dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 571 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 571 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

939 000 zł140 m² 6 707,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam ofertę sprzedaży 2 mieszkań inwestycyjnych o łącznej powierzchni 140m2 (mieszkanie 69m2 na 1 piętrze i mieszkanie 71m2 na 2 piętrze). Każde mieszkanie posiada osobne wejście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Machowa

Machowa,podkarpackie

450 000 zł350 m² 1 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Sprzedam dom o powierzchni mieszkalnej około 350 m2 , {11 pokoi }wraz z budynkiem gospodarczym , w tym dwa garaże. Dom usytuowany w centrum miejscowości Machowa położony na dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 299 000 zł140 m² 9 278,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom wolnostojący, znajdujący się w urokliwej części Rzeszowa - osiedle Staromieście. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kopernika

Sanok,podkarpackie

140 000 zł22 m² 6 511,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Sprzedam mieszkanie na 3 piętrze ul Kopernika. Mieszkanie 21,5m2 z osobna kuchnia z oknem. Pokój z balkonem. Okna od strony zachodniej. Mieszkanie było remontowane 6-7 lat temu. Nowe okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

550 000 zł53 m² 10 436,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Biała, w zabudowie szeregowej. Budynek został wybudowany w 2018 i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana uzbrojona, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

95 000 zł2 835 m² 33,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam ofertę sprzedaży gruntu o powierzchni 28,35a (dwie działki ewidencyjne 26,19a i 2,16a) w Rzeszowie, obręb Załęże, okolice ul. Potockiego i ul. Ametystowej. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

650 000 zł64 m² 10 229,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Krzyżanowskiego w Rzeszowie. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Hala Korczowa

Korczowa,podkarpackie

2 900 000 zł840 m² 3 452,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:10 000 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż 2 magazyny o łącznej powierzchni 840m2 położone są w Korczowej, województwo podkarpackie, zaledwie kilka kilometrów od przejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Tajęcina,podkarpackie

849 000 zł136 m² 6 251,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:646 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesne i komfortowe osiedle domów jednorodzinnych w Tajęcinie. Na sprzedaż gotowy dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żmigrodzka

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł47 m² 11 368,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,41m2 znajdujące się na 3 piętrze w bloku z windą na osiedlu Projektant.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł50 m² 8 664,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania na nowym mieście! To mieszkanie o powierzchni 49.5 m składa się z przedpokoju, 2 pokoje, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Krasne

Krasne,podkarpackie

1 050 000 zł116 m² 9 068,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:323 m²

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115,79 m2 znajdujący się w miejscowości Krasne. Nieruchomość została urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Nowy Borek

Nowy Borek,podkarpackie

130 000 zł1 536 m² 84,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy działkę położoną 14 km od centrum Rzeszowa w miejscowości Nowy Borek - prąd dostępny na działce - woda dostępna na działce - gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

330 000 zł30 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers oferuje na sprzedaż przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m , usytuowane na 11 piętrze budynku przy ulicy Granicznej w Rzeszowie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

379 000 zł26 m² 14 576,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania o powierzchni 25,37 m , zlokalizowanego na IV piętrze bloku mieszkalnego wybudowanego w 2020 roku. Kluczowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł110 m² 4 173 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:170 m²

Na sprzedaż szeregówka z garażem w Rzeszowie przy ul. Porąbki: stan deweloperski lub surowy zamknięty. Oferuję na sprzedaż dom w Rzeszowie w dzielnicy Budziwój. Atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Dylągówka

Dylągówka,podkarpackie

99 000 zł1 094 m² 90,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni 10,94 ar, położoną w malowniczej okolicy z pięknym widokiem, w odległości zaledwie 27 km od centrum Rzeszowa. Szczegóły nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

1 250 000 zł7 800 m² 160 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Widokowa działka w malowniczej okolicy w pełni uzbrojona z wydanymi warunkami zabudowy Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Załęska

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł41 m² 11 570 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie położone na parterze w niskim 3 piętrowym bloku. Lokal położony jest na osiedlu które składa się z kameralnej niskiej zabudowy położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł85 m² 7 043,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przedstawiam Państwu świetną inwestycję przy ul. Senatorskiej w Rzeszowie. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85,4 m2 (plus ok. 10 m powierzchni strychu gratis) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Ustrzyki Dolne

Ustrzyki Dolne,podkarpackie

630 000 zł322 m² 1 956 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Sprzedam budynek usługowo-mieszkalny w Ustrzykach dolnych przy ul. 29 listopada 15. Sprzedawana część wchodzi w skład budynku ul. 29 listopada 15. (1/2 budynku) W skład wchodzi : - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł50 m² 11 533,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Pułaskiego w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 50,2 m2 i usytuowane jest na 2 piętrze w bloku z windą. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

1 080 000 zł136 m² 8 088,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:556 m²

Atuty dom w zabudowie bliźniaczej 5a płaskiej działki 136m2 nigdy nie zamieszkały wykończony w wysokim standardzie ogrzewanie podłogowe garaż w bryle balkon widok na zachód wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

622 000 zł64 m² 9 795,28 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Jeżeli jesteś osobą ceniącą życie w samym centrum miasta, ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Jeżeli jesteś osobą nabywającą mieszkania w celach inwestycyjnych, ta nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stubno

Stubno,podkarpackie

138 500 zł49 m² 2 803,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Good Life Nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż trzy dwupokojowe mieszkania w jednym pionie bloku. . Nieruchomość usytuowana jest na parterze, pierwszym i drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rzeszów,podkarpackie

499 000 zł1 044 m² 477,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż: działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny o powierzchni 10,44 a z pięknym widokiem. Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Wiązownica

Wiązownica,podkarpackie

510 000 zł17 200 m² 29,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka na obrzeżach Wiązownicy w pobliżu Jarosławia. Powierzchnia 1,7 ha. Działka nr 586. Grunt klasy 4 i 5. Teren płaski. Działka graniczy najdłuższym bokiem /320m/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Senatorska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł85 m² 7 043,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na działce 3 ar o powierzchni 85,4 m2 Rzeszowskie Biuro Nieruchomości posiada w ofercie dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 85,4 m2 na działce ok. 3ar. Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Jana Pawła II

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł55 m² 8 190,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,82 m2 z dużym ogrodem i dwoma miejscami parkingowymi W cenie. Mieszkanie znajduję się w nowopowstałej kameralnej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

520 000 zł115 m² 4 521,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w Rzeszowie przy ulicy Budziwojskiej. Wyjątkowa cena: 505 000 zł! Szczegóły nieruchomości: powierzchnia użytkowa: 115 m Powierzchnia strychu do adaptacji: 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siedliska

Siedliska,podkarpackie

309 900 zł96 m² 3 228,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nieruchomości położonej w pięknej okolicy z widokiem na pobliską rzekę we wsi Siedliska, zaledwie 8 km od Dynowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Zawierzbie

Zawierzbie,podkarpackie

599 000 zł185 m² 3 237,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 857 m²

Biuro Homever nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży wolnostojącego domu zlokalizowanego w miejscowości Zawierzbie (gm. Żyraków) Nieruchomość korzystnie usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

950 000 zł72 m² 13 194,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż piękny, funkcjonalny 4 pokojowy apartament o powierzchni 72 m2 przy ul. Strzelniczej w Rzeszowie! Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze - 5 piętrowego bloku. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

545 000 zł65 m² 8 448,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na sprzedaż z garażem, miejscem postojowym oraz tarasem ulokowane na pierwszym piętrze inwestycji w niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Glinik

Glinik,podkarpackie

679 000 zł165 m² 4 115 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom w Gliniku: wykończony i energooszczędny dom jednorodzinny położony z bardzo dobrym dojazdem. Dom z panelami fotowoltaicznymi Duży garaż na posesji Gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, osiedle 3-go Maja

Łańcut,podkarpackie

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować urządzone w wysokim standardzie, gotowe do zamieszkania 4-pokojowe mieszkanie. Nieruchomość o powierzchni ok. 55 m2 zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wolica

Wolica,podkarpackie

80 000 zł110 m² 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:24 669 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk masy upadłości Karola Karbowskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, sprzeda z wolnej ręki udział w 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Grudna Górna

Grudna Górna,podkarpackie

90 000 zł17 720 m² 5,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Masz ochotę na zmianę? Na sprzedaż nieruchomość, która spełni Twoje najśmielsze plany! Oferujemy do sprzedaży nieruchomość składającą się z dwóch działek o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Łąka,podkarpackie

709 000 zł116 m² 6 096,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowy dom o powierzchni 116,3m2 z garażem w bryle budynku znajdujący się w Łące. Zamieszkaj na prywatnym osiedlu 11 domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

454 432 zł52 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,64 m , znajdujące się na czwartym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skłodowskiej-Curie

Mielec,podkarpackie

465 000 zł92 m² 5 054,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Skłodowskiej w Mielcu. Powierzchnia użytkowa 92 m2, 465 000 złotych. Mieszkanie z dużym potencjałem, przestronne i wysokie na około 3 metry,.