dowolna

Ogłoszenia nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży i wynajmu

11 272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

11 272 ogłoszenia

339 000 zł30,10 m² 11 262,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 30.10 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Potockiego na osiedlu Załęże. Mieszkanie w stanie deweloperskim położone jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 17 m2 z klimatyzacją znajdujący się w okolicy sklepu E.Leclerc przy al. Armii Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł138 m² 4 123,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż domy w zabudowie szeregowej w Rzeszowie, dzielnica Budziwój. Oferowana nieruchomość o pow. użytkowej 121 m2 + garaż, położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł79,46 m² 7 362,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy wyjątkowe 4- pokojowe mieszkanie o powierzchni 79,46 m , położone w spokojnej części Rzeszowa przy ul. Zawiszy Czarnego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł152 m² 2 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Rezerwacja! Nowy dom blisko Krosna duża działka, piękna okolica! Szukasz domu, który możesz wykończyć według własnych upodobań? Ten dom daje Ci dokładnie taką możliwość! Na sprzedaż nowo.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł55 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji - zaproponuj własną! Do sprzedanie mieszkanie gotowe do zamieszkanie, w pełni umeblowanie i wyposażone, w wysokim standardzie. Położone na cichym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł4 176 m² 476,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka zabudowana domem jednorodzinnym o powierzchni 85 m2. Dom nadaje się do przekształcenia na salę bankietową z kuchnią i zapleczem gastronomicznym, na górze można urządzić pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 98 m położony przy al. prof. Adama Krzyżanowskiego w Rzeszowie. Lokal znajduje się w piwnicy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

119 000 zł2 820 m² 42,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Przedstawiamy ofertę sprzedaży czterech działek budowlanych położonych w miejscowości Falejówka oddalonej o około 15 km od Sanoka. Działki objęte Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2028

! uwaga promocja - przy zakupie do 31.03.2026 KLIMATYZACJA GRATIS! NA SPRZEDAŻ | MIESZKANIE W STANIE DEWELOPERSKIM | ODDANIE II KW. 2028 r. | miejsce postojowe W cenie | komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu działki o powierzchni 32,97 ara, położonej w miejscowości Nowosiółki Dydyńskie w gminie Fredropol, w województwie podkarpackim. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

475 000 zł53,58 m² 8 865,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

II etap inwestycji - ostatnie wolne mieszkanie Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, z narożnym, dużym ogródkiem idealnym miejscem do wypoczynku i spędzania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł80,01 m² 7 111,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 m²

Szeregówki w stanie deweloperskim w niższej cenie! Szeregówki z ogródkiem i garażem. Osiedle Pogodne to nowoczesna inwestycja, stworzona z myślą o osobach, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł145 m² 7 862,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:380 m²

Prezentujemy do sprzedaży ,dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej (skrajny) Nieruchomości o powierzchni użytkowej 136m2 w zabudowie szeregowej, położony na działce 3,8 ara, ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł270 m² 1 833 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nieruchomość inwestycyjna w centrum Beska (k. Sanoka | woj. podkarpackie) Lokalizacja: besko ul. Hrabieńska 27, powiat sanocki. Cena: 495 000,00 pln - Link do mapy:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowe 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem ul. Ratuszowa w Dębicy | bez prowizji Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,70 m , położone w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł452 m² 1 039,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:452 m²

Budynek rekreacji indywidualnej - Bystre, gmina Baligród Drewniany domek z poddaszem użytkowym, kominkiem i tarasem - idealny na wypoczynek lub wynajem Przedstawiamy urokliwy, drewniany budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 323 440 zł93,20 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:15/41

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 93,20m2 zlokalizowane przy ulicy Szopena w Rzeszowie. Inwestycja Olszynki Park.

Szczegóły ogłoszenia

2 799 000 zł517,83 m² 5 405,25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 763 m²

Dochodowy warsztat z myjnią, komisem i sklepem przy dk94 kompleksowy biznes motoryzacyjny w jednym miejscu. Dochodowy warsztat z myjnią, komisem i sklepem przy dk94.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł61,65 m² 8 029,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu kolejny etap inwestycji zlokalizowanej przy ul. Krakowskiej. Nowo powstające osiedle to kompleks budynków w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

577 040 zł72,13 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością prezentuje na sprzedaż już gotowe dla nowego właściciela 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,13 m2 w stanie deweloperskim Z ogrodem 52,32 m2, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł140 m² 4 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:14 m²

W ofercie Biura Estaton przedstawiamy na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny o powierzchni ok. 140 m , wybudowany w 1990 roku, położony w malowniczej miejscowości Dydnia.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł31,30 m² 11 821,09 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 31,3 m | Rzeszów, ul. Sienkiewicza | Możliwe 2 pokoje | Z potencjałem | winda Oferuję Państwu do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,3 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł131 m² 4 572,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:926 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu nową Inwestycję funkcjonalnych parterowych domów jednorodzinnych wolnostojących. Każdy dom posiada dużą działkę o powierzchni od 7,2.

 

 

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ostatnie wolne mieszkanie W pierwszym etapie inwestycji w spokojnej i szybko rozwijającej się części Rzeszowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Ropczycach ul. Wyszyńskiego - Działka posiada Warunki Zabudowy - w pełni uzbrojona - numer ewidencyjny działki nr 961/2 Na sprzedaż bardzo atrakcyjna działka.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł285 m² 2 628,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:2 600 m²

Gwizdaj gmina Przeworsk, dom w stylu góralskim na sprzedaż, dom wolnostojący, jednorodzinny, całoroczny wybudowany w 1998 roku. Dla miłośników nieruchomości z duszą, osób które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone w spokojnej i zielonej części Ustrzyk Dolnych przy ulicy Sobieskiego. Lokal znajduje się na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²200 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na wynajem lokal użytkowy o powierzchni 200 m, idealnie nadający się pod każdą działalność gospodarczą, handlową, usługową, biurową czy medyczną. Lokal znajduje się w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł63,49 m² 7 859,51 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowa inwestycja mieszkań w zabudowie szeregowej przy ul. Miłosza na osiedlu Biała w Rzeszowie Oferta dotyczy przestronnego mieszkania o powierzchni 63,49 m z ogrodem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł47 m² 7 382,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferujemy niezwykłe, 3-pokojowe mieszkanie położone w Ustrzykach Dolnych, w sercu Bieszczadów. Lokal 47 m2 znajduje się na 1. piętrze zadbanego bloku z dostępem do parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

28,50 zł/m²200 m² 5 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność zaprezentować ofertę najmu lokalu usługowego w budynku położonym w Mielcu przy ulicy Wojska Polskiego.Oferta dotyczy nowoczesnego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości prezentuje do wynajęcia lokal biurowy w prestiżowej inwestycji Capital Towers w Rzeszowie. Lokal o powierzchni 55 m usytuowany jest na 17 piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł205 m² 24,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom wolnostojący, który położony jest w miejscowości Zagórz przy ul. Klasztornej nieopodal Leska. Nieruchomość została wybudowana według projektu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Sprzedaży Gruntu Rolnego Hucisko Nienadowskie, gmina Dubiecko, powiat przemyski. Na sprzedaż atrakcyjna nieruchomość gruntowa, rolna z licznymi zadrzewieniami, położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł59 m² 8 118,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: mieszkanie 59 m przy ul. Hanasiewicza w Rzeszowie, 1piętro, 2 pokoje, niezależna kuchnia, budynek z windą Opis mieszkania: nieruchomość jest przestronna i w pełni.