dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 573 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 573 ogłoszenia

509 000 zł56 m² 9 089,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56 m2, położone na 6 piętrze w ocieplonym bloku z dwiema windami (w tym winda przystosowana dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł160 m² 3 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Dom wolnostojący z dużą działką w Centrum Błażowej. W ofercie biura Stoprocent Nieruchomosci do sprzedania dom wolnostojący usytuowany na działce o powierzchni 22 arów.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł730 m² 3 493,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:1 326 m²

Na sprzedaż nieruchomość składająca się z dwóch niezależnych budynków użytkowych, położonych w Tarnobrzegu przy ul. Mickiewicza w bezpośredniej bliskości centrum miasta. Całość.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł61 m² 12 114,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie / 61 m2 / ul. Kolbego / Baranówka / Rzeszów! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe komfortowe mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł11 266 m² 75,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż działkę inwestycyjną położoną w Sędziszowie Małopolskim przy ulicy Jastrzębiej.Nieruchomość o powierzchni 1,1266 ha.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł1 586 m² 37,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Marzysz o wybudowaniu swojego wymarzonego domu? Cenisz sobie ciszę spokój i sielski klimat? Jeżeli tak ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Gać zlokalizowana jest w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

447 000 zł132 m² 3 386,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:799 m²

Biuro Nieruchomości Mint Property przestawia na sprzedaż budynek mieszkalny w stanie surowym zamknietym (zaawansowanym) położony w Brzeźnicy (gmina Dębica). Budynek wykonany wg projektu "dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł61,65 m² 8 029,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 4- pokojowe na pierwszym piętrze o powierzchni 61,65 m2 z balkonem o powierzchni 5,49 m2 zlokalizowane przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie. Inwestycja usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

495 000 zł54,88 m² 9 019,68 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości z przyjemnością prezentuje kolejny etap inwestycji przy ul. Krakowskiej. Nowoczesne osiedle składa się z mieszkań w zabudowie szeregowej,.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł2 019 m² 76,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż dwie działki budowlane położone w miejscowości Mchawa , w gminie Baligród. Dla obu nieruchomości zostały wydane warunki zabudowy umożliwiające budowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 000 zł77,45 m² 6 120,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Przedsprzedaż 2 etap inwestycji przy Spichlerzowej - Oficjalne Biuro Sprzedaży Dewelopera przedstawia: opis nieruchomości: - mieszkanie 77,45 m2 + balkon 6,3 m2 - piętro: pierwsze z 1 - 4 pokoje -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

695 000 zł141,49 m² 4 912,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Galicja Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny dom wolnostojący w spokojnej lokalizacji pod Rzeszowem. Na sprzedaż funkcjonalny i przestronny dom jednorodzinny.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł135 m² 5 740,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 290 m²

Chcemy Państwu przedstawić do sprzedaży dom jednorodzinny wraz z garażem wolnostojącym w miejscowości Wojaszówka woj. podkarpackie. Dom położony jest w samym centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł47,05 m² 10 605,74 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowość w standardzie premium! Nie przegap okazji w ofercie przedsprzedaży! Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł46,39 m² 13 257,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w zielonej części Rzeszowa ul. Langiewicza Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowo zadbanego, 2-pokojowego mieszkania położonego na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł1 717 m² 115,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Polecamy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 0,17 ha, położoną w Dębicy przy ul. Mościckiego. W pobliżu tereny rolne, łąki, oraz zabudowa jednorodzinna. Działka w mpzp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł82,92 m² 8 429,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szukasz miejsca, które połączy zalety posiadania własnego ogrodu z brakiem wysokich rachunków za ogrzewanie? Przedstawiamy nowoczesny budynek dwulokalowy (bliźniak), zaprojektowany z naciskiem.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o powierzchni 17 arów, położona w miejscowości Glinik Średni, gmina Frysztak. Teren delikatnie nachylony, z pięknym widokiem na okoliczne.

Szczegóły ogłoszenia

294 700 zł1 640 m² 179,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż widokowa działka budowlana o powierzchni 1640 m2 w Borku Starym z szybkim dojazdem do centrum Rzeszowa. Działka widokowa z piękną ekspozycją południowo zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

**oferta premium działka budowlana | jaksmanice (10 min od przemyśla)** Na sprzedaż działkia budowlana o pow. ok. 13 arów, zlokalizowana w miejscowości Jaksmanice, gm. Medyka, woj.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł1 200 m² 70,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana 12 ar w Przysietnicy Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 12 ar z wz Działka płaska, równa z dostępem do drogi. Dla działki zostały wydane wz na dom.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł83 m² 7 216,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:270 m²

Biuro Nieruchomości homespace ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne domki jednorodzinne w zabudowie szeregowej, wyróżniające się funkcjonalnym układem oraz energooszczędnymi.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia atrakcyjne mieszkanie położone w Nowej Sarzynie idealne dla osób poszukujących harmonii pomiędzy spokojem codziennego życia a wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł62,12 m² 7 227,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Myśliwskiej. Mieszkanie sprzedawane W stanie deweloperskim! gotowe II kwartał 2027 Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

235 000 zł3 616 m² 64,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową, stanowiącą działkę nr 45/1 obręb 002 Chotowa o pow. 3616 mkw zlokalizowaną w Chotowej, w gminie Czarna, w powiecie dębickim, woj.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł119,45 m² 5 190,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:729 m²

Dom jednorodzinny w Krasnem k. Rzeszowa - Dom w Malinówkach 8 | 143,65 m | 7,29 ara Na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący realizowany według projektu Dom w Malinówkach 8 ,.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł117,10 m² 7 344 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 086 m²

Dom jednorodzinny - nowy, funkcjonalny, gotowy do urządzenia w Twoim własnym stylu Na sprzedaż nowo wybudowany dom jednorodzinny w Strzyżowie (woj. podkarpackie), po odbiorach technicznych,.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł64 m² 4 203,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:800 m²

Dom na sprzedaż we wsi Kowalowy w Bieszczadach Zachodnich Przedstawiam ofertę sprzedaży domu położonego w miejscowości Kowalowy, w gminie Jasło. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Biuro delimart nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę działki budowlanej, zlokalizowanej w Sanoku przy ul. Władysława Łokietka (boczna od ul. Wyspiańskiego) działka:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł103,14 m² 8 328,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu pięciopokojowy dwupoziomowy apartament o metrażu 103,14m2 z tarasem na dachu (39,6m2) oraz garażem jednostanowiskowym w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 000 zł1 200 m² 3 333,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż budynek handlowo - usługowy z magazynem o łącznej powierzchni 1200m2 zlokalizowany w Tyczynie na działce.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł10 200 m² 29,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę nr 1106 o powierzchni 1.02 ha w miejscowości Mogielnica koło Rzeszowa. Nieruchomość zlokalizowana jest niespełna 300 w linii prostej od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł80 m² 26 250 zł/m²

 

Piętro:13/41

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy apartament zlokalizowany w najbardziej prestiżowej inwestycji w centrum Rzeszowa - Olszynki Park. Mieszkanie znajduje się na 13 piętrze, co zapewnia niezwykłe,.

Szczegóły ogłoszenia

729 998 zł60 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie w idealnym stanie ul. Paderewskiego (słocina / Dzielnica Parkowa), rzeszów Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł43 m² 16 023,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży stylowego i doskonale zaprojektowanego mieszkania o powierzchni ok. 43 m2, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Z przyjemnością przedstawiamy na sprzedaż działki zlokalizowane w samym centrum Rzeszowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku, na zbiegu ulic Jana III Sobieskiego oraz Gałęzowskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

5 945 000 zł23 773 m² 250,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości inwestycyjnej w miejscowości Borek Wielki, gmina Sędziszów Małopolski. Grunt pod zabudowę produkcyjno-usługową.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł6 454 m² 432,29 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Budynek produkcyjno-magazynowy Pow. zabudowy: 1 710,00 m2 Pow. netto: 6 453,80 m2 Powierzchnia użytkowa: 5 329,60 m2 Kubatura budynku: 29 070,00 m3 Obiekt wybudowany w latach: 1980 - 1984 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie sprzedaży 3- pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 50,60 m2 z balkonem o powierzchni 3,10 m2 zlokalizowane przy ul. Potockiego w Rzeszowie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł1 500 m² 213,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż kompleks 3 działek budowlanych położonych w spokojnej i rozwijającej się okolicy zabudowy jednorodzinnej. Jedna z działek w bezpośrednim sąsiedztwie została już.