dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 273 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 273 ogłoszenia

1 065 350 zł71,50 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:9/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Podkarpackie prezentuje Państwu na sprzedaż mieszkania W43 w inwestycji Olszynki Park w Rzeszowie, ul. Fryderyka Szopena. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze 41 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97 m , położone w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Marii Skłodowskiej-Curie. Idealna propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania w Rzeszowie? Mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Mieszkanie położone w kameralnym, niskim budownictwie, wykończone w najwyższym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

190 630 zł17,33 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 17 m , zlokalizowany w jednej z najdynamiczniej.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł73 m² 9 452,05 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie z balkonem | 72,9 m | Rzeszów, ul. Hetmańska Biuro Nieruchomości Rzeszowskie prezentuje ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 72,9.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 000 zł1 300 m² 7 692,31 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Hala-magazynowo-usługowa rzeszów 1300m2 : Tylko u nas oferta na wyłączność Rzeszów Załęże ul. Spichlerzowa opis nieruchomości : - powierzchnia działki 4800m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka inwestycyjna - Rogoźnica, ul. Cieplińskiego Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 0,2778 ha (2778 m2), składająca się z trzech działek,.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł126,70 m² 6 314,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:906 m²

Nowoczesny dom w stanie surowym zamkniętym 5 pokoi, łańcut, działka 9,06 ar Przestronny dom jednorodzinny na obrzeżach miasta Łańcut lokalizacja zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²15 m² 750 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Oferujemy wynajem kompaktowego lokalu usługowego o powierzchni 15 m , położonego na 97 m2 działki w doskonałym punkcie Baligrodu - bezpośrednio przy głównej drodze - Wielkiej Pętli.

Szczegóły ogłoszenia

138 400 zł1 730 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży działki z wydanymi warunkami zabudowy. Działka położona na wzniesieniu, w miejscowości Srogów Dolny, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł49,90 m² 48,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz komfortowego, gotowego do zamieszkania mieszkania w dobrej lokalizacji, ta oferta może być właśnie dla Ciebie. Do wynajęcia funkcjonalne i przytulne mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł208 m² 2 783,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Dom z 2000 roku w Żurawiczkach koło Przeworska na działce 27 arów + bonus 18 arów w cenie. Spokojna zabudowa jednorodzinna w okolicy, dobra lokalizacja z dojazdem asfaltowym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł147,13 m² 5 098 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie po kapitalnym remoncie W centrum miasta O łącznej powierzchni 147,13 M2! na sprzedaż lokal mieszkalny położony na parterze wolnostojącego budynku O powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł60,10 m² 10 798,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane przy ulicy Nowosądeckiej w Rzeszowie. Ulica Nowosądecka znajduje się na osiedlu Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

349 000 zł56,41 m² 6 187 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Korczyna - Kompleks czterech nowo powstających nowoczesnych budynków cztero lokalowych w zabudowie bliźniaczej zawierające łączenie 16 mieszkań o pow. 54,52 m2 do 58,67 m2. Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Kruhel Pawłosiowski Jarosław. Do sprzedania działka o pow. 23,07 a z wydanymi warunkami zabudowy na budynek mieszkalny jednorodzinny ( z 2017r). Nieruchomość posiada nieregularny kształt.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł3 826 m² 57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka nieopodal autostrady A4 Działka o powierzchni 0,3826 ha. Prąd i gaz na działce, kanalizacja wzdłuż drogi, wodociąg w odległości ok. 15 m. Dookoła zabudowania.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu 2 pokojowego mieszkania w dzielnicy Błonie w Sanoku Powierzchnia użytkowa: 42m (nie uwzględnia skosów -.

Szczegóły ogłoszenia

28,97 zł/m²18,26 m² 529 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem powierzchnię w budynku dworca po modernizacji Stalowa Wola Rozwadów przy ul. Dąbrowskiego 15.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł57,38 m² 8 870,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w Zaczerniu! Nowoczesne osiedle położone jest w dogodnej lokalizacji w Zaczerniu, co zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

268 632 zł31,98 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomosci. Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży apartament w prestiżowym i nowoczesnym apartamentowcu w Nowej Dębie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł127,46 m² 4 158,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Biuro Sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu wolnostojącego położonego na obrzeżach Łańcuta w dzielnicy Kąty. Najważniejsze informacje: dom.

Szczegóły ogłoszenia

281 520 zł4 692 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przemyśl, działki budowlane z mpzp oznaczone jako tereny mieszkalno- usługowe (4mn/u), o pow. łącznej 46,92 ara (4692 m2), niezwykle korzysta cena 60 zł/m2. Nieruchomość o pow. 32 mb.

Szczegóły ogłoszenia

11 935 zł1 193,52 m² 10 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Medyce. Przedmiotem najmu jest budynek kotłowni centralnej.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł110 m² 6 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:79 100 m²

Na sprzedaż nieruchomość o niepowtarzalnym charakterze, położona w jednej z najbardziej pożądanych części Dębicy. Idealna dla miłośników architektury z duszą lub inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 278 zł48,03 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Central Office ma przyjemność przedstawić nowe osiedle mieszkań oraz domów w zabudowie szeregowej, które powstaje w dzielnicy Budziwój. Opis inwestycji: inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament na wynajem przy ulicy Grabskiego na osiedlu Drabinianka. Mieszkanie o powierzchni 61 m2 usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 055 m² 96,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z domem - 20,55 ar, stara Wieś, powiat brzozowski Biuro Rzeszowskie Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 20,55 ar, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł225 m² 8 667 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 942 m²

Są nieruchomości, które są po prostu domami. I są takie, które robią efekt wow od pierwszej chwili. Ta oferta zdecydowanie należy do tej drugiej kategorii. Blisshome nieruchomości prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł193 m² 2 844,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjny dom położony w miejscowości Pustków, gm. Dębica, na działce o powierzchni 14 ar. Świetna lokalizacja dla osób ceniących sobie bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł82 m² 10 719,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:611 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwukondygnacyjny dom wolnostojący, zlokalizowany na ponad 6-arowej działce, ogrodzonej płotem z bramą wjazdową zamykaną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł113 m² 5 221 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Na sprzedaż nowy dom bliźniak w Rzeszowie - do samodzielnego wykończenia lub w stanie deweloperskim! uwaga: zostały 2 ostatnie! - duży dom 5 pokoi - działka 230 m kw. - na osiedlu domów.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

> krótki opis nieruchomości Oferujemy do wynajęcia nowoczesny lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni ok. 230 m , z przestronną salą sprzedażową 177 m . Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł68,74 m² 5 528,08 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Domańscy Nieruchomości mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży 4 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,74 m2. Lokal usytuowany jest na II piętrze w bloku z windą, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej doskonałej zarówno jako lokata kapitału jak i pod budowę wymarzonego domu.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł25 000 m² 35,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnej, świetnie zlokalizowanej działki. Oferta sprzedaży nieruchomości komercyjnej - gotowy projekt dla.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie położne na parterze w niskim ogrodzonym bloku na osiedlu Baranówka w Rzeszowie. Mieszkanie składa się z: -pokoju -otwartej kuchni -sypialni z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł2 058 m² 255,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 20,58 ar zlokalizowana w malowniczej miejscowości Chmielnik, w odległości zaledwie 800 metrów od granic Rzeszowa. Działka posiada wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 500 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż 15 arowa działka nr 403/3 w obrębie 213 zlokalizowana w strategicznej lokalizacji przy zjeździe z ul. Słowackiego na ul.Herburtów w Przemyślu. W Miejscowym Planie.