dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 578 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 578 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem

Dębica,podkarpackie

499 000 zł90 m² 5 544,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Zakup od dewelopera - brak pcc! Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę w bardzo atrakcyjnej cenie! Przedstawiamy kompaktowe i bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł55 m² 9 327,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ostatnie wolne mieszkania na nowoczesnym osiedlu w okolicy ul.Lwowskiej! W ofercie biura przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie na parterze o powierzchni 54,57 m , zlokalizowane na osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Ruszelczyce

Ruszelczyce,podkarpackie

199 000 zł70 m² 2 842,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 950 m²

Sprzedam drewniany dom ok. 70 m + budynki gospodarcze + działka 19,5 ara. Idealne miejsce dla osób szukających ciszy, spokoju lub pod inwestycję. dom z drewna budynki gospodarcze działka 19,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Latoszyn,podkarpackie

1 399 000 zł150 m² 9 326,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 557 m²

Jeśli marzysz o miejscu, które łączy luksus, naturę i komfort codziennego życia - ta nieruchomość spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Na sprzedaż wyjątkowy dom z bali, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

509 000 zł72 m² 7 049,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 72,20 m z prywatnym loggia. Mieszkanie znajduję się w nowo powstającej inwestycji przy ul. Potockiego (zależę) w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

429 000 zł39 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atuty nieruchomości:mieszkanie idealne pod wynajem lub dla rodziny, balkon z widokiem na otoczenie, dodatkowa piwnica, zapewniająca wygodne miejsce do przechowywania, atrakcyjny metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł50 m² 11 932,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane na podwyższonym parterze niskiego, czteropiętrowego bloku z 2012 roku, położonego na popularnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biesiadna

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł68 m² 11 014,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje nowe gotowe do zamieszkania / niska zabudowa /ul. Biesiadna Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68 m2, położone przy ul. Biesiadnej w Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

623 728 zł56 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,85m , znajdujące się na 1 piętrze w niskim 3 piętrowy, bloku z windą przy ul. Sikorskiego Rzeszowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Żurawica,podkarpackie

1 150 000 zł256 m² 4 500,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Komfortowy dom z pięknym ogrodem Żurawica, blisko Przemyśla. Cena do negocjacji. Na sprzedaż komfortowy, przestronny dom jednorodzinny położony w spokojnej i cichej części Żurawicy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Górna

Sanok,podkarpackie

550 000 zł6 498 m² 84,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Na sprzedaż dwie bardzo atrakcyjne działki położone w miejscowości Bóbrka, gmina Solina, w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Solińskiego. Doskonała lokalizacja dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

494 000 zł55 m² 9 011,31 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości: mieszkanie 54,82 m z prywatnym, bardzo dużym ogródkiem. Lokal znajduje się na parterze jednego z dwunastu segmentów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Franciszkańska

Przemyśl,podkarpackie

649 000 zł60 m² 10 852,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż lokal na starówce Przemyśla / ul. Franciszkańska - Plac Niepodległości Wyjątkowa lokalizacja, przy głównym deptaku, z wejściem bezpośrednio od ulicy. Duża witryna, ogromne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Legionistów

Rzeszów,podkarpackie

651 000 zł79 m² 8 221,77 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości: wyjątkowe, energooszczędne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej, które jest zlokalizowane przy ul. Legionistów. Oferta dotyczy mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Lubla

Lubla,podkarpackie

290 000 zł80 m² 3 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 179 m²

Jeśli szukasz miejsca, gdzie cisza, natura i piękne widoki idą w parze z dużą działką i ogromnym potencjałem aranżacyjnym ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

419 430 zł38 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent Nieruchomości - prezentujemy Państwu wyjątkowy, 2-pokojowy apartament położony na 14. piętrze nowoczesnego budynku w inwestycji Dworzysko Park (budynek D). To oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowosądecka

Rzeszów,podkarpackie

839 000 zł94 m² 8 954,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w Rzeszowie - Osiedle Projektant Oferujemy na sprzedaż przestronne, wyremontowane i w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 93,7 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gbiska

Gbiska,podkarpackie

799 000 zł184 m² 4 342,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 160 m²

Przedstawiam Państwu dom jednorodzinny, wolnostojący o powierzchni użytkowej 151,1 m2 z powiększonym garażem(25m2) oraz kotłownią(7,8m2) w bryle budynku, usytuowany na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

439 000 zł56 m² 7 811,39 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż z ogrodem oraz dwoma miejscami postojowymi ulokowane na parterze w niskiej, dwulokalowej zabudowie. Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Rzeszów,podkarpackie

539 317 zł72 m² 7 478,05 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję na prestiżowym osiedlu kilometr od granicy Rzeszowa. Przedstawiamy lokal o powierzchni 72,12 m z trzema miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Trzebownisko

Trzebownisko,podkarpackie

450 000 zł44 m² 10 073,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie 43,68 m trzebownisko/rzeszów Na sprzedaż atrakcyjne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,68 m , położone na parterze w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł51 m² 11 242,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż piękne, świeżo wyremontowane mieszkanie 50,61 m | 2 sypialnie | duży salon z aneksem | balkon | wysoki parter Mam do zaoferowania wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50,61.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popiełuszki

Rzeszów,podkarpackie

379 000 zł33 m² 11 453,60 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie z oddzielną kuchnią z oknem znajdujące się na 6 piętrze w 11 piętrowym bloku z windą, zlokalizowanym na Osiedlu Nowe Miasto - Ul. Pelczara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Zręcin

Zręcin,podkarpackie

179 000 zł100 m² 1 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:979 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom zlokalizowany w miejscowości Zręcin, gmina Chorkówka. To właśnie tutaj wśród otaczającej zieleni znajduje się dom, który jest doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chmielna

Rzeszów,podkarpackie

960 000 zł149 m² 6 451,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:997 m²

Na sprzedaż komfortowy dom parterowy z ogrodem położony w Rzeszowie, w dzielnicy Budziwój, przy ul. Chmielnej. Dom znajduje się w kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Hadle Kańczuckie

Hadle Kańczuckie,podkarpackie

85 000 zł3 300 m² 26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Piękna działka budowlana w terenach zielonych i rekreacyjnych koło Dynowa (20km). 33 arowa działka z wydanymi warunkami zabudowy na budynek jednorodzinny położona uroczo w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podgórska

Rzeszów,podkarpackie

649 000 zł66 m² 10 546,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 66,29 m , położone na 3. piętrze nowoczesnego, 8-piętrowego budynku z windą z 2020 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Radość

Radość,podkarpackie

110 000 zł75 m² 1 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:2 378 m²

Sprzedam dom drewniany w miejscowości Radość k. Dębowca w woj. podkarpackim, powiat Jasielski, gmina Dębowiec. Atrakcyjnie położona nieruchomość w spokojnej części miejscowości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solińska

Rzeszów,podkarpackie

570 000 zł46 m² 12 391,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 zlokalizowane przy ulicy Solińskiej w Rzeszowie. Opis budynku: rok budowy: 2017 Ilość pięter: 2/7 Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Rzeszów,podkarpackie

580 000 zł43 m² 13 404,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Drabinianka | ul. Miła I 43 m2 I Duży balkon I Komórka lokatorska Przemyślana przestrzeń. Światło. Spokój. Na cenionym osiedlu Drabinianka, przy kameralnej ulicy Miłej, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Zielone Wzgórze

Rzeszów,podkarpackie

695 000 zł1 304 m² 532,98 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Royal Broker prezentuje na sprzedaz działkę o pow 13,04 ara w cichej i spokojnej okolicy w Rzeszowie przy ul. Zielone Wzgórze (os. Przybyszówka). Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

538 425 zł72 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,79 m2 usytuowane na 1 piętrze w 12 piętrowym bloku. Nowo powstałe osiedle przy ul. Krakowskiej to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Herbowa

Rzeszów,podkarpackie

739 000 zł141 m² 5 245,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:211 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje nowoczesny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 141,70 m z ogródkiem 75m oraz tarasem na dachu. Położony jest on w południowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Rzeszów,podkarpackie

640 000 zł84 m² 7 637,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:155 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 83,80 m2 w Rzeszowie na ul. Krakowskiej. Kameralne osiedle, składające się z 12 segmentów w zabudowie szeregowej. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zagórze

Zagórze,podkarpackie

56 000 zł1 000 m² 56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka na sprzedaż z pięknymi widokami na okolicę przy lesie - Zagórze gmina Jodłowa powiat Dębicki Na sprzedaż bardzo atrakcyjne działki o powierzchni od 9 do 13 arów, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kosynierów

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł43 m² 9 366,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż, położonego w Rzeszowie, przy ulicy Kosynierów 2. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kielnarowa,podkarpackie

780 000 zł160 m² 4 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność przedstawić przestronny dom na sprzedaż, w pełni umeblowany o powierzchni użytkowej 160 m , otoczony dużym ogrodem, idealny dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Skrzyszów

Skrzyszów,podkarpackie

71 000 zł1 500 m² 47,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży nieruchomości gruntowej. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najważniejszymi informacjami: treścią.