzchni 37,5 m i poddaszem. W jego skład wchodzą: 2 niezależne pokoje, duży salon.