dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 578 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 578 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

747 100 zł84 m² 8 935,53 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe, o powierzchni 83,61 m2, na 5 piętrze 8-piętrowego budynku P10. Osiedle Bella Dolina to starannie zaprojektowana przestrzeń mieszkaniowa, stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł85 m² 7 658,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

W ofercie Biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 85 m2 zlokalizowane w Rzeszowie - przy ulicy Al. Sikorskiego. Prezentowana nieruchomość to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

790 000 zł95 m² 8 316 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

NA sprzedaż Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z dwoma dużymi tarasami na Staromieściu- rzeszów. Jeśli szukasz nowoczesnego, przestronnego mieszkania w świetnej lokalizacji w Rzeszowie, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Wrocanka

Wrocanka,podkarpackie

160 000 zł100 m² 1 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:900 m²

Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 78 m , położony na działce o powierzchni 9 arów, w miejscowości Wrocanka w gminie Tarnowiec. Nieruchomość charakteryzuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kingi

Rzeszów,podkarpackie

535 000 zł44 m² 12 095,90 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość z oferty biura Stoprocent Nieruchomości idealna dla osób ceniących komfort, spokój i dostępność pełnej infrastruktury miejskiej. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Glinik

Glinik,podkarpackie

639 000 zł165 m² 3 873 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom w Gliniku: wykończony i energooszczędny dom jednorodzinny położony z bardzo dobrym dojazdem. Dom z panelami fotowoltaicznymi Duży garaż na posesji Gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Dębica,podkarpackie

239 000 zł53 m² 4 509,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m2. Mieszkanie mieści się na II piętrze bloku przy ul. Jana III Sobieskiego w Dębicy. Mieszkanie do remontu. W skład lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

519 000 zł47 m² 10 949,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3 pokoje w samym centrum Rzeszowa. Gotowe, urządzone, zrobione jak trzeba. Wchodzisz, mieszkasz. Bez remontów, bez czekania, bez kombinowania. Po prostu: wchodzisz i żyjesz. Stop. To nie oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Rzeszów,podkarpackie

420 000 zł31 m² 13 418,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie 32 m ul. Sienkiewicza, rzeszów Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w samym sercu Rzeszowa ul. Sienkiewicza. Trzecie piętro w wysokim bloku z dwiema windami, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł36 m² 14 972,20 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchnia usytuowane na 8 piętrze wysokiego bloku z windą. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Lubelskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

400 000 zł37 m² 10 723,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,3 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Piastów. Mieszkanie mieści się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Racławówka

Racławówka,podkarpackie

460 000 zł67 m² 6 912,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa Oferta Premium Mieszkanie z Ogródkiem Cena: 430 000 zł Miejsce postojowe: 20 000 zł Zapewnij sobie wyjątkową przestrzeń do życia mieszkanie z ogródkiem lub tarasem, idealne do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Wietlin

Wietlin,podkarpackie

397 000 zł160 m² 2 481,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:4 500 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulny dom o powierzchni całkowitej ok. 160 m2 (ok. 95 m2 powierzchni użytkowej), usytuowany na działce ok. 4500m2 (45 arów) w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy, ul. Upust

Radawa,podkarpackie

459 000 zł68 m² 6 710,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Tylko w ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości domek letniskowy o powierzchni 68,4m2 znajdujący się w Radawie. Nieruchomość sprzedawana z pełnym wyposażeniem. Dom posiada wiatę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

339 000 zł29 m² 11 844,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Eagles Estate prezentuje na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 29 m , zlokalizowane przy ul. Ofiar Katynia w Rzeszowie. Nieruchomość położona jest na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Palikówka

Palikówka,podkarpackie

1 649 000 zł440 m² 3 747,73 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Budynek magazynowo/usługowy o powierzchni 440 m2 położony na 19 arowej działce w miejscowości Palikówka 5 min do Drogi Krajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Jaszczew

Jaszczew,podkarpackie

135 000 zł79 m² 1 708,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:600 m²

Sprzedam dom drewniany w miejscowości Jaszczew k. Jedlicza w woj. podkarpackim, powiat krośnieński, gmina Jedlicze. Atrakcyjnie położona nieruchomość w centrum, spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Wysoka Strzyżowska

Wysoka Strzyżowska,podkarpackie

59 000 zł5 200 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Urokliwa działka o powierzchni 0,52 ha stoi wprost przy brzegu malowniczej rzeki w Wysokiej Strzyżowskiej Umiejscowienie działki przy drodze asfaltowej gminnej sprawia, że dojazd dla przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł68 m² 7 765,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z naszą najnowszą ofertą mieszkań usytuowanych na granicy Rzeszowa oraz Rudnej Małej. Mieszkanie na poziomie +1 o powierzchni 68.12m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szwoleżerów

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł45 m² 9 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie w centrum Rzeszowa - os. Tysiąclecia. Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2, położone w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Niechobrz

Niechobrz,podkarpackie

275 000 zł3 000 m² 91,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiam Państwu działkę budowlaną we wsi Niechobrz w gminie Boguchwała w urokliwej i spokojnej lokalizacji. Znajduje się ona na pograniczu miejscowości Niechobrz /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rogi

Rogi,podkarpackie

410 000 zł100 m² 4 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

> krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż dom murowany o powierzchni zabudowy 100m2, posadowiony na działce o powierzchni 8ar. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Rogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy

Stężnica,podkarpackie

1 495 000 zł300 m² 221,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:6 761 m²

Witamy w wymarzonym zaciszu w samym sercu malowniczych bieszczadzkich krajobrazów. Do sprzedania osada leżąca w Bieszczadach na terenie Ciśniańsko-Wetlińskiego Parku Krajobrazowego nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł61 m² 9 491,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m2 położone w Rzeszowie przy ul. Widokowe. Przytulne mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Tarnobrzeg,podkarpackie

618 150 zł4 755 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Biuro Stoprocent Nieruchomości mam przyjemność zaprezentować Państwu świetną działkę w Tarnobrzegu. Plan zagospodarowania przestrzennego zakłada możliwość budowy mieszkaniowej jednorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł87 m² 5 632,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 5-pokojowe mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni 86,81 m2 z dużym tarasem! Dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rzeszowska

Górno,podkarpackie

295 000 zł45 m² 6 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Res Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie zlokalizowane w miejscowości Górno, w gminie Sokołów Małopolski. Mieszkanie ma powierzchnię 45 m2, składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Babule,podkarpackie

99 000 zł62 m² 1 589,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 300 m²

Na sprzedaż oferujemy urokliwy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Babule w powiecie mieleckim. Nieruchomość usytuowana jest na przestronnej działce o powierzchni 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witkacego

Rzeszów,podkarpackie

567 000 zł51 m² 11 340 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m , usytuowane przy ul. Witkacego w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

99 000 zł967 m² 115,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko w Ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości działka idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Jest to teren o lekkim spadku, w zielonej okolicy, 750 m od centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szopena

Lubaczów,podkarpackie

175 000 zł38 m² 4 605,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 38m2, (dwa pokoje, kuchnia, łazienka) w bloku przy ul.Szopena 28 w Lubaczowie w bliskim sąsiedztwie szpital, PKP, nowa galeria handlowa, Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Pogwizdów

Pogwizdów,podkarpackie

108 000 zł900 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane w Pogwizdowie Szukasz idealnego miejsca na swój wymarzony dom? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż 2 działki budowlane z warunkami zabudowy pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem, ul. Mostowa

Stalowa Wola,podkarpackie

1 780 000 zł16 800 m² 105,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż działka 16,85a położona przy drodze wojewódzkiej 855 w Stalowej Woli, na której znajdują się dwa budynki: mieszkalny - drewniany o powierzchni 80 m2 do remontu lub rozbiórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

575 244 zł55 m² 10 409,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji i podatku pcc! Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Staroniwa o powierzchni 55,26 m2 usytuowane na parterze z dwustanowiskowym garażem, balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł45 m² 12 530,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Miłej. na osiedlu Drabinianka. Mieszkanie o powierzchni 44.61 m2 , plus balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Łaski

Łaski,podkarpackie

199 000 zł3 010 m² 66,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż działka o powierzchni 30,10 ar, położona w malowniczej miejscowości Łaski, zaledwie 5 minut jazdy samochodem od Jasła. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Głogów Małopolski,podkarpackie

393 000 zł40 m² 9 827,46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zainwestuj W mieszkanie W głogowie małopolskim! Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia nowa ofertę komfortowych mieszkań w Głogowie Małopolskim na osiedlu Niwa! Dlaczego warto -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Brydaka

Rzeszów,podkarpackie

359 000 zł31 m² 11 580,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży kawalerka o powierzchni 31m na osiedlu Baranówka. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w niskim bloku. Składa się z : - przestronnego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Przemyśl,podkarpackie

451 580 zł67 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie w Przemyślu, zlokalizowane w bloku przy ul. Stanisława Augusta Budynek z 2001 roku wybudowany w technologii tradycyjnej. Mieści się na parterze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Klęczany