dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 234 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 234 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie nad Wisłokiem w inwestycji Hartbex, przy ul. Kopisto, usytuowane na 7 piętrze, o powierzchni około 35 m2. Składa się z : - sypialni - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lecka

Lecka,podkarpackie

130 000 zł1 900 m² 68,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości tradehouse Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż działkę o powierzchni 19 ar w miejscowoęci Lecka - Wilczak, gm. Błażowa. Dojazd na działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wschodnia

Wola Baranowska,podkarpackie

46 000 zł3 689 m² 12,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli marzysz o niewielkim, przytulnym dom-u i działce, o sporej powierzchni, w bardzo przyzwoitej cenie, to zachęcam do uważnego zapoznania się z treścią tego ogłoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna

Cieplice,podkarpackie

300 000 zł27 000 m² 11,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Wyłącznie w Biurze Stoprocent Nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy las mieszany o łącznej powierzchni 2,7 ha położony w malowniczej miejscowości Cieplice, gmina Adamówka, województwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rymanowska

Rzeszów,podkarpackie

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje na wynajem komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m . W skład mieszkania wchodzą: sypialnia, salon,kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

332 500 zł26 m² 13 013,70 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka 1 pokój * 25,55 m2 * VIII piętro * balkon 9,57 m2 * komórka lokatorska 5,93 m2 - dodatkowo płatna * stan deweloperski * ul. Architektów * bez prowizji * opis: - mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

395 000 zł37 m² 10 792,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Nowa oferta w biurze Stoprocent Nieruchomości- na sprzedaż mieszkanie do kapitalnego remontu o powierzchni 36.6m2, znajdujące się na trzecim piętrze, niskiego czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł58 m² 8 358,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie 58,50m2 na czwartym piętrze czteropiętrowego niskiego bloku z balkonem w północno-zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

575 000 zł136 m² 4 227,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:599 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia oferte domu wolnostojącego w Wysokiej Głogowskiej W skrócie Jednorodzinny dom wolnostojący w stanie surowym otwartym Lokalizacja: wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Jedlicze

Jedlicze,podkarpackie

280 000 zł48 m² 5 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Sprzedam mieszkanie w centrum Jedlicza o pow 47. 6 m na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi kuchni łazienki z wc i przedpokoju dodatkowo balkon typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł94 m² 6 663,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie Trwa przedsprzedaż, co oznacza, że jest to najlepszy moment, by zyskać atrakcyjniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Stanisława Augusta

Rzeszów,podkarpackie

410 000 zł32 m² 12 933,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Sprzedam mieszkanie Rzeszów, ul. Augusta | 31,7 m | 410 000 zł Na sprzedaż jasne i przytulne mieszkanie o powierzchni 31,7 m , położone w doskonałej lokalizacji Rzeszów, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przemyśl,podkarpackie

2 300 zł55 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Bielskiego (infiore Park) mieści się na 4 piętrze w bloku. Mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,37 m2 (po podłodze ponad 70m2) składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Straszydle

Straszydle,podkarpackie

548 800 zł5 488 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki położone w malowniczej miejscowości Straszydle, w gminie Lubenia, o łącznej powierzchni 0,5488 ha. Działki posiadają wydane warunki zabudowy, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

510 000 zł54 m² 9 497,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną w północnej Rzeszowa. Sprawdzony Deweloper Marland, któremu zaufały już dziesiątki klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

780 000 zł86 m² 9 059,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż bezpośrednio od dewelopera nowe, świeżo wykończone i umeblowane mieszkanie w kameralnej inwestycji przy ul. Spacerowej w Rzeszowie (zalesie). Oferta dotyczy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

15,83 zł/m²38 m² 599 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Lokal Biurowo-Magazynowy na Rejtana Idealny dla Sklepu Internetowego! Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości do wynajęcia kompaktowy lokal o charakterze biurowo-magazynowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Racławówka

Racławówka,podkarpackie

412 005 zł2 497 m² 165 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Racławówka, gmina Boguchwała. Działki znajdują się w bardzo bliskim sąsiedztwie kościoła. Działka lekko nachylona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mokra Strona

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł63 m² 10 368,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe, zadbane mieszkanie o powierzchni 62,59 m2 Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze przy ul. Mokra Strona. Rozkład pomieszczeń: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Korabina

Korabina,podkarpackie

899 000 zł129 m² 6 968,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:10 300 m²

Lokalizacja: prezentowana nieruchomość znajduje się w miejscowości Korabina, w gminie Bojanów. Lokalizacja zapewnia dogodny dostęp do okolicznych miast, takich jak Stalowa Wola, tarnobrzeg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

569 000 zł120 m² 4 741,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni ok. 120 m , położony na ogrodzonej działce o powierzchni 4,5 ar. Nieruchomość zlokalizowana jest w Łańcucie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Kalinowa

Rzeszów,podkarpackie

1 563 535 zł7 627 m² 205 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną inwestycyjnie działkę budowlaną w Rzeszowie, ulica Kalinowa (bzianka) Można starać się o wydanie kilku wz Działka idealna do podziału na mniejsze (8-10ar).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mielec,podkarpackie

740 000 zł76 m² 9 736,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mielec, mieszkanie w budynku w zabudowie bliźniaczej, powierzchnia 76 mkw, 740 000 złotych. dla biura. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pelczara

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł51 m² 11 372,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie | 51 m | Rzeszów Nowe Miasto, ul. Pelczara Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie po remoncie, zlokalizowane w doskonałej lokalizacji Rzeszów, osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn klimatyzowany Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

4 000 €1 000 m² 4 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Do wynajęcia hala / magazyn klasy A w północnej części miasta Rzeszów, 3 km od lotniska w Jasionce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Rzeszów,podkarpackie

59 zł/m²1 270 m² 74 930 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:20

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie biura nieruchomości Stoprocent zapraszamy do wynajęcia lokalu w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze. Lokalizacja: ul. Podwisłocze, rzeszów Metraż: 1270 m Cena Najmu: 59 zł/ m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Komorów

Komorów,podkarpackie

98 000 zł1 665 m² 58,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja*rezerwacja* Atrakcyjna działka budowlana na sprzedaż. Cena: 98000 zł | Powierzchnia: 16,65 ar | Lokalizacja: komorów, gmina Majdan Królewski Oferta dostępna wyłącznie u nas nie czekaj,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strażacka

Rzeszów,podkarpackie

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers oferuję do wynajęcia przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na parterze przy ulicy Strażackiej w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie na sprzedaż - Rzeszów, osiedle Projektant Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 68,86 m , zlokalizowanego na popularnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miejska

Rzeszów,podkarpackie

619 000 zł69 m² 9 024,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 68m2 z dużym ogrodem zlokalizowane w Rzeszowie. Mieszkanie dostępne od zaraz! - stan deweloperski!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana Zmysłówka

Zmysłówka,podkarpackie

65 000 zł4 070 m² 15,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości działka rolno-budowlana o powierzchni 40,70 arów, zlokalizowana w malowniczej, zalesionej miejscowości Zmysłowka, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślusarczyka

Rzeszów,podkarpackie

585 000 zł64 m² 9 126,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przedstawiamy państwu do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 64,1m położone na parterze niskiego bloku przy ul. Ślusarczyka w Rzeszowie. Mieszkanie dwustronne, składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

3 900 zł62 m² 62,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości home profi ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę wynajmu trzypokojowego mieszkania w Rzeszowie przy ul. Podwisłocze w kompleksie Capital Towers. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł59 m² 7 465,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

*Oferta dostępna tylko w joker house nieruchomości! Przedstawiam Państwu idealne mieszkanie 3 pokojowe na wynajem lub na flipa! Mieszkanie posiada powierzchnię 58,8 m2 oraz znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł42 m² 12 565,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę na zakup mieszkania w Centrum Rzeszowa! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,11 m , usytuowane na 2. piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Starzyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

498 000 zł64 m² 7 781,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Atuty: | funkcjonalny układ 3 niezależnych pokoi | 64M2 | osobna kuchnia | balkon | piwnica | dwustronna ekspozycja | ogrzewanie Z sieci miejskiej | niskie, kameralne osiedle Z niską zabudową |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł44 m² 11 161,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Atuty: | świetna lokalizacja | boczna dąbrowskiego | 2 niezależne pokoje | osobna jasna kuchnia | po generalnym remoncie | ekspozycja dwustronna | balkon typu loggia | piwnica | blok Z cegły | niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny wolny od zaraz, ul. Kopernika

Rzeszów,podkarpackie

93,33 zł/m²45 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal o powierzchni 45 m położony zaledwie kilka kroków od rzeszowskiego Rynku! Idealny pod gastronomię, biuro, butik, salon kosmetyczny lub inne usługi. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kosynierów

Rzeszów,podkarpackie

2 200 zł37 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie | ul. Kosynierów, rzeszów os. Tysiąclecia Mieszkanie o powierzchni 37 m , usytuowane na 1. piętrze niskiego, 4-piętrowego bloku. Przed budynkiem dostępny jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

675 000 zł121 m² 5 564,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:302 m²