dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 576 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 576 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł48 m² 9 730,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Szkolnej w Rzeszowie. Mieszkanie posiada powierzchnię 48,20 m usytuowane jest na 1 piętrze. W jego skład wchodzą: pokój, salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

470 000 zł38 m² 12 303,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,2m2, usytuowane na 5 piętrze nowoczesnego, 11-piętrowego bloku z windą, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krajobrazowa

Rzeszów,podkarpackie

569 000 zł51 m² 11 135 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

W ofercie biura onhouse 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,1 m , usytuowane na 4 piętrze niskiego bloku, wybudowanego w 2010 roku. Mieszkanie znajduje się w Rzeszowie na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

659 000 zł144 m² 4 576,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Na sprzedaż dom na działce ok. 6 arów o pow. 144,33 m z garażem (pow. użytkowa 120,05 m ) Stan surowy zamknięty z elewacją; - dom na płycie fundamentowej ocieplonej, - ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Brzozowa

Bóbrka,podkarpackie

280 000 zł5 016 m² 55,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 50 arów 16m2 (5 016 m), położona w malowniczej i spokojnej części wsi Bóbrka, gmina Chorkówka, w województwie podkarpackim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niezłomnych

Stalowa Wola,podkarpackie

649 000 zł224 m² 2 897,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:305 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom w sercu Stalowej Woli. Dom mieści się na kameralnym osiedlu przy ulicy Niezłomnych, oferującym zarówno ciszę i spokój jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

750 000 zł83 m² 9 033,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:285 m²

Oferuję Państwu do sprzedaży nowy dom w zabudowie bliźniaczej, parterowy z poddaszem użytkowym, budowany na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w Rzeszowie, dzielnica Przybyszówka przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podgórska

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł66 m² 10 544,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nowa cena! W ofercie biura Expander Nieruchomości przedstawiamy Państwu idealne pod wynajem - czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane w Rzeszowie przy ulicy Podgórskiej. Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Rzeszów,podkarpackie

449 000 zł38 m² 11 941,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie 37,60 m2 po generalnym remoncie z wymianą instalacji elektrycznej, kanalizacji, podłóg (do ewentualnej wymiany jedynie meble w kuchni) w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Lutowiska

Lutowiska,podkarpackie

569 000 zł200 m² 2 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 860 m²

Oferujemy na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej ok. 180 m , położony w malowniczej miejscowości Lutowiska - jednej z najpiękniejszych lokalizacji w Bieszczadach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

W ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości mamy do zaprezentowania mieszkanie w super lokalizacji przy ul. Krakowskiej w o powierzchni 47m2. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 13.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Staszica

Stalowa Wola,podkarpackie

749 990 zł180 m² 4 162,91 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy 180,16m2 z dużymi witrynami w centrum Stalowej Woli przy ul. Staszica 12. Lokal po remoncie/ malowaniu itp. Lokal posiada piwnicę ok. 40m2 oraz powierzchnię użytkową na poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Przemyśl,podkarpackie

499 000 zł85 m² 5 870,59 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 85,00 m , położone na 6. piętrze budynku, w Przemyślu przy ul. Sikorskiego. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Polna

Łańcut,podkarpackie

499 000 zł69 m² 7 189,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Ostanie mieszkanie na inwestycji. Gotowe do zamieszkania. Mamy przyjemność zaprezentować ostatnie dostępne mieszkanie z poddaszem na sprzedaż w zabudowie szeregowej dwulokalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Laurowa

Tyczyn,podkarpackie

400 000 zł32 m² 12 449 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Nowe niezamieszkałe! 1,5 km od ul. Sikorskiego w Rzeszowie! Biuro nieruchomości dk Brokers ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

400 000 zł32 m² 12 449 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Rzeszów,podkarpackie

539 000 zł47 m² 11 468,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Good Life Nieruchomości prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 4 7 m , zlokalizowane przy ul. Husarskiej w Rzeszowie, w spokojnej okolicy w centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

666 000 zł56 m² 11 833,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowe, umeblowane dwu pokojowe mieszkanie z dużym tarasem, ogrodem - Rzeszów, przybyszówka ul.Dębicka, idealne miejsce dla osób ceniących komfort, przestrzeń i nowoczesny standard. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

620 000 zł162 m² 3 820,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:729 m²

Do sprzedania dom jednorodzinny wolnostojący o powierzchni 162,29 m wraz z garażem w bryle budynku, usytuowany na działce o powierzchni 7,29 ara. Nieruchomość sprzedawana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordiana

Przemyśl,podkarpackie

245 000 zł39 m² 6 330,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa cena! Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży zgrabnego, przytulnego mieszkania położonego w Przemyślu przy ul. Kordiana na osiedlu Kazanów. Mieszkanie o powierzchni 38,70 m2 to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Orla

Dębica,podkarpackie

679 000 zł240 m² 2 870,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 240 m , położony na ogrodzonej działce o powierzchni 5,6 ar. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł65 m² 9 173,05 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Dobry Adres przedstawia do sprzedaży mieszkanie położone na os. Kr.Augusta - na ul.Sportowej w Rzeszowie. Mieszkanie o pow. 65,30m2 położone jest na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Iwonicz,podkarpackie

86 000 zł900 m² 95,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Iwonicz obok Krosna. woj. podkarpackie. Działka płaska, kształtem zbliżona do prostokąta o powierzchni 9 ar. Wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Trójczyce,podkarpackie

548 000 zł93 m² 58,65 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Na sprzedaż: nowy, energooszczędny dom szkieletowy w Trójczycach (gmina Orły) Położony wśród nowoczesnej zabudowy, na wyjątkowo dużej i pięknej działce o powierzchni 3000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

506 560 zł38 m² 13 226,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości! Zapraszam do zapoznania się z dwupokojowym mieszkaniem o powierzchni 38,30 m2, mieszczącego się na czwartym piętrze w niskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lelewela

Krosno,podkarpackie

340 000 zł51 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone przy ul. Lelewela w Krośnie, na cenionym i lubianym osiedlu Guzikówka. To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Ustrzycka

Rzeszów,podkarpackie

680 000 zł1 400 m² 485,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nieruchomość gruntową składającą się z dwóch działek w Rzeszowie przy ulicy Ustrzyckiej ( osiedle Projektant) , oddaloną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rymanowska

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł64 m² 10 837,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż jasne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,5 m , zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Rymanowskiej. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze w 3-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł89 m² 6 730,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Good Life Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań na sprzedaż w zabudowie szeregowej jednolokalowej , położonych w cichej i spokojnej okolicy przy ulicy Budziwojskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Stobierna

Stobierna,podkarpackie

173 400 zł1 020 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

10 arowa uzbrojona działka budowlana idealna pod zabudowę - Stobierna gm. Trzebownisko powiat rzeszowski. Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż o pow. 1020 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

469 000 zł49 m² 9 540,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej na północy Rzeszowa w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kąty

Łańcut,podkarpackie

850 000 zł133 m² 6 397,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:9 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący o powierzchni 132,86 m (powierzchnia użytkowa 109,46 m ), położony na 9,06-arowej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Kielnarowa

Kielnarowa,podkarpackie

800 000 zł10 969 m² 72,93 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Biuro nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki zlokalizowanej w miejscowości Kielnarowa gmina Tyczyn województwo podkarpackie. Działka z warunkami wz idealna pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Komorów

Komorów,podkarpackie

85 000 zł1 024 m² 83,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja*rezerwacja* Wyjątkowa działka budowlana w Komorowie - 10,24 ar, cena: 85 000 zł Zainwestuj w przyszłość i zdobądź tę atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Straszydle

Straszydle,podkarpackie

92 000 zł8 300 m² 11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dwie widokowe działki położone na malowniczym wzgórzu Działki o łącznej powierzchni 0,83 ha Dojazd z drogi gminnej asfaltowej, następnie drogą polną prywatną (200-300 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Wrocanka

Wrocanka,podkarpackie

122 400 zł1 020 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Wrocanka/głowienka- na sprzedaż kompleks 3 działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchniach kolejno: - 0,1020 ha - 0,1020 ha - 0,1189 ha wszystkie działki usytuowane w I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dukielska

Rzeszów,podkarpackie

729 000 zł74 m² 9 915,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Dukielskiej w Rzeszowie. Mieszkanie o łącznej powierzchni 87,72 m2, (z czego mieszkanie ma 73,52 M2, a piwnica 14,20 M2) usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł51 m² 8 557,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy nową, wyjątkową inwestycję- osiedle Miłocin przy ul. Myśliwskiej. Inwestycja obejmuje 16 segmentów dwu lokalowych w zabudowie szeregowej. Dostępne są dwa typy mieszkań: na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Zaczernie

Zaczernie,podkarpackie

569 000 zł108 m² 5 251,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

W ofercie na sprzedaż nowe 5 pokojowe mieszkanie o pow. 108,35 m2. Mieszkanie dwupoziomowe w skład, którego wchodzi piętro o powierzchni 66,45m2 oraz poddasze o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Krasne

Krasne,podkarpackie

389 000 zł50 m² 7 804,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowość w Biurze Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta mieszkań w zabudowie szeregowej na sprzedaż! Kameralne osiedle w Krasnem z wygodą szybkiego dojazdu do Rzeszowa. Wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Solina

Solina,podkarpackie

3 100 000 zł380 m² 8 157,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 533 m²

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu w sercu Bieszczad, w centrum Soliny. Działka o powierzchni 3533m2 znajduje się praktycznie w centrum Soliny, nieopodal zapory.