dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 255 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 255 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana, ul. Folwarczna

Pilchów,podkarpackie

140 000 zł2 500 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki pilchów, gm. Stalowa wola Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 2500 m , położoną w miejscowości Pilchów, w gminie Stalowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny klimatyzowany, ul. Rynek

Rzeszów,podkarpackie

750 000 zł150 m² 5 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:garaż

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży w pełni wyposażonej i umeblowanej restauracji gotowej do prowadzenia działalności od pierwszego dnia. Lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

590 000 zł48 m² 12 266,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem | 48,1 m | Rzeszów, ul. Gromskiego Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,1 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona Janowiec

Janowiec,podkarpackie

239 000 zł12 700 m² 23,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rolno-budowlanej o powierzchni 1,27 ha, położonej w miejscowości Janowiec, powiat mielecki, województwo podkarpackie. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

595 000 zł49 m² 12 142,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania mieszkania 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Staroniwskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 49 m2, usytuowane jest na 1 piętrze w bloku z 4- piętrowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 380 zł52 m² 45,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia przestronne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Kwiatkowskiego usytuowane na pierwszym piętrze w niskim bloku. Rozkład mieszkania: -aneks kuchenny -salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Desznica

Desznica,podkarpackie

850 000 zł78 m² 10 897,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę składającą się z dwóch domków całorocznych na sprzedaż. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sikorskiego

Głogów Małopolski,podkarpackie

449 000 zł66 m² 6 772,25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż kameralne osiedle mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej. Dostępne lokale o powierzchni od 66,30 m2 do 65,77 m2, każde z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

406 038 zł55 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe osiedle mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej. Zlokalizowane na widokowej działce na osiedlu Matysówka w Rzeszowie, przy ul. św. Walentego. Cicha i spokojna okolica, tylko 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

2 100 zł30 m² 68,85 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje do wynajęcia stylową kawalerkę urządzoną w wysokim standardzie o powierzchni 30,5 m , która znajduje się na 6.piętrze nowoczesnego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł79 m² 7 979,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Good Life Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkań w zabudowie szeregowej. Lawendowe Ogrody to kameralne osiedle nowoczesnych domów , położone przy ulicy Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

1 000 zł10 m²

 

Piętro:parter/13

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Witam, wynajmę pokój jednoosobowy w Rzeszowie na ul. Graniczna 1e (nova Graniczna) z dostępem do dużego ogródka. Mieszkanie o powierzchni 47,5 m2 znajduję się na parterze i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hetmańska

Rzeszów,podkarpackie

2 400 zł64 m² 38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie W centrum rzeszowa: mieszkanie z 3 pokojami + oddzielna kuchnia przy ul. Hetmańskiej. Biuro nieruchomości dk Brokers przedstawia mieszkanie 3 pokojowe o pow. 64 m2 przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Uherce Mineralne

Uherce Mineralne,podkarpackie

2 500 000 zł280 m² 8 928,57 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:942 m²

Przystanek Skandynawia luksusowe domki z częścią spa & Wellness w Uhercach Mineralnych O inwestycji: przystanek Skandynawia to unikalna oferta sprzedaży kompleksu dwóch całorocznych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Filipa

Rzeszów,podkarpackie

1 199 000 zł154 m² 7 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Rezerwacja Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 153m , zlokalizowany przy ul. Marcina Filipa 27b na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

799 000 zł118 m² 6 755,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Good Life Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę sprzedaży d omów w zabudowie szeregowej. Lawendowe Ogrody to kameralne osiedle nowoczesnych domów , położone przy ulicy Myśliwskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żywiczna

Rzeszów,podkarpackie

737 000 zł62 m² 11 983,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Apartament 3 pokoje * 61,50 m2 * parter * 2 balkony * 2 ogródki o łącznej powierzchni 88 m2 * komórka lokatorska o powierzchni 1,80 m2 * 2 miejsca postojowe dodatkowo płatne * ul. Żywiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sanok

Sanok,podkarpackie

970 000 zł270 m² 3 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż duży, atrakcyjny dom wolnostojący położony w Sanoku obręb Śródmieście, piętrowy, częściowo podpiwniczony. Stan budynku: surowy zamknięty. Powierzchnia użytkowa: 270.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prymasa 1000-lecia

Rzeszów,podkarpackie

780 000 zł61 m² 12 786,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Fusion Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61 m , położonego na 2. piętrze w budynku z windą przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sędziszów Małopolski

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

599 000 zł100 m² 5 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom parterowy z ogrodem i możliwością adaptacji poddasza, położony w spokojnej okolicy Sędziszowa Małopolskiego. Nieruchomość o energooszczędnym standardzie, gotowa do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzebownisko

Trzebownisko,podkarpackie

1 099 000 zł131 m² 84,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:867 m²

Nowoczesny dom parterowy w spokojnej okolicy | 101,80 m | działka 8,67 a | Trzebownisko k. Rzeszowa Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 101,80.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przylaski

Zręcin,podkarpackie

710 000 zł180 m² 3 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do sprzedania dom w Zręcinie stojący na pięknej widokowej działce o powierzchni 15 ar. Projekt: dom w malinówkach 16g (powiększony o 1,5m szerokości) plus betonowe skosy. Zakres.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Beskidzka

Rzeszów,podkarpackie

670 000 zł144 m² 4 652,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić nową inwestycję domów w zabudowie szeregowej znajdującą się przy ul. Beskidzkiej w Rzeszowie! Inwestycja będzie składać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Kopernika

Przemyśl,podkarpackie

120 000 zł22 m² 5 479,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Na sprzedaż lokal użytkowy w centrum Przemyśla ul. Kopernika 5, przy dworcu pkp Na sprzedaż lokal użytkowy o łącznej powierzchni 21,90 m , położony w ścisłym centrum Przemyśla,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szajnochy

Jasło,podkarpackie

345 000 zł48 m² 7 157,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania bez pośredników w pełni wyposażone, zadbane, nowoczesne mieszkanie 48,20 m2 w Jaśle na pierwszym piętrze na osiedlu Szajnochy, po generalnym remoncie. Mieszkanie posiada kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

680 732 zł64 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 64,22m2 znajdujące się na drugim piętrze w trzykondygnacyjnym bloku przy al.Sikorskiego. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krakowska

Krosno,podkarpackie

298 000 zł62 m² 4 829,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż duże, rozkładowe mieszkanie w Krośnie przy ulicy Krakowskiej. Mieszkanie w stanie do remontu co daje możliwość zaaranżowania mieszkania od podstaw według swoich potrzeb.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Rzeszów,podkarpackie

375 000 zł33 m² 11 349,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,04 m2 zlokalizowane przy ul. Króla Bolesława Chrobrego w Rzeszowie. Mieszkanie usytuowane jest tuż przy parku w spokojnej okolicy, jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

444 000 zł55 m² 8 099,23 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości: mieszkanie 54,82 m z własnym ogródkiem. Lokal znajduje się na parterze jednego z dwunastu segmentów w zabudowie szeregowej. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czarna

Czarna,podkarpackie

180 000 zł1 400 m² 128,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka 1400 m2 z pozwoleniem na budowę Działka o powierzchni 1400 m2 położona w miejscowości Czarna. Wymiary: szerokośc 25 m, bok dłuższy 65 m, bok krótszy 37 m. Teren płaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Rzeszów,podkarpackie

50 zł/m²23 m² 1 150 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

.Lokal handlowo usługowy na parterze do wynajęcia Oplata eksploatacyjna netto: 12,00zl/m2 Celem wyjaśnienia; najemca zobowiązany jest do ponoszenia dodatkowej opłaty ( Opłata Eksploatacyjna ), która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Cieszyna

Cieszyna,podkarpackie

78 000 zł1 849 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Fantastyczna działka budowlana przy nowo powstałych budynkach jednorodzinnych Cudna zielona pagórkowata okolica Pięknie położona 0,1849 ha działka w Cieszynie w powiecie strzyżowskim na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

677 052 zł63 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 62,69m2 znajdujące się na pierwszym piętrze w trzykondygnacyjnym bloku przy al.Sikorskiego. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

600 716 zł76 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,04 m2 usytuowane na 7 piętrze w 12 piętrowym bloku. Nowo powstałe osiedle przy ul. Krakowskiej to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kolejowa

Brzeźnica,podkarpackie

399 000 zł346 m² 1 153,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż przestronny, trzypoziomowy dom położony w spokojnej i zielonej części miejscowości Brzeźnica, zaledwie kilka minut od Dębicy (woj. podkarpackie). Dom o dużym potencjale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Makowa

Makowa,podkarpackie

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Sprzedam malutki domek we wsi Makowa gm.Fredropol pow.przemyski woj.podkarpackie,usytuowanego na działce prostokatnej w poblizu drogi asfaltowej w kierunku do Arłamowa.Działka w całości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Kostarowce

Kostarowce,podkarpackie

70 000 zł1 555 m² 45,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z możliwością zabudowy przemysłowej. Teren płaski, z bardzo dobrym dojazdem. Powierzchnia działki to 15,55 a. Dojazd drogą utwardzoną, 2 km od drogi krajowej Krosno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wysoka

Wysoka,podkarpackie

749 000 zł157 m² 4 770,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż dom w stanie deweloperskim, położony w Wysokiej gm. Łańcut w spokojnej i cichej okolicy. Jest to nowoczesny i funkcjonalny budynek oparty na projekcie , Malwina.