dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 238 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 238 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

208 910 zł1 607 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę budowlaną na sprzedaż o powierzchni 16,07 ara, zlokalizowaną w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśna

Nowosielce,podkarpackie

665 000 zł200 m² 3 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:1 517 m²

Przedstawiamy na sprzedaż funkcjonalny dom zlokalizowany Nowosielcach ( gm. Zarszyn powiat sanocki , woj. podkarpackie). Dom oddany do użytku w 2016 roku, posadowiony na 15 arowej działce. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł57 m² 11 039 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Architektów w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 56,98 m2, usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z 7- piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wojtyły

Rzeszów,podkarpackie

990 000 zł89 m² 11 183,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88,52m2 usytuowane na 1 piętrze w niskiej zabudowie na os. Biała przy ul. Karola Wojtyły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

645 000 zł108 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie Biura Reformacka Nieruchomości prezentujemy komfortowy środkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 107 m2 z ok. 50 metrowym ogródkiem. Budynki o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Rzeszów,podkarpackie

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie Biura Rzeszowskie-nieruchomości do wynajęcia duży dom w Rzeszowie - 10 min od portu lotniczego Rzeszów - Jasionka! cena najmu to - 6 500 zł - dodatkowo płatne media: prąd, woda, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

794 163 zł155 m² 5 120 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:182 m²

Transakcja bezpośrednio Z deweloperem brak podatku, brak prowizji, brak ukrytych kosztów Mamy przyjemność zaprezentować segment szeregowy z rekuperacją i garażem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

437 073 zł48 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Brak prowizji oraz podatku pcc. Mieszkanie z rabatem do 30 000 zł lub harmonogram płatności 50/50!*. *Oferta ograniczona ilościowo i czasowo. Promocje nie łączą się. Biuro Reformacka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lasek

Tyczyn,podkarpackie

599 000 zł144 m² 4 159 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

W ofercie sprzedaży biura Reformacka Nieruchomości przedstawiamy komfortowy dom położony na ustawnej widokowej działce w Tyczynie, w spokojnej, pełnej zieleni okolicy, zaledwie 3 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jaspisowa

Rzeszów,podkarpackie

468 860 zł48 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ustawne 2- pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,60 m2 na parterze kameralnej zabudowy dwu-lokalowej. Inwestycja znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

290 810 zł2 237 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Przedstawiamy Państwu wyjątkową działkę budowlaną na sprzedaż o powierzchni 22,37 ara, zlokalizowaną w malowniczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Hucisko Jawornickie

Hucisko Jawornickie,podkarpackie

19 500 zł2 600 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka leśna pod rekreację na malownczym terenie W kompleksie leśnym pogórza dynowskiego. Przedstawiamy Państwu działkę leśną 26a położoną w Hucisku Jawornickim, gmina Jawornik Polski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

50 zł/m²80 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro dobry Adres prezentuje do wynajęcia lokal usługowy z witryną, zlokalizowany na parterze w budynku mieszkalno- usługowym. Nieruchomość usytuowana na działce 0,09 ha z bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łanowa

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł58 m² 8 926,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nie czekaj, nie zwlekaj zarezerwuj już dziś Nowa cena tylko do końca grudnia Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe mieszkanie na parterze w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Rzeszów,podkarpackie

65 zł/m²28 m² 1 820 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu lokal użytkowy o powierzchni 28 m2 do wynajmu pod funkcję biurową, medyczną, edukacyjną, usługową, do dowolnej adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaworowa

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł82 m² 7 336,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie W domu wolnostojącym 3 pokoje * 81,65 m2 * I piętro * ogródek 5,54 ara * garaż * pomieszkanie gospodarcze * 2 balkony * Jaworowa opis: - mieszkanie o powierzchni 81,65 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 267 114 zł97 m² 13 115,80 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bezpieczna transakcja bez prowizji od klienta kupującego, bez podatku Mamy przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie z dwoma tarasami, dwoma miejscami postojowymi w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguchwała,podkarpackie

499 000 zł130 m² 3 852,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 129.53 M2 wraz z garażem w bryle budynku. Nieruchomość usytuowana na działce ok 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

415 000 zł39 m² 10 586,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania na osiedlu Baranówka - blisko uczelni wsiz. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sanok

Sanok,podkarpackie

225 000 zł38 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do zaoferowania przytulne mieszkanie o powierzchni 37,5 m , które znajduje się w spokojnej i przyjaznej okolicy Sanoka. Mieszkanie wymaga odświeżenia ścian, a remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

1 299 000 zł140 m² 9 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż przestronny, nowoczesny dom w Rzeszowie. Położony w spokojnej dzielnicy Załęża, z doskonałym połączeniem z centrum miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

820 000 zł72 m² 11 357,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie wraz z pomieszczeniem przynależnym o łącznej powierzchni 72,20 m2. Świetna lokalizacja w Rzeszowie przy Al. Sikorskiego. Mieszkanie znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

419 440 zł37 m² 11 245 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko i wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości nowa inwestycja na mapie Rzeszowa! Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37.30 m2 z ogrodem, garażem podziemnym lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

739 000 zł61 m² 12 114,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania w zabudowie szeregowej - dwulokalowej. Nieruchomość o powierzchni 61 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

500 000 zł50 m² 9 922,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 50,39 m2 znajdujące się na parterze zabudowy szeregowej. Układ pomieszczeń: - wiatrołap - 1,91 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

739 000 zł191 m² 3 869,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:614 m²

W ofercie biura Nieruchomości Central Office przedstawiamy Państwu dom po generalnym remoncie w Boguchwale. Prezentowana nieruchomość to idealna propozycja zarówno dla rodzin jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lenartowicza

Rzeszów,podkarpackie

1 300 zł46 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu dwupokojowego mieszkania w Rzeszowie przy ul. Lenartowicza. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 46.00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Potokowa

Rzeszów,podkarpackie

3 500 zł91 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaoferować trzypokojowe mieszkanie na wynajem o powierzchni 90,4 m2 na zamkniętym osiedlu przy ul. Potokowej nieopodal centrum miasta w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Unii Lubelskiej

Lubaczów,podkarpackie

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą addom Wynajmę lub sprzedam mieszkanie na osiedlu Unii Lubelskiej w Lubaczowie Mieszkanie o powierzchni 60m2 znajduje się w bloku nr 8 na 4 piętrze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

499 100 zł50 m² 9 989,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko i wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości nowa inwestycja na mapie Rzeszowa! Przedstawiamy trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 49.96 m2 z ponad 100metrowym ogrodem, garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Widokowa

Rzeszów,podkarpackie

570 000 zł60 m² 9 515,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane przy ulicy Widokowej w Rzeszowie. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pańska

Rzeszów,podkarpackie

444 720 zł41 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż! W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu nowoczesne, ustawne i przytulne 2- pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane w Rzeszowie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Pisarowce

Pisarowce,podkarpackie

315 000 zł84 m² 3 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym z roku 2022 w miejscowości Pisarowce w gminie Sanok. Powierzchnia użytkowa budynku to 84 m2. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł72 m² 9 708,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości atrakcyjne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m2, usytuowane na szóstym piętrze przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie. Ta nieruchomość to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tkacka

Rzeszów,podkarpackie

763 700 zł67 m² 11 319,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości prezentuje kameralną inwestycję mieszkań w zabudowie szeregowej o nowoczesnej architekturze zlokalizowanych na osiedlu Staroniwa. Kompleks składa się z 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyspiańskiego

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m2 dostępne od zaraz w stanie deweloperski, gotowe na Twoje aranżacje. Mieszkanie zlokalizowane jest na Osiedlu Kmity w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tysiąclecia

Nisko,podkarpackie

315 000 zł48 m² 6 562,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Sprzedam mieszkanie w Nisku ulica. Tysiąclecia 18 A Mieszkanie jest na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku Mieszkanie składa się z 2 pokoi czyli salonu, sypialni oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Betańskiego

Rzeszów,podkarpackie

3 500 000 zł313 m² 11 195,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 303 m²

Dom wolnostojący kaskadowy 312,62 m2 powierzchni użytkowej ( 475,51m2 powierzchni z tarasami) * 4 pokoje * działka 13 arów * 3 tarasy * garaż dwustanowiskowy w budynku * stan surowy zamknięty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł50 m² 9 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,66 m2 w Rzeszowie na ulicy Rejtana. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 3 pokojowe o pow. 49,66 m2. Mieszkanie znajduję się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

54,38 zł/m²16 m² 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie licencjonowanego biura Nieruchomości wms do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 16m2. Budynek zlokalizowany jest w centrum Rzeszowa blisko rynku. Lokal znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kresowa

Rzeszów,podkarpackie

249 000 zł1 138 m² 218,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Twój agent nieruchomości prezentuje na sprzedaż działkę budowlana 11,38ar zlokalizowaną w Rzeszowie przy ul. Kresowej (obręb Zwięczyca II). Na działce znajduje się dom do rozbiórki, co stwarza.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij