dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 573 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

9 573 ogłoszenia

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż w Rzeszowie o powierzchni 20 w świetnej lokalizacji przy ul. Pańskiej w dzielnicy Przybyszówka. Na sprzedaż oferujemy wyjątkową działkę budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł22 m² 18 863,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę w kształcie prostokąta w miejscowości Zaczernie. Możliwość zakupu części np. 10 - lub 12 Ar Działka leży przy drodze gminnej. Na działkę wydane warunki zabudowy domy.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł1 284 m² 248,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna na Staroniwie to propozycja dla osób, które myślą perspektywicznie i szukają gruntu z realnym potencjałem rozwoju. Działka inwestycyjna na Staroniwie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł177 m² 3 101,69 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

Duże mieszkanie w domu / 5 pokoi / 177m2 /jarosław W ofercie Biura Rzeszowskie-nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni ok.177m2 - powierzchni mieszkalnej ok.117m2.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł140 m² 9 642,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Rezerwacja! Sprzedam dom Staromieście, rzeszów 140 m powierzchni użytkowej, całkowita powierzchnia ok. 170m2, garaż, duża działka Na sprzedaż wygodny dom wolnostojący z 2007 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł1 442,48 m² 1 247,85 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:2 275 m²

Na sprzedaż hala produkcyjno-biurowa o łącznej powierzchni 1 442,48 m , zlokalizowana w Stalowej Woli przy ulicy Kwiatkowskiego 1. To propozycja dla tych, którzy wolą produkować,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

530 000 zł51 m² 10 392,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Z wielką przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży dwóch funkcjonalnych mieszkań w budynku w stanie surowym zamkniętym, położonym w spokojnej i dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

425 000 zł1 765 m² 241 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tyczyn wyjątkowe działki budowlane w zielonej części miasta W miejscu, gdzie poranki zaczynają się ciszą, a przestrzeń wokół daje poczucie swobody, czekają dwie bliźniacze działki.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł147,13 m² 5 098 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie po kapitalnym remoncie W centrum miasta O łącznej powierzchni 147,13 M2! na sprzedaż lokal mieszkalny położony na parterze wolnostojącego budynku O powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Przemyśl, ul. Opalińskiego Na sprzedaż działka z możliwością budowy o powierzchni 9,67 a. Działka ma wydaną decyzję o warunkach zabudowy pod budowę domu mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł1 000 m² 65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rymanów - działki mieszkaniowo-usługowe teraz W obniżonej cenie! Oferujemy do sprzedaży atrakcyjne działki budowlane o powierzchniach od 10 ar do 14,69ar położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta jaką są dwie widokowe działki w miejscowości Krasna, gmina Korczyna, powiat krośnieński. Działka pow. 11,80 ar/ 76 700 zł ( szer. 32 x dl.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży Galicja Nieruchomości ma przyjemność przedstawić: nowoczesne mieszkanie o powierzchni 48,03 m z balkonem, zlokalizowane na 2 piętrze w kameralnym budynku szeregowym.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż oferujemy starannie wyselekcjonowaną działkę budowlaną o powierzchni 10 arów, zlokalizowaną w jednej z najbardziej pożądanych części miejscowości Chmielnik. To.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł43 m² 6 953,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż przestronne mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Dębicy przy ulicy Strażackiej. Idealna propozycja dla rodzin, par lub jako inwestycja pod wynajem. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 080 zł43,60 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni 43,60 m2 z balkonem usytuowane przy ul. Ceramicznej w Rzeszowie. To nowoczesna i kameralna inwestycja mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł830,95 m² 2 346,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:371 m²

Przemyśl, kamienica - Kamienica gotowa do wprowadzenia z inwestycją od zaraz. Właściciel posiada projekt podziału nieruchomości na 12 lokali mieszkalnych, 1 lokal użytkowy, piwnica użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

268 632 zł31,98 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Zakup od Dewelopera bez podatku pcc oraz prowizji dla Biura Nieruchomosci. Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży apartament w prestiżowym i nowoczesnym apartamentowcu w Nowej Dębie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 000 zł106 m² 7 254,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:177 m²

Biuro Estaton przedstawia przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 106 m2 z działką 1.77 ar położny przy ul. Słocińskiej w Rzeszowie. Prezentowany dom sprzedawany jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł2 350 m² 1 659,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek biurowy z halą magazynową 2350 m na działce 5000 m Podkarpacie Sprzedaż pełna faktura vat Pow. działki: 5000 m Pow. biurowo-handlowa: 600 m (2 kondygnacje) Pow. hali.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł8 000 m² 21,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Planujesz w przyszłości budowę domu i szukasz dobrze zlokalizowanej działki? Chciałbyś mieć obok domu strumyk i drzewa? Jeżeli tak ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie. Mam.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł65,57 m² 14 945,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,57 m2 zlokalizowane przy ul. Uroczej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2020 Ilość pięter: 2/4 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 055 m² 96,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z domem - 20,55 ar, stara Wieś, powiat brzozowski Biuro Rzeszowskie Nieruchomości oferuje na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 20,55 ar, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa działka o powierzchni 13,12arów w Rzeszowie przy ul. Białogórskiej! Działka położona jest w malowniczej, spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł100,12 m² 13 883,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2021

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro z przyjemnością prezentuje w pełni funkcjonalny gotowiec inwestycyjny, zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Rzeszowa przy.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł117 m² 7 607 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

Boguchwała - dom jednorodzinny o powierzchni zabudowy 95 m2, dwukondygnacyjny z podpiwniczeniem, na działce 9 arów; rozkład pomieszczeń: - parter: salon, kuchnia, pokój, łazienka, wiatrołap;.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

420 100 zł42,01 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W sprzedaży komfortowe 2- pokojowe mieszkanie, o świetnym, funkcjonalnym układzie. Mieszkanie już gotowe. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 42,01m2 - piętro: 5/10 - ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł65,75 m² 9 566,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować lokal na sprzedaż, o powierzchni 65,75 m2, znajdujący się na parterze budynku przy ulicy Krośnieńskiej. Lokal składa się z: sali.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

480 344 zł49,52 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Krakowska, rzeszów | I piętro W ofercie naszego biura funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,52 m , zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49 m² 11 816,33 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 49 m2 zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Granicznej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyłącznie w estatestreet funkcjonalna nieruchomość o powierzchni 54 arów w Będziemyślu (14 km od Rzeszowa, 7 km od Sędziszowa Małopolskiego, 15 km od Ropczyc) Nieruchomość gruntowa.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł6 875 m² 14,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

! nowa niższa cena! Majscowa - wieś w Polsce położona w województwie podkarpackim, w powiecie jasielskim, w gminie Dębowiec. Do sprzedaży działka rolna.

Szczegóły ogłoszenia

2 610 000 zł52 200 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 5,22 ha, położona w miejscowości Krzemienica w gminie Czarna, powiat Łańcucki zaledwie 12 minut od granicy Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twoje miejsce w sercu natury - działki budowlane przy ul. Leśnej w Ropczycach! Biuro nieruchomości dk brokers z dumą prezentuje kompleks 4 wyjątkowych działek budowlanych zlokalizowanych.

Szczegóły ogłoszenia

448 000 zł122 m² 3 672,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w sercu Jarosławia przy ul. Grodzkiej. Mieszkanie znajduje się w zabudowie szeregowej, w parterowej części kamienicy, między dwoma innymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

609 840 zł24,64 m² 24 750 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Apartament inwestycyjny w Radisson Resort Kołobrzeg gwarantowany najem, 7% zwrotu! W ofercie Eagles Estate prezentujemy atrakcyjny apartament inwestycyjny w prestiżowym kompleksie Radisson.

Szczegóły ogłoszenia

52 500 zł1 500 m² 35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Dębowiec - do sprzedania cztery działki budowlane z wydaną decyzją o warunkach zabudowy. Działki w kształcie prostokąta o pow. 15a każda. Dojazd drogą polną. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł51,69 m² 7 719,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja 20 mieszkań w zabudowie szeregowej w stanie deweloperskim, mogielnica, gm.Boguchwała OPIS NIERUCHOMOŚCI: - mieszkanie o powierzchni: 51,69m2 + Poddasze pow. użytkowa ok 35m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

516 107 zł51,87 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność przedstawić ofertę mieszkania na sprzedaż trzy pokojowego z balkonem zlokalizowane na inwestycji bloków mieszkalnych przy ul. Technologicznej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 32 m2, usytuowane na 10 piętrze w bloku 11 piętrowym z windą, w Rzeszowie przy ul. Pelczara,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki z warunkami zabudowy - Łęki Strzyżowskie, gmina Wojaszówka Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej miejscowości Łęki Strzyżowskie,.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij