dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 255 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana Pułanki

Pułanki,podkarpackie

110 000 zł 366 667 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Cudnie widokowa działka budowlana 0,2977ha położone na stoku północnym na wzgórzu skąd rozciągają się cudne widoki na lasy i zalesiona wzgórza Pogórza Strzyżowsko - Dynowskiego. Okolice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pułanki

Pułanki,podkarpackie

410 000 zł220 m² 1 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Pułanki, gmina Frysztak, powiat strzyżowski na podkarpaciu. Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 850.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Krosno,podkarpackie

1 250 zł35 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 35 m 2 w Krośnie przy ul. Staszica. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł58 m² 10 863,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić komfortowe 2- pokojowe mieszkanie przy ul. Antoniego Gromskiego na 1 piętrze niskiego bloku. Nieruchomość ma powierzchnię 57,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Łęki Dukielskie

Łęki Dukielskie,podkarpackie

22 000 zł2 600 m² 8,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Witam Na sprzedaż działka w miejscowości Łęki Dukielskie, pow. Krosno, woj. podkarpackie numer 4820 o powierzchni 2600 m2. Wg. Geoportalu 2410 m2, wg. dokumentacji i gminy 2600 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł75 m² 7 302,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe 4 pokojowe mieszkanie o pow. 75,32 m2 + dwa balkony na nowym osiedlu mieszkań w zabudowie szeregowej na północy Rzeszowa przy ul. Myśliwskiej (boczna ul. Warszawskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł63 m² 8 892,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rozpoczynamy sprzedaż nowego - ostatniego etapu inwestycji! Na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 62,86 m2 + narożny ogród (ok. 100 - 200 m2) w nowym etapie jednego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magórska

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł64 m² 7 338,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich mieszkanie w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowane przy ul. Magórskiej w Rzeszowie. Oferta dotyczy mieszkania 3-4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Podlesie

Podlesie,podkarpackie

370 000 zł145 m² 2 551,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Sprzedam dom jednorodzinny, parterowy z możliwością zagospodarowania poddasza pod mieszkalne. Dom ma wymiary tak jak na załączonych zdjęciach. Posiada 2 pokoje, sypialnie, łazienkę, salon, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Żdżary

Żdżary,podkarpackie

150 000 zł7 200 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Duża działka 72 ar Z warunkami zabudowy I lasem! Nieruchomość położona jest praktycznie na granicy województw podkarpackiego i małopolskiego w msc. Żdżary gmina Czarna powiat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości nowa, wcześniej nigdy niezamieszkała kawalerka z klimatyzacją. Mieszkanie znajduję się przy ul. Strażackiej w Rzeszowie. Powierzchnia to ok. 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł85 m² 7 043,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85,04 m2 w Rzeszowie na ul. Senatorskiej. Dom składa się z 4 pokoi (3 sypialnie + salon z aneksem kuchennym). Dom usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguchwała,podkarpackie

565 000 zł135 m² 4 172,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową inwestycją, położoną zaledwie 11 km od centrum Rzeszowa, w urokliwym otoczeniu na granicy Boguchwały z Lutoryżem. To kameralne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

598 500 zł63 m² 9 484,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2, zlokalizowane na ul. Prymasa 1000-lecia. Mieszkanie w 2020 r. przeszło gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Magórska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł54 m² 8 906,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 53,78 m2 z dużym ogródkiem. Mieszkania powstają w ramach budowy inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, al. Wyzwolenia

Rzeszów,podkarpackie

10 900 zł430 m² 25,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Biuro sprzedaży doradzamynieruchomości.pl oferuje na wynajem magazyn wraz z zapleczem socjalnym o całkowitej powierzchni 430 m2, zlokalizowany przy al. Wyzwolenia w Rzeszowie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł61 m² 7 814,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w pobliżu ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

399 000 zł1 250 m² 319,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę budowlaną o powierzchni 12,5 ar. Dziaka graniczy bezpośrednio z lasem co czyni jej lokalizację dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Potokowa

Rzeszów,podkarpackie

500 000 zł850 m² 588,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę na sprzedaż o powierzchni 8,5 ar, usytuowaną w urokliwej i pożądanej okolicy przy ul. Potokowej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł63 m² 8 574,61 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,88 m , z przyległym ogrodem o wielkości około 59 m (segment środkowy) w nowo powstałym etapie osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zawiszy Czarnego

Rzeszów,podkarpackie

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na piętrze, salon z kuchnią i osobna sypialnia ul. Zawiszy Czarnego, rzeszów Biuro Stoprocent Nieruchomości przyjemność zaprezentować Państwu piękne mieszkanie, które jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł61 m² 7 814,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja już w sprzedaży, nie czekaj zarezerwuj mieszkanie Z ogrodem w cenie przedsprzedażowej. W ofercie mieszkanie 3-pokojowe na parterze, o powierzchni 61,3 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

739 000 zł115 m² 6 412,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

W ofercie na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 115,24 m2 z dużym ogródkiem nawet do 100 m2! Nieruchomość znajduję się w nowopowstającej, kameralnej inwestycji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł66 m² 6 845,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 65,59 m2 z dużym ogródkiem! Inwestycja realizowana jest w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Budziwój

Budziwój,podkarpackie

843 000 zł157 m² 5 367,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości z Radością Prezentuje: nowoczesny Dom w Zabudowie Szeregowej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży domu w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

50 zł/m²340 m² 17 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu do wynajęcia umeblowany lokal biurowy wraz z pomieszczeniem socjalnym o powierzchni 340m2. Oferowany lokal usytuowany jest na parterze budynku biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

445 000 zł39 m² 11 410,30 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Na sprzedaż urokliwe mieszkanie o powierzchni 38,34 m , usytuowane na parterze bloku przy ul. Małopolskiej w Rzeszowie, na osiedlu Pobitno. Atuty tej lokalizacji: 1. Dogodna lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magórska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł54 m² 8 906,66 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie Centrum Inwestycji Deweloperskich mieszkanie w nowej inwestycji mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowanej przy ul. Magórskiej w Rzeszowie. Oferta dotyczy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Olbrachta

Rzeszów,podkarpackie

1 399 000 zł200 m² 6 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na sprzedaż nowoczesny, komfortowy dom jednorodzinny zlokalizowany w spokojnej okolicy przy ulicy Olbrachta w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł55 m² 9 327,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o nowym, komfortowym mieszkaniu w spokojnej okolicy? Sprawdź naszą wyjątkową ofertę! Idealna Lokalizacja! Nasza inwestycja znajduje się przy bocznej ulicy Lwowskiej, w zaciszu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

659 000 zł58 m² 11 409,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży biuro nieruchomości Royal Broker jest 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,76 m2 przy ulicy Św. Kingi (oś. Pobitno). Mieszkanie usytuowane jest na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł85 m² 6 926,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Na sprzedaż wyjątkowy gotowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85 m , położony w południowej części Rzeszowa, ul. Senatorska, dzielnica Budziwój Główne atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Spacerowa

Rzeszów,podkarpackie

659 000 zł76 m² 8 727,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Odkryj wyjątkową inwestycję mieszkaniową Spacerowa idealne miejsce dla osób, które pragną cieszyć się miejskim stylem życia, nie rezygnując z ciszy i bliskości natury. Położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Rzeszów,podkarpackie

1 510 000 zł160 m² 9 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:350 m²

Mam przyjemność zaprezentować klimatyzowany dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 160 m2 usytuowany na zagospodarowanej 3,5 arowej działce w centrum Rzeszowa. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona

Łężany,podkarpackie

4 000 000 zł30 900 m² 129,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Idealna pod inwestycję! Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 3,09 ha w Łężanach k. Krosna. Działka położona jest tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

375 416 zł45 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,96 m2 z balkonem typu loggia. Mieszkanie znajduję się w nowej, kameralnej inwestycji przy ul.Dębickiej w Rzeszowie, blisko Nosówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł61 m² 7 814,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja już w sprzedaży, nie czekaj zarezerwuj mieszkanie w cenie przedsprzedażowej. W ofercie mieszkanie 3-pokojowe na parterze, o powierzchni 61,3 m2 z ogrodem oraz dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Moniuszki

Rzeszów,podkarpackie

35 zł/m²687 m² 24 030 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia lokal o całkowitej powierzchni 686,58 m2 mieszczący się na 1 piętrze wolnostojącego budynku. Lokal to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witkacego

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50 m2 znajdujące się przy ul. Witkacego na osiedlu Kmity w Rzeszowie. Proponowane mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grunwaldzka

Mielec,podkarpackie

209 900 zł28 m² 7 496,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 28 m , położone przy ul. Grunwaldzkiej 15a w Mielcu. Nieruchomość znajduje się na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Handzlówka

Handzlówka,podkarpackie

98 550 zł1 295 m² 76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, piękną działkę budowlaną, położoną w malowniczej wsi Handzlówka powiat, gmina Łańcut. Jeśli poszukujesz spokojnego miejsca na lokalizację swojego.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij