dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 571 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 571 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Zabajka

Zabajka,podkarpackie

650 000 zł89 m² 7 328,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na w Głogowie Małopolskim na osiedlu Zabajka. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

430 000 zł40 m² 10 831,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Powierzchnia: 39,5 m Piętro: 2/2 Lokalizacja: rzeszów, os. Mieszka I Dodatkowo: piwnica, przypisane miejsce parkingowe, osobna kuchnia W ofercie biura onhouse mieszkanie z potencjałem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Krosno,podkarpackie

290 000 zł53 m² 5 437,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Krótki opis nieruchomości Na sprzedaż oferujemy jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 53,33 m , położone w samym centrum Krosna, przy ul. Lwowskiej 2. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Rzeszów,podkarpackie

510 000 zł56 m² 9 189,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie przy ul. Sienkiewicza | Osiedle Tysiąclecia | Parter | 3 pokoje Mieszkanie położone przy ul. Sienkiewicza na osiedlu Tysiąclecia w Rzeszowie. Lokal o powierzchni 55,50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Olbrachta

Rzeszów,podkarpackie

999 000 zł122 m² 7 786,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowy, gotowy do zamieszkania dom wolnostojący o powierzchni 122 m , położony na dużej działce o powierzchni 14 arów na osiedlu Wilkowyja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

760 000 zł67 m² 11 343,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą biura Doradzamy Nieruchomości. Mieszkanie zlokalizowane na ostatnim piętrze budynku przy ulicy Architektów w Rzeszowie. To przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Hermanowa

Hermanowa,podkarpackie

297 000 zł5 500 m² 54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości, przedstawiamy działkę położoną na granicy Hermanowa-Rzeszów o powierzchni 0,55ha. Cena podlega negocjacji Warunki zabudowy: budowa budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kielanówka,podkarpackie

729 000 zł64 m² 11 383,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dwupoziomowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64.04 m2 (powierzchnia liczona po podłodze ok 85 m2) zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sympatyczna

Rzeszów,podkarpackie

769 000 zł69 m² 11 211,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wyłącznie w ofercie Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu przestronne i pięknie urządzone mieszkanie o powierzchni 69m2 przy ulicy Sympatycznej w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bratkowice

Bratkowice,podkarpackie

1 290 000 zł176 m² 7 342,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości prezentujemy na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w Bratkowicach obok Rzeszowa. Dom wybudowany w 2020r na bazie projektu aps 234 new.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

225 600 zł752 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 7,52 ar W tajęcinie idealna pod twój dom! Szukasz działki w świetnej lokalizacji, z szybkim dojazdem do Rzeszowa i w spokojnym otoczeniu nowoczesnej zabudowy? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana z Dukli

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł68 m² 9 484,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68.43 m2 zlokalizowane przy ulicy Świętego Jana z Dukli w Rzeszowie. Opis budynku: rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

435 162 zł48 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję zlokalizowaną na Załężu przy ul. Potockiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Witolda

Rzeszów,podkarpackie

1 390 000 zł100 m² 13 883,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2021

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 100,12 m , zlokalizowane przy ulicy Witolda w Rzeszowie. Opis budynku: rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława Augusta

Rzeszów,podkarpackie

659 000 zł54 m² 12 313,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Eagles Estate z przyjemnością prezentuje Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54,56 m (w tym garderoba 1,04 m ), zlokalizowane na 2. ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Filipa

Rzeszów,podkarpackie

999 000 zł121 m² 8 256,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia Państwu przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 121m2 który zachwyca nowoczesnym designem i wysokiej jakości wykończeniem. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Boguchwała,podkarpackie

745 000 zł160 m² 4 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:614 m²

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w Boguchwale, spokojnej okolicy domów jednorodzinnych z bardzo dobrym dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowowiejska

Rzeszów,podkarpackie

1 200 000 zł112 m² 10 670,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:278 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w stanie deweloperskim w zabudowie szeregowej na osiedlu Drabinianka w Rzeszowie. Opis budynku: powierzchnia całego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Dubiecko,podkarpackie

750 000 zł280 m² 2 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 439 m²

Komfortowy dom 280m2 do zamieszkania W gminie dubiecko na pogórzu dynowskim. Oferujemy na sprzedaż komfortowy dom o powierzchni użytkowej 280m2 na działce 14.39a z garażem w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

453 908 zł50 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł60 m² 10 798,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane przy ulicy Nowosądeckiej w Rzeszowie, na osiedlu Projektant. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dynowska

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł50 m² 10 608,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 49.96m2 zlokalizowane przy ulicy Dynowskiej w Rzeszowie. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

750 000 zł125 m² 6 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:678 m²

Wyłącznie w ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości na sprzedaż dom o powierzchni ok. 125 m2 położony na funkcjonalnej działce ok 7 ar. Dom położony w ścisłym centrum Sokołowa Młp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

814 000 zł72 m² 11 305,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,65 m2, zlokalizowane przy ulicy Kopisto w Rzeszowie, w prestiżowej inwestycji Apartamenty Zamkowe. Opis budynku: rok budowy: 2014 Ilość pięter: 1/4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Malawa

Malawa,podkarpackie

1 715 000 zł246 m² 6 971,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie Doradzamy Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, elegancki, dom zlokalizowany w Malawie przy Rzeszowie. Dom o powierzchni użytkowej 246m składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Piaski

Dębica,podkarpackie

155 000 zł380 m² 407,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

działka budowlana

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staroniwska

Rzeszów,podkarpackie

555 000 zł49 m² 11 389,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 zlokalizowane w Kielanówce na pierwszym piętrze nowego bloku. Opis budynku: rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podkarpacka

Rzeszów,podkarpackie

642 248 zł88 m² 7 290,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 88,09 m , położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krośnieńska

Rzeszów,podkarpackie

765 465 zł65 m² 11 774,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65.01 m2 zlokalizowane przy osiedlu Krośnieńskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Sonina

Sonina,podkarpackie

79 900 zł9 000 m² 8,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę rolną o powierzchni 0,90 ha zlokalizowaną w miejscowości Sonina, gmina Łańcut nr. 2486 Działka posiada numer ewidencyjny 2486 i składa się z gruntów ornych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

479 000 zł57 m² 8 347,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję realizowaną w Zaczerniu. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich pozwoliły nam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 350 000 zł128 m² 10 555,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną przy ul. Uroczej w Rzeszowie. Nowa Urocza jest kameralną inwestycją mieszkaniowo usługową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

1 050 000 zł122 m² 8 634,87 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Wyłącznie w ofercie Doradzamy Nieruchomości prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 121,6 m , położone na 11. piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy Architektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krośnieńska

Rzeszów,podkarpackie

609 000 zł67 m² 9 089,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m zlokalizowane przy ulicy Krośnieńskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

675 000 zł64 m² 10 546,90 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 zlokalizowane przy ulicy Henryka Wieniawskiego w Rzeszowie. Opis budynku: materiał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł35 m² 16 714,70 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Partnerzy Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 34.7 m2, w pełni umeblowane, usytuowane przy głównej arterii komunikacyjnej Rzeszowa, ulicy Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

879 000 zł83 m² 10 592,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu czteropokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 83,03 m2 zlokalizowane na 1 piętrze 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Sanok,podkarpackie

339 000 zł49 m² 6 856,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,44m2 zlokalizowane przy ul. Mickiewicza 31 w Sanoku. Znajduje się ono na drugim piętrze ocieplonego bloku z cegły. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Rzeszów,podkarpackie

500 000 zł38 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 zlokalizowane przy ulicy Olbrachta w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2025 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

478 751 zł53 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko w biurze stoprocent nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nową inwestycję na nowatorskim osiedlu domów w zabudowie szeregowej dwulokalowej które znajdować się będą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Metalowców

Dębica,podkarpackie

269 000 zł41 m² 6 524,38 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Apartamenty na ulicy Metalowców to nowoczesne osiedle 27 mieszkań w zabudowie szeregowej w Dębicy. W sprzedaży mieszkania o powierzchni od 35 do 64 m2 w II etapie inwestycji.