dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 570 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 570 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Łąkowa

Dębica,podkarpackie

390 000 zł52 m² 7 564 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament 6a o powierzchni 51,56 m2 składający się z: wiatrołapu przedpokoju salonu z aneksem kuchennym pokoju 1 pokoju 2 łazienki powierzchnia ogródka: 104 m2 miejsce postojowe przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

628 597 zł79 m² 7 956,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie plus antresola o powierzchni 78,91 m2 zlokalizowane przy ulicy Dębickiej, nosówka, granica z Rzeszowem. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Krosno

Krosno,podkarpackie

1 499 000 zł140 m² 10 707,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:847 m²

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 178 m (powierzchnia użytkowa ok. 140 m ), położony w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wspólna

Łężany,podkarpackie

1 299 000 zł139 m² 9 372,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2015

Krótki opis nieruchomości Oferujemy Państwu na sprzedaż przestronną i komfortową nieruchomość zlokalizowaną w miejscowości Łężany, zaledwie kilka minut od centrum Krosna. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mielec,podkarpackie

199 000 zł32 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę mieszkania na sprzedaż o powierzchni 32 m , położonego na 4. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku. Mieszkanie znajduje się w Mielcu, przy ul. Kędziora. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zaciszna

Sokołów Małopolski,podkarpackie

177 000 zł1 073 m² 164,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Sprzedam działkę budowlaną w Sokołowie Małopolskim. Dobra lokalizacja. Działka zlokalizowana jest na nowym Osiedlu Słoneczne III w bardzo spokojnej okolicy. W pobliżu kompleks leśny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

585 000 zł73 m² 8 013,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

W ofercie biura na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 zlokalizowane przy ul. Rejtana w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Będziemyśl,podkarpackie

599 000 zł210 m² 2 852,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:3 760 m²

**wyjątkowa oferta sprzedaży domu w stanie surowym otwartym z pięknym widokiem Będziemyśl, gm. Sędziszów Małopolski** Biuro Na Miarę Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

769 000 zł110 m² 6 990,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 110 m zlokalizowane przy alei gen. Władysława Sikorskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

639 000 zł48 m² 13 254,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nigdy nie zamieszkałe mieszkanie przy ulicy Gromskiego, z szybkim dojazdem do centrum, a także do lotniska. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Boguchwała,podkarpackie

429 000 zł63 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie na piętrze z balkonem na nowej inwestycja w Boguchwale przy ul. Technicznej! Lokalizacja: inwestycja położona jest w świetnej lokalizacji, zapewniającej szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czudecka

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł45 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż nowe i funkcjonalne, 2 pokojowe mieszkanie w niskim bloku. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim piętrze w bloku z 2021r. W pobliskim sąsiedztwie przystanek mpk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Krosno,podkarpackie

399 000 zł49 m² 8 177,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Poszukujesz mieszkania, które nie wymaga żadnych nakładów finansowych i od razu poczujesz się w nim jak u siebie? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Na sprzedaż nowoczesne, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tkacka

Rzeszów,podkarpackie

609 500 zł55 m² 11 150,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni 54,66 m2 z 79,22 m2 ogródka i 13,23 m2 tarasu przy ul. Tkackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

599 000 zł74 m² 8 094,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

W ofercie biura na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m2 zlokalizowane przy ul. Starzyńskiego w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Salezjańska

Przemyśl,podkarpackie

699 000 zł162 m² 4 316,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży połowy kamienicy Przemyśl, ul. Salezjańska Na sprzedaż połowa obiektu kamienicznego o łącznej powierzchni całkowitej 161, 95 m (mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Krajowice

Krajowice,podkarpackie

1 350 000 zł18 546 m² 73 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna w zakolu rzeki Wisłoka - bezpośrednio sąsiadująca z obszarami żwirowni i stawem rekreacyjno-łowieckim. Krajowice, gmina Kołaczyce w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

487 000 zł61 m² 7 961,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 3-pokojowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 61,16m2 zlokalizowane przy ul. Podkarpackiej. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Miłosza

Rzeszów,podkarpackie

514 000 zł36 m² 14 277,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Czesława Miłosza w Rzeszowie. Mieszkanie o powierzchni 36 m2, usytuowane jest na parterze w niskiej zabudowie szeregowej. W jego skład wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Dębowa

Dębowa,podkarpackie

861 000 zł700 m² 1 230 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:24 000 m²

Sprzedam dom w stanie surowym zamkniętym 700 m2 po kosztach budowy Sprzedam dom w stanie surowym zamkniętym 700 m2 po kosztach budowy w miejscowości Dębowa, gminie Jodłowa, województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Machowa

Machowa,podkarpackie

1 400 000 zł12 200 m² 114,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki inwestycyjne przy dk94 Machowa, gmina Pilzno (podkarpackie) Łącznie: 1,22 ha (82 a + 40 a) Lokalizacja i otoczenie Nieruchomość położona w obrębie Machowa (gmina Pilzno),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, osiedle gen. Stanisława Maczka

Łańcut,podkarpackie

499 900 zł70 m² 7 141,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje na wyłączność ofertę sprzedaży jasnego i funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 68,8 m , położonego na pierwszym piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Jasionka

Jasionka,podkarpackie

1 539 000 zł190 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:967 m²

Biuro Nieruchomości Eagles Estate ma przyjemność zaprezentować nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej ok. 190 m , położony w spokojnej i zielonej części Jasionki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Pilzno

Pilzno,podkarpackie

1 200 000 zł170 m² 7 058,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Nowoczesny dom na sprzedaż pilzno Design Komfort Przestrzeń Technologia Czy marzysz o domu, w którym nowoczesna architektura spotyka się z wygodą, estetyką i funkcjonalnością?ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. Szopena

Radymno,podkarpackie

1 294 175 zł1 449 m² 893,15 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:11 597 m²

Informuję o możliwości wzięcia udziału w pierwszej licytacji w nieruchomości: miejscowość: 37-550 Radymno Przedmiotem licytacji jest wieczyste użytkowanie nieruchomości składającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Machowa

Machowa,podkarpackie

4 350 000 zł1 566 m² 2 777,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:7 900 m²

Oferta sprzedaży kompleks produkcyjno-biurowy, machowa + pnb na dodatkową halę Lokalizacja Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o łącznej powierzchni 0,79 ha (działki: 0,41 ha oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

775 795 zł83 m² 9 363,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:160 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker oferuje na sprzedaż nowoczesny, dwukondygnacyjny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 82,85 m , położony na kameralnym i ogrodzonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Rozpucie

Rozpucie,podkarpackie

375 000 zł80 m² 4 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 000 m²

Na sprzedaż oferuję przytulny dom w bardzo dobrym stanie o powierzchni użytkowej 80 m , położony w malowniczej okolicy (góry słonne), miejscowości Rozpucie, powiat Sanocki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tkacka

Rzeszów,podkarpackie

689 200 zł68 m² 10 124,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni 68,07 m2 z indywidualny garażem przy ul. Tkackiej. Apartamenty są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rycerska

Rzeszów,podkarpackie

478 000 zł35 m² 13 657,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

W ofercie sprzedaży biura Rzeszowskie Nieruchomości komfortowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 35 m2, zlokalizowane na 1 piętrze przy ul. Rycerskiej w Rzeszowie. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Łany

Tyczyn,podkarpackie

510 000 zł1 700 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona jest w malowniczej, południowej części Rzeszowa na granicy z Tyczynem na ulicy Łanyw rejonie ulic Źródlanej, rodzinnej i Pienińskiej. To spokojna, niska zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

461 910 zł52 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 51,9 m , znajdujące się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 299 000 zł220 m² 5 905,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaż wyjątkowy dom parterowy o powierzchni użytkowej ok. 167 m , położony w spokojnej, zielonej okolicy Budziwój. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

379 558 zł38 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,58 m , znajdujące się na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Technologiczna

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł40 m² 9 871,35 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie Centum Inwestycji Deweloperskich już gotowe w stanie deweloperskim, 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji zlokalizowanej przy ul. Technologicznej w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Łęki Dukielskie

Łęki Dukielskie,podkarpackie

660 000 zł217 m² 3 047,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż - wyjątkowy wolnostojący dom z nieograniczonym potencjałem! Marzysz o ucieczce od miejskiego zgiełku, gdzie cisza i malownicze widoki otulają każdy Twój dzień? Ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

559 000 zł53 m² 10 547,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości mieszkanie po generalnym remoncie 3 pokojowe o pow. 53 m2. Mieszkanie znajduję się na parterze. Do mieszkania przynależy balkon oraz piwnica. W bliskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Ziołowa

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

95 000 zł1 983 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 20 ar zaledwie 3 km od centrum Sędziszowa Młp Marzysz o prywatności i własnej działce w sąsiedztwie lasu, ale nie chcesz rezygnować z wygód, jakie daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

519 938 zł58 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,42 m , znajdujące się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solarza

Rzeszów,podkarpackie

486 000 zł36 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji nie wyrażam zgody na kontakt pośredników! Sprzedam bezpośrednio bardzo ładne mieszkanie położone na ulicy Solarza w niskim bloku na 4 tym piętrze (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Rudna Mała

Rudna Mała,podkarpackie

399 000 zł2 000 m² 199,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro nieruchomości Royal Broker prezentuje działkę o powierzchni 20a zlokalizowaną w Rudnej Małej k. Rzeszowa. Opis nieruchomości: - powierzchnia działeki- 20 ar - kształt - prostokąt -.