dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 571 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 571 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

636 972 zł76 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkań na nowopowstającym osiedlu, zlokalizowanym tylko 5 km od centrum Rzeszowa wśród dużej ilości terenów zielonych oraz w sąsiedztwie parku naukowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wysoka Głogowska

Wysoka Głogowska,podkarpackie

999 000 zł130 m² 7 689,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości, dom w zabudowie bliźniaczej. Wykończony, gotowy do zamieszkania. Atutem nieruchomości jest ciche, spokojne osiedle oraz szybki dojazd do drogi S19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Łęki Strzyżowskie

Łęki Strzyżowskie,podkarpackie

230 000 zł180 m² 1 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam siedlisko w miejscowości Łęki Strzyżowskie 167 , gmina Wojaszówka 38 - 473 , powiat Krośnieński , Podkarpacie. Dzialka numer 1282.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

628 000 zł55 m² 11 418,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia państwu nowe, świeżo wykończone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,9 m2 przy ulicy Wieniawskiego, usytuowane jest na 1 piętrze, siedmiopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Łańcut,podkarpackie

495 000 zł55 m² 8 854,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Atuty Piłsudskiego Centrum Miasta 55 m 2 pokoje komórka lokatorska Jasne wnętrze Nowe Budownictwo możliwość aranżacji wnętrza balkon winda Opis : Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

367 392 zł41 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości z przyjemnością prezentujemy unikalną inwestycję mieszkaniową, która zakończy swoją realizację w IV kwartale 2024 roku. Oferujemy mieszkania w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Głogów Małopolski,podkarpackie

549 000 zł60 m² 9 105,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 60.29m2, zlokalizowanego przy ulicy Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lenartowicza

Rzeszów,podkarpackie

1 199 000 zł89 m² 13 482,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości apartament o powierzchni 88,92 m , znajdujący się na ostatnim, 7 piętrze w bloku przy ul. Lenartowicza w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

335 000 zł34 m² 9 852,94 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal położony przy ul. Krakowskiej o powierzchni 34 m2 usytuowane jest na parterze składa się z trzech pomieszczeń w tym jeden z witryną. Układ pomieszczeń - główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walentego

Rzeszów,podkarpackie

412 650 zł55 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka nieruchomości ma przyjemność przedstawić nową inwestycje na mapie Rzeszowa - osiedle mieszkań z zabudowie szeregowej, dwulokalowej przy ul. Św. Walentego. Jeżeli szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

556 295 zł72 m² 7 750 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 4 pokoje z balkonami o powierzchni 71,78 m2 zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnego osiedla przy ul. Technologicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Słoneczny Stok

Rzeszów,podkarpackie

349 000 zł847 m² 412,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Szukasz idealnego miejsca na budowę wymarzonego domu? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż działka o powierzchni 8,47 a, położona w jednym z najbardziej pożądanych miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Strzebowiska

Strzebowiska,podkarpackie

1 050 000 zł225 m² 4 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż świeżo wybudowany ośrodek wypoczynkowy położony w Bieszczadach w miejscowości Strzebowiska powiat leski gmina Cisna na 15 arowej działce z dogodnym parkingiem W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

452 910 zł49 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48,70 m2 zlokalizowane w Rzeszowie - przy ulicy Popiełuszki. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Lubzina

Lubzina,podkarpackie

189 000 zł2 295 m² 82,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w Biurze Doradzamy Nieruchomości - Działka w miejscowości Lubzina opis nieruchomości: - wymiary działki: 43 m x 53,5 m - powierzchnia 2295 m2 - działka ma wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł77 m² 8 558,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż ustawne 4 pokoje z oddzielna kuchnią na drugim piętrze mieszkanie dwu stronne zlokalizowane przy ul. Warszawskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 77 m2 usytuowane jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Zmiennica

Zmiennica,podkarpackie

65 000 zł3 100 m² 20,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka znajdujące się w miejscowości Zmiennica. Wioska położona u bram Beskidu Niskiego otulona lasami dawnego uzdrowiska to idealne miejsce do zamieszkania lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł63 m² 8 714,29 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 przy ulicy Dąbrowskiego. Mieszkanie zlokalizowane jest na jedenastym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Jodłowa

Jodłowa,podkarpackie

95 000 zł2 700 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa o lekkim nachyleniu działka na pograniczy podkarpacia i małopolski z mediami Biuro Nieruchomości dk Brokers przedstawia: jest to idealna działka pod dom typu - nowoczesna stodoła!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Chmielnik

Chmielnik,podkarpackie

199 000 zł4 300 m² 46,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam Państwu na sprzedaż, nieruchomość położoną w miejscowości Chmielnik nieopodal Rzeszowa. Działka mieści się w centrum miejscowości, kilkaset metrów od siedziby urzędu Gminy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

387 773 zł44 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję na mapie Rzeszowa realizowaną na ul. Technologicznej. Nowe osiedle powstaje w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, osiedle 3-go Maja

Łańcut,podkarpackie

469 000 zł55 m² 8 527,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Atuty Os. 3 maja Ścisłe Centrum Miasta 55 m 4 pokoje Idealny stan Jasne wnętrze Po generalnym remoncie Piwnica Opis : Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

522 340 zł64 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Urocza

Rzeszów,podkarpackie

2 399 000 zł220 m² 10 904,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:607 m²

Atuty Dom w zabudowie bliźniaczej 4 kondygnacje działka 6,7a wykończony w wysokim standardzie garaż w bryle budynku zadaszony taras zadbany ogród spektakularny salon z kominkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł118 m² 5 076,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:176 m²

Ostatni wolny dom na sprzedaż stan surowy z elewacją, ogrodzeniem podjazdem i tarasem. Oferuję Państwu do sprzedaży nowy dom jednorodzinny parterowy z poddaszem użytkowym w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Lipie

Lipie,podkarpackie

288 000 zł1 800 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 18 arów w miejscowości Lipie gmina Głogów Małopolski nieopodal Rzeszowa. Działka w kształcie prostokąta, częściowo zakrzewiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

374 779 zł42 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę zakupu mieszkania na nowo powstającym osiedlu, zaledwie 5 km od serca Rzeszowa. To miejsce cechuje kameralne otoczenie, otoczone dużą ilością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łańcut

Łańcut,podkarpackie

899 000 zł146 m² 6 157,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Nowoczesny dom pod Łańcutem tylko U nas składa się z pięciu przestronnych pokoi w świetnym układzie, zapewniają mnóstwo przestrzeni dla całej rodziny lub potencjalnych gości. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł59 m² 7 242,95 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy Państwu nowoczesne mieszkanie w niskiej zabudowie szeregowej wraz z balkonem o powierzchni 59,23 m2 układ mieszkania 59,23 m2: 1. Przedsionek 1,17 m2 2. Przedsionek 8,42 m2 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

825 000 zł169 m² 4 876,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 244 m²

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości do sprzedania nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 169,19 m2. Nieruchomość usytuowana na osiedlu Przybyszówka na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ułanów

Rzeszów,podkarpackie

612 000 zł65 m² 9 415,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Do sprzedaży oferujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , usytuowane na parterze w budynku przy ul. Ułanów. Mieszkanie jest po remoncie, zrobiona została łazienka + wc, gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korczaka

Rzeszów,podkarpackie

510 000 zł61 m² 8 346,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atuty: *dębowy parkiet * miejsce parkingowe pod blokiem *świetna lokalizacja * tereny zielone * dobre połączenie komunikacyjne * blisko centrum Opis: na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

522 340 zł64 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro rzeszowskie - nieruchomości ma do zaoferowania Widokowe piękne mieszkanie o powierzchni 63,70 m2 na dziesiątym piętrze z balkonem to nowoczesna inwestycja obejmująca kompleks budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łanowa

Rzeszów,podkarpackie

371 008 zł42 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o pow. 42,16 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w II etapie nowo budowanej inwestycji przy ul. Technologicznej w Rzeszowie. Do mieszkania przynależy: zakup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł107 m² 6 065,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości Home ma przyjemność przedstawić Państwu nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 107 m przy ul. Myśliwskiej w Rzeszowie na osiedlu Miłocin. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

2 150 000 zł204 m² 10 537,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:8 000 m²

Niepowtarzalna oferta tylko w biurze Stoprocent Nieruchomości! Marzysz o domu z widokiem, który zapiera dech w piersiach? Ten nowoczesny, przestronny dom wolnostojący o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

525 525 zł64 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3 pokoje z ogródkiem o powierzchni 63,70 m2 zlokalizowane na 1 piętrze nowoczesnego osiedla przy ul. Technologicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jarowa

Rzeszów,podkarpackie

790 000 zł116 m² 6 795,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:538 m²

Na sprzedaż dom w stanie surowym zamkniętym na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Rzeszowie przy ulicy Jarowej. Prezentowany dom dwukondygnacyjny o powierzchni 116 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

370 507 zł42 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu atrakcyjną ofertę zakupu mieszkań na nowo powstającym osiedlu, zaledwie 5 km od serca Rzeszowa. To miejsce cechuje kameralne otoczenie, otoczone dużą ilością terenów zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Bączałka

Bączałka,podkarpackie

199 000 zł8 100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z dużym potencjałem. Do sprzedania teren o powierzchni 81 arów, uzbrojony w prąd, gaz i wodociąg, z bezpośrednim dostępem do drogi asfaltowej gminnej. Wymiary 42m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rymanowska

Rzeszów,podkarpackie

659 000 zł52 m² 12 673,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atuty: * spokojna okolica * komórka lokatorska 14 m2 w cenie * wyjątkowy styl mieszkania Opis: prezentujemy Państwu mieszkanie w eleganckim stylu o powierzchni 52 m2 Mieszkanie znajduje się.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij