dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 265 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 265 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Handzlówka

Handzlówka,podkarpackie

98 550 zł1 295 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, piękną działkę budowlaną, położoną w malowniczej wsi Handzlówka powiat, gmina Łańcut. Jeśli poszukujesz spokojnego miejsca na lokalizację swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Iranka-Osmeckiego

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł48 m² 11 458,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 48 m2 przy ul. płk. Kazimierza Iranka-Osmeckiego, os. Baranówka. Funkcjonalny układ mieszkania: - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Niebocko

Niebocko,podkarpackie

99 000 zł2 800 m² 35,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż widokowa działka o powierzchni 28 arów w Niebocku w gminie Dydnia na podkarpaciu. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł61 m² 7 814,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w pobliżu ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

572 880 zł65 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na osiedlu Krakowska, reprezentującego nowoczesną inwestycję w Rzeszowie. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 65,10 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

455 000 zł60 m² 7 560,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 60,18 m2 z balkonem i dużym ogródkiem o powierzchni nawet do 106 m2! Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Jasło,podkarpackie

350 000 zł93 m² 3 779,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferujemy na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Jasła. Lokal o powierzchni 92,6 m , zlokalizowany jest na 2 piętrze dobrze utrzymanej kamienicy, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł58 m² 8 162,20 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2 etap nowo powstającej inwestycji we wschodniej części Rzeszowa. Główne informacje o nieruchomości: * zabudowa szeregowa 2 lokalowa - parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł55 m² 8 777,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,57 m2 z dużym ogrodem w pobliżu ul. Lwowskiej w Rzeszowie! Układ mieszkania znajdą Państwo w galerii zdjęć. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Żardeckiego

Łańcut,podkarpackie

880 000 zł115 m² 7 652 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:698 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkowy budynek mieszkalny zbudowany w 1927 r o powierzchni 115 m2 położony w Łańcucie. Zlokalizowany przy spokojnej, szerokiej pokrytej asfaltem ulicy Bolesława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Żdżary

Żdżary,podkarpackie

325 000 zł80 m² 4 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 500 m²

Oferuję na sprzedaż dom, położony w miejscowości Żdżary gm. Czarna, powiat dębicki, woj. podkarpackie na dużej 55 ar działce w kształcie prostokąta o średnich wymiarach: 230mx 27m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Biesiadna

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł68 m² 7 193,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim w kameralnej niskiej zabudowie szeregowej o powierzchni 67,98 m , położony w południowej części Rzeszowa, przy ul. Biesiadnej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

472 074 zł47 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 46,74 m2 zlokalizowane w nowym etapie osiedle powstającego przy bocznej ul. Św. Kingi (boczna ul. Lwowskiej). Trwa promocja! Niniejsza cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Warneńczyka

Rzeszów,podkarpackie

620 000 zł58 m² 10 782,60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu gustownie wykończone mieszkanie o powierzchni 57,5 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Władysława Warneńczyka. Mieszkanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bałtycka

Rzeszów,podkarpackie

598 500 zł53 m² 11 275,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2, wykończone pod klucz, usytuowane na nowym osiedlu w dzielnicy Wilkowyja w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jarosław

Jarosław,podkarpackie

800 000 zł69 m² 11 594,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wykończone dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69 m2 mieszczące się na 4,5 piętrze apartamentowca Składające się z otwartej przestrzeni - salonu z aneksem kuchennym ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Bratkowice

Bratkowice,podkarpackie

180 000 zł2 953 m² 60,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Do sprzedania atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 29 arów w Bratkowicach. Działka z bezpośrednim dostępem do asfaltowej drogi publicznej, media na działce, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawale

Strzyżów,podkarpackie

320 000 zł61 m² 5 245,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie w Strzyżowie przy ulicy Zawale. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze, trzypiętrowego bloku z 1985 roku. Powierzchnia mieszkania wynosi 61 m . Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Makuszyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł53 m² 12 245,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 53 m2. Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni oraz funkcjonalnej łazienki. Ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie Biura Reformacka Nieruchomości 2-pokojowe mieszkanie na najem, znajdujące się w Rzeszowie przy ul. Ignacego Paderewskiego 51, o powierzchni 40m2, w pełni umeblowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Krasna,podkarpackie

189 000 zł42 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:800 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu piękny, drewniany domek letniskowy znajdujący się w miejscowości Krasna k. Strzyżowa. Dzialka posiada warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Paszczyna

Paszczyna,podkarpackie

88 200 zł1 260 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu działkę budowlaną w miejscowości Paszczyna, gmina Dębica, powiat Dębicki. Nr działki: 848/6 Powierzchnia działki 12,60 ar Kształt działki: nieregularny Przybliżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł61 m² 8 466,56 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł59 m² 7 918,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż skrajne mieszkanie w stanie deweloperskim, w kameralnej niskiej zabudowie szeregowej o powierzchni 59,23 m , położonej w północnej części Rzeszowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Karoliny

Rzeszów,podkarpackie

381 465 zł36 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie sprzedaży dwa pokoje bezpośrednio od dewelopera z tarasem na nowej inwestycji przy ul. Bł. Karoliny. Osiedle świetnie skomunikowane z centrum miasta w okolicy liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Widokowa

Rzeszów,podkarpackie

3 100 zł61 m² 28,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości dobry adres prezentuje do wynajęcia atrakcyjny apartament z klimatyzacją, położony na 1 piętrze w niskim bloku na os.Wzgórza Staroniwskie - przy ul.Widokowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Gniewczyna Łańcucka

Gniewczyna Łańcucka,podkarpackie

550 000 zł140 m² 3 929 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 042 m²

Oferujemy Państwu wyjątkową nieruchomość o powierzchni 140 m, położoną na działce o powierzchni 2042 m. Dom zbudowany z pustaka, kryty blachą, z oknami pcv oraz oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Niechobrz

Niechobrz,podkarpackie

299 000 zł3 000 m² 99,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiam Państwu działkę budowlaną we wsi Niechobrz w gminie Boguchwała w urokliwej i spokojnej lokalizacji. Znajduje się ona na pograniczu miejscowości Niechobrz /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł57 m² 8 381,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkową inwestycję mieszkaniową Spacerowa idealne miejsce dla osób, które pragną cieszyć się miejskim stylem życia, nie rezygnując z ciszy i bliskości natury. Położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Dąbrowskiego

Strzyżów,podkarpackie

650 000 zł216 m² 3 009 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:409 m²

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości w samym centrum miasta Strzyżów. Piętrowy dom o powierzchni ponad 216m2, który w 2013 roku przeszedł generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dynowska

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł35 m² 12 909,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 34,78 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Dynowskiej. Nieruchomość usytuowana jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bażanówka

Bażanówka,podkarpackie

379 000 zł100 m² 3 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 180 m²

Na sprzedaż dom parterowy z użytkowym poddaszem w stanie surowym, zamkniętym wybudowany według indywidualnego projektu. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 2180.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Golcowa

Golcowa,podkarpackie

39 000 zł1 376 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Nowa niższa cena Prezentujemy działkę budowlana położoną w Golcowej, gmina Domaradz. Działka to oaza ciszy i spokoju w malowniczej miejscowości otoczonej lasami. Doskonałe miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

437 115 zł42 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na osiedlu Krakowska, reprezentującego nowoczesną inwestycję w Rzeszowie. Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

528 000 zł55 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu na wysokim pierwszym piętrze Mieszkanie znajduje sie na nowoczesnym osiedlu blisko centrum a jednocześnie otoczone jest terenami zielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł85 m² 6 926,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:187 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85 m , zlokalizowany na nowoczesnym osiedlu w południowej części Rzeszowa, ul. Senatorska, dzielnica Budziwój. Dom sprzedawany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł58 m² 9 982,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atuty: 2 Pokoje 58m2 prywatne osiedle balkon bezpieczny zakup gotowiec inwestycyjny budynek z 2014 roku pierwsze piętro miejsce postojowe Opis: pragnę Państwu przedstawić mieszkanie trzy pokojowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Sokołowska

Kolbuszowa,podkarpackie

2 100 000 zł17 438 m² 120,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż grunt położony w Kolbuszowej przy ul. Sokołowskiej o powierzchni 17 438 m2. Forma własności: własność Nr geodezyjny: 1548/57 mpzp: usługi i inne obiekty działalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł52 m² 9 703 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Prosper Home na sprzedaż mieszkanie 53m2 w Rzeszowie os. Projektant gotowe M3 czeka na ciebie!nie zwlekaj rezerwuj już dziś! opis nieruchomości: - powierzchnia mieszkania 52,46m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pustków

Pustków,podkarpackie

295 000 zł85 m² 3 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferta Sprzedaży Domu z Zabudową Gospodarczą - Pustków, gm.Dębica, powiat dębicki Lokalizacja: Nieruchomość znajduje się przy trasie powiatowej nr 985 Dębica-Mielec, w odległości 140.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł72 m² 7 206,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 72,02 m2 z balkonem. Możliwość adaptacji strychu na antresolę min. 20 m2. Inwestycja.