dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 573 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 573 ogłoszenia

Rynek pierwotny

619 000 zł112 m² 5 526,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

> krótki opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy dwa nowoczesne domy w zabudowie szeregowej, położone w Jaśle. Nieruchomości o powierzchni 112 m zostały zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

400 225 zł60,25 m² 6 642,74 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro property Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu nowe mieszkanie na sprzedaż: kosynierów apartments to kameralna inwestycja zlokalizowana przy ulicy Kosynierów Racławickich w Dębicy.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł90 m² 4 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 770 m²

DO sprzedania nieruchomość W dębowcu Dębowiec wieś w Polsce, znajdująca się na Pogórzu Jasielskim, administracyjnie położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim,.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł120 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:676 m²

W najnowszej ofercie as Nieruchomości dom położony na osiedlu Charzewice w Stalowej Woli, przy ulicy Owocowej 6 - w miejscu, które zapewnia ciszę, prywatność i komfort codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł109 m² 6 412,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

W sprzedaży ostatni wolny dom z garażem w bryle w standardzie premium o powierzchni 109 m z ogrodem ok. 2 ar. Dom nr 3 w zabudowie szeregowej, znajduje się kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł62,69 m² 7 098,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Rzeszowie obok ul. Budziwojskiej. Mieszkanie o powierzchni 62,69 m2 na 1 piętrze z przynależnym balkonem oraz poddaszem i miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł723 m² 345,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Założenia sprzedaży Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie ograniczonego prawa rzeczowego na rzecz operatora gsm dla infrastruktury technicznej dotyczącej: powierzchni 157,51 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

48 000 zł309 m² 155,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 3,09 ara , położonej na osiedlu Przybyszówka przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność przedstawić Państwu nowoczesną inwestycję mieszkaniową w Głogowie Małopolskim w dynamicznie rozwijającej się miejscowości położonej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka zlokalizowana jest w cichej, zielonej części Hadli Kańczuckich, w gminie Jawornik Polski (powiat przeworski). To propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca do życia lub.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł200 m² 1 395 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 300 m²

Na sprzedaż dom z dużą działką 33 ary centrum Głowaczowej Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni ok. 200 m , położony w samym centrum miejscowości Głowaczowa (woj.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł49,50 m² 11 919,19 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność przedstawić nowe, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49,5 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku z windą. Blok jest nowoczesny i został.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka W woli dębowieckiej Wola Dębowiecka wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Dębowiec. Na sprzedaż działka.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Słoneczne 3 Pokoje przy ul. Dąbrowskiego - Idealny Układ i Klimat! To mieszkanie to aż 60 m świetnie przemyślanej przestrzeni, zlokalizowanej w solidnym budynku z cegły z 2003.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

419 000 zł50,82 m² 8 244,79 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz spokoju, ale nie chcesz rezygnować z bliskości miasta? Prezentujemy nową, kameralną inwestycję w Boguchwale, która łączy nowoczesną architekturę z funkcjonalnością. To.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:900 m²

W ofercie Biura Millenium Home Nieruchomości na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Wólka Podleśna obejmująca działkę o powierzchni około 9ar wraz z zabudową mieszkalną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

764 896 zł86,92 m² 8 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:115 m²

Inwestycja 38 domów oraz mieszkań w zabudowie szeregowej - Rzeszów, ul. Św. Marcina opis nieruchomości: - dom w zabudowie szeregowej o powierzchni: 86,92m2 - 2 kondygnacje: parter/piętro.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł64 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż funkcjonalne 3- pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o całkowitej powierzchni 64 m z balkonem usytuowane na trzecim piętrze w bloku z windą zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł160 m² 4 343,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 373 m²

Nowa niższa cena! na sprzedaż komfortowy dom W jaśle! Jasło miasto w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim, siedziba powiatu jasielskiego, położone w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł94,55 m² 5 605,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie 2-poziomowe z antresolą 94,55 m Spokojna okolica, szybki dojazd do centrum Rzeszowa. Oferuję przestronne, nowoczesne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 94,55.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł74,18 m² 9 827,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią ul. Sympatyczna, rzeszów (drabinianka) Powierzchnia: 74,18 m | 2 balkony | Garaż | Komórka lokatorska 14 m | Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł118 m² 5 754,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:355 m²

Biuro nieruchomości Mint Property prezentuje ofertę sprzedaży domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w Dębicy przy ul. Towarnickiego.Przedmiotem sprzedaży jest dwukondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

749 000 zł124,85 m² 5 999,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu na prestiżowym osiedlu - nowej, kameralnej inwestycji położonej w jednej z najspokojniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł5 871 m² 76,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka z widokiem na Jezioro Solińskie | Chrewt | 58,71 ar | Bieszczady Biuro nieruchomości Nieruchomości Podkarpacie ma przyjemność zaprezentować Państwu niezwykłą ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł180 m² 1 772,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:635 m²

Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Moderówka, gmina Jedlicze, powiat krośnieński. Nieruchomość składa się z działki o powierzchni 635 m zabudowanej domem.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł33 000 m² 24,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż gospodarstwo o powierzchni 3,3 ha położone w cichym, spokojnym i widokowym miejscu w Podgrodziu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł65,70 m² 6 392,69 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,70 m położone w Stalowej Woli przy ul. Poniatowskiego 35a. Lokal znajduje się na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą. To.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 163 m² 103,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlano-rolna w Przemyślu ul. Łokietka Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom w spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dostępem do miasta? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł58,80 m² 7 976,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,8m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Jacka.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł1 319 m² 250,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż piękną działkę o powierzchni 13,18 ar położoną w mieście Rzeszów - ul. Senatorska Nieruchomość idealnie się sprawdzi się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

590 000 zł74,39 m² 7 931,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:110 m²

Biuro Nieruchomości Podkarpacie prezentuje Państwu nowoczesny dom (b3s2) W zabudowie bliźniaczej. Inwestycja Beskidzka 366, składa się z czterech budynków dwupoziomowych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

247 440 zł2 062 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Poszukujesz działki w pobliżu jeziora z możliwością zabudowy? To mamy ofertę dla Ciebie Przedstawiamy na sprzedaż bardzo atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł3 385 m² 35,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy na sprzedaż działkę rolno-budowlaną o powierzchni 3385 m , położoną w scenicznej lokalizacji Niegłowic, zaledwie kilka minut drogi od miasta. Przeznaczenie gruntów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 38 arów (3800 m ) położona w miejscowości Warzyce (miasto Jasło), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Teren oznaczony symbolem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

628 832 zł62,25 m² 10 101,72 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od dewelopera | Brak podatku pcc 2% | Brak prowizji Bezpłatny odbiór techniczny mieszkania przez niezależnego inżyniera | Komplet najwyższych rabatów na wykończenie w marketach.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł1 285 m² 1 548,64 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem komercyjnym usługowo - handlowym / restauracja, pokoje hotelowe, dom weselny/, wolnostojący, parterowy z użytkowym poddaszem,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

392 000 zł49 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy nowe, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na parterze kameralnego budynku w inwestycji Apartamenty nad Sanem - w malowniczej, zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 000 zł1 133,64 m² 2 117 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż kompleks budynków produkcyjno-magazynowych z częścią biurową, położony w Krościenku Wyżnym, w strategicznej lokalizacji z bardzo szybkim i wygodnym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł5 172 m² 106,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Dołżyca gm. Cisna - na sprzedaż działka inwestycyjna Na sprzedaż atrakcyjna działka położona bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 897 - Wielka Pętla Bieszczadzka Miejsce posiada doskonały.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł345,94 m² 7 082,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:946 m²

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 345,95 m , usytuowany na działce o powierzchni 946 m , w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł68,76 m² 8 275,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Eagles Estate prezentuje unikalne mieszkanie o powierzchni 68,76 m2, usytuowane na piętrze nowoczesnego bloku w zabudowie szeregowej. Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij