dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 267 ogłoszeń

1 199 000 zł97,61 m² 12 283,58 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 97,61 m2 zlokalizowane w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł50,80 m² 6 890 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli poszukujesz mieszkania z doskonałym dojazdem, położonego blisko centrum miasta zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą. Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

292 764 zł47,22 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

Nowe mieszkania Jasło | ogródek / balkon / garaż 0% pcc | miejsce postojowe w cenie | od 290 000 zł Ostatnie mieszkania w tej cenie kolejne etapy będą droższe. Dlaczego to dobra okazja?.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł600 m² 415 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka o powierzchni 5,78a, położona w Rzeszowie, na osiedlu Załęże, przy ul. Ks. Jana Stączka. Działka położona bezpośrednio przy ulicy dobrze widoczna,.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł38,33 m² 15 392,64 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż komfortowe 38,33 m2 mieszkanie w prestiżowym osiedlu z widokiem na rzekę Wisłok. W pełni wykończone, umeblowane i gotowe do wprowadzenia się - możesz zamieszkać od.

Szczegóły ogłoszenia

3 999 999 zł623 m² 6 420,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:2 365 m²

Zabytkowa stajnia cugowa | 623 m | Budy Głogowskie. Galicja-Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość odbudowaną od podstaw zabytkową stajnię cugową z XIX wieku,.

Szczegóły ogłoszenia

21 255 zł1 417 m² 15 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Bierówka do sprzedania działka o pow. 14a17m2. Działka położona w spokojnym miejscu, z dala od zabudowań. Klasa gruntu: łiv. Dojazd drogą gruntową, nieutwardzoną. Nr oferty Dz.7/20.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł1 800 m² 111,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę w Chmielniku, oddaloną zaledwie 10 km od granicy Rzeszowa, o powierzchni 60 arów. Działka posiada Warunki Zabudowy na.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł3 376 m² 67,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zlokalizowaną w Krośnie w dzielnicy Białobrzegi. W skład prezentowanej nieruchomości wchodzi drewniany budynek mieszkalno gospodarczy wraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Przemyśl, ul.Słowackiego - lokal użytkowy (budynek) o pow. 164 m2, w centrum miasta, z dużym niezależnym parkingiem ( do 50 samochodów) idealny do prowadzenia dochodowej działalności.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 16,14 ara zlokalizowana przy drodze nr 989 - Żyznów - Strzyżów - podkarpackie. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą działki o powierzchni 1614 mkw, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł2 240 m² 133,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 22,4 ara z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Numer działki: 640/12 Lokalizacja: cierpisz Gmina Łańcut. Oferta Sprzedaży: - działka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

679 999 zł134 m² 5 074,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 012 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w Grochowcach o powierzchni 134 m , usytuowany na działce o powierzchni 1012 m (nr 229/69). Powierzchnia użytkowa 118,34 m2. Budynek obejmuje 4.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł58 m² 11 379,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje | 58 m | ogródek 35 m | wysoki standard | Rudna Mała Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni wykończone mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

727 586 zł88,73 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 88.73 m2 z balkonem oraz ponad 16m2 tarasem! W cenie mieszkania miejsce postojowe na wyłączność! Atrakcyjna lokalizacja przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł106 m² 7 066,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:316 m²

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 106,00 m , położony na działce 316 m , w Rzeszowie przy ul. Sasanki.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł39,76 m² 6 539 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż słoneczne i zadbane mieszkanie zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Brzozowa. Lokal znajduje się w zadbanym bloku na III piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł56,45 m² 12 931,80 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko u nas prezentujemy Państwu, jasne z pięknym i malowniczym widokiem na wschodnią stronę Rzeszowa, mieszkanie o powierzchni 56,45 m2. położone na dwunastym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu ustawne, dwupokojowe mieszkanie w nowej inwestycji zlokalizowanej w Głogowie Małopolskim na os. Niwa. Opis mieszkania: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia: mieszkanie na parterze, w zabudowie szeregowej, w wyjątkowej okolicy z widokiem na panoramę Rzeszowa. Oferta dotyczy stanu deweloperskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

665 000 zł82,92 m² 8 019,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:283 m²

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu na sprzedaż nową inwestycję domów jednorodzinnych w zabudowie dwulokalowej w Zaczerniu. Domy mają powierzchnię 83 m2 i mieszczą.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł133,76 m² 6 720,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości: dwa mieszkania inwestycyjne o łącznej powierzchni użytkowej 107,48 m2! Nieruchomość znajduje się na zielonym, spokojnym osiedlu Budziwój, ul.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł930 m² 84,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 930 m oznaczona numerem 618, położona w miejscowości Wojaszówka, gmina Wojaszówka, powiat krośnieński na Podkarpaciu. Do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

**oferta premium działka budowlana | jaksmanice (10 min od przemyśla)** Na sprzedaż działkia budowlana o pow. ok. 13 arów, zlokalizowana w miejscowości Jaksmanice, gm. Medyka, woj.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł54,57 m² 9 327,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkania w zabudowie szeregowej z ogródkiem w standardzie deweloperskim zlokalizowane w okolicach ul. Lwowskiej - Malawa opis nieruchomości: - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł100 m² 3 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 m²

Oferujemy na sprzedaż drewniany dom jednorodzinny położony w samym sercu Brzozów. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni 2,75 ara, w doskonałej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł70 m² 6 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:468 m²

Radawa. Kubachy. Do sprzedania domki z bala w otoczeniu pięknych lasów. Znakomita oferta całorocznych domków z bala o powierzchni zabudowy do 35 m2 (5m X 7m) posadowione na.

Szczegóły ogłoszenia

29 000 zł6 371 m² 4,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka rolna na sprzedaż - kołaczyce Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 0,6371 ha, położona w miejscowości Kołaczyce, w powiecie jasielskim, województwie podkarpackim.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł35,23 m² 68,12 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,23 m2, usytuowane na 4 piętrze wysokiego bloku wybudowanego w 2016 roku. Nieruchomość zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Mikołajczyka w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 62,6 m2, usytuowane jest 4 piętrze w niskim bloku. W jego skład wchodzą: 4 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł288 m² 451,39 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż budynek w Dachnowie o łącznej powierzchni 288 m2 który składa się z dwóch kondygnacji, piwnica oraz I piętro Pierwsza kondygnacja o powierzchni 144 m2 : - składa.

Szczegóły ogłoszenia

69,16 zł/m²21,69 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy Sanok, ul. Feliksa Gieli 4 Oferujemy na wynajem atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 21,69 m , zlokalizowany w ścisłym centrum Sanoka,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł111,56 m² 5 817,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:154 m²

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości z przyjemnością prezentuje Państwu nowoczesny dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany na osiedlu Budziwój, przy ul. Porąbki w Rzeszowie. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł159,20 m² 2 317,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący na sprzedaż, o powierzchni 159,2 m2 powierzchni użytkowej znajdujący się w Lubaczowie województwo.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²115 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajmę lokal w budynku administracyjnym w sercu Tyczyna ul. Podwale Powierzchnia użytkowa całości : 115 m | 1 kondygnacja dostępne | Doskonała lokalizacja! Jeśli szukasz przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż zrekultywowana, oczyszczona i uzbrojona działka 957/165 w strefie Machów o powierzchni 0,3448 ha w kształcie zbliżonym do prostokąta o wymiarach ok. 23-49m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 000 zł90 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom letniskowy i działki w malowniczym miejscu! Oferta Sprzedaży Nieruchomości w Czerwonej Woli Na sprzedaż działka o powierzchni 15 arów z domkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie przy ulicy Hetmańskiej w Rzeszowie, inwestycja Bulwary Park. Mieszkanie o powierzchni 40 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł2 000 m² 245 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż piękna działka o powierzchni 20 arów, położona w malowniczej i spokojnej części Rzeszowa Zwięczyca, przy ul. Leśnej. Opis nieruchomości: działka o nieregularnym.