dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 267 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 267 ogłoszeń

Rynek pierwotny

484 000 zł66,71 m² 7 255,28 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej ustawne 4-pokojowe mieszkania z balkonem. Opis nieruchomości: - powierzchnia: 66,71m2 - piętro: pierwsze z 1 - pokoje: 4 - Duży balkon 8,67.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł184 m² 3 092,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:9 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży wolnostojącego domu w miejscowości Nowa Dęba , idealnego dla osób ceniących sobie spokój oraz dogodną lokalizację. Ten 3-pokojowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł1 508 m² 76,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Surochów, działka budowlana (wz-tka) o pow. 15.08 ara, bezpośrednio przy wewnętrznej drodze asfaltowej, w zacisznej części miejscowości (II linia zabudowy), w pobliżu lasu, otwartych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

539 000 zł53,38 m² 10 097,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Nowoczesne Osiedle w sercu dynamicznie rozwijającego się Rzeszowa! Jeśli szukasz inwestycji łączącej wysoką jakość wykonania,.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł53,80 m² 9 832,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,80 m2 przy ulicy Eugeniusza Nazimka. To wygodna i dobrze skomunikowana lokalizacja z mieszanką zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł33 200 m² 12,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka inwestycyjna w miejscowości Niewodna gm. Wiśniowa, powiat strzyżowski. Łączna powierzchnia działek to 3 ha 32 ary. Około 2,5ha w jednym kawałku - składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 000 zł73,50 m² 6 517,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Wyłącznie w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości najnowsza inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej zlokalizowana w Tyczynie! Oferta dotyczy 3 pokojowego mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł57,34 m² 47,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentuję Państwu komfortowe, nowocześnie wykończone mieszkanie o powierzchni całkowitej 57,34 m , zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej części.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł37,70 m² 4 774,54 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tanie mieszkanie z lokatorem / bez prowizji dla biura Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o powierzchni 37,70 m , położone w Przemyślu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł48,09 m² 10 376,38 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 48.09 m2, zlokalizowane w Rzeszowie w dzielnicy Staromieście, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł67,47 m² 9 041,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa niższa cena - Oferta bez prowizji i podatku pcc! Kurpiel Nieruchomości przedstawia Państwu mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 67.47 m2 usytuowane na 1 piętrze szeregowca. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²204 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

W ofercie Biura Prosper Home Do Wynajęcia Lokal z dużymi przeszkleniami na 1 piętrze przestronny i funkcjonalny! Szukasz lokalu do wynajęcia, który wyróżnia się wyjątkową przestronnością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

660 000 zł107,50 m² 6 139,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Dom bez prowizji i podatku pcc w stanie surowym zamkniętym W ofercie Biura Nieruchomości Kurpiel przedsprzedaż kolejnego etapu nowoczesnych domów w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 7,69 ar z pozwoleniem na budowę domu Kielanówka zaledwie 100 m od granicy Rzeszowa. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

126 000 zł5 137 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Żarnowiec , w gminie Jedlicze (woj. podkarpackie). - powierzchnia: 0,5137 ha Wymiary: ok.22 m (szerokość) x 220.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł160 000 m² 7,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 16 ha, położona w miejscowości Podemszczyzna, w gminie Horyniec-Zdrój, obejmująca kompleks stawów rybnych, w których.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

614 471 zł68,33 m² 8 992,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkania na piętrze o powierzchni 68,33 m2 z balkonem o powierzchni 9,24 m2. Inwestycja zlokalizowana jest na nowoczesnym osiedlu Słocina, przy ul. św. Marcina.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 999 zł140,94 m² 14 190,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Biuro nieruchomości "pierwsze Piętro" z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego domu położonego w jednej z najbardziej atrakcyjnych części Głogowa.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 606 m² 77,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedania nieruchomość gruntowa o powierzchni 16.06 a, położona w miejscowości Surochów (gmina Jarosław) w odległości 5 km od Jarosławia. Oferowana działka jest płaska.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł6 200 m² 29,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości omega oferuje na sprzedaż kompleks dwóch działek o łącznej powierzchni 62 ary, położonych w miejscowości Zaborów, gm. Czudec, powiat strzyżowski. Pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł53,79 m² 11 135,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z dużym ogrodem w niskiej zabudowie szeregowej w Rzeszowie, na osiedlu Projektant. Układ mieszkania: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować świetnie zlokalizowane mieszkanie, znajdujące się na zamkniętym osiedlu przy ul. Twardowskiego w Rzeszowie. Lokalizacja gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł49,68 m² 7 447,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2-pokojowe mieszkanie 49,68 m | I piętro | Centrum os. Śródmieście, stalowa Wola Domańscy Nieruchomości zapraszają do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł59 m² 8 389,83 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Wyjątkowa okazja: lokal użytkowy 59 m z tarasem w sercu Ustrzyk Dolnych! Szukasz idealnego miejsca na swój biznes w stolicy Bieszczad? Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal usługowy,.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł5 100 m² 90,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Hermanowa około 51 arów z wz na dwa domy domy Tylko u nas - Widokowa, piękna działka - Lekko pochylona - wz na dom - Druga w pasie zabudowy - Dobry dojazd do centrum Rzeszowa (zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną w miejscowości Głogów Małopolski , w powiecie Rzeszowskim. Działka ma kształt kwadratu , a jej powierzchnia 9,27 ar.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł70,30 m² 8 520,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie deweloperskim w Jasionce. - mieszkanie 70,3 m2 + poddasze nieużytkowe w stanie deweloperskim 38,8 m2 - piętro: pierwsze z 1 - 5 pokoi: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

510 000 zł67,40 m² 7 566,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie na sprzedaż - parter, 67,4 m z ogródkiem Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania w ramach III etapu inwestycji przy ul. Kościuszki w Tyczynie. To wyjątkowa propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,77 m² 12 313 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie z narożnym ogrodem | Jana Pawła II Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania o powierzchni 56,77 m, które łączy w sobie nowoczesny design,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaproponować Państwu do wynajęcia nieruchomość stanowiącą kawalerkę z dostępem do ogródka zlokalizowaną na Os. Zalesie w Rzeszowie. Zlokalizowany blisko Uniwersytetu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę na wynajem przy ulicy Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty (os.Carpatia) w nowym bloku z windą. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

46,67 zł/m²150 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesne biuro 150 m Do wynajęcia komfortowe biuro o powierzchni 150 m , położone w dogodnej lokalizacji w Kolbuszowej. Biuro jest jasne, przestronne i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam widokową działkę zabudowaną drewnianym budynkiem mieszkalnym i gospodarczym w miejscowości Błędowa Tyczyńska gmina Chmielnik. Działka z malowniczym widokiem o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

548 000 zł59,98 m² 9 136,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3- pokojowe na parterze o powierzchni 59,98 m2 z tarasem oraz ogrodem usytuowane przy ul. Lwowskiej w Rzeszowie. To nowoczesne osiedle zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowy 110 m Centrum 2000, ul. Armii Krajowej 80, rzeszów Przedstawiamy ofertę wynajmu przestronnego biura o powierzchni 110 m , zlokalizowanego na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł68,76 m² 9 438,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szukasz przestronnego, mieszkania wykończonego w wysokim standardzie? Ta oferta może Cię zainteresować. Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł3 200 m² 59,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży działki budowlanej o łącznej powierzchni 32 arów, zlokalizowanej w malowniczej miejscowości Husów, powiecie łańcuckim. To.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Wyjątkowa okazja Wyjątkowa działka o powierzchni 88 arów, położona w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy, przestrzeni i kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

28,68 zł/m²136 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu do wynajęcia lokal znajdujący się na 1 piętrze o całkowitej powierzchni 136 m 2. Lokal usytuowany jest.