dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 573 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 573 ogłoszenia

779 000 zł4 100 m² 190 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Idealne miejsce pod budowę wymarzonego domu w spokojnej, zielonej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Rzeszowa? Oferta dla Ciebie! Lokalizacja i parametry: miejscowość:.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł139 m² 3 597 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferujemy do sprzedaży 1/2 udziału w części kamienicy umiejscowionej w ścisłym centrum Krosna. Kamienica podzielona jest na część usługowo-handlową i mieszkalną. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł67 m² 11 925,37 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w zabytkowej części Rzeszowa, tuż przy reprezentacyjnej ulicy 3 maja. Położony na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

348 000 zł240 m² 1 450 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przestronny dom z potencjałem- w stanie surowym otwartym Twoja baza do stworzenia wymarzonego miejsca. Ten dom w stanie surowym otwartym to wyjątkowa propozycja dla osób marzących.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł186 m² 7 473,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:620 m²

Komfortowy dom całoroczny, możliwość wynajmowania, atrakcyjny punkt widokowy nad soliną. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnej całorocznej willi w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

123 500 zł4 115 m² 30,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 41,15 a z warunkami zabudowy Wólka Krowicka | blisko Roztocza Na sprzedaż atrakcyjna działka o wymiarach 23m x 185m z wydanymi warunkami zabudowy, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 000 zł175,94 m² 3 290,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny realizowany według projektu W złoci w.2 , położony w Białobrzegi (powiat łańcucki) w cichej, zielonej okolicy blisko lasu. - podstawowe informacje -.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł467,70 m² 3 420,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:916 m²

English version below Prezentujemy na sprzedaż nietuzinkową nieruchomość - dom gościnny w sercu Bieszczad-stanowiący gotowy, dobrze prosperujący biznes! Dom o powierzchni użytkowej 352,2m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 000 zł165,67 m² 3 802,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:845 m²

Przedstawiam Państwu dom jednorodzinny o powierzchni 165,67m2. Inwestycja będzie znajdowała się w okolicach Jasionki i będzie składała się z czterech domów o pow 136,08 m2.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

19 arowa działka budowlana z własnym dojazdem przy drodze powiatowej w Straszydlu w gminie Lubenia Działka budowlana z warunkami zabudowy pod budynek jednorodzinny tuż przy dr.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 531 zł42,39 m² 10 699,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości prezentujemy II etap inwestycji od sprawdzonego dewelopera na Osiedlu Wilkowyja. Całość składa się z 16 mieszkań 2-3 pokojowych o metrażach od 33 do.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł836 m² 238,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje Państwu urokliwą działkę o powierzchni 8,36 ar położonej w Kraczkowej. Nieruchomość płaska, w bezpośrednim otoczeniu domów.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł56,60 m² 9 787,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,7 m2 zlokalizowane przy ulicy Miła w Rzeszowie. Położona w dzielnicy Drabinianka ulica Miła to.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł3 336 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dwie widokowe, pięknie położone działki Działka 1 - 0,3203 ha - rezerwacja Działka posiada wydane warunki zabudowy na dwa budynki mieszkalne Wymiary działki: ok. 41 m x ok. 77 m Cena: 124 000.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 100 m² 162,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna wyłącznie w homfi: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 11 arów, położona w miejscowości Zgłobień, w spokojnej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł5 200 m² 31,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam państwu Działke o powierzchni 52 ar , super oferta na wybudowanie wymarzonego domu z dala od miejskiego zgiełku! Działka znajdująca się w miejscowośći Łańcut , jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 100 zł42,01 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie rzeszów, ul. Technologiczna! Na sprzedaż gotowe 2 pokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu zlokalizowane w Rzeszowie na ul. Technologicznej ( Zachodnia część.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

456 456 zł42,57 m² 10 722,48 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w II etapie nowoczesnej inwestycji przy ul Olbrachta na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie, realizowanej przez sprawdzonego dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł1 000 m² 162,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Royal Broker ma na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Kombornia (gmina Korczyna), usytuowane na wzniesieniu z rozległą panoramą na.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł120 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przytulny dom w gminie Dukla! Biuro Nieruchomości mój dom ma przyjemność zaprezentować kameralny, parterowy dom położony w malowniczej miejscowości na terenie gminy Dukla. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł962 m² 179,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Twój agent nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 9,62ar położoną w miejscowości Dąbrowa (gmina Świlcza) zaledwie 15km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł246 m² 3 410,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

>Krótki opis nieruchomości Oferujemy wyjątkową nieruchomość położoną w sercu malowniczego Rymanowa-Zdroju. Dom wolnostojący z lat 70., po gruntownym remoncie w 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł115 m² 1 643,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 800 m²

> krótki opis nieruchomości Oferujemy na sprzedaż dom drewniany położony w miejscowości Besko (gmina Besko, powiat sanocki, województwo podkarpackie). Działka: 68 ar (numer działki 1962/2,.

Szczegóły ogłoszenia

190 000 zł1 300 m² 146,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 13 arów, położoną w spokojnej okolicy w Rogach. Jest to idealne miejsce do zagospodarowania, z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

65 800 zł1 400 m² 47 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ostrów, gm.Przemyśl, działka rekreacyjna nad Zalewem w Ostrowie (dawna Żwirownia) , o pow. 14 arów (1400m2), w odległości 160 m2 od zalewu i Plaży Ostrów, w odosobnionej.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł151 m² 5 158,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Dom, w którym wszystko jest już poukładane i Ty możesz po prostu wejść i zacząć żyć stalowa wola, ul. Wańkowicza 78 | osiedle hutnik Są domy, które wymagają decyzji od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł180 m² 8 277,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 872 m²

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom na sprzedaż w Korczynie o powierzchni użytkowej 165 m 2. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł157 m² 7 961,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 100 m²

Polecamy do sprzedania dom wolnostojący, jednorodzinny z budynkiem gospodarczym, garażem jednostanowiskowym na działce 31 arów w urokliwym miejscu w Pysznicy. Komfortowy dom idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

135 460 zł1 042 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki nr 97/15, położonej w urokliwej miejscowości Przędzel , gmina Rudnik nad Sanem. To spokojna, rozwijająca się okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł160 m² 4 368,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyłącznie w ofercie biura Klucz Nieruchomości dom wolnostojący o powierzchni 107 m , położony na malowniczej, zagospodarowanej działce o powierzchni 15,5 ar, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cena do negocjacji! Oferujemy do sprzedaży działkę znajdującą się w Krościenku Wyżnym. Działka ma powierzchnię ok 46 ar. Według planu zagospodarowania przestrzennego znajduje się na terenach.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł282,90 m² 4 595,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę domu w wysokim standardzie o powierzchni całkowitej 282,90 m2 z pięknym i dużym ogrodem. Dom usytuowany jest w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

153 000 zł510 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną z wz o powierzchni 5,1 ara z możliwością zakupu również drugiej działki o powierzchni 5,2 ara.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł66 m² 9 075,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 66 m2 przy ulicy Strażackiej. To atrakcyjna lokalizacja na rzeszowskiej Drabiniance, która cieszy.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł2 133 m² 46,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Domańscy Nieruchomości polecamy Państwu do sprzedaży działkę położoną w miejscowości Zaleszany, gmina Zaleszany powiat Stalowowolski w odległości ok. 23 km od Stalowej Woli i ok. 23.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł57,60 m² 5 902,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Biuro Nieruchomości Homever ma przyjemność zaoferować Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w Jarosławiu na os. Kombatantów. Mieszkanie o powierzchni 57,6 m2 usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sokołów Młp. ul. Głogowska 8,99ar wz na Dom Tylko u nas Oferta na wyłączność Warunki zabudowy na dom jednorodzinny Działka w drugim pasie zabudowy 8,99ar. wymiary.

Szczegóły ogłoszenia

479 999 zł110 m² 4 395,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:820 m²

Przytulny, zadbany dom w Krośnie przy ul. Wiejskiej idealną propozycję dla osób szukających spokojnej lokalizacji, z dala od intensywnego ruchu. To oferta, która wyróżnia się na tle rynku.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 000 zł4 669,22 m² 1 285,01 zł/m²

 

Rodzaj budynku:oficyna

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż budynek administracyjny po wsk pzl Mielec S.A., położony w samym sercu Specjalnej Strefy Ekonomicznej (SSE) w Mielcu. To nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł10 300 m² 7,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sowina wieś w Polsce, położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim w gminie Kołaczyce. Do sprzedania działka budowlana o pow. 1,0300 ha. Dojazd do nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł157,90 m² 4 110,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:567 m²

Na sprzedaż: nowoczesny dom wolnostojący idealny dla rodziny! Malawa | 157,90 m | działka 567 m | szybki dojazd do Rzeszowa Prezentujemy nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni 157,90.