dowolna

Nieruchomości podkarpackie - Oferty sprzedaży nieruchomości

9 579 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 579 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Dębicka

Rzeszów,podkarpackie

795 000 zł140 m² 5 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:712 m²

Dom wolnostojący / ok. 140 m2 / działka 7,12 ara / boczna ul. Dębickiej / Przybyszówka! Biuro Res Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ok. 140 m2, położony na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Rzeszów,podkarpackie

671 785 zł46 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura nieruchomości Eagles Estate przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,33 m2 zlokalizowane przy ul. Kwiatkowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość usytuowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Ropczyce

Ropczyce,podkarpackie

629 000 zł80 m² 7 862,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom jednorodzinny położony w cichej i zielonej części Ropczyc. Nieruchomość otoczona zielenią i niewielkim laskiem, zapewniająca spokój, prywatność i komfort codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Skalna Góra

Tarnobrzeg,podkarpackie

249 000 zł30 m² 8 344,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 29,84 m , położone na 2 piętrze w Tarnobrzegu przy ul. Skalna Góra. Nieruchomość składa się z: przestronnego pokoju, oddzielnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Iwierzyce

Iwierzyce,podkarpackie

845 000 zł180 m² 4 694,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:5 051 m²

Podkarpackie Centrum Sprzedaży Nieruchomości przedstawia opracowaną propozycję sprzedaży domu wolnostojącego wraz z budynkiem gospodarczymi na dużej działce. Zapraszamy Państwa do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

439 000 zł51 m² 8 651,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji ścisłe centrum Rzeszowa, idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję! Opis nieruchomości: - salon: 17 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Rzeszów,podkarpackie

789 000 zł114 m² 6 902,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:158 m²

Biuro Stoprocent Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe domy w zabudowie szeregowej o powierzchni 114.30 m znajdujące się w dzielnicy Słocina! Do narożnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzciana

Trzciana,podkarpackie

669 000 zł190 m² 3 521,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący 190 m2 | 6 pokoi | Trzciana k/rzeszowa | Do sprzedania dom wolnostojący o powierzchni około 190m2, położony na działce o powierzchni 10 arów. Znajduje się on.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Husów,podkarpackie

95 000 zł1 700 m² 55,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Planujesz budowę i szukasz dobrze zlokalizowanej i skomunikowanej działki? Jeżeli tak to dobrze trafiłeś! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Krasne

Krasne,podkarpackie

210 000 zł600 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z wz Krasne Kolonia. Nr działki 1122/19 Działka budowlana o powierzchni 600 m2 położoną w miejscowości Krasne. Teren płaski, podłoże wyrównane pod budowę, w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

272 000 zł1 609 m² 169,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka z warunkami zabudowy - 16,09 ar | możliwość zakupu sąsiedniej działki 14 ar | okolice Rzeszowa - Lutoryż Na sprzedaż atrakcyjna działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

510 000 zł47 m² 10 920,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości prezentuje na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,7m2 zlokalizowane w samym centrum w Rzeszowa przy ul. Józefa Piłsudskiego. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Graniczna

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł34 m² 13 488,10 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Nova Graniczna ul. Graniczna, rzeszów | 10. piętro | 34,03 m + loggia + komórka Lokalizacja:Rzeszów, ul. Graniczna Stan:deweloperski Piętro:10 z 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Sędziszów Małopolski

Sędziszów Małopolski,podkarpackie

1 450 000 zł236 m² 6 144,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wyjątkowy dom z ogrodem i strefą relaksu Sędziszów Małopolski Na sprzedaż elegancki i przestronny dom wolnostojący o powierzchni 236 m , usytuowany na pięknie zagospodarowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Trzeboś

Trzeboś,podkarpackie

445 000 zł140 m² 3 178,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 260 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony wśród nowoczesnej zabudowy jednorodzinnej, w miejscowości Trzeboś, zaledwie 11 km od Sokołowa Małopolskiego i 20 km od Rzeszowa.Budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Krasne

Krasne,podkarpackie

439 000 zł53 m² 8 220,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,40 m2 z ogrodem w nowej inwestycji zlokalizowanej w Krasnem koło Rzeszowa. Oferta dotyczy segmentu środkowego z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Smolarzyny,podkarpackie

395 000 zł115 m² 3 434,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w stanie surowym otwartym, budowany na podstawie projektu Z211 gl. Zlokalizowany w Smolarzynach koło Łańcuta na działce o powierzchni 8 arów. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rejtana

Rzeszów,podkarpackie

620 000 zł63 m² 9 861,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

W ofercie biura na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,87 m2 zlokalizowane przy ul. Rejtana w Rzeszowie. Prezentowana nieruchomość znajduje się na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Rocha

Rzeszów,podkarpackie

749 000 zł59 m² 12 673,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie, które daje Ci realną przestrzeń do życia. Na sprzedaż lokal o powierzchni 59,1 m, położony na parterze kameralnego budynku z 2017 roku przy ul. św. Rocha w Rzeszowie. Tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Tyczyn,podkarpackie

499 000 zł67 m² 7 403,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować kolejną odsłonę osiedla na którym swoje miejsce znalazły już dziesiątki klientów. Kolejny etap inwestycji realizowanej na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Trzciana

Trzciana,podkarpackie

349 000 zł3 800 m² 91,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z warunkami zabudowy (wz) Trzciana gm. Świlcza Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy (wz) zlokalizowana w Trzcianie w gm. Świlcza om 15 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Marysieńki

Rzeszów,podkarpackie

620 000 zł826 m² 750,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nie współpracuję z pośrednikami! Sprzedam działkę budowlaną w Rzeszowie na osiedlu Wilkowyja (obręb 0219), przy ulicy Królowej Marysieńki, składającą się z 2 działek: 1136/2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podmiejska

Rzeszów,podkarpackie

750 000 zł62 m² 12 034,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż niepowtarzalna nieruchomość, która łączy zalety mieszkania i domu. Funkcjonalne wnętrze, prywatna przestrzeń na dachu i spokojna okolica tworzą idealne miejsce do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

505 000 zł55 m² 9 201,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia Państwu kolejny etap inwestycji zlokalizowanej przy ul. Krakowskiej. Powstające osiedle to zespół budynków w zabudowie szeregowej, w której do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żwirki i Wigury

Rzeszów,podkarpackie

379 000 zł38 m² 9 973,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rzeszowskie Biuro Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w doskonałej lokalizacji - zaledwie 150 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna Czarna Górna

Czarna Górna,podkarpackie

400 000 zł3 001 m² 133,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o położona w miejscowości Czarna Górna gmina Czarna, powiat bieszczadzki, województwo podkarpackie. Nieruchomość kształtem zbliżoną do wielokąta o powierzchni 3001 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Lecka

Lecka,podkarpackie

299 000 zł100 m² 2 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:6 140 m²

Gotowi na podróż w czasie? Zapraszam. Na sprzedaż wyjątkowe siedlisko - działka 61ar z domem i budynkami gospodarczymi, w których zatrzymał się czas. Niesamowite, malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podwisłocze

Rzeszów,podkarpackie

489 000 zł53 m² 9 226,42 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Witam Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 8 piętrze wysokiego bloku z windą, wybudowanego w 1980 roku. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Zagórze

Zagórze,podkarpackie

38 000 zł600 m² 63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działki budowlane położone w wyjątkowo spokojnej i malowniczej okolicy na wzgórzu w otulinie lasu, z pięknym widokiem na okoliczne pagórki i zieleń. To idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Rzeszów,podkarpackie

399 000 zł39 m² 10 230,80 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Biuro nieruchomości Eagles Estate prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowanego przy ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Rolnicza

Ropczyce,podkarpackie

609 000 zł80 m² 7 612,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w Ropczycach, ul. Rolnicza piękna, spokojna okolica! Oferta dotyczy zadbanego, odświeżonego domu jednorodzinnego o powierzchni 80 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

459 000 zł50 m² 9 180 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 50,00 m , położone na 2. piętrze budynku, w Rzeszowie przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Cieszanów

Cieszanów,podkarpackie

110 000 zł75 m² 1 466,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:852 m²

Biuro nieruchomości Homever ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży domu drewnianego o powierzchni ok 75 m2 na działce o powierzchni 852 m2, zlokalizowany w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Obiekt noclegowy Ustrzyki Dolne

Ustrzyki Dolne,podkarpackie

2 750 000 zł1 300 m² 2 115,38 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:30

 

Parking:garaż wolnostojący

Obiekt agroturystyczny W bieszczadach z dotacją w powiecie bieszczadzkim - "mała pętla Bieszczad". Powierzchnia gruntu około - 45 000 m2 - 4,5h Pełna własność - księga wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

446 640 zł55 m² 8 145,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 54,83 m , położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Pod Chałupkami

Przeworsk,podkarpackie

89 000 zł1 151 m² 77,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przeworsk / ul. Pod Chałupkami W ofercie sprzedaży jest działka budowlana położona w ustronnym miejscu z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową znajdująca się w Przeworsku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Białobrzegi

Białobrzegi,podkarpackie

579 000 zł579 000 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 242 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny realizowany według projektu Wzłoci w.2, położony w Białobrzegi (powiat łańcucki) w cichej, zielonej okolicy blisko lasu. - podstawowe informacje - Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł51 m² 10 317,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje 3 pokojowe mieszkanie z ogrodem w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 51,27m2 zlokalizowane na osiedlu Wilkowyja w Rzeszowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Brzyska Wola

Brzyska Wola,podkarpackie

120 000 zł24 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

sprzedam dzialke budowlana położona w miejscowosci Brzyska Wola Na dzialce znajduja sie fundamenty starego domu i fundamenty budynkow gospodarczych jest rowniez studnia i piwnica betonowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Porąbki

Rzeszów,podkarpackie

496 000 zł1 600 m² 310 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Twój agent nieruchomości prezentuje Państwu na sprzedaż dużą, ustawną działkę budowlaną o powierzchni 16ar położoną w mieście Rzeszów - ul. Porąbki, dzielnica Budziwój. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

529 000 zł57 m² 9 204,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

O inwestycji Kameralne osiedle nowoczesnych mieszkań w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia. Każdy lokal posiada niezależne wejście, co zapewnia.