dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 571 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 571 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iranka-Osmeckiego

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować państwu mieszkanie 3 pokojowe na ul. Osmeckiego W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie 3-pokojowe o pow. 53m2 z balkonem. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Dębowa

Dębowa,podkarpackie

54 000 zł7 200 m² 7,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy do sprzedaży działkę rolną o powierzchni ok. 72 arów, położoną w Dębowej gmina Jodłowa. Działka oznaczona jako Ps V, ps IV i Ls V, położona na terenie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

470 000 zł36 m² 13 051,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne mieszkanie / apartament 36.01 m2 znajdujące się na nowym, zielonym i przestronnym osiedlu blisko "Ogrody Hiszpańskie" w nowym budownictwie blisko Centrum bardzo dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

365 456 zł35 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie Centum Inwestycji Deweloperskich już gotowe w stanie deweloperskim, 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji zlokalizowanej przy ul. Technologicznej w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

574 640 zł65 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością prezentujemy Państwu gotową inwestycję na mapie Rzeszowa, sprzedawaną przez Biuro Sprzedaży Rzeszowskie Nieruchomości, zlokalizowaną przy ul. Technologicznej. To nowoczesne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

490 000 zł53 m² 9 255,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania z rynku pierwotnego, gotowe na II kwartał 2025. Brak dodatkowych kosztów takich jak: podatek pcc 2% oraz wynagrodzenia dla Biura nieruchomości! *zobacz wideo (ikonka wideo przy zdjęciach)!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

765 000 zł117 m² 6 560,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić inwestycje domów i mieszkań w zabudowie szeregowej z rynku pierwotnego! Dom trzykondygnacyjny o łącznej powierzchni 116,61 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł58 m² 8 534,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkania w zabudowie szeregowej, znajdujące się w południowej części Rzeszowa na os. Biała. Aktualnie w sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Krasne

Krasne,podkarpackie

351 400 zł1 255 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż trzy budowlane działki o powierzchni 12,55ar, 11,16ar, 12,85ar położone w miejscowości Krasne w sąsiedztwie nowych domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

419 000 zł34 m² 12 273 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Technologicznej. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

360 500 zł33 m² 10 901,10 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości przedstawia w sprzedaży nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33,07 m , położone w atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu ul. Lubelskiej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

697 114 zł90 m² 7 750,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia Państwu nową inwestycję na osiedlu Budziwój w Rzeszowie. Dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 89,95 m2 z dużym ogrodem (37,03 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ślusarczyka

Rzeszów,podkarpackie

585 000 zł64 m² 9 126,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż przestronne, jasne i gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie po remoncie, położone na parterze w zadbanym bloku na os. Baranówka ul. Ślusarczyka. Idealna lokalizacja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Poraj

Poraj,podkarpackie

450 000 zł94 m² 4 787,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 700 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż murowany dom o powierzchni ok. 94 m , usytuowany na dużej, malowniczej działce o łącznej powierzchni 37 arów. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Niezłomnych

Stalowa Wola,podkarpackie

570 000 zł887 m² 642,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje państwu na sprzedaż działkę inwestycyjną o powierzchni 8,87ar położoną przy ul.Niezłomnych w Stalowej Woli (Centrum) znajdującą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Mielec,podkarpackie

195 000 zł27 m² 7 222 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Jeśli szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz zaprojektować w 100% pod siebie - ta oferta daje Ci taką możliwość: ustawna kawalerka o powierzchni 27m położona na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Dębica,podkarpackie

430 000 zł56 m² 7 644,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Jeżeli szukasz wygodnego apartamentu z dużym balkonem w prestiżowej inwestycji to dobrze trafiłeś! cesja umowy! Prezentujemy na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 56 m2, położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

579 000 zł85 m² 6 849,64 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować: dwupoziomowe mieszkanie 84,53 m z prywatnym tarasem na dachu o powierzchni 48m2. Lokal znajduje się na piętrze w niskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Kąty Trzebuskie,podkarpackie

175 000 zł914 m² 191,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu dwie działki budowlane z warunkami zabudowy położone w Kątach Trzebuskich , w gminie Sokołów Małopolski , w powiecie rzeszowskim. Powierzchnia działek:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Sędziszów Małopolski

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

1 999 000 zł14 274 m² 140,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedaży działka inwestycyjna w Sędziszowie Małopolskim. Działka budowlano-rolna o powierzchni 14274 m2. Nieruchomość położona w odległości około 20 kilometrów od Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Stary Żmigród

Stary Żmigród,podkarpackie

389 000 zł96 100 m² 4,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu na sprzedaż las zlokalizowany w miejscowości Stary Żmigród (gmina Nowy Żmigród, powiat jasielski, województwo podkarpackie). Rzeczona nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

629 000 zł83 m² 7 572,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Joker house nieruchomości ma przyjemność przedstawić inwestycje domów i mieszkań w zabudowie szeregowej z rynku pierwotnego! Mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 83,06 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

544 928 zł81 m² 6 730 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję zlokalizowaną kilkanaście minut od centrum Rzeszowa z piękną panoramą na Rzeszów! Przedstawiamy mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rakszawa

Rakszawa,podkarpackie

99 000 zł900 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Mam przyjemność zaprezentować atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 9 arów położoną w miejscowości Rakszawa, w powiecie łańcuckim, w województwie podkarpackim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł66 m² 10,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nieruchomość na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,23 m2 zlokalizowane przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

698 000 zł80 m² 8 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:70 m²

Szukasz idealnego miejsca do życia, które łączy nowoczesność, energooszczędność i spokój? Mamy coś wyjątkowego dla Ciebie! Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ostatni dostępny dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna Łęki Górne

Łęki Górne,podkarpackie

79 000 zł15 100 m² 5,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka leśna 1,51 ha, w tym 30 arów modrzewia, z dostępem do potoku! Do sprzedaży oferuję wyjątkową działkę leśną, położoną na pograniczu małopolski i podkarpacia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

2 050 000 zł194 m² 10 560,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Ten unikalny dom jest wyjątkową propozycją dla Klientów, którzy szukają nieruchomości nietuzinkowej i wyjątkowej w swojej kategorii. Oferowana nieruchomość to 6-pokojowy dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wichrowa

Rzeszów,podkarpackie

405 000 zł2 232 m² 181,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zakupu widokowych działek na osiedlu Matysówka przy ul. Wichrowej w Rzeszowie. Na sprzedaż są dwie działki o powierzchni 22,32 ar i 23,52 ar o wymiarach ok 49 x 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Czarna Sędziszowska

Czarna Sędziszowska,podkarpackie

139 000 zł928 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wymarzone miejsce pod Twój dom - oto działka o świetnych parametrach w Czarnej Sędziszowskiej ponad 9 ar. Szukasz działki budowlanej w spokojnej, zielonej okolicy z szybkim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Racławówka

Racławówka,podkarpackie

302 130 zł1 119 m² 270 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż działkę budowlaną w Racławówce. Malowniczo położona nieruchomość posiada pozwolenie na budową. Działka sprzedawana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

432 000 zł48 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe 48m2 mieszkanie z balkonem i miejscem postojowym, może być Twoja! Nie zwlekaj, umów się już dzisiaj na bezpłatną prezentację. Joker house nieruchomości ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 250 000 zł134 m² 9 315,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Lokalizacja: ul. Legionistów , Rzeszów Budziwój Powierzchnia użytkowa: 134,19 m Cena: 1 250 000 zł Piętro: 1. i 2. (dwupoziomowy) Liczba pokoi: 4 + studio Garaż: dwustanowiskowy w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł60 m² 10 813,10 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe, pięknie urządzone 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,76 m , położone na 8. (ostatnim) piętrze nowoczesnego bloku z windą, zrealizowanego w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

429 000 zł63 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje mieszkania w zabudowie szeregowej przy ul. Technicznej w Boguchwale. Spokojna, cicha oraz bardzo bezpieczna okolica jest idealna dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna przy lesie Hermanowa

Hermanowa,podkarpackie

129 000 zł2 700 m² 47,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 27 ar w Hermanowej, gmina Tyczyn. Szczegóły nieruchomości: - powierzchnia: 27 ar (wymiary: 45 m x 65 m) - Dostępne media: prąd, światłowód dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Sołonka

Sołonka,podkarpackie

275 000 zł92 m² 3 002,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Na sprzedaż oferujemy urokliwy dom jednorodzinny położony w malowniczej miejscowości Sołonka w gminie Lubenia, powiat Rzeszowski. Nieruchomość usytuowana jest na działce o powierzchni.