dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 576 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 576 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

549 000 zł71 m² 7 720,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić kolejną odsłonę inwestycji na Osiedlu Miłocin w Rzeszowie - 5 km od Galerii Rzeszów. Jeżeli szukasz komfortowego, przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspiańskiego

Rzeszów,podkarpackie

392 340 zł31 m² 12 800,70 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowa Inwestycja w Zielonym Sercu Rzeszowa Apartamenty Parkowe Res Tower Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje inwestycję 'apartamenty Parkowe Res Tower' oferującą 144 nowoczesne apartamenty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Szlachecka

Rzeszów,podkarpackie

1 277 000 zł138 m² 9 253,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu czteropokojowy dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o powierzchni 137,50 m zlokalizowany przy ulicy Szlacheckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty

Rzeszów,podkarpackie

999 000 zł72 m² 13 875 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości ekskluzywne, przestronne, 3-pokojkowe mieszkanie premium o powierzchni 72 m z panoramicznym widokiem, zlokalizowane na 16 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gromskiego

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł48 m² 13 482,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu mieszkanie o powierzchni 41 m2 zlokalizowane przy ulicy Lewakowskiego w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2025 Ilość pięter: 1/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł40 m² 13 308,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania usytuowanego przy ulicy Malczewskiego. Mieszkanie o powierzchni 40,5 m2 mieści się na wyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Garaż Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

52 845 zł18 m² 2 908,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:garaż

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Garaż na sprzedaż Zaczernie / os. Zielone Na sprzedaż nowy garaż wybudowany w 2025 r. zlokalizowany w Zaczerniu, tuż obok os. Zielonego szybki dojazd do Rzeszowa. Atuty: wymiary: 3,10 m x.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

698 000 zł144 m² 4 847,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:450 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Krasne ,obok Rzeszowa. Zaledwie kilkanaście minut od centrum miasta. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Przemyśl,podkarpackie

355 000 zł36 m² 9 779,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży mieszkania. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią ogłoszenia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Boguchwała,podkarpackie

429 000 zł63 m² 6 770,83 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja w Boguchwale komfortowe mieszkania w zabudowie dwulokalowej. Biuro nieruchomości Eagles estate zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wola Rafałowska

Wola Rafałowska,podkarpackie

159 000 zł1 071 m² 148,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twój agent nieruchomości przedstawia państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 10,71 ar, położoną w spokojnej i malowniczej części Woli Rafałowskiej, tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Siedliska,podkarpackie

1 299 000 zł164 m² 7 920,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:970 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu piękny dom położony w Siedliskach obok Rzeszowa. W zaledwie 20 min jazdy samochodem znajdziemy się w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy, ul. 3-go Maja

Brzozów,podkarpackie

3 000 000 zł1 950 m² 1 538,46 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Nieruchomość położona w miejscowości Brzozów woj. podkarpackie. Budynek produkcyjny, dwukondygnacyjny, wolnostojący z 1995 roku. Usytuowany jest na następujących działkach 1086/ 7, 1087/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Strzelców

Rzeszów,podkarpackie

740 000 zł111 m² 6 637,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej przy ul. Strzelców. Opis budynku: termin oddania: IV Kwartał 2026 Powierzchnia użytkowa: 111.5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

422 750 zł44 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,50 m , znajdujące się na czwartym piętrze w niskim, czteropiętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, osiedle Trześnik

Łańcut,podkarpackie

389 000 zł52 m² 7 433,59 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Fusion Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży trzystronnego, jasnego mieszkania o powierzchni 52,33 m , położonego na spokojnym osiedlu Trześnik w Łańcucie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Ustronna

Rzeszów,podkarpackie

1 249 000 zł112 m² 11 151,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Wyłącznie ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu pięknie urządzony, komfortowy dom o powierzchni użytkowej około 120 m2 położony na ogrodzonej blisko 7,5 arowej działce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Wola Rafałowska

Wola Rafałowska,podkarpackie

175 000 zł1 357 m² 128,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Twój agent nieruchomości przedstawia na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 13,57 ar, położona w urokliwej i spokojnej okolicy Woli Rafałowskiej tuż przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

521 802 zł64 m² 8 100 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy na sprzedaż parterowy dom wolnostojący położony na kameralnym osiedlu składającym się z 12 domów jednorodzinnych, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

589 000 zł64 m² 9 147,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości- prezentujemy Państwu czteropokojowy apartament o metrażu 64,39m2 z tarasem (24,3m2), ogródkiem (45,6m2) oraz garażem jednostanowiskowym w bryle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

544 928 zł81 m² 6 727,51 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkowe mieszkanie w nowej inwestycji na Matysówce, przy ul. Św. Walentego w Rzeszowie tylko 15 minut od Galerii Rzeszów! To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

940 000 zł88 m² 10 681,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta 4 pokojowe, 88 metrowe mieszkanie na osiedlu Zalesie przy ul. Marii Ćwiklińskiej w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potockiego

Rzeszów,podkarpackie

349 000 zł30 m² 11 594,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Fusion Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 30,10 m , położonego na drugim piętrze nowoczesnego, kameralnego budynku z 2025 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłosza

Rzeszów,podkarpackie

739 000 zł59 m² 12 525,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m2 zlokalizowane przy ulicy Czesława Miłosza w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marysieńki

Rzeszów,podkarpackie

535 000 zł56 m² 9 553,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

W ofercie Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu przytulne i zadbane mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 1. piętrze w niskim, kameralnym bloku z 2009 roku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lubelska

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł47 m² 10 532 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Cena do negocjacji! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie w Rzeszowie przy ul. Lubelskiej Szczegóły nieruchomości: powierzchnia 47m2 Powierzchnia po podłodze 70m2 Mieszkanie dwupoziomowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieniawskiego

Rzeszów,podkarpackie

490 000 zł54 m² 9 074,07 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m zlokalizowane przy ulicy Wieniawskiego w Rzeszowie Mieszkanie składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Tajęcina

Tajęcina,podkarpackie

1 094 400 zł3 648 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 36,48 ar, położona w centralnej części Tajęciny jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się miejscowości w aglomeracji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Tyczyn,podkarpackie

490 000 zł67 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję zlokalizowaną w Tyczynie. Lokalizacja: osiedle znajduje się w atrakcyjnej dobrze skomunikowanej cześci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 zlokalizowane przy ulicy Granicznej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 1994 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biecka

Rzeszów,podkarpackie

635 000 zł60 m² 10 583,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

W ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2 zlokalizowane przy ulicy Bieckiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2007 Ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 690 000 zł400 m² 4 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:460 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia klimatyczny okazały dom z ogromnym potencjałem w samym centrum miasta przy ul. Wiśniowej na osiedlu Kmity w Rzeszowie. Nieruchomość ta ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

950 000 zł133 m² 71,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 204 m²

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym zrealizowany według projektu o nazwie Dom pod pinią 2 Rok budowy: 2025 Powierzchnia działki: 0,2204 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Malawa

Malawa,podkarpackie

695 000 zł155 m² 4 483,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:550 m²

W ofercie Biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu dom wolnostojący o powierzchni użytkowej ok. 140 m , usytuowanych na działkach o powierzchni ok. 5,5 ara w miejscowosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Wyspiańskiego

Rzeszów,podkarpackie

3 500 000 zł447 m² 7 829,98 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:764 m²

Wyjątkowy Budynek Biurowy w Centrum Rzeszowa Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości prezentujemy Państwu unikalną ofertę sprzedaży budynku biurowego zlokalizowanego w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kopisto

Rzeszów,podkarpackie

700 000 zł48 m² 14 644,30 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Doradzamy Nieruchomości przedstawia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 2 piętrze prestiżowego budynku Apartamentów Zamkowych II, przy ul. Kopisto w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gościnna

Rzeszów,podkarpackie

361 549 zł36 m² 10 181,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Drabinianka przy ulicy Gościnnej. Zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 659 000 zł180 m² 9 206,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

W ofercie Doradzamy Nieruchomości prezentujemy Państwu wyjątkowy dom wolnostojący położony w spokojnej, zielonej części Rzeszowa - Dworzysko. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Moniuszki

Tarnobrzeg,podkarpackie

214 500 zł34 m² 6 402,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Wyłącznie w ofercie biura Doradzamy Nieruchomości przedstawiamy Państwu jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 33,5 m2 zlokalizowane w Tarnobrzegu na ul. Moniuszki Opis budynku: rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Zaczernie,podkarpackie

969 000 zł90 m² 10 745,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:204 m²

W ofercie Doradzamy Nieruchomości mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, elegancki, narożny dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w malowniczej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

780 000 zł86 m² 9 080,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowego, wykończonego mieszkania o powierzchni 85,9 m , położonego na parterze kameralnego, dwupiętrowego budynku przy ul. Spacerowej.