dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 571 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 571 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Tyczyn,podkarpackie

437 073 zł48 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 48.03m2 z balkonem o powierzchni 7.59m2 zlokalizowane w Rzeszowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Korczyna

Korczyna,podkarpackie

159 000 zł1 988 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka W willowej części korczyny! działka położona W drugiej linii zabudowy O powierzchni 0,1988 ha + 1/2 udziału we własności drogi dojazdowej w cenie! Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

397 000 zł43 m² 9 189,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie dostępne tylko w naszym biurze. Do sprzedaży prezentuję Państwu słoneczne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 36,20 m , znajdujące się na 3 piętrze 4-piętrowego bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tyczyn,podkarpackie

726 894 zł90 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 89.74 m2 z ogrodem o powierzchni 60.41 m2 zlokalizowane w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Pienińska

Rzeszów,podkarpackie

269 000 zł770 m² 349 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowe działki w otulinie lasu Matysówka - Rzeszów Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować unikatową nieruchomość gruntową działkę budowlaną w Rzeszowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Chmielnik

Chmielnik,podkarpackie

169 000 zł1 200 m² 141 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka budowlana w Chmielniku (powiat rzeszowski). Teren o powierzchni 12 ar, który znajduje się 13 km od centrum Rzeszowa w miejscowości Chmielnik. Biuro nieruchomości dk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gnojnica

Gnojnica,podkarpackie

895 000 zł105 m² 8 523 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Na sprzedaż wykończony dom jednorodzinny 8 km od Ropczyc! Chcesz spędzić święta w nowym domu? Spójrz na tą ofertę: to wykończony i gotowy do zamieszkania dom w sielskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Borki Chechelskie

Ropczyce,podkarpackie

139 000 zł84 m² 1 655 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 700 m²

Dom drewniany, parterowy nadający sie do zamieszkania. Położony w widokowej górzystej otoczonej hektarami starego lasu, dzielnicy Ropczyc Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Nawsie

Nawsie,podkarpackie

50 900 zł1 926 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż pięknie położona górzyście działka budowlana z stodołą na froncie, 19,26 ar z mediami oraz warunkami zabudowy. Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lubenia,podkarpackie

849 000 zł176 m² 4 823,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 559 m²

Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić urokliwy dom w stylu dworkowym w malowniczej Lubeni 176 m znajdujący się na działce o powierzchni 46 arów. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Dolińskiego

Przemyśl,podkarpackie

490 000 zł842 m² 581,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana w idealnej lokalizacji na Zasaniu w Przemyślu. Działka: 842 m. kw. (działka nr 660), z nawierzchnią z kostki brukowej o pow. ok. 320 m kw. oraz murowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Strażów

Strażów,podkarpackie

273 390 zł1 402 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż Strażów, gmina Krasne k. Rzeszowa. Zapraszam. W imieniu biura nieruchomości dk Brokers Zachęcam do zanurzenia się w wyjątkowym klimacie tej wiejskiej posiadłości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

425 000 zł63 m² 6 795,65 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Biura Rzeszowskie Nieruchomości, na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze z własnym ogrodem, położone w Jasionce. Ta atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tyczyn,podkarpackie

679 266 zł84 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 83.86 m2 z ogrodem o powierzchni 20.35 zlokalizowane w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

555 000 zł54 m² 10 277,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedam prywatnie, mieszkanie składające się z dwóch sypialni, salonu z dużym balkonem i aneksem kuchennym, łazienki z wc, przedpokoju oraz pomieszczenia przynależnego tj. piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Rzeszów,podkarpackie

620 000 zł50 m² 12 280 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Olbrachta - mieszkanie wykończone z komórką lokatorską i miejsce garażowym. Kilka metrów od granic rzeszowa - Osiedle Olbrachta Domex -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 190 000 zł239 m² 4 979,08 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Joker house nieruchomości prezentuje lokal komercyjny w ścisłym centrum Rzeszowa, składający się z 9 osobnych pomieszczeń oraz recepcji na piętrze o łącznej powierzchni: 239m2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

728 000 zł68 m² 10 695,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68m2 w Rzeszowie przy ul. Jazowej usytuowane na 1 piętrze w niskiej zabudowie, idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Zagorzyce

Zagorzyce,podkarpackie

19 866 zł9 933 m² 2 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość składa się z działek: nr 51 (50ar); 158(14ar); 173(15ar) w całości oraz dojazd drogą polną 2/6 działek nr 48; 171 i 175 (tj 10,67ar+6,33ar+3,33ar)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Tyczyn,podkarpackie

728 595 zł90 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 89.95 m2 z narożnym ogrodem o powierzchni 104.80 m2 zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Armii Krajowej

Narol,podkarpackie

250 000 zł140 m² 1 785,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Słoneczny dom położony w spokojnej okolicy, w miejscowości Narol. Nieruchomość do remontu. Nieruchomość posiada powierzchnię ok. 140 m2 i mieści się na działce o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łańcut,podkarpackie

378 000 zł6 165 m² 61,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 61,65 ara z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Lokalizacja: medynia Łańcucka Gmina Czarna. Oferta Sprzedaży: - działka prostokątna 61,65 ara,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niecia

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł32 m² 12 626,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Biuro Nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje Państwu mieszkanie o powierzchni 31,6 m , zlokalizowane na 4 piętrze nowoczesnego, niskiego bloku z windą, wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

588 000 zł68 m² 8 698,22 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 67,6 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

400 000 zł43 m² 9 367,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie 2 pokoje * 42,70 m2 * I p iętro * Rzeszów * ul. Sienkiewicza opis mieszkania : - mieszkanie o powierzchni 42,70 m2 - piętro: 1/4 - niski blok - czynsz 527 pln w tym: c.o; wywóz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

470 436 zł48 m² 9 850 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% pcc, 0% prowizji! Na sprzedaż nowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,76 m2 wraz z ogródkiem o powierzchni ok 30 m2. Osiedle to nowe, kameralne budynki w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł76 m² 7 631,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:206 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z nową inwestycją realizowaną na terenie osiedla Budziwój. Sprawdzony deweloper kolejny raz prezentuje dobrze znaną odsłonę osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Urocza

Rzeszów,podkarpackie

735 000 zł56 m² 13 087,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Marzysz o komfortowym mieszkaniu w unikatowym miejscu, wykończonym pod klucz? Ta oferta jest dla Ciebie! Lokalizacja: rzeszów, ul. Urocza 10a Powierzchnia: 56,16 m2 Balkon: 10 + 5 m2 Piętro: 3/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Wańkowa

Wańkowa,podkarpackie

165 000 zł3 000 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość w miejscowości Wańkowa, gmina Olszanica składającą się z kompleksu czterech działek o powierzchni 30 arów każda - oddalonych 1500 metrów od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Łańcut,podkarpackie

175 500 zł2 337 m² 75,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 23,4 ara z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny. Lokalizacja: medynia Łańcucka Gmina Czarna. Oferta Sprzedaży: - działka prostokątna 23,4 ara, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Głogów Małopolski

Głogów Małopolski,podkarpackie

445 000 zł68 m² 6 511,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odkryj swoje idealne miejsce do życia z Biurem Stoprocent Nieruchomości przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Głogowie Małopolskim Marzysz o mieszkaniu, które łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Miłosza

Rzeszów,podkarpackie

299 160 zł831 m² 360 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 8,31 ar, położoną w Rzeszowie przy ul. Czesława Miłosza (dzielnica Biała). Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Trześń

Trześń,podkarpackie

410 000 zł72 m² 5 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:2 301 m²

Trześń, dom na sprzedaż z zabudowaniami gospodarczymi i własnym brzozowym lasem, nieruchomość posiada duży potencjał oraz bliskość do granicy miasta Mielec i obwodnicy, cena 410 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona

Krasne,podkarpackie

232 000 zł2 900 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 29a Z przeznaczeniem pod zabudowę- krasne. Oferujemy działkę budowlaną o pow. 29a w miejscowości Krasne, powiat rzeszowski. Działka o szerokości 16m-17m i długości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Biały Bór

Biały Bór,podkarpackie

99 000 zł1 800 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy wyjątkową działkę położoną w Białym Borze, która oferuje przestrzeń w postaci 18 arów powierzchni, a jej wymiary pozwolą wybudować niemalże dowolny budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana w górach, ul. Dwernickiego

Ustrzyki Dolne,podkarpackie

550 000 zł4 865 m² 113,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość znajduje się w Ustrzykach Dolnych położona przy ulicy Józefa Dwernickiego , z dostępem do ulicy asfaltowej, cała nieruchomość dzieli się na dwie działki o numerach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Czerteż

Czerteż,podkarpackie

545 000 zł106 m² 5 141,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:828 m²

Na sprzedaż oferujemy nowo wybudowany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 106 m , usytuowany na 8-arowej działce, w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Budowa domu została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

999 000 zł210 m² 4 745,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowy, wolnostojący dom w Kielnarowej, malowniczej i zielonej okolicy z dogodnym dojazdem do Rzeszowa. Zachwyć się przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wołyńska

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł39 m² 12 840,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2 pokoje | 38,55 m2 | ul. Wołyńska | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 38,55 m2. Znajduje się na pierwszym piętrze w 8-piętrowym budynku z winda, który został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Radawa

Radawa,podkarpackie

123 300 zł900 m² 137 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam Serdecznie Ta wyjątkowa oferta, dostępna tylko w naszym biurze! Posiadłość znajduje się w Radawie w województwie Podkarpackim, wieś położona jest w malowniczej otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliwska

Rzeszów,podkarpackie

463 297 zł54 m² 8 627,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje mieszkania w zabudowie szeregowej przy ul. Myśliwskiej. Spokojna, cicha oraz bardzo bezpieczna okolica jest idealna dla osób szukających zacisznego miejsca.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij